There are 205 matches
|
|
Division 1 (Under 18's) |
3
|
5
|
Bushey & Oxhey U18 Youth
v
Wheathampstead Wanderers U18 Sharks
Bushey Sports Club
10:00 AM
|
|
|
H:
B.Foley
B.Twumasi(2)
A:
N.Arthur-Tinworth(3)
T.Collins
OG
A.Towle
|
|
|
Division 4 (Under 18's) |
5
|
4
|
St Albans City U18 Orient
v
Abbots Youth U18 Blue
Park St Recreation Park
10:00 AM
|
|
|
H:
M.Nash
M.Small
K.Takahashi(3)
A:
S.Ealham
A.Perry(2)
S.Vigneswaran
E.Hayward
A.Perry
|
|
|
U18 Challenge Cup |
4
|
2
|
Aston Clinton U18 Colts Blue
v
Bushey & Oxhey U18 Dragons
[ Round 2 ]
Aston Park
|
|
|
H:
W.Alberti
J.Houghton
J.Timbrell(2)
A:
T.Smith(2)
M.Stevens
A.Dos Santos
|
H
|
-
|
Everett Rovers U18 Blue
v
Aston Clinton U18 Youth (WITHDRAWN)
[ Round 2 ]
[ Home Win was awarded ]
North Western Avenue
|
|
|
|
3
|
5
|
Hemel Youth U18 Blue
v
Cassiobury Rangers U18 Leopards
[ Round 2 ]
10:00 AM
|
|
|
H:
L.Janaway
N.Kitaya(2)
A:
C.Cummins(2)
H.Foley
A.Maylor
OG
A.Hothi
|
-
|
A
|
Redbourn U18 (WITHDRAWN)
v
Croxley Green U18 Emerald
[ Round 2 ]
[ Away Win was awarded ]
Redbourn Recreational Ground
|
|
|
|
1
|
2
|
St Albans City U18 West
v
Park St Village U18
[ Round 2 ]
Greenwood Park
9:30 AM
|
|
|
H:
A.HALL
A:
B.Earl
J.Micklewright
|
4
|
6
|
Wheathampstead Wanderers U18 Makos
v
Harpenden Colts U18 Blues
[ Round 2 ]
Memorial Hall Playing Fields
10:00 AM
|
|
|
H:
S.Barron
J.Charles(2)
J.Everitt
A:
W.Baker
J.Barwell
G.Kershaw(2)
E.Totty
S.Watt
B.Hobden
|
1
|
5
|
Wheathampstead Wanderers U18 Tigers
v
Harpenden Colts U18 Hawks
[ Round 2 ]
Memorial Hall Playing Fields
12:00 PM
|
|
|
H:
L.Smith
A:
J.Captieux
H.Farr
J.Pengelley(3)
|
|
|
Division 1 (Under 16's) |
3
|
2
|
Watford Youth Sports U16 Red
v
Harpenden Colts U16 Tornadoes
Stanborough Park
11:30 AM
|
G. Cracknell
|
|
|
H:
N.Bloomfield
L.Rawsthorne(2)
A:
W.AITCHISON
B.Hallewell
L.Rawsthorne
B.Hallewell
|
|
|
Division 2 (Under 16's) |
5
|
2
|
Hemel Youth U16 Red
v
St Albans City U16 West
10:00 AM
|
|
|
H:
T.Miller
B.Pearce(4)
A:
D.Joyner
M.Mooney
B.Pearce
S.Pollard
|
1
|
6
|
Park St Village U16
v
St Albans City U16 Orient
Park St Recreation Park
9:30 AM
|
A. Hassan
|
|
|
H:
M.Bigwood
A:
S.Beasley
J.Haworth(2)
H.Turner(2)
T.Van Winden
N.Wells
K.Cooke
|
0
|
4
|
Tornado JSC U16
v
Wheathampstead Wanderers U16 Sharks
Pimlico
9:30 AM
|
|
|
A:
M.Akhtar(2)
Y.Bakour
C.Hodder
M.Wright
|
|
|
Division 3 (Under 16's) |
3
|
2
|
Harpenden Colts U16 Magpies
v
FC Hemel U16
Roundwood Park School - Astro
|
|
|
H:
J.Colvin
T.Godwin
N.Hotti
A:
M.Addai
A.Mercer-Smith
O.Green
|
5
|
2
|
Sun Sports Youth U16
v
St Albans City U16 North
Sun Sports & Social
10:00 AM
|
|
|
H:
E.Barun
H.Maloney-Simmonds
A.McLean
OG
E.Paterson
A:
A.Kouda(2)
H.Maloney-Simmonds
A.Kouda
|
5
|
0
|
Wheathampstead Wanderers U16 Tigers
v
Bushey & Oxhey U16 Tigers
Sandringham School
10:00 AM
|
|
|
H:
J.Pressland
A.Wooster(4)
A.Wooster
