Go back to LondonMiddx
What is this?
    Standon & Puckeridge Hares U12 (Year 7) - Players Wanted         Small Sided Summer Tournament - 8th & 9th June         Kings Langley U15s - Goalkeeper Wanted         Harvesters FC - U13 Players Wanted         Hoddesdon Town Youth FC - Under 8's Teams - Players Wanted         St Albans City South U16 - Player Wanted         Hatfield Comets Under 15's - Players Wanted         Ware Lions U18s - Players Wanted - Goalkeeper & Outfield Players         Hadley Rangers U18 - Outfield Players Wanted         Hadley Rangers U18 - Goalkeeper Wanted         North London Reds - Players Wanted         Watford Youth Sports U16's - Players Wanted         Wanted - Head Coach for Harvesters FC         Harvesters FC U15 South Team - Players Wanted - School Year 10         Harvesters FC U14 North Team - Players Wanted - School Year 9         Borehamwood Youth U8 Knights - Looking for New Players    
Cherry Red Books Middlesex County Football League
Member of the National League System
2018-2019 Season
Tuesday, 22 January 2019
Premier Division :  October Fixtures & Results for November December
15 in list
Saturday, 03 November 2018
2 2 Lampton Park v Kensington Dragons
Middlesex FA
 D. Mansour  R. Hazell  L. Morgan
H: J.O'Connell  OG  A: M.Mayamona  A.McNulty  A.Stoter
1 0 Sporting Hackney v South Kilburn
Hackney Marshes
 A. Zekri  G. Pope  G. Smith
H: A.Adedeji
Saturday, 10 November 2018
2 3 Indian Gymkhana Club v Sporting Hackney
Indian Gymkhana Sports Club
 A. Oliveira  TBA1  TBA2
H: K.Kharas  S.Liddar  A: A.Adedeji  J.Anderson(2)  A.Sidhu
2 2 Kensington Dragons v Tottenham Hale Rangers
Linford Christie Stadium (Pitch 4)
Note: AR1 appointed 7.30hrs 10/11/18 (JN)
 A. Matour  M. Jenic  C. Henry
H: F.Benedetti(2)  A: S.Adam Majeed(2)  F.Benedetti
3 1 St Panteleimon v Pitshanger Dynamo
North Greenford United FC
 D. Mansour  B. Capel  O. Hamouda
H: A.Albadri(3)  A: N.Edwards  A.Albadri
Saturday, 17 November 2018
1 6 C.B. Hounslow United Reserves v St Panteleimon
CB Hounslow Sports Club
 A. Cox  L. Morgan  TBA2
H: N.Hardy  A: J.Knight  C.Massay(2)  N.Tajbakhsh(3)  J.Molloy
1 3 Hillingdon v PFC Victoria London
Brunel University Sports Complex
Note: AR1 appointed 2225hrs 14/11/18 (JN)
 D. Mansour  G. Mangrski  TBA2
H: T.Hayles  A: P.Kowalkowski  P.Kwiatek  M.Paczkowski  J.Sellick  D.Wacewicz
4 4 Kensington Dragons v Sporting Hackney
Linford Christie Stadium (Pitch 4)
 M. Sennett  L. Tilbury  R. Fernandez
H: F.Benedetti(2)  J.Lee  N.Ntim  A: G.Allen-Symmons  S.Cahill(2)  A.Ojanguran Alonso  M.Mayamona
1 1 Lampton Park v Cricklewood Wanderers
Middlesex FA
Note: AR1 appointed 1355hrs 14/11/18 (JN)
 K. Rea  D. Tsenti  TBA2
H: S.Jongthep  A: K.Strzala  K.Strzala
3 0 Pitshanger Dynamo v Indian Gymkhana Club
Hanwell Town FC
 P. Savva  O. Hamouda  J. Nolan
H: L.Thomas(3)  L.Thomas  P.Kang
3 1 Tottenham Hale Rangers v Brentham
Fredrick Knight Sports Ground
 E. Mckenzie  R. Jacobs  F. Al-Lamy
H: S.Adam Majeed(2)  K.Vata  A: E.Clements
Saturday, 24 November 2018
0 2 Brentham v C.B. Hounslow United Reserves
Brentham Club
Note: AR appointed 1540hrs 23/11/18 (JN)
 D. Mansour  A. Cox  N. Myers
 A: J.Adegbile  N.Hardy  R.Charles-Jones
4 1 Cricklewood Wanderers v Hillingdon
Wembley FC
nOTE: ar2 appointed 1540hrs 23/11/18 (JN)
 J. Yousif  G. Pope  J. Nolan
H: B.Gilmaney  E.Qordja(3)  A: J.Mohammed  B.Gilmaney
2 3 Kensington Dragons v Indian Gymkhana Club
Linford Christie Stadium (Pitch 4)
Note: AR2 appointed 1545hrs 23/11/18 (JN)
 A. Matour  A. Chadi  M. Zekri
H: C.Burgess  J.Lee  A: H.Dhaliwal  S.Liddar(2)  M.Mayamona
0 9 South Kilburn v Pitshanger Dynamo
Capital City Academy
Note: AR's appointed 23/11/18 (JN)
 R. Reid  L. Da Cruz  D. Tsenti
 A: T.Cummings(2)  N.Edwards(3)  G.Ferguson  J.Llewellyn  G.Miley  L.Wretham  C.Read