There are 216 matches
|
|
U18 - League Cup |
7
|
1
|
BOREHAMWOOD YOUTH U18 CRUSADERS
v
SAINT ALBANS CITY U18 CENTRAL
[ Quarter Final ]
|
M. Balser
|
|
|
H:
S.Drozd(2)
G.Grange(3)
J.Mcintosh
Z.Riggs
A:
C.Cornish
A.Bossert
J.McVeigh
|
5
|
3
|
HARVESTERS U18 SOUTH
v
ALEXANDRA PARK U18 EAST
[ Quarter Final ]
|
K. Allton
|
|
|
H:
D.Busby
E.Pate
W.Robinson(3)
A:
J.Burkitt
M.Copp
J.Kortbaeic
|
2
|
2
|
WHETSTONE U18 JAGUARS
v
BERKHAMSTED RAIDERS U18 RED
[ Quarter Final ]
[ Away Win on penalties ]
|
L. Nicotra
|
|
|
H:
G.Mendonca
H.Naeem
A:
W.Green
O.Mead
R.Coista Dju
M.Dewick
|
|
|
U18 - Red Division |
3
|
2
|
AC FINCHLEY U18 - U17 WEST
v
EDMONTON RANGERS U18 COBRAS
|
|
|
H:
A.De Sio
S.Kamanda
J.Obikwu
A:
L.Ainsworth
H.Smith
A.De Sio
L.Ainsworth
|
2
|
3
|
WHETSTONE U18 LEOPARDS
v
SAINT ALBANS CITY U18 SOUTH
|
S. McGovern
|
|
|
H:
O.Aimufua
M.Fordjour
A:
L.Baker-Madec
W.Brown
A.Robinson
N.Lloyd
A.Robinson
|
|
|
U18 - White Division |
2
|
7
|
HMH U18 GALAXY
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U18
|
|
|
H:
H.Bach
A.Butterworth
A:
D.Amakue(4)
M.Spena(2)
A.Zarei
M.Kaminder
A.Zarei
|
3
|
2
|
OAKHILL TIGERS U18 PREDATORS
v
ENFIELD RANGERS U18
|
|
|
H:
W.Amadi
A.Christophi
B.Nkwocha
A:
O.Tokluhan
W.Webster
F.Geraghty
B.Meager
|
|
|
U18 - Blue Division |
1
|
4
|
AFC SOUTHGATE U18
v
CROXLEY GREEN U18 WHITE
|
|
|
H:
D.Jennings
A:
S.Darr
C.Gerrard(2)
C.McGeough
C.Evans
S.Darr
|
3
|
2
|
ALEXANDRA PARK U18 WEST
v
SAINT ALBANS CITY U18 EAST
|
|
|
H:
D.Burke
C.Lazzazara
S.Schginmann
A:
J.Hilton
R.Roberts
C.Lazzazara
|
2
|
1
|
HENDON UNITED U18 ROVERS
v
NORTHWOOD U18 RED
|
L. Thorne
|
|
|
H:
C.Calvert(2)
A:
J.Mangan
H.Weiniger
J.Mangan
|
3
|
4
|
MACCABI LONDON FC U18 BLUE
v
HMH U18 FOXES
|
P. Russo
|
|
|
H:
J.Baruch
J.Bregman
O.Rokenson
A:
J.Elbaz
B.Fox
J.Graham
A.Grossman
O.White
|
|
|
U18 - Green Division |
3
|
2
|
ALDENHAM EXCEL U18 EAGLES
v
ALEXANDRA PARK U18 NORTH
|
J. Mbisa
|
|
|
H:
C.Ashworth(2)
J.Black
A:
T.Curtis
E.Kessel
C.Ashworth
E.Kessel
|
1
|
4
|
ALEXANDRA PARK U18 UNITED
v
HMH U18 PANTHERS
|
|
|
H:
C.Culshaw
A:
S.Abdul(2)
J.Adey
A.Aliev
D.Parricelli
|
1
|
4
|
MACCABI LONDON FC U18 RED
v
HGS ACADEMY U18 RANGERS
|
M. Ward
|
|
|
H:
T.Nathanson
A:
N.Abrahams
J.Baum(2)
J.Sharman
J.Marks
J.Baum
|
0
|
7
|
OMONIA YOUTH U18 GOLD
v
CASSIOBURY RANGERS U18 CLARETS
|
|
|
A:
C.Botten
K.Busuulwa
J.Hoggett(2)
S.Khimji
N.Page(2)
A.Gregori
J.Saville
|
1
|
3
|
OMONIA YOUTH U18 GREEN
v
BELSTONE YOUTH FC U18 RED
|
|
|
H:
L.O'Sullivan
A:
W.Eaves
S.Wolfson(2)
A.Appleton
S.Wolfson
|
|
|
U18 - Yellow Division |
3
|
5
|
ALDENHAM EXCEL U18 RAPTORS
v
ALEXANDRA PARK U18 SOUTH
|
|
|
H:
G.Hooper-Greenhill
L.Lakeland
J.Shindler
A:
J.Albertelli
N.Lawrence(2)
S.Sheldon(2)
L.Lakeland
L.Hubbard
|
2
|
0
|
HENDON UNITED U18 BLUE
v
AC FINCHLEY U18 NORTH
|
L. Thorne
|
|
|
H:
D.Chabbat
D.Levy
G.Levey
|
4
|
2
|
HINTON & FINCHLEY U18
v
NORSEMEN U18
|
|
|
H:
I.Beirne
W.Nairm
J.Nwosu
O.Proctor
A:
F.Turner
J.Waller
J.Fernand
|
1
|
2
|
HMH U18 TIGERS
v
AEK YOUTH FC U18 GOLD
|
|
|
H:
L.Morris
A:
L.Rodman(2)
O.Trup
L.Rodman
|
2
|
1
|
OMONIA YOUTH U18 WHITE
v
BELSTONE YOUTH FC U18 BLACK
|
|
|
H:
T.Birosidford
L.Petrou
A:
J.Embleton
T.Birosidford
N.Barak
|
|
|
U16 - Junior League Cup |
3
|
0
|
HARVESTERS U16 SOUTH
v
EDMONTON RANGERS U16 SHARKS
