There are 14 matches
|
|
Intermediate Division |
1
|
1
|
AFC Spelthorne Sports
v
AFC Cubo
Spelthorne Sports Club
3:00 PM
|
E. Chimbima
|
|
|
H:
R.Smith
A:
H.Tulip
I.Piper
|
0
|
4
|
Battersea Ironsides
v
N P L
Battersea Ironsides FC Sports & Social Club
3:00 PM
|
M. Westlake
|
|
|
A:
J.Hill
S.Mulumba
S.Navarro
J.Smith
|
1
|
3
|
Godalming & Farncombe Athletic
v
Virginia Water
Holloway Hill Recreation Ground
3:00 PM
|
T. Kirk
|
|
|
H:
F.Onabanjo
A:
P.Burrows(2)
R.Curtis
|
5
|
1
|
Horsley
v
Yateley United
Tom's Field Horsley
3:00 PM
|
A. Goodrich
|
|
|
H:
T.Henzi
C.Kenway
T.Sidaoui(2)
N.Wands
A:
T.White
|
1
|
1
|
Laleham
v
Merrow
Laleham Recreation Ground
3:00 PM
|
C. Wood
|
|
|
H:
M.Adams
A:
C.Tancock
B.Cole
|
5
|
0
|
Ripley Village
v
Reigate Priory
Ripley Village Green
3:00 PM
|
D. Payne
|
|
|
H:
C.Blanchard
W.Grigg
C.Manangili
Z.Percival
A.Smith
A.Pitt
|
3
|
0
|
Tooting Bec
v
Westside
Tooting & Mitcham United FC (3G)
3:00 PM
|
J. Crichlow
|
|
|
H:
N.Fox
J.Gomez Arias
J.Ogidi
|
|
|
Reserve Division |
H
|
-
|
Farleigh Rovers Reserves
v
Ash United Reserves
[ Home Win was awarded ]
Parsonage Field
Ash United withdrawn 75% fixtures played awarded
|
|
|
|
0
|
4
|
Frimley Green Reserves
v
Battersea Ironsides Reserves
Frimley Green Recreation Ground
3:00 PM
|
M. Feast
|
|
|
A:
C.Bussetti
A.Fuller
M.Kingston
G.Malone
|
4
|
0
|
Horsley Reserves
v
Sheerwater Reserves
Tom's Field Horsley
3:00 PM
To be played on 2nd pitch
|
R. Ireson
|
|
|
H:
C.Caswell(2)
L.Morley(2)
|
8
|
4
|
Merrow Reserves
v
Reigate Priory Reserves
The Urnfield
3:00 PM
|
C. Blackie
|
|
|
H:
J.Balkwill
A.Ball(3)
J.Evans
C.Moda(2)
N.Roberts
A:
A.Taylor(2)
J.Woolsey(2)
A.Ball
|
3
|
2
|
Sutton Common Rovers Reserves
v
Ripley Village Reserves
Hannibal Way Pavilion
3:00 PM
Sutton Common Rovers Reserves -3
points
Ripley Village Reserves +3
points
Sutton Common played an ineligible player
|
S. Matthews
|
|
|
H:
G.Baker(3)
A:
S.Reedman
A.Waine
D.Haslett
|
2
|
1
|
Tooting Bec Reserves
v
Worcester Park Reserves
Tooting & Mitcham United FC (3G)
12:30 PM
To be played prior to 1st Team game
|
D. Childs
|
|
|
H:
M.Hancock
A.Simpson
A:
C.Chaney
|
1
|
4
|
Virginia Water Reserves
v
Abbey Rangers Reserves
The Timbers
3:00 PM
Late Result
|
I. Bryant
|
|
|
H:
S.Mills
A:
T.Arnold
J.Field
A.Fisk
L.Robertson
|
|