Go back to LondonMiddx
    Elite Level Online Football Training         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Panshanger FC U14s - Players Wanted         HDYFC U16's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues - Players Wanted         Harvesters FC U15 - Players Wanted         AP Stars U15 Red - Experienced Defender Wanted         Elite Feet Royals FC - Players Wanted (Girls)    
Surrey South Eastern Combination
2019-2020 Season
Sunday, 24 January 2021
Match Day :  Saturday, 21 Mar 2020 Saturday, 28 March 2020 Wednesday, 01 Apr 2020
Players Suspended
There are 36 matches
Intermediate Division 1
D D AFC Walcountians v Earlsfield United [ Draw was awarded ]
Old Walcountians Sport Ground
 N. Patterson
- A Balham Reserves v Wandgas Sport [ Away Win was awarded ]
Colliers Wood Utd F C (Pitch 4)
 M. Sullivan
D D Kew Park Rangers v Frenches Athletic [ Draw was awarded ]
Marble Hill Park
 C. Williams
D D Westminster Casuals v FC Tooting Bec [ Draw was awarded ]
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 2)
 D. Sanford
Intermediate Division 2
- A AFC Ewell v Claygate Royals [ Away Win was awarded ]
Banstead Football Club
 D. Johnston
D D Forestdale v AFC Sutton Common Rovers [ Draw was awarded ]
Croydon Postal Sports Ground (Pitch 3)
 P. Brooks
H - Sporting 50 v Chelsea Rovers [ Home Win was awarded ]
Goals Deckers Tolworth (Pitch 3)
 P. Horne
Intermediate Division 3
D D Ashtead v Reigate Priory [ Draw was awarded ]
Ashtead Recreation Ground
 W. King
- A Jak's v Old Plymouthians [ Away Win was awarded ]
Prince Georges Playing Fields (Pitch 4)
 C. Mckoy
H - Woodmansterne Hyde v Merton Social [ Home Win was awarded ]
Woodmansterne Sports Club
 T. Bone
Junior Division 1
D D Inter Star v Old Rutlishians Reserves [ Draw was awarded ]
Goals Deckers Tolworth
D D N P L Reserves v Old Boys Clapham [ Draw was awarded ]
N P L Sports Club
 T. Burton
H - Sporting Kitz v OW Shaftesbury [ Home Win was awarded ]
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 4)
 D. Trout
Junior Division 2
- A FC Tooting Bec 'A' v Selhurst SA [ Away Win was awarded ]
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 R. Brum
D D * Motspur Park v * Tolworth United [ Draw was awarded ]
John Fisher Sports Ground (Pitch 2)
Double Header
 D. Banks
- A Oxted & District Reserves v Thames United [ Away Win was awarded ]
Master Park
 P. Joliffe
H - Parkside v Sutton High [ Home Win was awarded ]
Wimbledon Common Extensions (Pitch 10)
D D * Tolworth United v * Motspur Park [ Draw was awarded ]
John Fisher Sports Ground
Double Header
 D. Banks
D D Westside Reserves v Battersea Ironsides 'A' [ Draw was awarded ]
The Memorial Ground (Pitch 2)
Junior Division 3
- A * AFC Walcountians Reserves v * Woodmansterne Hyde Reserves [ Away Win was awarded ]
Old Walcountians Sport Ground
Double Header
- A FC Tooting Bec 'B' v Wilf Kroucher [ Away Win was awarded ]
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 M. Thomas
- A * Rosehill Athletic v * Warlingham [ Away Win was awarded ]
Cheam Sports club
Double Header
H - * Warlingham v * Rosehill Athletic [ Home Win was awarded ]
Warlingham Sports Ground
Double Header
H - * Woodmansterne Hyde Reserves v * AFC Walcountians Reserves [ Home Win was awarded ]
Woodmansterne Sports Club
Double Header
H - Worcester Park 'A' v Old Rutlishians 'A' [ Home Win was awarded ]
Manor Park
Junior Division 4
D D Frenches Athletic Reserves v Cheam Village Warriors [ Draw was awarded ]
Wallfield
D D * Kew Park Rangers Reserves v * Mitcham Park [ Draw was awarded ]
Marble Hill Park
Double Header
H - Merton Social Reserves v Old Boys Clapham Reserves [ Home Win was awarded ]
Fishponds Playing Fields
 M. O
D D * Mitcham Park v * Kew Park Rangers Reserves [ Draw was awarded ]
Three Kings Piece
Double Header
D D N P L 'A' v Warlingham Reserves [ Draw was awarded ]
N P L Sports Club (Pitch 2)
 J. Gunn-smith
- A OW Shaftesbury Reserves v AFC North Leatherhead [ Away Win was awarded ]
Old Wimbledonians Sports Ground
Junior Division 5
- A A.M.Y Reserves v Wandgas Worcester Park Vets [ Away Win was awarded ]
Kingsmeadow
D D N P L 'B' v Sutton High Reserves [ Draw was awarded ]
N P L Sports Club (Pitch 2)
- A Old Rutlishians 'B' v Real Holmesdale [ Away Win was awarded ]
King George's Playing Fields
- A Reigate Priory 'B' v Oxted & District 'A' [ Away Win was awarded ]
Netherne Sports Ground
 B. Chaffe
H - Shelton Athletic v Wanderers Reserves [ Home Win was awarded ]
Edgehill Playing Fields
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 28 March 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 28 March 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
IntD1
1. A.M.Y
2. Goldfingers
3. West Fulham
IntD2
4. Dover House Lions
5. Earlsfield 2018
6. LDN South West
7. Oxted & District
IntD3
8. Battersea Boys
9. Epsom Kings
10. Fulham Deaf
11. Kew Afc
JunD1
12. Chessington K C Reserves
13. Epsom & Ewell Colts
14. Wanderers
JunD3
15. Croygas Falcons
16. Reigate Priory Reserves
17. Wandgas Vets
JunD4
18. Colliers Wood Town
JunD5
19. Motspur Park Reserves
20. Parkside Reserves