There are 28 matches
|
|
Lemon Recordings Division One Challenge Cup |
1
|
4
|
013
Knaphill
v
Staines Lammas
[ Round 3 ]
Brookwood Country Park
|
Gerry Hemment |
|
|
H:
J.Pritchard
A:
J.Coombs
D.Greenwood
J.Johnson
J.Smithers
|
|
|
Premier Division |
4
|
2
|
Ash United
v
Bookham
Youngs Drive
|
Ian Kitchen |
|
|
H:
A.Hanning
C.Rose
B.Smith(2)
A:
M.Jarman
J.Piercy
|
6
|
4
|
Banstead Athletic
v
Cobham
Merland Rise
|
Ben Wright |
|
|
H:
R.Aslan
M.Corbett
S.Hewitt(2)
D.Marvell
K.Terry
A:
A.Charles
S.Powell(3)
S.Hewitt
|
0
|
1
|
Bedfont Green
v
Merstham
The Warren
|
Reuben Simon |
|
|
A:
K.Lock
|
3
|
0
|
Camberley Town
v
Bedfont
Krooner Park
|
Gareth Mays |
|
|
H:
A.Jeffers
M.While
M.Williams
|
3
|
0
|
Dorking
v
Horley Town
Meadowbank Stadium
|
Andy Mawby |
|
|
H:
C.Merrick
A.Pero
D.Stassinos
|
3
|
1
|
Guildford City
v
Colliers Wood United
Spectrum Leisure Centre
|
Richard Hailstone |
|
|
H:
M.Mercer(2)
D.Peltohaka
A:
R.Bedj-Bedj
|
1
|
2
|
North Greenford United
v
Reading Town
Berkeley Fields
|
Andy Roberts |
|
|
H:
OG
A:
I.Brooks
A.Robinson
|
2
|
2
|
Raynes Park Vale
v
Epsom & Ewell
Prince Georges Fields
|
M. Hopton |
|
|
H:
D.Mosley
M.Torino
A:
C.Heuston(2)
|
2
|
4
|
Sandhurst Town
v
Egham Town
Bottom Meadow
|
Graham Matthews |
|
|
H:
D.Wilde
C.Yates
A:
J.Houghton
C.Muldowney
M.Postins
j.Thornby
|
1
|
1
|
Wembley
v
Chertsey Town
Vale Farm
|
Gavin Collins |
|
|
H:
G.Richefond
A:
M.Grave
|
|
|
Division One |
0
|
1
|
Coulsdon United
v
Neasden Foundation (EXPELLED)
Netherne CASC
|
Keith Slaughter |
|
|
A:
S.Simmons
|
1
|
2
|
Crescent Rovers
v
Frimley Green
Wallington Sports & Social Club
|
Martin Allen |
|
|
A:
T.Tyler
P.Wilsher
|
2
|
1
|
Farleigh Rovers
v
Merrow
Parsonage Field
|
Dave Sheldrake |
|
|
H:
N.Burridge
B.Fewell
A:
K.Meadows
|
0
|
3
|
Feltham
v
Chobham
The Orchard
|
Tom Welburn |
|
|
A:
E.Edwards
G.Flynn
D.Webb
|
2
|
2
|
Hanworth Villa
v
Warlingham
Rectory Meadows
|
Phil Smith |
|
|
H:
C.Hare
S.Loveridge
A:
L.Jansen(2)
|
2
|
3
|
Sheerwater
v
CB Hounslow United
Sheerwater Recreation Ground
|
Jim Paterson |
|
|
H:
P.Bradbury
C.Machay
A:
M.Hinckson
C.Newton
W.SIMMONDS
|
2
|
0
|
Westfield
v
Hartley Wintney
Kingfield Stadium
|
John Kasey |
|
|
H:
N.Darnell
R.Hogsden
|
2
|
3
|
Worcester Park
v
Tongham
Skinners Field
|
R. Allen |
|
|
H:
C.Prendergast(2)
A:
S.Cross
J.Packer
C.Rickwood
S.Goodyear
|
|
|
Reserve Section |
0
|
5
|
Bookham Reserves
v
Bedfont Green Reserves
Meadowbank Stadium
|
David Rose |
|
|
A:
J.Campbell
J.Hennessey
T.Taylor
R.Williams(2)
|
6
|
2
|
CB Hounslow United Reserves
v
Sheerwater Reserves
Osterley Sports Club
|
Rebecca Scott-Mullen |
|
|
H:
A.Bhinder(2)
J.MARQUIS
M.PETERS(2)
S.RANGER
A:
W.Goody
J.McGarrity
|
3
|
2
|
Cove Reserves
v
Hanworth Villa Reserves
Oak Farm
|
Andrew Beeney |
|
|
H:
A.Champion
G.Delf
J.Garcia
A:
G.Jenkins(2)
|
3
|
0
|
Farnham Town Reserves
v
Chessington & Hook United Reserves
Memorial Ground Farnham
|
Marcus Heap |
|
|
H:
M.Cousins
T.Rosewell(2)
|
4
|
1
|
Frimley Green Reserves
v
Farleigh Rovers Reserves
Frimley Green Recreation Ground
|
Barrie Funnell |
|
|
H:
A.Buckley
L.Fisher
M.Niven
D.Simpson
A:
P.Phillipou
|
0
|
4
|
Merrow Reserves
v
Crescent Rovers Reserves
The Urnfield
|
Richard Harris |
|
|
A:
K.Chakartash
J.Loud(2)
S.Stride
|
3
|
4
|
South Park Reserves
v
Guildford City Reserves
Whitehall Lane
|
Richard Ireson |
|
|
H:
A.Smith(2)
J.Stephens
A:
M.Edwards(2)
L.Glazier
M.O'Dowd
|
6
|
1
|
Staines Lammas Reserves
v
Knaphill Reserves
Laleham Recreation Ground
|
R. Seuke |
|
|
H:
M.Adams
S.Carter
R.Deacon(2)
D.Flory
K.Quaye
A:
A.Hutton
A.Sherwood
|
2
|
4
|
Tongham Reserves
v
Worcester Park Reserves
Recreation Ground Tongham
|
Graeme Train |
|
|
H:
D.Hayles
G.Windebank
A:
D.Brackstone
N.Jellow
S.King
T.Ogunbeye
|
|