[ Quarter Final ]
|
R. Brown
|
|
|
H:
B.Eaves
E.Flanagan
D.Reading
C.Bullock
|
1
|
3
|
HMH U16 ALL STARS
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U16 LIONS
[ Quarter Final ]
|
J. Sweiry
|
|
|
H:
C.Hanison
A:
A.Canning-Elms
L.Perilly
J.Power
S.Benardout
B.Summerfield
|
|
|
U16 - Red Division |
2
|
4
|
BOREHAMWOOD YOUTH U16 KNIGHTS
v
COLNEY HEATH U16 HARRIERS
|
|
|
H:
P.Overton
T.Witter
A:
M.Foley
J.Lunniss
B.Omotoye
T.Skehill-White
P.Overton
K.Beeson
|
4
|
2
|
HARVESTERS U16 NORTH
v
AC FINCHLEY U16 NORTH
|
|
|
H:
C.Hotti
K.Ibeh(2)
A.James
A:
N.Chiaghana
M.Roach
|
1
|
2
|
HINTON & FINCHLEY U16
v
OAKLAND WOLVES U16
|
|
|
H:
O.Williams
A:
C.Barraclough
R.Zambezi
D.Chagas
T.Walker
|
|
|
U16 - White Division |
3
|
4
|
MACCABI LONDON FC U16 BLUE
v
GFA ENFIELD U16 LIONS
|
M. Woodhams
|
|
|
H:
S.Elbaz
A.Waiss
J.Woolf
A:
L.Ashwell(3)
C.Forbes
S.Elbaz
L.Ashwell
|
7
|
0
|
NORTHWOOD U16 RED
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U16
|
A. Tooley
|
|
|
H:
J.Beckles(2)
O.John(3)
K.Larson-Amartefio
B.Tannian
A.Moneke
C.Kirk
|
1
|
3
|
OMONIA YOUTH U16 WHITE
v
WINGATE & FINCHLEY U16 WHITE
|
|
|
H:
N.Allen
A:
A.Arr
S.Perry(2)
M.Nicola
J.Swift
|
|
|
U16 - Blue Division |
0
|
1
|
HGS ACADEMY U16 DYNAMO
v
HMH U16 GALAXY
|
|
|
A:
J.Margolis
S.Lawrence
O.Michaeli
|
1
|
1
|
NORTH WEST LONDON JETS U16
v
BOREHAMWOOD YOUTH U16 TEMPLARS
|
Z. Muslin
|
|
|
H:
E.Haffner
A:
K.Yanev
N.Pfeffer
A.Woods
|
3
|
2
|
OMONIA YOUTH U16 SILVER
v
BOREHAMWOOD YOUTH U16 CRUSADERS
|
C. Vincent-Smith
|
|
|
H:
A.Kissoon-Stephen(2)
J.Wojciechowski
A:
G.Bates
F.Kitson
N.Theodorou
M.Fahad
|
|
|
U16 - Green Division |
8
|
1
|
ALEXANDRA PARK U16 SOUTH
v
SAINT GREGORYS UNITED U16
|
|
|
H:
C.Bell
O.Buck
A.Dolan
Z.Richards
M.Sheffield
A.Thorne(2)
H.Trant-John
A:
J.Reid
J.Kitchin-Thomas
D.Quinn
|
0
|
4
|
HADLEY RANGERS U16
v
HGS ACADEMY U16 TIGERS
|
|
|
A:
D.De Marco
S.Fernandez
J.Miller
F.Singh
P.Prempeh
W.Briggs
|
4
|
6
|
WHETSTONE U16 LIONS
v
ALEXANDRA PARK U16 NORTH-WEST
|
|
|
H:
R.Harrington
L.Reynolds(3)
A:
L.Dye
L.Tattal(3)
J.Whittle(2)
A.Zia
H.Kingston
|
|
|
U15 - League Cup |
3
|
2
|
BLOOMSBURY FOOTBALL U15
v
BOREHAMWOOD YOUTH U15 CRUSADERS
[ Round 1 ]
|
|
|
H:
T.Jenkins
O.Kogbodku
D.Levenfiche
A:
L.Hopwood(2)
L.Halliday
L.Hopwood
|
3
|
0
|
NORTHWOOD U15 RED
v
WHETSTONE U15 JAGUARS
[ Round 1 ]
|
A. Debois
|
|
|
H:
O.Atkins
M.Lousley
J.Pugh
L.Lama
|
0
|
2
|
WEST HERTS YOUTH U15 STAGS
v
ENFIELD RANGERS U15 WHITE
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
U.Tyrell(2)
M.Agbeey
E.Dari
|
|
|
U15 - White Division |
5
|
0
|
OMONIA YOUTH U15 SILVER
v
BELSTONE YOUTH FC U15
|
P. Fuller
|
|
|
H:
J.Kangudi(3)
B.Theodorou-Ney
R.Theodorou-Ney
J.Kangudi
M.Froggett
|
6
|
0
|
WHETSTONE U15 PUMAS
v
OMONIA YOUTH U15 GOLD
|
A. Ward
|
|
|
H:
K.Bajraktari
M.Estevez
D.Jederre(2)
A.Young(2)
A.Young
|
|
|
U15 - Blue Division |
1
|
10
|
AC FINCHLEY U15 WEST
v
APB FC BARNET U15 RAMS
|
|
|
H:
E.Beard
A:
F.Baker-Gorton(4)
D.Burton
H.Cook(2)
J.Dalli
L.Doukaki
K.Musanhi
S.Deddine
|
4
|
1
|
HMH U15 DYNAMO
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U15
|
L. Martin
|
|
|
H:
U.Glausiusz
A.Noimark
Y.Porat
I.Santhouse
A:
N.Chime
A.Wakefield
|
4
|
1
|
HMH U15 WANDERERS
v
HAMPSTEAD U15
|
D. Lando
|
|
|
H:
E.Brass
B.Fraiman
N.Zemmel
A:
N.Sorene
N.Zemmel
S.Fourches
|
2
|
1
|
MILL HILL YOUTH U15
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 SANTOS
|
|
|
H:
M.Dawson
T.Slater
A:
J.Florin-Sefton
J.Gorov
J.Florin-Sefton
|
5
|
4
|
SAINT ALBANS CITY U15 SOUTH
v
HARROW STARS YOUTH U15
|
M. DAVIES
|
|
|
H:
C.Choudhury(2)
L.Lavin
T.Tashev(2)
A:
A.Osoble(4)
A.Osoble
|
|
|
U15 - Green Division |
3
|
0
|
ENFIELD RANGERS U15 BLACK
v
WEST HERTS YOUTH U15 BUCKS
|
V. Anderson
|
|
|
H:
D.Cardim
J.Laing-Buck
M.Mckoy
R.Bannon
F.Makokowe
|
1
|
6
|
MACCABI LONDON FC U15 BLUE
v
BUSHEY RANGERS U15
|
J. Berger
|
|
|
H:
Z.Sampson
A:
B.Narroway(2)
M.Powell
D.Richards(3)
F.Flaum
J.Watson
|
0
|
4
|
PRO FOOTBALL LONDON U15 MAGIC
v
EDGWARE TIGERS U15
|
H. Davis
|
|
|
A:
O.Canter
T.Katz(3)
M.Davila
|
|
|
U15 - Yellow Division |
4
|
5
|
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 FLAMENGO
v
CASSIOBURY RANGERS U15 CLARETS
|
|
|
H:
S.Ornadec(2)
O.Wildisen
A:
S.Amoah
D.Coutts
L.Jago
K.Parker(2)
S.Ornadec
|
9
|
0
|
NORTHWOOD U15 WHITE
v
ALEXANDRA PARK U15 SOUTH
|
|
|
H:
B.Barry
G.Neves(3)
K.Parekh
N.Seevaratnam(3)
F.Wallis
G.Neves
|
|
|
U14 - League Cup |
2
|
3
|
AC FINCHLEY U14 WEST
v
HINTON & FINCHLEY U14 LEGENDS
[ Round 1 ]
|
|
|
H:
P.Bocchi
R.De Souza
A:
F.Bouhank
H.Cayton
S.Goldstone
H.Hoyland
|
|
|
U14 - Junior League Cup |
7
|
0
|
HINTON & FINCHLEY U14 HEROES
v
BOREHAMWOOD YOUTH U14 CRUSADERS
[ Round 1 ]
|
|
|
H:
A.Cole
C.Grant
K.Mustafa
L.Neoptolemou(2)
K.Regent(2)
A.Cole
L.Andrews
|
5
|
4
|
HMH U14 PANTHERS
v
BOREHAMWOOD YOUTH U14 KNIGHTS
[ Round 1 ]
|
J. Halperin
|
|
|
H:
A.Hoff(3)
J.Wagner(2)
A:
D.Adoma
R.Adoma
L.Clare
C.Jackson
J.Wagner
J.Leppard
|
14
|
0
|
WHETSTONE U14 LIONS
v
WOODYS & EBOGS FC U14 MECURIALS
[ Round 1 ]
|
|
|
H:
L.Cunningham(3)
R.Dove(3)
T.Friedlos(2)
S.Morrow(5)
C.Wilson
M.Szasz
|
|
|
U14 - Red Division |
0
|
7
|
ALEXANDRA PARK U14 SOUTH
v
MACCABI LONDON FC U14 WHITE
|
O. Mustapha
|
|
|
A:
O.Bregman(2)
R.Chester
Z.Cohen(2)
J.Shaw(2)
A.Ayodeji
T.Brittan
|
0
|
0
|
BERKHAMSTED RAIDERS U14 RED
v
SAINT ALBANS CITY U14 ORIENT
|
|
|
R.Emanuel
J.Howego
|
|
|
U14 - White Division |
4
|
1
|
ENFIELD TOWN YOUTH FC U14
v
MACCABI LONDON FC U14 BLUE
|
T. Matthews-Gill
|
|
|
H:
A.Arowosaye
H.Ikaka
A.Madika
A.Nkhuwa
A:
A.Levin
Z.Gordon
|
3
|
3
|
HARVESTERS U14 SOUTH
v
CROXLEY GREEN U14 BLACK
|
B. Boulter
|
|
|
H:
J.Gavin
C.Yeboah(2)
A:
J.Best
J.Rodrigues
N.Sharir
C.Fitzsimmons
J.Rodrigues
|
|
|
U14 - Blue Division |
5
|
2
|
HADLEY RANGERS U14
v
SAINT ALBANS CITY U14 SPARTANS
|
|
|
H:
L.Abbott
J.Fanokun
H.Rispoli
Z.Webster(2)
A:
Z.Cowell
D.Mitchell
T.Wotton
D.Mitchell
|
2
|
3
|
WEST HERTS YOUTH U14 STAGS
v
NORTHWOOD U14 RED
|
|
|
H:
M.Pendry(2)
A:
J.Dimmock
H.Myring(2)
M.Wilczynski
H.Myring
|
|
|
U14 - Green Division |
1
|
6
|
LONDON COLNEY COLTS U14 BLUE
v
TURNSTYLES U14
|
S. Haldankar
|
|
|
H:
Z.Hancock
A:
I.Ademamola
A.Gill(3)
A.Richard(2)
R.Sunnassee
A.Richard
|
11
|
1
|
OMONIA YOUTH U14 WHITE
v
WHETSTONE U14 COUGARS
|
|
|
H:
Y.Asenov(3)
J.Constantinou(2)
D.Levy
K.Nihat(4)
I.Tzoumpas
A:
D.Crane
C.Antoniou
J.Platt
|
|
|
U14 - Yellow Division |
1
|
5
|
OMONIA YOUTH U14 GOLD
v
HMH U14 PUMAS
|
C. Vincent-Smith
|
|
|
H:
M.Abdurrahimzai
A:
J.Bolchover
G.Gur(2)
J.Leon
R.Selig
I.Mese
E.Toby
|
|
|
U13 - League Cup |
1
|
4
|
EDMONTON RANGERS U13 FOXES
