There are 47 matches
|
|
Intermediate Division 1 |
5
|
2
|
Wandgas Sport
v
FC Tooting Bec
Wandgas Sports Club
|
M. Coughlan
|
|
|
H:
A.Cathcart(3)
R.Guest
T.Henderson
A:
J.Parsons
A.Shahin
A.Cathcart
A.Shahin
|
|
|
Intermediate Division 3 |
0
|
0
|
Fulham Deaf
v
Ashtead
Sir Joseph Hood
|
D. Hepburn
|
|
|
L.Naubo
S.Wilson
|
1
|
1
|
Old Plymouthians
v
Kew Afc
Ashtead Recreation Ground
|
I. Bryant
|
|
|
H:
E.Freeman
A:
D.Adeoye
S.Clarke
|
|
|
Surrey County Intermediate Cup |
0
|
1
|
003
Kew Park Rangers
v
LDN South West
[ Round 1 ]
Marble Hill Park
|
N. Patterson
|
|
|
A:
S.Hollinsworth
A.Kallaivannan
|
0
|
4
|
006
Epsom Kings
v
Keens Park Rangers
[ Round 1 ]
Nescot Sports Ground
(Pitch 2)
|
A. Goldsmith
|
|
|
M.Adofo
|
3
|
3
|
007
Hambledon
v
AFC Ewell
[ Round 1 ]
[ Away Win on penalties ]
2-4 pens
|
|
|
A:
W.Chipperton(2)
A.Tanous
W.Chipperton
|
6
|
2
|
008
Guildford United
v
Frenches Athletic
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
D.Giannetta
B.Johnson
|
0
|
2
|
010
Reigate Priory
v
Westminster Casuals
[ Round 1 ]
Reigate Priory Cricket Club
|
T. Bone
|
|
|
A:
S.Fares
D.Maunsell
S.Fares
|
1
|
3
|
011
Royal Holloway Old Boys
v
West Fulham
[ Round 1 ]
|
C. Angol
|
|
|
A:
K.Fallon
T.Harper
C.Thomas
M.Smith
|
0
|
3
|
013
AFC Sutton Common Rovers
v
Charlwood
[ Round 1 ]
Hannibal Way
|
G. Tomsett
|
|
|
|
6
|
1
|
014
Worcester Park 1st
v
Oxted & District
[ Round 1 ]
|
D. Johnston
|
|
|
A:
J.Williams
|
0
|
4
|
017
Farleigh Rovers
v
Sporting 50
[ Round 1 ]
|
C. Wood
|
|
|
A:
R.Jugden(2)
G.Rodrigues
B.Seymour
|
2
|
2
|
021
Chelsea Rovers
v
Alford Reserves
[ Round 1 ]
[ Away Win on penalties ]
King's House Sports Ground
5-6 pens
|
C. Mckoy
|
|
|
H:
F.Barreto
J.Shonowo
F.Barreto
|
3
|
3
|
022
Knaphill Athletic
v
Earlsfield 2018
[ Round 1 ]
[ Home Win on penalties ]
3-2 pens
|
|
|
A:
T.Fitzgerald
W.Poole(2)
|
2
|
1
|
024
AFC Walcountians
v
Goldfingers
[ Round 1 ]
Old Walcountians Sport Ground
|
M. Thomas
|
|
|
H:
S.Grosser
R.Thomas
A:
J.Willmott
S.Grosser
|
5
|
3
|
025
Woodmansterne Hyde
v
Horsley
[ Round 1 ]
Woodmansterne Sports Club
|
D. Sanford
|
|
|
H:
R.Joyce(2)
J.Taborro
P.Vogado(2)
J.Massey
|
2
|
8
|
026
Claygate Royals
v
A.M.Y
[ Round 1 ]
Molesey Football Club
|
P. Rogers
|
|
|
H:
S.Harcombe
C.Mulkerrins
A:
S.Ahmad(2)
K.Ahmed(2)
R.Khan(3)
W.Robinson
R.Khan
|
H
|
-
|
027
Forestdale
v
Chiddingford