B.Stewart
|
|
|
U16 Junior League Cup |
2
|
3
|
Harpenden Colts U16 Falcons
v
Evergreen Youth U16 Youth
[ Quarter Final ]
Roundwood Park School - Astro
10:00 AM
|
|
|
H:
M.Langley
J.Webber
A:
A.Andreas
C.Chambelain
E.Williams
A.Hazell
K.Alles-Shah
|
1
|
7
|
St Albans City U16 East
v
Herons U16
[ Quarter Final ]
Verulam Park
10:00 AM
|
|
|
H:
C.Robinson
A:
M.Artimati
J.Bhatti
S.Drummond(2)
N.Fowler
J.Haines(2)
J.Barwick
N.Fowler
|
2
|
1
|
Watford Youth Sports U16 White
v
Chorleywood U16 Vipers
[ Quarter Final ]
Stanborough Park
9:45 AM
|
G. Cracknell
|
|
|
H:
T.Adams(2)
A:
L.Hughes
C.Kavanagh
A.Ridout
|
|
|
Division 2 (Under 15's) |
1
|
5
|
Croxley Green U15 White
v
Echoes U15 Amber
Scotsbridge Playing Fields
11:00 AM
|
|
|
H:
n.waller
A:
S.Cross
J.Porter(2)
J.Raine
D.Sarkodie
c.hancock
J.Porter
|
5
|
0
|
Harpenden Colts U15 Eagles
v
Berkhamsted Raiders U15 Blue
The Oval Ambrose Lane
11:30 AM
|
R. Nicholson
|
|
|
H:
J.Ball
D.Betham
J.Marsden
R.Platt
G.Tinnion
G.Tinnion
|
2
|
5
|
St Albans Rangers U15 Blue
v
Gadeside Rangers U15 Black
Harperbury Hospital
11:30 AM
|
J. Keya
|
|
|
H:
D.Cardoso(2)
D.Cardoso
R.Kumar
|
1
|
4
|
Sun Sports Youth U15 Blue
v
FC Hemel U15
Sun Sports & Social
12:30 PM
|
G. Knight
|
|
|
H:
C.McKenzie
A:
E.Power(3)
J.Power
E.Power
|
0
|
7
|
Wheathampstead Wanderers U15 Tigers
v
Tring Tornadoes U15 Leopards
Heartwood Gardens Playing Fields
10:00 AM
|
|
|
A:
E.Garbutt
J.Graves(3)
OG
T.Richardson
B.Robinson
B.Milner
S.Hawkins
|
|
|
Division 3 (Under 15's) |
2
|
3
|
Aston Clinton U15 Colts
v
Bovingdon U15 Lightning
School Approach
10:30 AM
|
|
|
H:
O.Blackburn
R.Pennells
A:
A.Brennan(3)
T.Smale
A.Brennan
|
1
|
1
|
Herons U15
v
Abbots Youth U15 Yellow
Harebreaks Recreational Ground
1:00 PM
|
A. Hassan
|
|
|
H:
H.Plant
A:
S.Breadin
S.Vigor
J.Geard
|
|
|
Division 2 (Under 14's) |
2
|
2
|
Langleybury U14
v
Little Gaddesden U14
Langleybury CC
11:30 AM
|
|
|
H:
R.Ash
K.Smith
A:
S.Maginley
O.Myatt
T.Rayden
|
2
|
5
|
Sarratt Rebels U14
v
Berkhamsted Raiders U14 Green
King George V Playing Fields
11:00 AM
|
|
|
H:
S.Betts
A.Lowe
A:
J.Dunlop
D.Sudbery(4)
S.Betts
R.Conde
|
3
|
1
|
Tring Tornadoes U14 Eagles
v
St Albans City U14 South
Cow Lane
1:30 PM
|
|
|
H:
E.Ashton(3)
|
|
|
Division 3 (Under 14's) |
2
|
4
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets
v
Watford Youth Sports U14 Black
Parmiters School
|
|
|
H:
P.Bird(2)
A:
S.Kazmi
E.Manyimo(2)
G.Shinagare
|
4
|
4
|
Harpenden Colts U14 Tornadoes
v
Bushey & Oxhey U14 Cougars
Rothamsted Park
10:00 AM
|
|
|
H:
S.Penn
W.Scott(2)
H.Turner
A:
N.Caamano
C.Downey(2)
F.Evans
|
|
|
Division 4 (Under 14's) |
5
|
2
|
Abbots Youth U14 Red
v
Wheathampstead Wanderers U14 Pumas
St Michaels School
9:30 AM
|
L. McCarthy
|
|
|
H:
T.Bishop
A.Chettri
R.Elliott
O.Smith
C.Williams
A:
A.Howie
J.Pinder
B.Smith
A.Freeman
|
2
|
5
|