v
OMONIA YOUTH U13 GOLD
[ Round 2 ]
|
J. Bailey
|
|
|
H:
R.Mpoy
A:
C.Constantinou
P.Kalamaras
A.Michael(2)
J.Bailey
G.Marcou
|
H
|
-
|
EDMONTON RANGERS U13 TIGERS
v
AC FINCHLEY U13 WEST
[ Round 2 ]
[ Home Win was awarded ]
|
J. Bailey
|
|
|
|
4
|
3
|
HARROW STARS YOUTH U13
v
ENFIELD RANGERS U13 GREEN
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
D.Florea(2)
D.Reqica
J.Sisse
A:
R.Bala(3)
A.Rahimi
R.Bala
|
0
|
3
|
LONDON COLNEY COLTS U13 REDS
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U13 SANTOS
[ Round 2 ]
|
J. Doyle
|
|
|
A:
J.Carre
W.Okafor
F.Prela
J.Isaiah
|
4
|
0
|
MACCABI LONDON FC U13 BLUE
v
HARVESTERS U13 NORTH
[ Round 2 ]
|
N. Burns
|
|
|
H:
O.Benjamin
E.Neiss
O.Warren(2)
O.Warren
J.Telford
|
8
|
0
|
NORTHWOOD U13 RED
v
BOREHAMWOOD YOUTH U13 CRUSADERS
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
K.Ahmed
T.Faleye(2)
Z.Hambury(3)
J.Mesgian-Rodaway
A.Subandrio
A.Hart
|
|
|
U13 - Junior League Cup |
0
|
3
|
AC FINCHLEY U13 SOUTH
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U13
[ Round 2 ]
|
|
|
A:
S.Robinson
G.Theeng(2)
A.Upali
|
2
|
3
|
COLNEY HEATH U13 MAGPIES
v
HMH U13 AVENGERS
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
M.Ali
D.Kimathi
A:
B.Berman
M.Burns
J.Goodman
B.Wigmore
M.Burns
|
4
|
7
|
HINTON & FINCHLEY U13 HEROES
v
BELSTONE YOUTH FC U13
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
E.Earnshaw
F.Garcia
L.Rosenberg
L.Zanetta
A:
T.Hancock
O.Merson(3)
C.Tegzes(3)
L.McCarty
O.Merson
|
-
|
A
|
HINTON & FINCHLEY U13 STARS
v
OAKHILL TIGERS U13 WARRIORS
[ Round 2 ]
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
4
|
11
|
HMH U13 TIGERS
v
LONDON COLNEY COLTS U13 BLUE
[ Round 2 ]
|
J. Stadler
|
|
|
H:
J.Goldsmith(2)
O.Kanerick
J.Tinger
A:
N.Brinkley
L.Canning
D.Day(3)
C.Dedrick-Lewis
T.Kalejaiye(2)
D.Lota(2)
F.Vos
D.Tahan
T.Kalejaiye
|
5
|
4
|
HMH U13 WOLVES
v
HMH U13 GALAXY
[ Round 2 ]
|
J. Caro
|
|
|
H:
Y.Chriqui
I.Freeman(2)
S.Leigh
R.Ward
A:
G.Bluestone
T.Rosen
M.Simonson
G.Wigdortz
G.Wigdortz
|
2
|
4
|
SAINT ALBANS CITY U13 VICTORIA
v
WHETSTONE U13 TIGERS
[ Round 2 ]
|
P. Ferrier
|
|
|
H:
A.Keigher
L.Ward
A:
M.Beale
L.Crouch
J.Jackson(2)
A.Bhagawati
J.Jackson
|
|
|
U13 - Red Division |
7
|
2
|
WHETSTONE U13 PUMAS
v
COLNEY HEATH U13 HARRIERS
|
|
|
H:
T.Dogan
Y.El Mrabet
A.Godeni(3)
A.Pishiris
D.Sokoli
A:
D.Ramaj(2)
D.Sokoli
S.White
|
|
|
U13 - Blue Division |
3
|
6
|
APB FC BARNET U13 RAMS
v
ALEXANDRA PARK U13 SOUTH
|
|
|
H:
S.Barnett
H.Lovatt(2)
A:
L.Onekalit
J.Thompson(3)
R.Williams-Gerhardt(2)
L.Onekalit
|
1
|
3
|
HENDON UNITED U13 GREEN
v
MACCABI LONDON FC U13 RED
|
|
|
H:
B.Hirsch
A:
S.Baderman
Z.Kaye
B.Moss
Z.Leroy
|
4
|
9
|
HINTON & FINCHLEY U13 LEGENDS
v
OMONIA YOUTH U13 WHITE
|
|
|
H:
T.Radley
V.Redondo
I.Romaner(2)
A:
L.Andrews(2)
C.Georgiou(2)
N.Klitou(2)
L.Mintikkis
W.Unadike(2)
I.Romaner
J.Clarke-Regis
|
|
|
U13 - Green Division |
9
|
5
|
EDMONTON UNITED U13
v
HGS ACADEMY U13 TIGERS
|
|
|
H:
E.Ackasow(2)
M.Afrifia
T.Brown(2)
Y.Buz(2)
A.Sooaka(2)
A:
S.Plaskow(3)
J.Sagor
Z.Sugarman
Y.Buz
Z.Sugarman
|
|
|
U13 - Yellow Division |
3
|
2
|
EDGWARE TIGERS U13
v
WEST HERTS YOUTH U13 STAGS
|
|
|
H:
B.Abraham(3)
A:
G.Dada
I.Khan
A.Shear
G.Amador
|
0
|
8
|
NORTHWOOD U13 BLUE
v
HADLEY RANGERS U13
|
|
|
A:
A.Adewunmi
E.Carter
