Go back to LondonMiddx
    Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         One to One Football Coaching         Herts Youth U7 - Players Wanted         Spartans Youth FC - Players Wanted         Chiswick Youth Under 10's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Borehamwood Youth U10's Knights - Striker/Attacking Player Wanted         Omonia Youth U16 Gold - Striker Wanted         Barnet Azzurri U13's - Players Required         Alexandra Park Youth FC - Under 18's Coach & New Players Wanted         Hoddesdon Town U18 Blues - Player Wanted         Broxbourne Borough FC U10's - Players Wanted         Barnet Azzurri Rapids U15 - Centre Back Wanted         Potters Bar United Blacks U11's - Players Wanted         Berkhamsted FC U14 - Strikers & Central Defender Required         Harrow United U14's - Goalkeeper Wanted         Oaklands Wolves U11s - Players Wanted         Potters Bar United Stripes U12's - Players Wanted         Berkhamsted U15's - Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Players Wanted         Potters Bar Town U11's - Player Wanted         Ware Youth FC U13 - Players Wanted         Horsley FC - Goalkeeper Wanted         Potters Bar Town Youth FC U15 - Goalkeeper Wanted ASAP         Winchmore Hill FC - U13 Players Wanted         Everett Rovers U18's - Goalkeeper Wanted         Cuffley Panthers U10's - Player Wanted         HNC FC - Players Wanted for Men's Team for 2021/22         Cheshunt Blacks U14's - Central Defenders Wanted         Hertford Town Youth U11 Lions - Players Wanted         AC Finchley Youth - Players Wanted         Broxbourne Borough U16's - Players Wanted         Stevenage Borough Juniors - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted         Abbots Langley Youth U16 Reds - Players Wanted         Hayes & Yeading Utd U13s, U14s & U15s - Players Wanted         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         West Herts Stags U15's - Players Wanted         Wheathampstead Wanderers U16's Sharks - Goalkeeper Wanted         Lemsford Youth Lions U14's - Players Wanted         Sun Sports U17/18 Yellow - Players Required         Harpenden Colts Hawks U17 - Players Wanted for 2020/21    
Windsor Foodservice Central Midlands Football League
Member of the National League System
2012-2013 Season
Tuesday, 27 October 2020
Black Dragon Division - North :  January Fixtures & Results for February March
24 in list
Saturday, 02 February 2013
4 3 Brodsworth Welfare v Sherwood Colliery
Welfare road (Doncaster) DN6 7PP
2:00 PM

2pm KO mks
 Kevin Frampton  Steve Longley  Chris Marwood
H: S.Carver(3)  B.Hodgson  A: E.Homer  J.Whitmore  J.Wood
1 3 Phoenix Sports & Social v Thorne Colliery
Phoenix Sports & Social Club S60 5PA
2:00 PM

mks
 Simon Swain  Brian Trendell  Paul Beswick
H: D.Kettelburough  A: D.Fell  S.Rhodes(2)
Saturday, 09 February 2013
0 4 Bentley Colliery v Thorne Colliery
Bentley Miners Welfare DN5 0PN
2:00 PM

Game being played at Thorne.Moorends welfare DN8 4NH JS
 Gareth Carlile  D. Ashman  Paul Beswick
 A: A.Atkinson  G.Hookway  N.Sheppard  B.Thomas
4 3 Clay Cross Town v Ollerton Town
Mill Lane Ground S45 9QF
2:00 PM

mks
 Gareth Davis  Neil Howard  A. Gibbs
H: R.Cancellara  A.Lynam(3)  A: L.English(2)  C.Stanton
4 1 Kiveton Park v Thoresby CW
Hard Lane S26 6NB
2:00 PM

mks
 Andy Dallison  Derek Brumpton  Gareth Moffatt
H: B.Carless  J.Lawton  C.Longmore  M.Taylor  A: J.Brentnall
1 1 Phoenix Sports & Social v Glapwell
Phoenix Sports & Social Club S60 5PA
2:00 PM

mks
 Danny Tracey  Mark Senior  M. webb
H: L.O'Brien  A: M.Timson
0 6 Sherwood Colliery v AFC Mansfield
Debdale Park NG19 7NS
2:00 PM

mks
 D. Tingle  Jim Sharp  D. Hamilton
 A: M.Carter(3)  C.Haslam(2)  D.Rick
0 4 Yorkshire Main v Dronfield Town
Edlington Lane DN12 1DA
3:00 PM

