There are 37 matches
|
|
Intermediate Division 1 |
2
|
2
|
AFC Cubo
v
Battersea
Barn Elms Sports Centre
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE
|
T. Dowdeswell |
|
|
H:
L.Hevia-Aea
A.Noble
A:
S.McMahon(2)
G.Stewart
|
2
|
3
|
Old Plymouthians
v
Sporting Kitz
Croygas Sports Ground
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE
|
P. Rogers |
|
|
H:
R.Day
P.Jarvis
A:
M.Muino(2)
J.Rix
A.Baleato-Farrow
M.Wells
|
5
|
1
|
Old Rutlishians
v
N P L
Old Rutlishians Association
2:00 PM
change of kick off time.CHANGE OF REFEREE
|
G. Rodber |
|
|
H:
P.Hull(2)
N.Marshall
R.Smith-Millar
K.Swain
A:
L.O'Neill
L.Creates
|
1
|
2
|
St Andrews
v
Sutton High
Wimbledon Common Extension
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE again
|
D. Rowland |
|
|
A:
A.Alexander
P.Smillie
|
1
|
1
|
Thornton Heath Rovers
v
South Godstone
Westminster Schools Playing Field
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE again
|
J. Hawkins |
|
|
A:
L.Mcclean
L.Mcclean
|
4
|
0
|
Weston Green Sports
v
RH123 Athletic
Weston Green Sports Ground
2:00 PM
|
R. Letheren |
|
|
H:
D.Martin
M.Nash(3)
|
|
|
Intermediate Division 2 |
2
|
4
|
Ashtead
v
Croygas Phoenix
Ashtead Recreation Ground
3:00 PM
|
A. Reason |
|
|
H:
J.Holman
C.Verrinder
S.Carroll
|
4
|
2
|
Brockham
v
Tolworth Athletic
Brockham Recreation Ground
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE
|
D. Sanford |
|
|
H:
T.Duke
S.Edwards
C.Mcfarlane
S.Minihane
A:
A.Wall(2)
D.Bull
A.Wall
|
4
|
4
|
Merstham Newton
v
Fulham Deaf
St Nicholas School
2:30 PM
CHANGE OF REFEREE ?
|
G. Bird |
|
|
A:
B.Lampert
O.Monksfield
J.Willis
J.Wylde
N.Gregory
|
2
|
3
|
Merton Abbey
v
Real Holmesdale
British Gas Sports Ground
2:00 PM
|
P. Glover |
|
|
A:
S.Cox
R.Ward(2)
J.Cowell
|
0
|
1
|
Sporting Bahia
v
Claygate & Ditton
Richardson Evans Playing Fields
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE again
|
B. Argenziano |
|
|
|
|
|
Junior Division 1 |
0
|
1
|
Norton
v
Shaftesbury Town
Garratt Park
2:00 PM
|
A. Flynn |
|
|
|
0
|
4
|
Supercala
v
Project Clapham
Richardson Evans Playing Fields
(Pitch 4)
2:00 PM
|
V. Ninkovic |
|
|
A:
J.Holroyd
J.Mant
M.Orford
E.Rivett
|
|
|
Junior Division 2 |
6
|
0
|
N P L Reserves
v
Crescent Rovers 'A'
N P L Sports Club
2:00 PM
|
P. Read |
|
|
H:
M.Ahwal
L.Mccordle
A.Sandison
C.Smith(3)
|
2
|
2
|
Old Plymouthians Reserves
v
Battersea Reserves
Croygas Sports Ground
(Pitch 2)
|
A. Starnes |
|
|
H:
N.Mucadam(2)
A:
I.Labeodan
O.Omishola
M.Allen
|
0
|
5
|
Pilgrims Well
v
Croydon Greenside U23
Shelton Sports & Leisure Centre
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE
|
S. Allen |
|
|
A:
G.Ludford(3)
A.Money
C.Samuels
|
|
|
Junior Division 3 |
4
|
1
|
Cheam Village Warriors Reserves
v
Sutton High Reserves
Nescot Sports Ground
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE again
|
M. Riches |
|
|
H:
J.Prichard(4)
A:
S.Boylan
J.Prichard
|
3
|
1
|
Destiny Academy
v
