There are 12 matches
|
|
Premier Division |
2
|
1
|
Ardley United
v
Thame United
The Playing Fields Ardley
7:30 PM
Attendance 47
|
N Evans
|
D Edwards |
K Godfrey |
|
|
H:
G.Redknap
B.Thomas
A:
N.Rhodes
D.Smith
M.Willett
|
1
|
0
|
Ascot United
v
Highmoor Ibis
Ascot Racecourse
Attendance 55
|
N MacKenzie
|
J Finlay |
M. Cofie |
|
|
H:
D.Hoar
J.Bennett
C.ELTON
|
4
|
1
|
Highworth Town
v
Cheltenham Saracens
Elms Recreation Ground
Attendance 69
|
B Williamson
|
K. Iles |
M Carter |
|
|
H:
B.CLARKE
R.Saunders(2)
L.Williams
A:
E.MOORE
R.Griggs
J.Bryan
|
3
|
0
|
Holyport
v
Shrivenham
Summerleaze Village
Attendance 42
|
Craig Boyles
|
D Commander |
E Henderson |
S. Smith (A) |
|
|
H:
S.Butler
S.Jones
J.West
J.Handscomb
|
2
|
1
|
Kidlington
v
Flackwell Heath
Yarnton Road
Attendance 72
|
L Davis
|
A Burns |
K Fry |
P. Redmond |
|
|
H:
R.Curtin
J.Parker
A:
L.Cordice
M.THOMAS
J.BROWN
|
9
|
1
|
Newbury
v
Abingdon Town
Faraday Road
Attendance 52
|
K Norris
|
R Hey |
P Kelly |
M. Bullock (A) |
|
|
H:
C.Collin
J.Green
C.Jenner
D.Jones(3)
R.Spence(3)
A:
T.Larman
R.Spence
T.Larman
|
0
|
2
|
Reading Town
v
Slimbridge
Scours Lane
Attendance 70
|
P Staynings
|
J Barnett |
W Mufiri |
|
|
A:
C.Fower
S.O:Connor
O.MOHAMED
J.Inch
|
1
|
4
|
Wokingham & Emmbrook
v
Wantage Town
Larges Lane
Attendance 79
|
A Hickman
|
A. Dewar |
I Vallance |
K. Clark |
|
|
H:
S.Duffelen
A:
R.Claydon
J.McMahon
T.Rowe(2)
A.Walton
T.Rowe
|
|
|
Division One (West) |
2
|
1
|
Fairford Town
v
Brimscombe & Thrupp
Cinder Lane
Attendance 41
|
O Denne
|
R Partlett |
P Cobby |
P. Faulkner |
|
|
H:
D.Bailey
N.Gambling
A:
L.PRITCHARD
B.Mitchell
L.PRITCHARD
|
4
|
1
|
Wootton Bassett Town
v
Clanfield
Gerard Buxton Sports Ground
Attendance 46
|
N Fisher
|
D Warren |
T Sharkey |
|
|
H:
M.Barnes(2)
L.Edmondson
S.Yeardley
A:
S.Olphert
S.Terry
C.Blakely
|
|
|
Division One (East) |
1
|
1
|
Headington Amateurs
v
Chinnor
Barton Recreation Ground
Attendance 27
|
|
|
H:
B.Cuff
A:
D.STONE
B.Taunton
|
4
|
3
|
Maidenhead United Reserves
v
AFC Hinksey
York Road
Attendance 40
|
S Beekman
|
J Sumner |
D. Cox |
R. Ansell |
|
|
H:
J.HIPPOLYTE
K.LUCAS
A.Watson(2)
A:
M.JAMES
A.Odhiambo(2)
A.Watson
J.McCalmon
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
Prem
|
1.
Binfield
|
2.
Marlow
|
3.
Oxford City Nomads
|
Div1W
|
4.
Carterton
|
5.
Cricklade Town
|
6.
Hook Norton
|
7.
Lambourn Sports
|
8.
Letcombe
|
9.
Lydney Town
|
10.
Malmesbury Victoria
|
11.
New College Swindon
|
|
12.
North Leigh Reserves
|
13.
Old Woodstock Town
|
14.
Purton
|
15.
Tytherington Rocks
|
Div1E
|
16.
Bracknell Town
|
17.
Chalfont Wasps
|
18.
Didcot Town Reserves
|
19.
Easington Sports
|
20.
Finchampstead
|
21.
Henley Town
|
22.
Milton United
|
|
23.
Penn & Tylers Green
|
24.
Rayners Lane
|
25.
Thatcham Town Reserves
|
26.
Woodley Town
|
D2W
|
27.
Brimscombe & Thrupp Reserves
|
28.
Cheltenham Saracens Reserves
|
29.
Cirencester Town 'Dev'
|
30.
Fairford Town Reserves
|
31.
Highworth Town Reserves
|
32.
Hook Norton Reserves
|
33.
Letcombe Reserves
|
|
34.
Old Woodstock Town Reserves
|
35.
Shortwood United Reserves
|
36.
Shrivenham Reserves
|
37.
Wantage Town Reserves
|
38.
Wootton Bassett Town Reserves
|
D2E
|
39.
Ascot United Reserves
|
40.
Binfield Reserves
|
41.
Bracknell Town Reserves
|
42.
Burnham Reserves
|
43.
Chinnor Reserves
|
44.
Easington Sports Reserves
|
|
45.
Finchampstead Reserves
|
46.
Holyport Reserves
|
47.
Kidlington Reserves
|
48.
Penn & Tylers Green Reserves
|
49.
Rayners Lane Reserves
|
50.
Slough Town Reserves
|
51.
Thame United Reserves
|
|