Aston Clinton U14 Colts
v
Berkhamsted Raiders U14 Yellow
Aston Park
9:30 AM
|
|
|
H:
A.Wright(2)
A:
D.Graham
R.Joshi
T.Mabuso
J.Parslow
O.Smith
A.Wright
|
2
|
2
|
Harpenden Colts U14 Typhoons
v
Kings Langley U14 Blue
Rothamsted Park
11:30 AM
|
|
|
H:
A.Matharu
N.Perritt
A:
A.Bertrand
J.Cusack
G.Lamb
J.Cusack
|
|
|
Division 4 (Under 13's) |
10
|
0
|
St Albans City U13 Central
v
Premierskills U13 Red
St Albans Girls School
10:00 AM
|
|
|
H:
M.Croston(2)
N.Heydon
S.Hunt(2)
D.Iacobucci
C.Mason
M.Penfold(3)
M.Croston
A.Rogers
|
0
|
12
|
Watford Youth Sports U13
v
Sandridge Rovers U13 Stormtroopers
Denham Way Recreational Ground
12:00 PM
|
|
|
A:
J.Barnett
S.Bedwood
j.George(2)
C.Gunthardt(3)
S.Pinkham(5)
L.Colley
S.Pinkham
|
|
|
Division 5 (Under 13's) |
1
|
0
|
Harpenden Colts U13 Jets
v
Tring Tornadoes U13 Tigers
Rothamsted Park
|
|
|
H:
M.Malan
H.Robinson
C.Beard
|
|
|
U13 Challenge Cup |
7
|
0
|
Bushey & Oxhey U13 Cobras
v
Hemel Youth U13 White
[ Round 2 ]
Bushey Sports Club
11:30 AM
|
|
|
H:
M.Farruch
F.Godman
S.Kenyon
G.Rice(2)
C.Sharpe(2)
C.Bush
S.McAlinden
|
0
|
1
|
Everett Rovers U13 Red
v
Kings Langley U13 Red
[ Round 2 ]
North Western Avenue
|
|
|
A:
E.Napier
F.Beckles
J.Jones
|
17
|
3
|
FC Hemel U13
v
Wheathampstead Wanderers U13 Pumas
[ Round 2 ]
Galley Hill Playing Fields
10:30 AM
|
|
|
H:
G.Dunleavey
M.Evans(3)
E.Howard
J.Keen
OG
A.Roberts(9)
R.Vass
A:
M.Antrobus
T.Clark
S.Mills-Horn
B.Humphreys
B.Gill
|
1
|
4
|
Harpenden Colts U13 Harriers
v
St Albans City U13 Orient
[ Round 2 ]
Rothamsted Park
10:00 AM
|
|
|
H:
A.McCarthy
A:
J.Dean
G.Ilari
OG
O.Rattle
M.Mitchie
|
3
|
4
|
Harpenden Colts U13 Hornets
v
Evergreen Youth U13 Jackals
[ Round 2 ]
Rothamsted Park
|
|
|
H:
F.Robinson
T.Sanzo Garcia
O.Seneviratne
A:
A.McCARTHY
J.MERCER(2)
J.TULLY
O.Seneviratne
|
3
|
1
|
Harpenden Colts U13 Hurricanes
v
Nascot Wood Rangers U13
[ Round 2 ]
Rothamsted Park
10:00 AM
|
|
|
H:
T.Attenborough(2)
Z.Marsh
A:
H.Loshak
D.Purvis
V.Ruffolo
|
0
|
7
|
Hemel Aces U13 Lions
v
Sun Sports Youth U13 Blue
[ Round 2 ]
Longdean School
|
|
|
A:
J.Anwar
J.Belton
S.May
J.McGregor(3)
L.Roberts
T.Horn
M.DAVIES
|
3
|
4
|
Hemel Youth U13 Blue
v
Abbots Youth U13 Red
[ Round 2 ]
10:00 AM
|
|
|
H:
N.Petrou
J.Wylde
G.Yates
A:
S.Hunt(2)
C.Smith(2)
J.Wylde
|
4
|
1
|
St Albans City U13 Victoria
v
Chorleywood U13 Dragons
[ Round 2 ]
Verulam Park
|
|
|
H:
A.Hobbs
A.Latter
O.Mullen(2)
A:
L.Gaggliotti-Squire
A.Hobbs
|
13
|
0
|
Sun Sports Youth U13 Yellow
v
Kinsbourne Youth U13
[ Round 2 ]
Sun Sports & Social
12:00 PM
|
|
|
H:
V.Esteban-Wade(4)
S.Matthews
OG
M.Powell
J.Reed(2)
C.Selwyn(2)
A.Wilson(2)
|
3
|
2
|
Tring Tornadoes U13 Titans
v
Evergreen Youth U13 Wolves
[ Round 2 ]
Mortimer Hill
|
|
|
H:
J.Farrant
A.Roffey
E.Scott
A:
G.DAVEY
J.WHITWORTH
J.Dye
|
|
|
Division 1 (Under 12's) |
4
|
1
|
Bedmond Youth U12
v