J.Johnson(3)
R.Manzi(3)
F.Ivers
|
|
|
U12 - Red Division |
2
|
7
|
APB FC BARNET U12 RAMS
v
WHETSTONE U12 PUMAS
|
A. Ward
|
|
|
H:
S.Chamberlain(2)
A:
H.Laws(2)
A.Phillips(2)
C.Webb(3)
S.Chamberlain
C.Webb
|
2
|
2
|
EDGWARE TOWN FC U12 RED
v
LONDON COLNEY COLTS U12 BLUE
|
E. Anderson
|
|
|
H:
J.Copplestone(2)
A:
E.Ameadah(2)
J.Gardiner
J.Chikontwe
|
1
|
3
|
WHETSTONE U12 PANTHERS
v
OAKLAND WOLVES U12
|
|
|
H:
F.St Hill
A:
F.Kenny
O.Loye
O.Roe
A.Talwar
M.Frydynski
|
|
|
U12 - White Division |
1
|
3
|
SAINT ALBANS CITY U12 EAST
v
WINGATE & FINCHLEY U12 BLUE
|
N. Watson
|
|
|
H:
H.Murphy
A:
C.Merson
R.Pater
L.Rahamim
J.Gleeson
J.Sassen
|
2
|
2
|
SAINT ALBANS CITY U12 NORTH
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U12 SANTOS
|
N. Watson
|
|
|
H:
O.Ajaegbu
O.Fan
A:
K.Onwuka
N.Shapiro
H.Smith
A.Morina
|
1
|
10
|
WEST HERTS YOUTH U12 STAGS
v
MACCABI LONDON FC U12 BLUE
|
C. cousens
|
|
|
H:
M.Woodhouse
A:
L.Hilton
D.Kelaty
J.Klein(2)
O.Lewis(2)
OG(2)
O.Zik(2)
M.Woodhouse
|
|
|
U12 - Blue Division |
4
|
4
|
HMH U12 HAWKS
v
HARVESTERS U12 SOUTH
|
H. Israel
|
|
|
H:
A.Jaffe
R.Salem
R.Witzenfield-Saigh(2)
A:
A.Day
H.Walker(3)
N.Posniak
|
4
|
2
|
LONDON COLNEY COLTS U12 REDS
v
EDGWARE TOWN FC U12 BLUE
|
B. Browell
|
|
|
H:
W.Farrell
T.Gentry(2)
R.Jaffer
A:
T.Morley
Z.Thomas
T.Gentry
T.Collier
|
3
|
4
|
NORTHWOOD U12 RED
v
AC FINCHLEY U12 SOUTH
|
|
|
H:
H.Baynes(2)
R.Odofin
A:
S.Aderemi
D.Cresci(2)
J.Lomasney
H.Baynes
I.Panchal
|
1
|
4
|
WHETSTONE U12 LIONS
v
ENFIELD RANGERS U12 GREEN
|
|
|
H:
D.Potishman
A:
I.Ellatreche
A.Gashi(2)
C.Williamson
D.Potishman
C.Kelly
|
|
|
U12 - Green Division |
1
|
6
|
AC FINCHLEY U12 EAST
v
NORTHWOOD U12 WHITE
|
|
|
H:
J.Ralhan
A:
M.Agarwal
B.Clements
A.Shah
D.Stefanescu(2)
O.Koxhaj
R.Shah
|
6
|
2
|
BOREHAMWOOD YOUTH U12 CRUSADERS
v
MACCABI LONDON FC U12 GREEN
|
T. Mandel
|
|
|
H:
M.Al-Zubaidi
Z.Bertie
L.Latifi(2)
L.Lucas
F.Western
A:
S.Kain
E.Simmons
Z.Bertie
Y.Pinchover
|
5
|
0
|
BUSHEY RANGERS U12
v
WOODYS & EBOGS FC U12 VAPORS
|
|
|
H:
R.Kalu
J.Lee(2)
K.Woods
F.Zumalacarregui
B.Castiglione
|
1
|
1
|
HINTON & FINCHLEY U12 LEGENDS
v
NORTH WEST LONDON JETS U12
|
|
|
H:
L.Yelland
A:
A.Reznik
L.Yelland
A.Preston
|
4
|
1
|
OAKHILL TIGERS U12 SHARKS
v
AEK YOUTH FC U12 EAGLES
|
|
|
H:
E.Dunbar
S.Joyce(2)
D.Zdrajkowski
A:
B.Devori
M.Dindoyal
S.Marneros
|
H
|
-
|
PRO FOOTBALL LONDON U12
v
ALEXANDRA PARK U12 NORTH
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
|
|
|
U12 - Yellow Division |
1
|
6
|
BOREHAMWOOD YOUTH U12 KNIGHTS
v
WHETSTONE U12 LEOPARDS
|
T. Mandel
|
|
|
H:
F.Da Silva
A:
L.Cristiani
N.Fine
D.Kirby(2)
R.Segal(2)
B.Warwick
J.Hearn
|
4
|
0
|
HARROW STARS YOUTH U12
v
ALEXANDRA PARK U12 WEST
|
|
|
H:
T.Abe
B.Garth
M.Headley(2)
F.Mohorea
A.Lake
|
3
|
0
|
HINTON & FINCHLEY U12 STARS
v
OMONIA YOUTH U12 GREEN
|
|
|
H:
A.Gregoire
M.Pelosi
Y.Rechister
S.Mole
P.Zachariou
|
2
|
1
|
LONDON COLNEY YOUTH FC U12 PANTHERS
v
BOREHAMWOOD 2000 U12
|
J. Crabtree
|
|
|
H:
M.Briggs
J.Tshehla
A:
H.Crucefix
T.Friend
S.Hobbs
|
3
|
4
|
MACCABI LONDON FC U12 YELLOW
v
HMH U12 FALCONS
|
T. Glasson
|
|
|
H:
G.Goldstein(3)
A:
J.Foulad
Z.Sender
Z.Silverman(2)
G.Goldstein
C.Cawley
|
|
|
U12 - Purple Division |
4
|
4
|
ALEXANDRA PARK U12 SOUTH
v
HENDON UNITED U12 BLUE
|
|
|
H:
A.Perol(2)