[ Round 1 ]
[ Home Win was awarded ]
Forestdale Fc
|
|
|
|
|
|
London Senior Trophy |
3
|
0
|
010
Forest Hill Park
v
Balham Reserves
[ Round 1 ]
|
|
|
J.Le Net
|
|
|
Junior Division 1 |
1
|
2
|
Chessington K C Reserves
v
Old Rutlishians Reserves
Chessington Cricket & Sports Ground
|
W. Igglesden
|
|
|
H:
C.Lidyard
A:
T.Lempriere(2)
T.Lempriere
|
5
|
3
|
Inter Star
v
N P L Reserves
Goals Deckers Tolworth
|
C. Williams
|
|
|
H:
J.Edwards
R.Green
J.Ibrahim
E.Kayon
K.Ward
A:
N.Brook
M.Grant
O.Kedem
B.Hooper
N.Brook
|
|
|
Junior Division 2 |
1
|
4
|
Oxted & District Reserves
v
Battersea Ironsides 'A'
Master Park
|
P. Joliffe
|
|
|
H:
S.Peacock
A:
A.Bishop
J.Buckley
M.Leng
OG
A.Bishop
|
2
|
2
|
Thames United
v
Selhurst SA
Priest Hill Playing Fields
|
J. Goodhall
|
|
|
H:
C.Bulmer
J.Salustro
A:
R.Hashmi
R.Tanner
C.Bulmer
J.Seager
|
5
|
3
|
Westside Reserves
v
Parkside
The Memorial Ground
(Pitch 2)
|
T. Shaw
|
|
|
H:
L.Ash
M.Isamene
A.Morafa(2)
M.Sutherland
A:
D.Bonsu
R.Lake- Benjamin
F.Ryan-Maynard
|
|
|
Junior Division 3 |
6
|
0
|
Croygas Falcons
v
Old Rutlishians 'A'
Croygas Sports Ground
|
J. Mills
|
|
|
H:
L.Campbell(2)
D.Graham(2)
A.Pop
B.Styles
|
1
|
6
|
FC Tooting Bec 'B'
v
Woodmansterne Hyde Reserves
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
|
R. Brum
|
|
|
H:
A.Allingham
A:
J.Miller
M.Pepperell(4)
B.Snelling
R.Heylligar
M.Pepperell
|
4
|
1
|
Wandgas Vets
v
Reigate Priory Reserves
Wandgas Sports Club
(Pitch 2)
|
E. White
|
|
|
H:
OG
J.Phillips(2)
K.Swain
A:
S.O'Keeffe
C.Cain
|
|
|
Junior Division 4 |
1
|
4
|
N P L 'A'
v
Colliers Wood Town
N P L Sports Club
(Pitch 2)
|
D. Rowland
|
|
|
H:
H.Cushen
A:
L.Hunte-Brown
J.Tallant(2)
C.Yaxley
J.Smith
C.Yaxley
|
|
|
Junior Division 5 |
H
|
-
|
A.M.Y Reserves
v
Real Holmesdale
[ Home Win was awarded ]
Alexandra Recreation Ground
Real Holmesdale unable to fulfil
|
|
|
|
4
|
4
|
N P L 'B'
v
Old Rutlishians 'B'
N P L Sports Club
(Pitch 2)
|
J. Conlon
|
|
|
H:
S.Baillie
P.Barnes
D.Glencross(2)
A:
C.Andrews
J.Andrews
M.O'Flaherty
OG
D.Glencross
C.Andrews
|
7
|
0
|
Oxted & District 'A'
v
Wanderers Reserves
Master Park
(Pitch 2)
|
T. McIntosh
|
|
|
H:
J.Chute
R.Flitton(3)
J.Twyford(3)
J.Twyford
|
4
|
1
|
Shelton Athletic
v
Reigate Priory 'B'
Edgehill Playing Fields
|
A. Powell
|
|
|
H:
A.Crittall
J.McEneaey
J.Shilton(2)
A:
L.Townsend
J.Bee
|
|
|
League Junior Cup |
2
|
4
