Go back to LondonMiddx
    Elite Level Online Football Training         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Panshanger FC U14s - Players Wanted         HDYFC U16's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues - Players Wanted         Harvesters FC U15 - Players Wanted         AP Stars U15 Red - Experienced Defender Wanted         Elite Feet Royals FC - Players Wanted (Girls)    
Surrey South Eastern Combination
2019-2020 Season
Sunday, 24 January 2021
Match Day :  Saturday, 25 Apr 2020 Wednesday, 29 April 2020 Saturday, 02 May 2020
Players Suspended
There are 9 matches
Intermediate Division 1
H - AFC Walcountians v Wandgas Sport [ Home Win was awarded ]
Old Walcountians Sport Ground
- A Earlsfield United v West Fulham [ Away Win was awarded ]
Colliers Wood Utd F C
Junior Division 2
D D Sutton High v Westside Reserves [ Draw was awarded ]
John Fisher Sports Ground
Junior Division 3
- A Woodmansterne Hyde Reserves v Warlingham [ Away Win was awarded ]
Woodmansterne Sports Club
- A Worcester Park 'A' v Wandgas Vets [ Away Win was awarded ]
Manor Park
Junior Division 4
D D Colliers Wood Town v Frenches Athletic Reserves [ Draw was awarded ]
Nescot Sports Ground
H - Merton Social Reserves v Warlingham Reserves [ Home Win was awarded ]
Fishponds Playing Fields
Junior Division 5
H - Motspur Park Reserves v Oxted & District 'A' [ Home Win was awarded ]
Prince Georges Playing Fields Pitch 1 (Pitch 2)
- A Sutton High Reserves v Wandgas Worcester Park Vets [ Away Win was awarded ]
Wallington Sports & Social Club (Pitch 2)
 
Please click here for the Fixtures & Results for Wednesday, 29 April 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Wednesday, 29 April 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
IntD1
1. A.M.Y
2. Balham Reserves
3. FC Tooting Bec
4. Frenches Athletic
5. Goldfingers
6. Kew Park Rangers
7. Westminster Casuals
IntD2
8. AFC Sutton Common Rovers
9. AFC Ewell
10. Chelsea Rovers
11. Claygate Royals
12. Dover House Lions
13. Earlsfield 2018
14. Forestdale
15. LDN South West
16. Oxted & District
17. Sporting 50
IntD3
18. Ashtead
19. Battersea Boys
20. Epsom Kings
21. Fulham Deaf
22. Jak's
23. Kew Afc
24. Merton Social
25. Old Plymouthians
26. Reigate Priory
27. Woodmansterne Hyde
JunD1
28. Chessington K C Reserves
29. Epsom & Ewell Colts
30. Inter Star
31. N P L Reserves
32. Old Boys Clapham
33. Old Rutlishians Reserves
34. OW Shaftesbury
35. Sporting Kitz
36. Wanderers
JunD2
37. Battersea Ironsides 'A'
38. FC Tooting Bec 'A'
39. Motspur Park
40. Oxted & District Reserves
41. Parkside
42. Selhurst SA
43. Thames United
44. Tolworth United
JunD3
45. AFC Walcountians Reserves
46. Croygas Falcons
47. FC Tooting Bec 'B'
48. Old Rutlishians 'A'
49. Reigate Priory Reserves
50. Rosehill Athletic
51. Wilf Kroucher
JunD4
52. AFC North Leatherhead
53. Cheam Village Warriors
54. Kew Park Rangers Reserves
55. Mitcham Park
56. N P L 'A'
57. Old Boys Clapham Reserves
58. OW Shaftesbury Reserves
JunD5
59. A.M.Y Reserves
60. N P L 'B'
61. Old Rutlishians 'B'
62. Parkside Reserves
63. Real Holmesdale
64. Reigate Priory 'B'
65. Shelton Athletic
66. Wanderers Reserves