O.Takayanagi(2)
A:
R.Joseph
R.Spitzer(3)
S.Broom
R.Spitzer
|
H
|
-
|
HINTON & FINCHLEY U12 HEROES
v
TURNSTYLES U12
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
|
0
|
0
|
HMH U12 HARRIERS
v
WHETSTONE U12 JAGUARS
|
|
|
J.Brockman
T.Ozcan
|
7
|
4
|
MACCABI LONDON FC U12 BLACK
v
AC FINCHLEY U12 WEST
|
T. Glasson
|
|
|
H:
S.Kelaty(2)
L.Leckerman(3)
N.Maze
E.Seligmann
A:
A.Di Pietro
J.Moynihan
M.Palma
L.Leckerman
A.Avdijaj
|
1
|
8
|
OAKHILL TIGERS U12 TORNADOS
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U12 TIGERS
|
|
|
H:
H.Welch
A:
K.Biaca
R.Brandon
R.Greig
B.Katemba(3)
M.Katemba
O.Todd
J.Shields
B.Katemba
|
|
|
U11 - Red Division |
Played |
AC FINCHLEY U11 NORTH
v
NORTHWOOD U11 RED
|
|
Played |
APB FC BARNET U11 RAMS
v
WINGATE & FINCHLEY U11 WHITE
|
|
Played |
HGS ACADEMY U11 RAIDERS
v
AC FINCHLEY U11 SOUTH
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U11 BLUE
v
EDGWARE TOWN FC U11
|
V. Schelhase
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U11 REDS
v
WINGATE & FINCHLEY U11 BLUE
|
|
Played |
NORTHWOOD U11 BLUE
v
ENFIELD RANGERS U11 WHITE
|
|
|
|
U11 - White Division |
Played |
ENFIELD RANGERS U11 BLACK
v
OAKLAND WOLVES U11
|
|
Played |
HENDON UNITED U11 SILVER
v
WHETSTONE U11 LIONS
|
|
Played |
HGS ACADEMY U11 VIPERS
v
HARVESTERS U11 LEOPARDS
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U11 RED
v
LONDON COLNEY COLTS U11 WHITES
|
|
Played |
OMONIA YOUTH U11 WHITE
v
HGS ACADEMY U11 REBELS
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
Played |
ENFIELD RANGERS U11 GREEN
v
BUSHEY RANGERS U11
|
|
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U11 FLAMENGO
v
ALEXANDRA PARK U11 WEST
|
|
Played |
HARROW STARS YOUTH U11
v
ALEXANDRA PARK U11 NORTH
|
|
Played |
HINTON & FINCHLEY U11 HEROES
v
MACCABI LONDON FC U11 GOLD
|
|
Played |
NORSEMEN U11
v
HINTON & FINCHLEY U11 LEGENDS
|
|
Played |
NORTHWOOD U11 WHITE
v
WEST HERTS YOUTH U11 STAGS
|
|
|
|
U11 - Green Division |
Played |
HENDON UNITED U11 MAUVE
v
WHETSTONE U11 PANTHERS
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U11 YELLOW
v
WHETSTONE U11 TIGERS
|
|
Played |
OMONIA YOUTH U11 GREEN
v
AC FINCHLEY U11 WEST
|
|
Played |
SAINT ALBANS CITY U11 CENTURIONS
v
PRO FOOTBALL LONDON U11
|
N. Hall
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
Played |
ALEXANDRA PARK U11 SOUTH
v
APB FC BARNET U11 RAIDERS
|
|
Played |
ALYTH BELSIZE U11
v
HINTON & FINCHLEY U11 HOTSHOTS
|
|
Played |
BOREHAMWOOD 2000 U11
v
CROXLEY GREEN U11 WHITE
|
|
Played |
GFA ENFIELD U11 SALAMIS
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U11 LIONS
|
|
Played |
HMH U11 ATHLETICO
v
SAINT ALBANS CITY U11 EAST
|
|
Played |
LONDON COLNEY YOUTH FC U11 PUMAS
v
MACCABI LONDON FC U11 ORANGE
|
N. Handscombe
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
Played |
EDGWARE TOWN FC U10
v
AC FINCHLEY U10 NORTH
|
|
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 SANTOS
v
LONDON COLNEY COLTS U10 BLUE
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U10 WHITE
v
WHETSTONE U10 TIGERS
|
|
Played |
WEST HERTS YOUTH U10 STAGS
v
ENFIELD RANGERS U10 GREEN
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U10 WHITE
v
APB FC BARNET U10 RAMS
|
|
Played |
WOODYS & EBOGS FC U10 VAPORS
v
MACCABI LONDON FC U10 BLUE
