Go back to LondonMiddx
    Wheathampstead Wanderers U12 Sharks & Tigers - Players Wanted         Potters Bar Town - Goalkeeper Wanted for Next Season's U11s         Borehamwood U12 Knights - U13 for Season 20/21 - Players Wanted         Whitewebbs Eagles Whites U11 - Players Wanted         HNC FC - Players Wanted for Men's Team         Borehamwood Youth U15 Templars - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Cheshunt Youth 2020 Summer Sixes Tournament         1 to 1 Small Group and Team Coaching         Borehamwood Youth FC U14's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Harvesters U14 North - Players Wanted         Harpenden Colts Hawks U16 - Players Wanted         Harlow Town U14's Eagles - Players Wanted         Ware Youth FC - U12 Players Wanted         One to One Football Coaching         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         St Albans City Youth U16 East - (Year 11) Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Goalkeeper Wanted         Wormley Rovers FC U13 Girls - Goalkeeper Trials         Hertfordshire Regional Talent Centre - U14 Players Wanted         Panshanger FC U13's - Players Wanted         Alexandra Park Youth U13 North - Defenders Wanted         Stevenage Borough Juniors U16 Falcons - Defender and Striker Wanted         Enfield Town Youth FC - U7's & U14's Players Wanted    
Surrey South Eastern Combination
2010-2011 Season
Monday, 17 February 2020
Intermediate Division 1 :  October Fixtures & Results for November December
14 in list
Saturday, 06 November 2010
3 1 Battersea v Old Plymouthians
Richardson Evans Playing Fields
2:00 PM
 M. Coen
H: B.Caulcrick  S.McMahon  A.Osilowo  A: D.Alfano  P.Jarvis
1 2 Old Rutlishians v AFC Cubo
Old Rutlishians Association
2:00 PM
 R. Brum
H: S.Berry  A: C.Gray  M.Sutton  R.Lines  R.Sadler
2 1 Puretown v Thornton Heath Rovers
Richardson Evans Playing Fields (Pitch 2)
2:00 PM
 P. Rogers
H: L.Humble  J.Matthews  C.Miller
1 2 Sutton High v Sporting Kitz
Raynes Park Playing Fields
2:00 PM

CHANGE OF REFEREE
 J. Hawkins
H: L.Bellord
3 1 Westminster Casuals v South Godstone
Richardson Evans Playing Fields (Pitch 3)
2:00 PM
 D. Perry
H: G.Hearne  S.Lester  A.Thirsk  A: A.Webb  D.Pellerito
Saturday, 13 November 2010
1 2 AFC Cubo v Weston Green Sports
Barn Elms Sports Centre
2:00 PM
 R. Barber
H: O.Watkins  A: M.Nash  S.Wright  M.North
6 3 N P L v Thornton Heath Rovers
N P L Sports Club
2:00 PM
 T. Dowdeswell
H: M.Davies  T.Gardner  K.Hodgson(2)  A.Pirie(2)
3 2 Old Plymouthians v South Godstone
Croygas Sports Ground
2:00 PM
 D. Nunn
H: R.Day  A.Fawcett  J.Richards  A: A.Webb(2)  J.Richards  A.Webb
Saturday, 20 November 2010
2 0 Battersea v South Godstone
Richardson Evans Playing Fields
2:00 PM
 R. Barber
H: A.Campbell  A.Osilowo  J.Whelan
2 3 Puretown v N P L
Richardson Evans Playing Fields (Pitch 2)
2:00 PM

CHANGE OF REFEREE
 . OTHER LEAGUE REF
H: J.Matthews  S.Pearce  A: M.Davies  J.Hill  R.Lupton  L.Marshall
1 0 Sporting Kitz v Thornton Heath Rovers
Wimbledon Common Extension (Pitch 6)
2:00 PM
 D. Perry
0 3 Sutton High v Weston Green Sports
Raynes Park Playing Fields
2:00 PM

CHANGE OF REFEREE
 D. Nunn
 A: M.Nash  M.Weighill  S.Wright
2 3 Westminster Casuals v AFC Cubo
Richardson Evans Playing Fields (Pitch 3)
2:00 PM

CHANGE OF REFEREE
 C. Mckoy
H: O.Harker-Smith  S.Holder  A: P.Every(2)  M.North  M.North
Saturday, 27 November 2010
4 2 Weston Green Sports v Battersea
Weston Green Sports Ground
 R. Letheren
H: M.Nash(3)  S.Wright  A: A.Campbell  B.McDonagh