St Albans City U12 South
Bedmond Sports & Social Club
|
|
|
H:
M.Clark(2)
E.Roberts(2)
A:
F.Yeo
E.Roberts
R.Kennedy
|
0
|
2
|
Berkhamsted Raiders U12 Blue
v
Chorleywood U12 Harriers
Haslam Field
10:00 AM
|
|
|
A:
L.Cappucini
J.Curtis
|
5
|
2
|
Harpenden Colts U12 Lions
v
Harpenden Colts U12 Pumas
Rothamsted Park
|
|
|
H:
L.Durrant-Slack
B.Goodwin(2)
F.Sweeting
O.Tudor
A:
D.Kirk
L.Scott
B.Marsh
G.Scott
|
0
|
3
|
Wheathampstead Wanderers U12 Sharks
v
Everett Rovers U12 Yellow
Heartwood Gardens Playing Fields
11:30 AM
|
|
|
A:
B.Riley
S.ROBINSON
J.Weidner
S.Kelly
|
|
|
Division 2 (Under 12's) |
1
|
3
|
Aston Clinton U12 Pumas
v
Abbots Youth U12 Red
Aston Park
9:30 AM
|
|
|
H:
N.Romano
A:
S.Morgan
D.Small
S.Young
J.De Beer
C.Christie
|
3
|
2
|
Kings Langley U12 Red
v
Hemel Aces U12 Tigers
Kings Langley FC
10:30 AM
|
K. Bettles
|
|
|
H:
D.Foley
O.Omoniyi(2)
A:
P.Innocent
A.Lipscombe
|
1
|
0
|
Sarratt Rebels U12
v
Chorleywood U12 Eagles
King George V Playing Fields
9:30 AM
|
|
|
H:
F.Bailey
|
|
|
Division 3 (Under 12's) |
1
|
2
|
Abbots Youth U12 Blue
v
Wheathampstead Wanderers U12 Tigers
Leavesden Country Park
|
|
|
H:
O.Ferguson
A:
L.Comiskey(2)
S.Murphy
L.Comiskey
|
1
|
2
|
Hemel Aces U12 Lions
v
Harpenden Colts U12 Leopards
Yew Tree School
9:00 AM
|
|
|
H:
O.Fogden
A:
M.Logan
A.Peacock
H.Marley
|
4
|
3
|
Hemel Youth U12 Red
v
Everett Rovers U12 Blue
10:45 AM
|
H. Barratt
|
|
|
H:
S.Dearman(4)
A:
J.Costa
C.Taylor
S.Tookey
B.Hutchinson-Buet
D.Patel
|
|
|
Division 4 (Under 12's) |
5
|
3
|
Hemel Youth U12 Green
v
Harpenden Colts U12 Tigers
Hemel Hempstead School
10:00 AM
|
Home Club Referee
|
|
|
H:
G.Bennett(2)
M.Clark
J.Hodgins
A.Sooriyakumar
|
0
|
3
|
St Albans City U12 Dragons
v
Croxley Green U12 Emerald
Margaret Wix School
11:30 AM
|
|
|
A:
O.Walford
M.Ward(2)
J.Mcloughlin
G.Mundy
|
|
|
Division 5 (under 12s) |
16
|
0
|
Everett Rovers U12 Black
v
Croxley Green U12 Yellow
North Western Avenue
11:30 AM
|
|
|
H:
K.Allen(3)
M.Ashbery
j.lord(3)
c.murray
C.Murray(3)
A.Neath
Y.Noor
C.Quinn
D.Turner
|
2
|
0
|
Hemel Youth U12 Blue
v
Harpenden Colts U12 Jaguars
|
J. Haynes
|
|
|
H:
s.Hitchcock
J.Keya
j.peche
H.Mould
|
6
|
1
|
Hemel Youth U12 White
v
FC Hemel U12
Hemel Hempstead School
11:30 AM
|
Home Club Referee
|
|
|
H:
A.Gaywood-George(2)
K.Housein(4)
A:
O.Pulis
K.Housein
Y.Brown
|
4
|
2
|
Wheathampstead Wanderers U12 Pumas
v
Chorleywood U12 Hawks
Heartwood Gardens Playing Fields
10:00 AM
|
|
|
H:
C.Chapple Norman(3)
T.Murray
A:
D.Baluev
T.Kirkman-Cairns
C.Chapple Norman
F.Rhodes
|
|
|
U12 Intermediate League Cup |
H
|
-
|
Berkhamsted Raiders U12 Black
v
Aston Clinton U12 Cobras (WITHDRAWN)
[ Preliminary Round ]
[ Home Win was awarded ]
Ashlyns School - TC 9v9
11:30 AM
|
|
|
|
9
|
3
|
Watford Youth Sports U12
v
Sun Sports Youth U12 Blue
[ Preliminary Round ]
Woodside Playing Fields
10:15 AM