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
Played |
HINTON & FINCHLEY U10 STARS
v
HARVESTERS U10 WOLVES
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U10 REDS
v
NORTHWOOD U10 RED
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U10 GREEN
v
BOREHAMWOOD YOUTH U10 CRUSADERS
|
|
Played |
WHETSTONE U10 PANTHERS
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U10
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
Played |
ALDENHAM EXCEL U10
v
WINGATE & FINCHLEY U10 BLUE
|
|
Played |
BUSHEY RANGERS U10
v
NORSEMEN U10
|
|
Played |
CROXLEY GREEN U10 BLACK
v
OMONIA YOUTH U10 GOLD
|
|
Played |
HARROW STARS YOUTH U10
v
WHETSTONE U10 LIONS
|
|
Played |
HARVESTERS U10 PANTHERS
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U10 LIONS
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
Played |
BOREHAMWOOD YOUTH U10 KNIGHTS
v
BOREHAMWOOD 2000 U10 RED
|
|
Played |
ENFIELD RANGERS U10 WHITE
v
ALEXANDRA PARK U10 NORTH
|
|
Played |
LONDON COLNEY YOUTH FC U10 PUMAS
v
GO STARS U10
|
|
Played |
WHETSTONE U10 JAGUARS
v
MACCABI LONDON FC U10 GOLD
|
|
|
|
U10 Geoff Hurst |
Played |
ALEXANDRA PARK U10 SOUTH
v
OMONIA YOUTH U10 GREEN
|
|
Played |
ALYTH BELSIZE U10
v
MACCABI LONDON FC U10 BLACK
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U10 SILVER
v
WHETSTONE U10 PUMAS
|
|
Played |
NORTHWOOD U10 WHITE
v
LONDON COLNEY COLTS U10 WHITES
|
|
Played |
OMONIA YOUTH U10 WHITE
v
AC FINCHLEY U10 WEST
|
|
Played |
WOODYS & EBOGS FC U10 PHANTOMS
v
HINTON & FINCHLEY U10 LEGENDS
|
|
|
|
U09 Camelot |
Played |
BELSIZE PARK U09 REDS
v
APB FC BARNET U09 RAMS
|
|
Played |
BELSTONE YOUTH FC U09 RED
v
HGS ACADEMY U09 RAIDERS
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U09 WHITE
v
AC FINCHLEY U09 NORTH
|
|
Played |
SAINT ALBANS CITY U09
v
WHETSTONE U09 LIONS
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U09 YELLOW
v
WINGATE & FINCHLEY U09 WHITE
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
Played |
ALEXANDRA PARK U09 NORTH
v
HINTON & FINCHLEY U09 STARS
|
|
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 YELLOW
v
HARVESTERS U09 GRASSHOPPERS
|
|
Played |
HGS ACADEMY U09 VIPERS
v
ENFIELD RANGERS U09 GREEN
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U09 RED
v
MACCABI LONDON FC U09 GOLD
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U09 BLUE
v
LONDON COLNEY COLTS U09 WHITES
|
|
Played |
WOODYS & EBOGS FC U09 VAPORS
v
NORTHWOOD U09 RED
|
|
|
|
U09 Harry Potter |
Played |
ALDENHAM EXCEL U09
v
ALEXANDRA PARK U09 SOUTH
|
|
Played |
BUSHEY RANGERS U09
v
OMONIA YOUTH U09 WHITE
|
|
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 WHITE
v
WHETSTONE U09 TIGERS
|
|
Played |
HARVESTERS U09 SCORPIONS
v
WHETSTONE U09 PUMAS
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
Played |
AC FINCHLEY U09 WEST
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U09 JAGUARS
|
|
Played |
HINTON & FINCHLEY U09 LEGENDS
v
PRO FOOTBALL LONDON U09 WIZARDS
|
|
Played |
NORTHWOOD U09 WHITE
v
BOREHAMWOOD YOUTH U09 CRUSADERS
|
|
Played |
OMONIA YOUTH U09 GOLD
v
EDMONTON RANGERS U09 EAGLES
|
|
Played |
WHETSTONE U09 JAGUARS
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 BLUE
|
|
|
|
U09 Peter Pan |
Played |
BOREHAMWOOD YOUTH U09 KNIGHTS
v
NORTHWOOD U09 BLUE
|
|
Played |
PRO FOOTBALL LONDON U09 MAGIC
v
