Go back to LondonMiddx
    Enfield Rangers Green U12's - Goalkeeper & Defenders Wanted         Cheshunt FC U13's - EJA Open Training Sessions for 2022/23         AC Finchley Youth U7's - Free Development Sessions         Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted    
West Herts Youth League
2018-2019 Season
Thursday, 27 January 2022
Division 4 (Under 13's) :  Fixtures & Results for September October
19 in list
Sunday, 09 September 2018
1 3 Abbots Youth U13 Red v St Albans City U13 Central
St Michaels School
10:00 AM
 A. Hobbs
H: J.Withey  A: S.Hunt  M.Penfold(2)  N.Heydon
3 0 Evergreen Youth U13 Jaguars v Kinsbourne Youth U13
Evergreen
10:30 AM
H: M.BROMFIELD  J.HOY  T.MACNAMARA  A.BUCK  R.Diri
0 0 Harpenden Colts U13 Harriers v Aston Clinton U13 Colts
Rothamsted Park
 J.Viner  C.Young
0 4 Premierskills U13 Red v Sandridge Rovers U13 Stormtroopers
Flamstead Recreation Ground
1:30 PM
 D. Knights
 A: A.Ashton  S.Bedwood  B.Winter  J.Wright  R.Phiri  O.Balogun
2 7 St Albans City U13 Boreal v Watford Youth Sports U13
St Albans Girls School
10:00 AM
H: C.Gunthardt(2)  A: S.Bedi  A.Chatty Jallow(3)  N.Christofi(2)  K.Ford  T.Tashev  K.Ford
Sunday, 16 September 2018
1 1 Aston Clinton U13 Colts v Watford Youth Sports U13
Aston Park
H: J.Nash  A: S.Bedi  O.Soames-Pearson  L.Colley
1 3 Harpenden Colts U13 Harriers v Sandridge Rovers U13 Stormtroopers
Rothamsted Park
H: M.Shield  A: A.Ashton(2)  B.Winter  B.Shield  J.Barnett
2 5 Kinsbourne Youth U13 v Abbots Youth U13 Red
Townsend COE School
10:30 AM
 T. Fogden
H: R.Donlon  A.King  A: C.Howard(2)  S.Hunt  C.Smith(2)
0 4 Premierskills U13 Red v Evergreen Youth U13 Jaguars
Flamstead Recreation Ground
1:30 PM
 A: M.BROMFIELD  M.MAYO  R.ONUMA  J.WATERS  D.Okafor  J.WATERS
4 0 St Albans City U13 Central v St Albans City U13 Boreal
St Albans Girls School
10:00 AM
H: A.Che Ngu  C.Mason  M.Penfold(2)  J.Bromwich  L.Tunnicliffe
Sunday, 23 September 2018
5 2 Evergreen Youth U13 Jaguars v Harpenden Colts U13 Harriers
Evergreen
11:00 AM
 N. Marsh
H: B.ELLIS  M.MAYO  R.ONUMA  B.SATTERLY  D.WOOD  A: D.Atkinson  H.Swayne  F.FITZGERALD  H.Swayne
0 7 Premierskills U13 Red v Abbots Youth U13 Red
Flamstead Recreation Ground
2:00 PM
 A: J.Crisp(2)  F.Hague  C.Howard(2)  S.Hunt  C.Smith  O.Odunsi  G.Slater
3 1 Sandridge Rovers U13 Stormtroopers v Aston Clinton U13 Colts
Redbourn Recreational Ground
11:30 AM
H: j.George  S.Pinkham(2)  A: J.Harris  S.Pinkham  G.Davis
1 5 Watford Youth Sports U13 v St Albans City U13 Central
Denham Way Recreational Ground
10:30 AM
H: A.Chatty Jallow  A: M.Croston  C.Mason(3)  OG  L.Fortune
Sunday, 30 September 2018
0 0 Aston Clinton U13 Colts v St Albans City U13 Central
Aston Park
 L. Townsend
 G.Moore  E.Betts
0 5 Harpenden Colts U13 Harriers v Abbots Youth U13 Red
Rothamsted Park
10:00 AM
 H. Lind
 A: C.Howard(3)  S.Hunt  C.Smith  H.Swayne
3 2 Kinsbourne Youth U13 v Watford Youth Sports U13
Townsend COE School
10:30 AM
H: R.Donlon  A.King  A.Mills  A: S.Bedi  M.Murphy  E.Tammaro  S.Daniels
4 0 Premierskills U13 Red v St Albans City U13 Boreal
Flamstead Recreation Ground
2:00 PM
 R. Nicholson
H: K.EDBODIKEOGU  W.Ransfor  K.Umai Palan  S.Waite  D.Okafor  M.Murphy
4 1 Sandridge Rovers U13 Stormtroopers v Evergreen Youth U13 Jaguars
Redbourn Recreational Ground
H: A.Ashton(3)  B.Winter  A: M.BROMFIELD  A.Ashton  M.MAYO