|
A. Smiton
|
|
|
H:
E.Bishop(3)
R.Johnstone(2)
O.Rumjon(3)
F.Street(2)
A:
S.Hulbert
M.Russell
M.Woolner
|
|
|
U12 Junior League Cup |
7
|
0
|
Gadeside Rangers U12
v
St Albans Rangers U12 Hawks
[ Preliminary Round ]
Westfield Academy
9:45 AM
|
|
|
H:
H.Clare
I.Faty(2)
A.Mohamed
M.Pronobis
J.Thompson Beeston(2)
J.Thompson Beeston
|
1
|
10
|
Kings Langley U12 Blue
v
Cassiobury Rangers U12 Blues
[ Preliminary Round ]
Kings Langley FC
|
K. Bettles
|
|
|
H:
C.Burgess
A:
A.Ewart(2)
H.Hamid
B.Hurwood(2)
E.Joof(4)
N.Mitchell
B.Hildyard
E.Joof
|
0
|
3
|
Sandridge Rovers U12
v
Aston Clinton U12 Colts
[ Preliminary Round ]
Spencer Playing Fields
11:00 AM
|
|
|
|
|
|
Division Red (Under 11's) |
Played |
Bedmond Youth U11 Red
v
Hemel Youth U11 Red
|
|
|
Evergreen Youth U11 Eagles
v
Evergreen Youth U11 Falcons
|
|
Played |
Hemel Aces U11 Stingers
v
Harpenden Colts U11 Bucaneers
Pennine Way
|
|
Played |
Sun Sports Youth U11 Blue
v
Chorleywood U11 Sharks
Sun Sports & Social
|
|
|
|
Division Blue (Under 11's) |
Played |
Bushey & Oxhey U11 Vipers
v
Bushey & Oxhey U11 Piranhas
Bushey Sports Club
|
|
|
Chipperfield U11
v
Chorleywood U11 Marlins
|
|
Played |
Hemel Aces U11 Hornets
v
Watford Youth Sports U11 White
Cupid Green Playing Field
|
|
Played |
Hemel Youth U11 White
v
Berkhamsted Raiders U11 Blue
|
|
|
|
Division Yellow (Under 11's) |
Played |
Aston Clinton U11 Colts
v
Echoes U11 Amber
|
|
|
Garston Boys U11
v
Harpenden Colts U11 Titans
|
|
Played |
Hemel Aces U11 Panthers
v
Berkhamsted Raiders U11 Green
Longdean School
|
|
Played |
Sarratt Rebels U11
v
Harpenden Colts U11 Raiders
|
|
|
Watford Town U11 Red
v
Hemel Athletic U11
|
|
|
|
Division Green (Under 11's) |
|
Bushey & Oxhey U11 Scorpions
v
Hemel Youth U11 Yellow
Bushey Sports Club
|
|
|
Evergreen Youth U11 Hawks
v
FC Hemel U11
9:30 AM
|
|
Played |
Little Gaddesden U11
v
Berkhamsted Raiders U11 White
|
|
|
|
Division White (Under 11's) |
Played |
Abbots Youth U11 Red
v
Kings Langley U11 Red
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Black
v
Hemel Youth U11 Green
Ashlyns School - TC 9v9
|
|
Played |
Croxley Green U11 Emerald
v
Harpenden Colts U11 Saints
|
|
Played |
Watford Town U11 Black
v
Abbots Youth U11 Yellow
|
|
Played |
Watford Youth Sports U11 Red
v
Hemel Youth U11 Blue
|
|
|
|
Division Purple (under 11's) |
|
Chorleywood U11 Piranhas
v
Oxhey Jets U11 Hornets
|
|
|
Echoes U11 Orange
v
Harpenden Colts U11 Eagles
|
|
Played |
Harpenden Colts U11 Vikings
v
Berkhamsted Raiders U11 Purple
10:00 AM
|
|
Played |
St Albans Rangers U11 Tigers
v
Berkhamsted Raiders U11 Yellow
10:00 AM
|
E. Lane
|
|
Played |
Tornado JSC U11
v
Herons U11
Pimlico
|
|
|
|
U10 Pool Ariel Arrow |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Red
v
Kings Langley U10 Red
Haslam Field
(Pitch 2)
|
|
Played |
Chorleywood U10 Lions
v
Harpenden Colts U10 Jaguars