mks
 J. O'Conner  Andy Beaumont  Steve Zielinski
 A: R.Marples  C.Mawbray(3)
Saturday, 16 February 2013
7 1 Brodsworth Welfare v DFS Welbeck
Welfare road (Doncaster) DN6 7PP
2:00 PM

mks
 Tom Knight  Derek Brumpton  Gareth Moffatt
H: S.Carver(2)  K.Downing  M.Vickerage(2)  D.Wood(2)  A: A.Morrell
7 0 Dronfield Town v Bentley Colliery
Stonelow Playng Fields S18 2DA
2:00 PM

mks
 Tim Walker  Mark Senior  M. webb
H: A.Fordham  C.Mawbray  L.Naylor(3)  N.Siddons  D.Wood
0 1 Kiveton Park v Westella Hanson
Hard Lane S26 6NB
2:00 PM

mks
 D. Tingle  M. Gilvarry  D. Ashman
 A: C.Spinks
7 0 Ollerton Town v Easington United
'The Lane' Welfare Sports Gr NG22 9RW
3:00 PM

mks
 D. Robertson  Mark Evans  Brian Trendell
H: L.Easom(4)  L.English(2)  S.Holmes
0 1 Phoenix Sports & Social v Clay Cross Town
Phoenix Sports & Social Club S60 5PA
2:00 PM

mks
 Kristian Silcock  D. Hamilton  Kev Blackburn
 A: G.Davey
1 5 Thoresby CW v AFC Mansfield
Fourth Avenue Sports Ground NG21 9
2:00 PM

mks
 A. Wood  A. Allen  N. Allsop
H: J.Scothern  A: G.Armstrong  M.Carter  M.Draper  D.Naylor  D.Rick
2 6 Yorkshire Main v Sherwood Colliery
Edlington Lane DN12 1DA
3:00 PM

mks
 Liam Snodden  Dave Cupit  Jim Sharp
H: K.Burton(2)  A: T.Burrell(2)  E.Homer  J.Whitmore(2)  J.Wood
Wednesday, 20 February 2013
2 0 Westella Hanson v Thorne Colliery
Bishop Burton College HU17 8QG
7:45 PM

This Game has moved from Tuesday 19th Feb MKS
 Liam Snodden  M. Hutton  J. King
H: J.Atkinson  K.Rose
Saturday, 23 February 2013
14 0 AFC Mansfield v Yorkshire Main
Forest Town Welfare NG19 0EE
3:00 PM

mks
 Shaun Garner  A. Wood  I. Parker
H: M.Carter(2)  D.Naylor(2)  D.Rick(9)  M.Robinson
1 3 Bentley Colliery v Westella Hanson
Bentley Miners Welfare DN5 0PN
2:00 PM

mks
 D. Robertson  Joss Williams  C. Lamb
H: D.Read  A: OG  C.Spinks(2)
1 2 DFS Welbeck v Thoresby CW
The Elkesley road sports Ground NG20 9PS
2:00 PM

mks
 Paul Buck  Paul Dexter  P. Kilbourne
H: R.Dixon  A: K.Leeds  C.Tebbett
2 2 Easington United v Brodsworth Welfare
Low Farm Beck Street Easington. HU12 0TT
2:00 PM

mks
 W. Gray  M. Hemsworth  P. Whitehead
H: C.Frost(2)  A: B.Hodgson  G.Mundy
2 2 Harworth C I v Phoenix Sports & Social
Scooby Road Recreaton Ground DN11 8JT
3:00 PM

mks
 Stephen Hall  Ian Cox  D. Hamilton
H: T.Pick(2)  A: D.Gleeson  S.Hadfield
1 4 Kiveton Park v Dronfield Town
Hard Lane S26 6NB
2:00 PM

mks
 M. Fryer  P. Cottam  Kev Blackburn
H: S.Mcdonnell  A: L.Naylor  T.Roberts(3)
0 4 Sherwood Colliery v Glapwell
Debdale Park NG19 7NS
2:00 PM

mks
 Simon Swain  K. Holland  Pete Craggs
 A: J.Goodman(2)  K.Martey  C.Newton  J.Goodman
3 2 Thorne Colliery v Clay Cross Town
Moorends Miners Welfare DN8 4NH
2:00 PM

mks
 Andy Beaumont  Paul Beswick  P. Watts
H: D.Fell(2)  B.Thomas  A: P.Loury  R.White