Surbiton Town
Prince Georges Playing Fields
(Pitch 2)
2:00 PM
|
P. Condon |
|
|
|
2
|
2
|
Shirley Town
v
Oakhill Pugbats
Shelton Sports & Leisure Centre
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE AGAIN
|
R. Rose |
|
|
H:
A.Bennett
M.Ingram(2)
A:
D.Coleridge
|
3
|
0
|
Tooting Bec Reserves
v
Epsom Eagles Reserves
Raynes Park Sports Ground
(Pitch 2)
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE
|
G. Deufi |
|
|
H:
J.Blaney
C.Hill
L.Young
J.Haynes
|
2
|
4
|
Weston Green Sports Reserves
v
Trinity Reserves
Weston Green Sports Ground
(Pitch 2)
2:00 PM
|
C. Angol |
|
|
H:
J.Fernee
R.Smith
A:
T.Fifoot(2)
K.Gordon
M.Sullivan
|
|
|
Junior Division 4 |
7
|
0
|
Addington Athletic
v
Cheam Village Warriors 'A'
Warbank Sports & Social Club
3:00 PM
|
P. Manlow |
|
|
H:
J.Carey
L.Coleridge(2)
D.Featherstone
D.Hoy
S.Rose
S.Spillane
|
3
|
0
|
Crescent Rovers 'B'
v
Old Plymouthians 'A'
Wallington Sports & Social Club
(Pitch 2)
1:30 PM
|
D. Letley |
|
|
H:
C.Futtit
G.Perry(2)
|
3
|
1
|
Croydon Greenside 'B'
v
Rollers Athletic
Croydon Postal Sports Ground
3:00 PM
CHANGE OF REFEREE
|
T. Mcintosh |
|
|
H:
L.Francis(3)
|
1
|
9
|
Fulham Deaf Reserves
v
Thornton Heath Rovers Reserves
Fulham F C Training Ground
2:30 PM
CHANGE OF REFEREE
|
I. Stone |
|
|
H:
R.Hounslow
R.Hounslow
|
4
|
2
|
Shirley Town Reserves
v
Epsom Athletic 'B'
Shelton Sports & Leisure Centre
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE
|
S. Blake |
|
|
H:
L.Harris
P.Harris
D.Plaistow
L.Smith
A:
R.Stewart
B.Talbot
|
|
|
League Senior Cup |
0
|
1
|
003
Puretown
v
Cheam Village Warriors
[ Round 1 ]
Richardson Evans Playing Fields
CHANGE OF REFEREE
|
R. Barber |
|
|
A:
A.Tanous
S.Dobson
T.Larkin
|
|
|
League Junior Cup |
4
|
0
|
028
Battersea Ironsides 'A'
v
Epsom Athletic 'A'
[ Round 2 ]
Prince Georges Playing Fields
|
C. Griffith |
|
|
H:
R.Rhoden
G.Roberts
J.Williams(2)
M.Fihosy
J.Dench
|
|
|
Surrey County Junior Cup |
1
|
2
|
013
Hersham Elm Grove Reserves
v
Old Boys Clapham
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
M.Henderson
M.Pumphrey
C.Horner
|
1
|
6
|
014
Westside Reserves
v
Charlwood
[ Round 1 ]
Oberon Playing Fields
|
|
|
|
-
|
A
|
023
Sporting Kitz Res (WITHDRAWN)
v
Oxted & District Reserves
[ Round 1 ]
[ Away Win was awarded ]
Wandgas Sports Res unable to field a team.
|
|
|
|
6
|
1
|
025
Wrecclesham Reserves
v
Worcester Park 'A'
[ Round 1 ]
|
|
|
|
5
|
1
|
035
Epsom Eagles
v
Weybrook Wanderers
[ Round 1 ]
Auriol Park
|
|
|
|
7
|
1
|
045
Wilf Kroucher
v
Dunsfold
[ Round 1 ]
Nursery Rec
1:30 PM
|
|
|
H:
S.Adu(2)
M.Igbavboa
M.O'Dath
D.Onwunumah(3)
|
2
|
1
|
047
Real Holmesdale Reserves
v
Kerria Knights
[ Round 1 ]
John Ruskin Playing Fields
|
|
|
|
|
|
Miscellaneous |
1
|
0
|
Goodfellas Elite (WITHDRAWN)
v
Ashtead Reserves
|
C. Mckoy |
|
|
G.Williams
|
0
|
5
|
Yourstory (WITHDRAWN)
v
Westside
Mayfield Road
2:00 PM
CHANGE OF REFEREE
|
D. Nunn |
|
|
A:
C.Wood(2)
D.Dixon
|
|