|
|
Played |
Harpenden Colts U10 Tigers
v
Evergreen Youth U10 Cobras
|
|
Played |
Hemel Rovers U10
v
Chorleywood U10 Stags
10:30 AM
|
|
|
|
U10 Pool Moto Guzzi |
Played |
Hemel Aces U10 Wasps
v
Watford Town U10 Tigers
Galley Hill Playing Fields
|
|
P |
Oxhey Jets U10 Rangers
v
Bushey & Oxhey U10 Bobcats
[ Postponed ]
10:30 AM
|
|
Played |
Premierskills U10 Red
v
Bushey & Oxhey U10 Stags
Redbourn Recreational Ground
10:00 AM
|
|
Played |
Watford Youth Sports U10
v
Croxley Green U10 White
|
|
|
|
U10 Pool Greeves |
Played |
Bedmond Youth U10 Red
v
Little Gaddesden U10
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Blue
v
Evergreen Youth U10 Sharks
Haslam Field
(Pitch 2)
|
|
P |
Bushey & Oxhey U10 Rhinos
v
Sun Sports Youth U10 Yellow
[ Postponed ]
Bushey Sports Club
9:30 AM
|
|
Played |
Cassiobury Rangers U10 Clarets
v
Bushey & Oxhey U10 Bulldogs
|
|
|
|
U10 Pool Harley Davidson Sportster 1981 |
P |
Berkhamsted Raiders U10 White
v
Nascot Wood Rangers U10
[ Postponed ]
Berkhamsted Sports Club
(Pitch 6)
|
|
P |
Bovingdon U10 Thunder
v
Berkhamsted Raiders U10 Purple
[ Postponed ]
|
|
Played |
Croxley Green U10 Emerald
v
Cassiobury Rangers U10 Blues
|
|
|
Harpenden Colts U10 Lions
v
Hemel Youth U10 White
|
|
|
|
U10 Pool Husqvarna 250MX 1970 |
Played |
Harpenden Colts U10 Pumas
v
Sarratt Rebels U10
|
|
P |
Hemel Aces U10 Hornets
v
Hemel Youth U10 Blue
[ Postponed ]
Galley Hill Playing Fields
|
|
Played |
Hemel Aces U10 Pumas
v
Hemel Youth U10 Green
Galley Hill Playing Fields
|
|
Played |
Sun Sports Youth U10 Blue
v
Harpenden Colts U10 Panthers
Sun Sports & Social
|
|
|
|
U10 Pool Kawasaki 500H1 |
P |
Berkhamsted Raiders U10 Yellow
v
Everett Rovers U10 Yellow
[ Postponed ]
Berkhamsted Sports Club
(Pitch 4)
|
|
Played |
Everett Rovers U10 Blue
v
Abbots Youth U10
|
|
|
Hemel Youth U10 Yellow
v
Echoes U10 Orange
|
|
P |
Sandridge Rovers U10
v
Aston Clinton U10 Colts
[ Postponed ]
|
|
|
|
U10 Pool Honda C50 |
Played |
Bedmond Youth U10 Green
v
Evergreen Youth U10 Crocodiles
|
|
P |
Berkhamsted Raiders U10 Orange
v
Hemel Athletic U10
[ Postponed ]
Ashlyns School - Pitch 7
(Pitch 7)
|
|
|
Echoes U10 Amber
v
Hemel Youth U10 Orange
|
|
P |
Evergreen Youth U10 Tigers
v
Chipperfield U10
[ Postponed ]
|
|
|
|
U9 Pool Battersea |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Red
v
Chorleywood U9 Hurricane
9:30 AM
|
|
Played |
Evergreen Youth U9 Falcons
v
Bushey & Oxhey U9 Pythons
|
|
Played |
Harpenden Colts U9 Lions
v
Kings Langley U9 Red
|
|
Played |
Sandridge Rovers U9
v
Hemel Youth U9 Red
|
|
|
|
U9 Pool Blackfriars |
P |
Berkhamsted Raiders U9 Blue
v
Tring Tornadoes U9 Eagles
[ Postponed ]
|
|
Played |
Harpenden Colts U9 Tigers
v
Chorleywood U9 Cyclone
|
|
Played |
Hemel Youth U9 Yellow
v
Sarratt Rebels U9
10:30 AM
|
|
Played |
Tring Tornadoes U9 Harriers
v