|
032
FC Tooting Bec 'A'
v
Old Boys Clapham
[ Round 2 ]
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
|
M. Sullivan
|
|
|
H:
A.Bouybayoune(2)
A:
J.Arasa Villar
D.Black
C.Hyland
J.Weston
|
|
|
Surrey County Junior Cup |
0
|
4
|
019
Rosehill Athletic
v
South Wimbledon Dazzlers
[ Round 1 ]
Cheam Sports club
|
P. Bumstead
|
|
|
S.Hunt
|
|
|
Surrey County Lower Junior Cup |
1
|
3
|
003
Wilf Kroucher
v
Dynamo Kingston
[ Round 1 ]
Nursery Rec
|
T. Smith
|
|
|
H:
D.Maymont
|
3
|
3
|
009
Cheam Village Warriors
v
Crescent Rovers
[ Round 1 ]
[ Home Win on penalties ]
Cheam Sports club
4-1 pens
|
. LEAGUE REF
|
|
|
H:
S.Casanova
T.Catton
A.London
A:
S.Goulding
OG(2)
T.Catton
J.Smith
|
2
|
2
|
010
Sutton High Reserves
v
AFC Walcountians Reserves
[ Round 1 ]
[ Away Win on penalties ]
Wallington Sports & Social Club
(Pitch 2)
5-6 pens
|
P. Horne
|
|
|
H:
T.Horsted
D.Williams
A:
J.Bradnick
C.Edwards
T.Horsted
|
-
|
A
|
011
Worplesdon Phoenix Reserves
v
Parkside Reserves
[ Round 1 ]
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
2
|
2
|
013
Byfleet
v
Merton Social Reserves
[ Round 1 ]
[ Away Win on penalties ]
2-4 pens
|
|
|
A:
T.Leach
J.Wilson
P.Bircham
|
6
|
0
|
016
Horsell
v
Kew Park Rangers Reserves
[ Round 1 ]
|
|
|
|
0
|
3
|
018
Hambledon A
v
Motspur Park Reserves
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
J.Aikpinnou(2)
A.Warner
R.Vassall
|
2
|
0
|
019
Warlingham
v
Worcester Park 'A'
[ Round 1 ]
Warlingham Sports Ground
|
W. King
|
|
|
H:
J.Phillips
N.Wilson
J.Hodge
|
2
|
2
|
021
Weybrigde Town
v
Wandgas Worcester Park Vets
[ Round 1 ]
[ Away Win on penalties ]
3-4
|
|
|
A:
T.Cluver
O.Sales
|
|
|
London Junior Cup |
4
|
5
|
046
Eltham Town Res
v
Battersea Boys
[ Round 2 ]
|
|
|
A:
C.Fago(2)
W.Gondwe
L.J'Mara
A.Joseph
A.Joseph
|
|
|
Middlesex County Junior Cup |
4
|
1
|
014
Speedy United
v
Hanworth Sports
[ Round 2 ]
|
|
|
A:
C.West
|
|
|
Miscellaneous |
7
|
1
|
AFC North Leatherhead
v
Reigate Priory 'A'
Bridge Rec
Moved from Junior Division 4 to Miscellaneous. Reigate Priory A folded
|
P. Dowell
|
|
|
H:
D.Barna(2)
J.Beckett(2)
D.Burns
H.Fretas
J.Raw
A:
T.Davies
|
6
|
1
|
OW Shaftesbury Reserves
v
Melfort
Old Wimbledonians Sports Ground
Moved from Junior Division 4 to Miscellaneous. Melfort has folded RB
|
S. Tuohy
|
|
|
H:
D.Beaumont
L.Macasa(2)
D.Mesure
L.Taylor(2)
A:
J.Largo Trejos
M.Jones
|
|