football.mitoo
Go back to LondonMiddx
Surrey Elite Intermediate Football League
Member of the National League System
2016-2017 Season
Friday, 26 May 2017
Intermediate Division :  November Fixtures & Results for December January
15 in list
Saturday, 03 December 2016
4 2 AFC Spelthorne Sports v Virginia Water
Spelthorne Sports Club
2:00 PM
 T. Kirk
H: B.Buzzard  A.Oakes  K.Robinson  M.Weston  A: A.McNamara  S.Williams  J.Gregory
5 0 Godalming & Farncombe Athletic v Reigate Priory
Holloway Hill Recreation Ground
2:00 PM
 E. Chimbima
H: J.Edmed(2)  T.Kurn  M.Terry(2)
0 4 Merrow v Battersea Ironsides
The Urnfield
2:00 PM
 S. Matthews
 A: R.Richardson  R.Savage(3)  M.Hunt
2 2 N P L v AFC Cubo
NPL Sports Club
2:00 PM
 R. Brum
H: N.Busuttil  M.Davies  A: M.Torr  H.Tulip
0 3 Ripley Village v Tooting Bec
Ripley Village Green
2:00 PM
 M. Read
 A: J.Gomez Arias  J.Ogidi(2)  L.Allum
0 4 Yateley United v Westside
Sean Devereux Park
2:00 PM
 D. Payne
 A: E.Cardona  T.Webster  K.Wright(2)
Saturday, 10 December 2016
5 3 Merrow v AFC Cubo
The Urnfield
2:00 PM
 M. Feast
H: T.Goodship  G.Hawkins  M.Hunt(3)  A: H.Peel  H.Tulip(2)  M.Hunt
2 2 N P L v Yateley United
NPL Sports Club
2:00 PM
 C. Angol
H: J.Hill  S.Navarro  A: S.Munden  T.White
5 0 Tooting Bec v Reigate Priory
Tooting & Mitcham United FC (3G)
3:00 PM
 D. Payne
H: J.Gomez Arias(3)  J.Knight  J.Ogidi
1 4 Westside v AFC Spelthorne Sports
Croydon FC
3:00 PM
 I. Bryant
H: OG  A: S.Murphy  K.Robinson  M.Weston(2)  K.Robinson
Saturday, 17 December 2016
2 3 Battersea Ironsides v AFC Spelthorne Sports
Battersea Ironsides FC Sports & Social Club
2:00 PM
 A. Goodrich
H: G.Hudson  R.Savage  A: L.Flatman  J.Gregory  M.Newman
4 4 Godalming & Farncombe Athletic v AFC Cubo
Holloway Hill Recreation Ground
2:00 PM
 C. Angol
H: J.Davies  M.Metcalfe  F.Onabanjo  M.Terry  A: M.Ansell  B.Harris  C.Kennedy  H.Tulip
4 4 Horsley v Westside
Tom's Field Horsley
2:00 PM
 M. Coughlan
H: T.Henzi(3)  W.Pidgley  A: I.Amir  T.Webster  E.Whitely  K.Wright
3 1 Ripley Village v Laleham
Ripley Village Green
2:00 PM
 I. Bryant
H: W.Grigg  L.Jupp  A.Smith  A: P.Baker  J.Dalton
5 0 Virginia Water v Yateley United
Windsor FC
3:00 PM
 S. Matthews
H: M.Lansdowne  A.McNamara(3)  S.Williams