There are 12 matches
|
|
Huntingdonshire FA - Benevolent Cup |
0
|
0
|
St Neots Town Reserves
v
Somersham Town
[ Final ]
At St Ives. After extra time, St Neots won 7-6 on penalties
Match Report
|
R. Stephen |
|
|
|
|
|
Premier Division |
0
|
3
|
Deeping Rangers
v
Daventry Town
Attendance 149
Match Report
|
M. Hopton |
A. Bates |
M. Bruntlett |
|
|
A:
T.Berwick(2)
R.Howell
|
|
|
Division One |
4
|
3
|
Bugbrooke St Michaels
v
Buckingham Town
Attendance 53
Match Report
|
P. Hodgson |
S. Tweedale |
A. Row |
|
|
H:
L.Allen
W.Briscoe
J.Cunningham
D.Weedon
A:
S.King
J.McCormick
C.Robson
|
6
|
1
|
Northampton Sileby Rangers
v
Huntingdon Town
Attendance 35
Match Report
|
P. Spink |
D. Trathan |
K. Atkins |
|
|
H:
G.Gibb
C.Heard(2)
M.Long
M.Marriott
N.Worley
A:
S.Eason
|
3
|
7
|
Rushden & Higham United
v
Wellingborough Whitworth
Attendance 50
Match Report
|
N. Smith |
K. Topping |
S. Wright |
|
|
H:
C.Long
S.Morris
O.Partrick
A:
J.Hazell
J.Newman(3)
OG(2)
L.Purser
|
2
|
1
|
Wootton Blue Cross
v
Olney Town
Attendance 12
Match Report
|
K. Yezek |
U. Cacchio |
M. Chalkley |
|
|
H:
D.Jozwiak
M.Umney
A:
S.Allan
|
|
|
Reserve Division One |
5
|
0
|
Blackstones Reserves
v
Wellingborough Whitworth Reserves
27/3 Abandoned 33 minutes due to player injury, score 4-0
|
A. Johnson |
|
|
H:
M.Baines
T.Davies
K.Down
M.Jones
S.Strange
|
0
|
1
|
Northampton Spencer Reserves
v
Huntingdon Town Reserves
|
M. Allen |
|
|
A:
J.Edwards
|
7
|
1
|
Stewarts & Lloyds Corby Reserves
v
Cogenhoe United Reserves
|
G. Capps |
|
|
H:
L.Boath(2)
M.Byrne
S.Davis(2)
M.Forbes
R.Forbes
A:
W.Earl
|
1
|
4
|
Woodford United Reserves
v
Northampton Sileby Rangers Reserves
|
R. Page |
|
|
H:
T.Lorraine
A:
M.Goodwin(2)
R.Powell(2)
|
|
|
Reserve Division Two |
3
|
3
|
Irchester United Reserves
v
AFC Kempston Rovers Reserves
|
P. Wilson |
|
|
H:
P.Caswell
S.Hamblin(2)
A:
D.Church(2)
J.Guiney
|
5
|
0
|
Rothwell Corinthians Reserves
v
Daventry United Reserves
|
P. Ellis |
|
|
H:
D.Briffa
T.Ielapi(3)
C.Torrence
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
RLCG1
|
1.
Eynesbury Rovers Reserves
|
2.
St Ives Town Reserves
|
3.
Thrapston Town Reserves
|
RLCG2
|
4.
Olney Town Reserves
|
RLCG3
|
5.
Bugbrooke St Michaels Reserves
|
6.
Northampton ON Chenecks Reserves
|
RLCG4
|
7.
Buckingham Town Reserves
|
8.
Rushden & Higham United Reserves
|
Prem
|
9.
Blackstones
|
10.
Boston Town
|
|
11.
Bourne Town
|
12.
Cogenhoe United
|
13.
Daventry United
|
14.
Desborough Town
|
15.
Holbeach United
|
16.
Long Buckby
|
17.
Newport Pagnell Town
|
18.
Northampton Spencer
|
19.
Raunds Town
|
20.
Rothwell Corinthians
|
|
21.
Sleaford Town
|
22.
St Ives Town
|
23.
St Neots Town
|
24.
Stewarts & Lloyds Corby
|
25.
Stotfold
|
26.
Wellingborough Town 2004
|
27.
Yaxley
|
Div1
|
28.
AFC Kempston Rovers
|
29.
Burton Park Wanderers
|
30.
Eynesbury Rovers
|
|
31.
Irchester United
|
32.
Northampton ON Chenecks
|
33.
Peterborough Northern Star
|
34.
Potton United
|
35.
Thrapston Town
|
RDiv1
|
36.
Bourne Town Reserves
|
37.
Deeping Rangers Reserves
|
38.
Desborough Town Reserves
|
39.
Peterborough Northern Star Reserves
|
40.
Raunds Town Reserves
|
|
41.
Stotfold Reserves
|
42.
Wellingborough Town 2004 Reserves
|
RDiv2
|
43.
Buckingham Town Reserves
|
44.
Bugbrooke St Michaels Reserves
|
45.
Eynesbury Rovers Reserves
|
46.
Northampton ON Chenecks Reserves
|
47.
Olney Town Reserves
|
48.
Rushden & Higham United Reserves
|
49.
St Ives Town Reserves
|
50.
Thrapston Town Reserves
|
|