Nascot Wood Rangers U9 Hawks
|
|
|
|
U9 Pool Millenium |
Played |
Abbots Youth U9 Black
v
Berkhamsted Raiders U9 Green
|
|
Played |
Everett Rovers U9 Blue
v
Watford Town U9 Black
|
|
|
Evergreen Youth U9 Tigers
v
Chorleywood U9 Storm
|
|
Played |
Hemel Athletic U9 White
v
Watford Town U9 Red
|
|
Played |
Hemel Youth U9 Green
v
Bovingdon U9 Rangers
|
|
|
|
U9 Pool Southwark |
Played |
Evergreen Youth U9 Eagles
v
FC Hemel U9
|
|
Played |
Harpenden Colts U9 Cowboys
v
Cassiobury Rangers U9 Clarets
|
|
|
Hemel Youth U9 White
v
Bovingdon U9 Hurricanes
|
|
Played |
Potten End Youth U9
v
Everett Rovers U9 Yellow
Homefield
|
|
|
|
U9 Pool Tower |
|
Berkhamsted Raiders U9 White
v
Tring Tornadoes U9 Kestrels
|
|
Played |
Echoes U9
v
St Albans Rangers U9 Falcons
|
|
Played |
Hemel Aces U9 Tigers
v
Watford Youth Sports U9
Pixies Hill School
|
|
Played |
Kings Langley U9 Blue
v
Hemel Youth U9 Blue
|
|
Played |
Sun Sports Youth U9 Yellow
v
Abbots Youth U9 Blue
Sun Sports & Social
11:30 AM
|
|
|
|
U9 Pool Vauxhall |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Yellow
v
Hemel Aces U9 Wasps
|
|
|
Bushey & Oxhey U9 Kestrels
v
Oxhey Jets U9
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Harpenden Colts U9 Rockets
v
Harpenden Colts U9 Foxes
|
|
|
Hemel Youth U9 Orange
v
Nascot Wood Rangers U9 Falcons
|
|
|
|
U9 Pool Waterloo |
|
Berkhamsted Raiders U9 Orange
v
Chorleywood U9 Tornado
|
|
Played |
Everett Rovers U9 Black
v
Aston Clinton U9 Colts
|
|
Played |
Evergreen Youth U9 Hawks
v
Herons U9
|
|
Played |
Hemel Athletic U9 Blue
v
Tring Tornadoes U9 Hawks
|
|
|
Little Gaddesden U09
v
Echoes U9 Amber
|
|
|
|
U8 Pool Carisbrooke |
Played |
Abbots Youth U8 Yellow
v
Tring Tornadoes U8 Tigers
|
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Purple
v
Harpenden Colts U8 Leopards
9:30 AM
|
|
Played |
Evergreen Youth U8 Sharks
v
Kings Langley U8 Blue
11:40 AM
|
|
Played |
Hemel Youth U8 Yellow
v
Berkhamsted Raiders U8 Green
|
|
|
|
U8 Pool Dunstanburgh |
|
Berkhamsted Raiders U8 Blue
v
Hemel Youth U8 Blue
|
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Orange
v
Hemel Youth U8 Green
9:30 AM
|
|
P |
Watford Town U8
v
Kings Langley U8 White
[ Postponed ]
|
|
Played |
Watford Youth Sports U8
v
Everett Rovers U8 Blue
|
|
|
|
U8 Pool Warkworth |
Played |
Aston Clinton U8 Colts
v
Berkhamsted Raiders U8 White
|
|
Played |
Chipperfield U8 Black
v
Chorleywood U8 Panthers
|
|
P |
Harpenden Colts U8 Lions
v
Echoes U8 Amber
[ Postponed ]
|
|
Played |
Hemel Youth U8 White
v
Berkhamsted Raiders U8 Red
|
|
|
|
U8 Pool Bolsover |
Played |
Bovingdon U8 Lightning
v
Tring Tornadoes U8 Panthers
|
|
Played |
Chipperfield U8 Red
v
Harpenden Colts U8 Vikings
|
|
|
Chorleywood U8 Lions
v
Herons U8
|
|
Played |
Echoes U8 Blue
v
Cassiobury Rangers U8 Blue
|
|
Played |
Echoes U8 Orange
v
Harpenden Colts U8 Rockets
|
|
