football.mitoo
Go back to LondonMiddx   CrowdScores Logo
Surrey Elite Intermediate Football League
Member of the National League System
2016-2017 Season
Wednesday, 13 December 2017
Reserve Division :  October Fixtures & Results for November December
19 in list
Saturday, 05 November 2016
0 6 Reigate Priory Reserves v Merrow Reserves
Reigate Priory Cricket Ground
2:00 PM
 R. Ireson
 A: J.Malcolm(2)  H.Murphy(4)  H.Murphy
2 3 Ripley Village Reserves v Horsley Reserves
Ripley Village Green
2:00 PM
 A. Smithers
H: J.Eichem  L.Jupp  A: W.Pidgley(3)  J.Rice
2 1 Tooting Bec Reserves v Virginia Water Reserves
Tooting & Mitcham United FC (3G)
3:00 PM
 R. Brum
H: E.Shingler(2)  A: D.Guy
Saturday, 12 November 2016
2 3 Frimley Green Reserves v Ash United Reserves
Frimley Green Recreation Ground
3:00 PM
 P. Ashdown
H: J.Fernandes  J.Freza  A: M.Anderson  J.Rothwell  C.Williams
0 0 Horsley Reserves v Sutton Common Rovers Reserves
Tom's Field Horsley
2:00 PM
 C. Wood
1 2 Sheerwater Reserves v Reigate Priory Reserves
Woking Athletic Ground (Sheerwater Rec Ground)
2:00 PM
 A. Smithers
H: M.Mouncey  A: D.Gray  J.Leask
1 1 Worcester Park Reserves v Merrow Reserves
Skinners Field
2:00 PM
 G. Bird
H: C.Chaney  A: M.Lopex-Proctor
Saturday, 19 November 2016
1 0 Abbey Rangers Reserves v Horsley Reserves
Addlestone Moor
3:00 PM
 C. Blackie
H: M.Aristide
1 1 Ash United Reserves v Sutton Common Rovers Reserves
Farnborough Sports Complex
2:00 PM
 S. Smith
H: L.Cairns  A: F.Carney
6 1 Farleigh Rovers Reserves v Frimley Green Reserves
Parsonage Field
2:00 PM
 M. Todino
H: J.Forrest(4)  O.Green  C.Intsiful  A: j.Foley
4 4 Merrow Reserves v Sheerwater Reserves
The Urnfield
2:00 PM
 S. Barclay
H: M.Harle  M.Lopex-Proctor  J.Malcolm(2)  A: J.Chun  M.Mouncey  R.Ramsey(2)  A.Sharp
0 5 Reigate Priory Reserves v Worcester Park Reserves
Reigate Priory Cricket Ground
2:00 PM
 S. Matthews
 A: S.Cruz(2)  H.Derry  D.Dunning(2)
Saturday, 26 November 2016
4 0 Abbey Rangers Reserves v Worcester Park Reserves
Addlestone Moor
3:00 PM
 D. Childs
H: M.Aristide  A.Fisk  J.Macklin  J.Sherrett
4 3 Ash United Reserves v Ripley Village Reserves
Farnborough Sports Complex
2:00 PM
 R. Harris
H: C.Allen  L.Cocklin  L.Mitchell-Donald(2)  A: R.Lott  S.Reedman  D.Winch  M.Stevens
7 1 Farleigh Rovers Reserves v Reigate Priory Reserves
Parsonage Field
2:00 PM
 R. Ireson
H: S.Brown(3)  C.Intsiful(3)  J.Moore  A: M.Prov.Bellery
1 1 Horsley Reserves v Virginia Water Reserves
Tom's Field Horsley
2:00 PM
 G. Bird
H: T.Millar  A: L.Sperling
1 0 Merrow Reserves v Battersea Ironsides Reserves
The Urnfield
2:00 PM
 T. Kirk
H: J.Malcolm  N.Roberts
1 2 Sheerwater Reserves v Frimley Green Reserves
Woking Athletic Ground (Sheerwater Rec Ground)
2:00 PM
 D. Collyer
H: N.Effik  A: J.Freza  OG
2 3 Sutton Common Rovers Reserves v Tooting Bec Reserves
Hannibal Way Pavilion
2:00 PM
 R. Brum
H: G.Baker(2)  A: S.Cormack  C.Fernando  G.Jones