There are 14 matches
|
|
Black Dragon Division - North |
2
|
0
|
AFC Mansfield
v
Thoresby CW
Forest Town Welfare NG19 0EE
3:00 PM
|
Dave Holbrook
|
M. Hutton |
Adie Seward |
|
|
H:
C.Haslam(2)
|
0
|
1
|
Bentley Colliery
v
Yorkshire Main
Bentley Miners Welfare DN5 0PN
3:00 PM
|
D. Tingle
|
Mark Evans |
Brian Trendell |
|
|
A:
K.Ferguson
|
0
|
0
|
Brodsworth Welfare
v
Glapwell
Welfare road (Doncaster) DN6 7PP
3:00 PM
|
Rob Rees
|
J. King |
Paul Beswick |
|
|
|
2
|
3
|
Clay Cross Town
v
Dronfield Town
Mill Lane Ground S45 9QF
3:00 PM
|
Gareth Carlile
|
Ian Cox |
M. Gilvarry |
|
|
H:
P.Loury(2)
A:
J.Doran(2)
D.Wood
|
2
|
0
|
Easington United
v
Westella Hanson
Low Farm Beck Street Easington. HU12 0TT
3:00 PM
|
C. Calvert
|
C. Allen |
A. Brockwell |
|
|
H:
K.Fitzgerald(2)
|
1
|
0
|
Harworth C I
v
Thorne Colliery
Scooby Road Recreaton Ground DN11 8JT
3:00 PM
|
D. Robertson
|
A. Wood |
Dave Cupit |
|
|
H:
T.Pick
|
8
|
0
|
Sherwood Colliery
v
DFS Welbeck
Debdale Park NG19 7NS
3:00 PM
|
Nick Parish
|
Steve Bingham |
Paul Thomas |
|
|
H:
A.Hodgkinson
M.Samo-Samo
J.Whitmore(3)
J.Wood(3)
|
|
|
Black Dragon Division - South |
1
|
3
|
Belper United
v
Pinxton
Alton Manor DE56 0HT
3:00 PM
|
Paul Dixon
|
Stuart Walker |
Kieran Shaw |
|
|
H:
J.Wilde
A:
B.Bacon
J.Cooper(2)
|
1
|
1
|
Calverton MW
v
Southwell City
Hollinwood Lane NG14 6NR
3:00 PM
|
Kevin Guise
|
Paul Dexter |
Peter Dimilta |
|
|
A:
R.Mawer
|
1
|
0
|
Clifton All Whites
v
Bilborough Pelican
Norman Archer Memorial Ground NG11 9AZ
3:00 PM
|
A. Murphy
|
Andy Harland |
Adie Creswick |
|
|
H:
C.Hardy
|
4
|
0
|
Holbrook St Michaels
v
Blidworth Welfare
Holbrook Park DE56 0TF
3:00 PM
|
David Webb
|
Paul Vallis |
Dave Williams |
|
|
H:
OG
C.Saunders(3)
|
1
|
3
|
Hucknall Town AFC
v
Newark Town
Watnall Road NG15 6EY
3:00 PM
|
James Shipley
|
Colin Brooks |
Steve Sears |
|
|
H:
K.Davis
A:
R.Brewer
M.Ellison
D.Swingler
|
1
|
0
|
Nottingham United
v
South Normanton Athletic
Bilsthorpe Sports Field NG22 8PY
3:00 PM
PLEASE NOTE TO BE PLAYED AT Gresham Pavillion NG2 7YF (MKS)
|
Chris Hunter
|
Sam Kane |
David Viles |
|
|
H:
M.Cooke
|
|
|
Miscellaneous |
3
|
0
|
Sutton Town AFC
v
Blackwell MWFC (WITHDRAWN)
The Fieldings NG17 2HB
3:00 PM
|
Andy Dallison
|
Rob Shead |
Neil Howard |
|
|
H:
R.Guest
C.Hewitt
C.Mitchell
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
North
|
1.
Kiveton Park
|
2.
Ollerton Town
|
3.
Phoenix Sports & Social
|
South
|
4.
Linby Colliery
|
5.
Mickleover Royals
|
6.
Real United
|
SuprR
|
7.
Belper Town Reserves
|
|
8.
Borrowash Victoria Reserves
|
9.
Calverton MW Reserves
|
10.
Dinnington Town Reserves
|
11.
Dronfield Town Reserves
|
12.
Dunkirk Reserves
|
13.
Eastwood Town Reserves
|
14.
Graham St Prims Reserves
|
|
15.
Heanor Town Reserves
|
16.
Holbrook Sports Reserves
|
17.
Long Eaton United Reserves
|
18.
Matlock Town Reserves
|
19.
Radford Reserves
|
20.
Rainworth MW Reserves
|
21.
South Normanton Athletic Reserves
|
|
22.
Staveley MW Reserves
|
23.
Teversal Reserves
|
PremR
|
24.
Belper United Reserves
|
25.
Bilborough Pelican Reserves
|
26.
Blidworth Welfare Reserves
|
27.
Clipstone Welfare Reserves
|
28.
Harworth C I Reserves
|
|
29.
Holbrook St Michaels Reserves
|
30.
Mickleover Royals Reserves
|
31.
Newark Town Reserves
|
32.
Nottingham United Reserves
|
33.
Sherwood Colliery Reserves
|
34.
Southwell City Reserves
|
|