Played |
Little Gaddesden U08
v
Bushey & Oxhey U8 Broncos
|
|
Played |
Sandridge Rovers U8 Centurions
v
Evergreen Youth U8 Dragons Red
|
|
P |
St Albans Rangers U8 Raptors
v
Hemel Aces U8 Hornets
[ Postponed ]
10:00 AM
|
|
|
|
U8 Pool Portchester |
Played |
Bovingdon U8 Thunder
v
Everett Rovers U8 Black
|
|
Played |
EB Lions U8
v
Evergreen Youth U8 Dragons Blue
10:30 AM
|
|
P |
Harpenden Colts U8 Cowboys
v
Abbots Youth U8 Blue
[ Postponed ]
|
|
Played |
Harpenden Colts U8 Foxes
v
Sandridge Rovers U8 Terriers
|
|
|
|
U8 Pool Tintagel |
P |
Berkhamsted Raiders U8 Yellow
v
Hemel Aces U8 Tigers
[ Postponed ]
|
|
|
Bushey & Oxhey U8 Jackals
v
Evergreen Youth U8 Eagles
Bushey Sports Club
|
|
P |
Chorleywood U8 Leopards
v
Harpenden Colts U8 Tigers
[ Postponed ]
|
|
Played |
Kings Langley U8 Red
v
Hemel Youth U8 Red
|
|
|
|
U8 Pool Kenilworth |
P |
Berkhamsted Raiders U8 Black
v
Tring Tornadoes U8 Jaguars
[ Postponed ]
9:30 AM
|
|
P |
Chorleywood U8 Pumas
v
Bedmond Youth U8 Red
[ Postponed ]
|
|
Played |
Hemel Aces U8 Wasps
v
Bushey & Oxhey U8 Pumas
Hemel Hempstead School
|
|
Played |
Kings Langley U8 Green
v
Hemel Aces U8 Scorpions
9:00 AM
|
|
|
|
U07 Pool LGOC B-Type |
P |
Berkhamsted Raiders U7 White
v
Hemel Aces U7 Lions
[ Postponed ]
|
|
P |
Berkhamsted Raiders U7 Yellow
v
Bushey & Oxhey U7 Bears
[ Postponed ]
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U7 Hawks
v
Hemel Youth U7 Green
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Everett Rovers U7 Black
v
Kings Langley U7 Blue
|
|
|
|
U07 Pool AEC Q-Type |
Played |
Everett Rovers U7 Yellow
v
Abbots Youth U7 Blue
|
|
Played |
Hemel Aces U7 Panthers
v
Everett Rovers U7 Blue
Hemel Hempstead School
|
|
Played |
Hemel Youth U7 Blue
v
Bovingdon U7 Turtles
|
|
|
Hemel Youth U7 Yellow
v
Berkhamsted Raiders U7 Purple
|
|
|
|
U07 Pool Daimler Fleetline |
Played |
Aston Clinton U7 Colts
v
Berkhamsted Raiders U7 Black
9:30 AM
|
|
P |
Berkhamsted Raiders U7 Red
v
Evergreen Youth U7 Tigers
[ Postponed ]
|
|
Played |
Evergreen Youth U7 Eagles
v
Berkhamsted Raiders U7 Orange
|
|
P |
Kings Langley U7 Red
v
Chorleywood U7 Aces
[ Postponed ]
|
|
|
|
U07 Pool Leyland Olympian |
Played |
Bedmond Youth U7 Green
v
Berkhamsted Raiders U7 Blue
|
|
Played |
Bedmond Youth U7 Red
v
Hemel Youth U7 Red
|
|
|
Chorleywood U7 Raiders
v
Bushey & Oxhey U7 Eagles
Sun Sports & Social
|
|
Played |
Hemel Youth U7 White
v
Chorleywood U7 Rockets
|
|
|
|
Miscellaneous |
8
|
1
|
Cassiobury Rangers U13 Blues
v
Bedmond Youth U13 (WITHDRAWN)
Parmiters School
10:00 AM
|
J. Ellis
|
|
|
H:
A.Heather(6)
C.Samani
I.Sharma
A:
D.Dalton
A.AGNEW
D.Dalton
|
H
|
-
|
Croxley Green U12 White
v
Aston Clinton U12 Panthers (WITHDRAWN)
[ Home Win was awarded ]
King George V Watford
10:00 AM
|
|
|
|
|
|
FC66 U15 (WITHDRAWN)
v
Harpenden Colts U15 Falcons
Aldenham Road
|
|
|
|
|