HINTON & FINCHLEY U09 HEROES
|
|
Played |
TURNSTYLES U09 BLACK
v
OMONIA YOUTH U09 GREEN
|
|
|
|
U09 Inter Group Friendlies |
Played |
OMONIA YOUTH U09 SILVER
v
OAKHILL TIGERS U09 EAGLES
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
Played |
ENFIELD RANGERS U08 GREEN
v
APB FC BARNET U08 RAMS
|
|
Played |
HGS ACADEMY U08 RAIDERS
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 SANTOS
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
Played |
AC FINCHLEY U08 SOUTH
v
WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
|
|
Played |
ALEXANDRA PARK U08 NORTH
v
MACCABI LONDON FC U08 WHITE
|
|
Played |
APB FC BARNET U08 RAIDERS
v
HARVESTERS U08 FALCONS
|
|
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 FLAMENGO
v
NORTHWOOD U08 RED
|
|
Played |
HINTON & FINCHLEY U08 HEROES
v
HMH U08 UNITED
|
|
|
|
U08 Cheeky Monkey |
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U08
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U08 LIONS
|
|
Played |
WHETSTONE U08 LIONS
v
NORTHWOOD U08 WHITE
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
Played |
BUSHEY RANGERS U08
v
ENFIELD RANGERS U08 BLACK
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U08 SILVER
v
ALEXANDRA PARK U08 SOUTH
|
|
Played |
OMONIA YOUTH U08 GREEN
v
MACCABI LONDON FC U08 GOLD
|
|
Played |
RAP-AID YOUTH U08 TIGERS
v
BELSIZE PARK U08 BUCKS
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
Played |
BELSIZE PARK U08 BUCKS-BLACK
v
BOREHAMWOOD YOUTH U08 CRUSADERS
|
|
Played |
HARVESTERS U08 EAGLES
v
HINTON & FINCHLEY U08 STARS
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U08 PURPLE
v
WHETSTONE U08 JAGUARS
|
|
Played |
WOODYS & EBOGS FC U08 VAPORS
v
OMONIA YOUTH U08 WHITE
|
|
|
|
U08 Inter Group Friendlies |
Played |
LONDON COLNEY COLTS U08 REDS
v
WHETSTONE U08 PUMAS
|
|
|
|
U07 Cyril Squirrel |
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U07
v
WHETSTONE U07 EAGLES
|
|
Played |
HARVESTERS U07 GALAXY
v
AC FINCHLEY U07 NORTH
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U07 PANTHERS
v
HGS ACADEMY U07 RAIDERS
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
Played |
MACCABI LONDON FC U07 LEOPARDS
v
BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
|
|
Played |
NORTHWOOD U07 RED
v
APB FC BARNET U07 RAMS
|
|
|
|
U07 Larry Lamb |
Played |
LONDON COLNEY COLTS U07 REDS
v
BUSHEY RANGERS U07
|
|
Played |
WHETSTONE U07 HARRIERS
v
MACCABI LONDON FC U07 TIGERS
|
|
|
|
U07 Sidney Seagull |
Played |
LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
v
HARVESTERS U07 STARS
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U07 BUFFALOS
v
APB FC BARNET U07 RAPTORS
|
|
|
|
U07 Inter Group Friendlies |
Played |
APB FC BARNET U07 RAIDERS
v
LONDON COLNEY COLTS U07 BLUES
|
|
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U07 SANTOS
v
WINGATE & FINCHLEY U07 WHITE
|
|
|
|
Miscellaneous |
1
|
2
|
ALYTH BELSIZE U15 BLACK
v
ENFIELD RANGERS U15 GREEN
Moved from U15 - Yellow Division to Miscellaneous. U15 GREEN WITHDRAWN FROM LEAGUE
|
Z. Muslin
|
|
|
H:
J.Klein
A:
Y.Cartel
T.Takasa
|
2
|
3
|
HENDON UNITED U14 RED
v
MACCABI LONDON FC U14 GOLD
Moved from U14 - Green Division to Miscellaneous. TEAM WITHDRAWN FROM LEAGUE
|
B. Tibber
|
|
|
H:
S.Heimann
N.Perl
A:
O.Claret(2)
J.Maze
A.Adler
Z.Shaw
|
|