Noticeboard | Fixtures & Results | Unscheduled Matches | Table | Grid | Latest | | Competition |
|
||||||||||||
|
|
19 in list | |||||||||
Saturday, 05 November 2016 | |||||||||
0 | 6 |
Reigate Priory Reserves
v
Merrow Reserves
Reigate Priory Cricket Ground 2:00 PM |
|
||||||
A: J.Malcolm(2) H.Murphy(4) H.Murphy | |||||||||
2 | 3 |
Ripley Village Reserves
v
Horsley Reserves
Ripley Village Green 2:00 PM |
|
||||||
H: J.Eichem L.Jupp A: W.Pidgley(3) J.Rice | |||||||||
2 | 1 |
Tooting Bec Reserves
v
Virginia Water Reserves
Tooting & Mitcham United FC (3G) 3:00 PM |
|
||||||
H: E.Shingler(2) A: D.Guy | |||||||||
Saturday, 12 November 2016 | |||||||||
2 | 3 |
Frimley Green Reserves
v
Ash United Reserves
Frimley Green Recreation Ground 3:00 PM |
|
||||||
H: J.Fernandes J.Freza A: M.Anderson J.Rothwell C.Williams | |||||||||
0 | 0 |
Horsley Reserves
v
Sutton Common Rovers Reserves
Tom's Field Horsley 2:00 PM |
|
||||||
1 | 2 |
Sheerwater Reserves
v
Reigate Priory Reserves
Woking Athletic Ground (Sheerwater Rec Ground) 2:00 PM |
|
||||||
H: M.Mouncey A: D.Gray J.Leask | |||||||||
1 | 1 |
Worcester Park Reserves
v
Merrow Reserves
Skinners Field 2:00 PM |
|
||||||
H: C.Chaney A: M.Lopex-Proctor | |||||||||
Saturday, 19 November 2016 | |||||||||
1 | 0 |
Abbey Rangers Reserves
v
Horsley Reserves
Addlestone Moor 3:00 PM |
|
||||||
H: M.Aristide | |||||||||
1 | 1 |
Ash United Reserves
v
Sutton Common Rovers Reserves
Farnborough Sports Complex 2:00 PM |
|
||||||
H: L.Cairns A: F.Carney | |||||||||
6 | 1 |
Farleigh Rovers Reserves
v
Frimley Green Reserves
Parsonage Field 2:00 PM |
|
||||||
H: J.Forrest(4) O.Green C.Intsiful A: j.Foley | |||||||||
4 | 4 |
Merrow Reserves
v
Sheerwater Reserves
The Urnfield 2:00 PM |
|
||||||
H: M.Harle M.Lopex-Proctor J.Malcolm(2) A: J.Chun M.Mouncey R.Ramsey(2) A.Sharp | |||||||||
0 | 5 |
Reigate Priory Reserves
v
Worcester Park Reserves
Reigate Priory Cricket Ground 2:00 PM |
|
||||||
A: S.Cruz(2) H.Derry D.Dunning(2) | |||||||||
Saturday, 26 November 2016 | |||||||||
4 | 0 |
Abbey Rangers Reserves
v
Worcester Park Reserves
Addlestone Moor 3:00 PM |
|
||||||
H: M.Aristide A.Fisk J.Macklin J.Sherrett | |||||||||
4 | 3 |
Ash United Reserves
v
Ripley Village Reserves
Farnborough Sports Complex 2:00 PM |
|
||||||
H: C.Allen L.Cocklin L.Mitchell-Donald(2) A: R.Lott S.Reedman D.Winch M.Stevens | |||||||||
7 | 1 |
Farleigh Rovers Reserves
v
Reigate Priory Reserves
Parsonage Field 2:00 PM |
|
||||||
H: S.Brown(3) C.Intsiful(3) J.Moore A: M.Prov.Bellery | |||||||||
1 | 1 |
Horsley Reserves
v
Virginia Water Reserves
Tom's Field Horsley 2:00 PM |
|
||||||
H: T.Millar A: L.Sperling | |||||||||
1 | 0 |
Merrow Reserves
v
Battersea Ironsides Reserves
The Urnfield 2:00 PM |
|
||||||
H: J.Malcolm N.Roberts | |||||||||
1 | 2 |
Sheerwater Reserves
v
Frimley Green Reserves
Woking Athletic Ground (Sheerwater Rec Ground) 2:00 PM |
|
||||||
H: N.Effik A: J.Freza OG | |||||||||
2 | 3 |
Sutton Common Rovers Reserves
v
Tooting Bec Reserves
Hannibal Way Pavilion 2:00 PM |
|
||||||
H: G.Baker(2) A: S.Cormack C.Fernando G.Jones | |||||||||