There are 242 matches
|
|
U18 - Junior League Cup |
1
|
7
|
AC FINCHLEY U18 NORTH
v
HMH U18 GALAXY
[ Round 1 ]
|
L. Martin
|
|
|
H:
L.Prothero
A:
H.Bach
T.Fouracre(3)
J.Rose
D.Shai(2)
H.Bach
|
7
|
0
|
AC FINCHLEY U18 WEST
v
BELSTONE YOUTH FC U18 BLACK
[ Round 1 ]
|
S. McGovern
|
|
|
H:
M.Evdokimov
G.Katz-Kaye(3)
M.Murphy
N.Smith
T.Wynne
M.Evdokimov
J.Musarara
|
2
|
10
|
AEK YOUTH FC U18 GOLD
v
MACCABI LONDON FC U18 BLUE
[ Round 1 ]
|
|
|
H:
R.Gazey
M.James
A:
J.Bregman(3)
M.Dvorkin
S.Gotkine
L.Peleg(4)
O.Rokenson
P.Brooke
L.Peleg
|
2
|
1
|
AFC SOUTHGATE U18
v
HENDON UNITED U18 BLUE
[ Round 1 ]
|
V. Anderson
|
|
|
H:
C.Liddell(2)
A:
B.Noimark
C.Liddell
B.Noimark
|
3
|
2
|
ALDENHAM EXCEL U18 RAPTORS
v
ALEXANDRA PARK U18 NORTH
[ Round 1 ]
|
R. Brown
|
|
|
H:
M.Cohen
D.Davies(2)
A:
E.Kessel(2)
D.Davies
V.Roberts
|
1
|
13
|
ALEXANDRA PARK U18 SOUTH
v
HMH U18 FOXES
[ Round 1 ]
|
|
|
H:
N.Lawrence
A:
O.Dagul(3)
J.Elbaz
A.Foux
J.Graham
A.Grossman(3)
S.Kebede(2)
S.Norton
D.Richards
N.Lawrence
A.Foux
|
3
|
2
|
ALEXANDRA PARK U18 WEST
v
HGS ACADEMY U18 RANGERS
[ Round 1 ]
|
|
|
H:
M.Aina
A.De Simone
C.Lazzazara
A:
J.Baum
A.Cohen
A.De Simone
J.Sharman
|
6
|
1
|
HENDON UNITED U18 ROVERS
v
OMONIA YOUTH U18 GREEN
[ Round 1 ]
|
|
|
H:
M.Benaim
J.Cooper
J.Rubinoff(2)
N.Tabbouche(2)
A:
S.Assim
N.Tabbouche
S.Assim
|
1
|
7
|
HINTON & FINCHLEY U18
v
MACCABI LONDON FC U18 RED
[ Round 1 ]
|
|
|
H:
I.Beirne
A:
L.Block
J.Jayson(2)
J.Lewis
T.Nathanson
E.Schechter(2)
E.Wahihaus
J.Gordon
|
5
|
3
|
HMH U18 PANTHERS
v
CASSIOBURY RANGERS U18 CLARETS
[ Round 1 ]
|
N. Nicolaou
|
|
|
H:
S.Abdul(2)
J.Adey
A.Aliev
A.Haber
A:
K.Busuulwa
N.Page(2)
K.Sadler
J.Hoggett
|
0
|
2
|
OMONIA YOUTH U18 GOLD
v
ALDENHAM EXCEL U18 EAGLES
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
N.Bezalel
Y.Ware
M.Vassiliou
D.Gold
|
2
|
0
|
SAINT ALBANS CITY U18 EAST
v
OMONIA YOUTH U18 WHITE
[ Round 1 ]
|
B. Killner
|
|
|
H:
D.Gaut
J.Hilton
D.Preece
|
|
|
U18 - Red Division |
1
|
3
|
ALEXANDRA PARK U18 CENTRAL
v
BOREHAMWOOD YOUTH U18 CRUSADERS
|
|
|
H:
J.Chehabeddine
A:
G.Grange(2)
R.Slavin
R.McGonagle
J.Branch
|
3
|
4
|
EDMONTON RANGERS U18 COBRAS
v
SAINT ALBANS CITY U18 SOUTH
|
R. McDermott
|
|
|
H:
L.Ainsworth
H.Smith(2)
A:
L.Baker-Madec(2)
A.Robinson
K.Rogers
J.Cresswell
G.Urhoma
|
3
|
4
|
HARVESTERS U18 SOUTH
v
WHETSTONE U18 LEOPARDS
|
G. Basile
|
|
|
H:
J.O'Hare(2)
W.Robinson
A:
J.Barrett
E.Browning(2)
M.Fordjour
K.Walsh
|
3
|
4
|
SAINT ALBANS CITY U18 CENTRAL
v
ALEXANDRA PARK U18 EAST
|
M. Woodhams
|
|
|
H:
M.Bleakley
R.Campbell-Ferguson
J.McVeigh
A:
A.Cambanis
J.Kortbaeic
E.Stevens(2)
J.Penning
|
|
|
U18 - White Division |
4
|
4
|
AEK YOUTH FC U18 BLACK
v
WHETSTONE U18 JAGUARS
|
|
|
H:
V.Theologou(4)
A:
S.Kadriu
H.Wackett(2)
J.Ward
V.Theologou
H.Wackett
|
1
|
4
|
ENFIELD RANGERS U18
v
OAKHILL TIGERS U18 PREDATORS
|
L. Nicotra
|
|
|
H:
R.Sullivan
A:
J.Appiah
A.Christofi(2)
L.Steer
J.O'Kane
J.Appiah
|
|
|
U18 - Blue Division |
6
|
8
|
CROXLEY GREEN U18 WHITE
v
NORTHWOOD U18 RED
|
|
|
H:
C.Gerrard(2)
J.Kissane
OG
H.Soames(2)
A:
O.Ashtikar
C.Elliott-Grout
J.Fitzgerald(2)
I.Johnson
I.Mahoney
L.Payne(2)
C.Gerrard
L.Payne
|
|
|
U18 - Green Division |
0
|
10
|
BELSTONE YOUTH FC U18 RED
v
ALEXANDRA PARK U18 UNITED
|
|
|
A:
D.Ayrancioglu
L.Balabanovic
C.Culshaw(2)
J.Key(2)
L.Kolaru(3)
J.Linton
J.Lanzkron
J.Key
|
|
|
U18 - Yellow Division |
5
|
3
|
HMH U18 TIGERS
v
NORSEMEN U18
|
|
|
H:
M.Bailey
N.Gellman(2)
N.Jacobs(2)
A:
A.Bailey
F.Turner
J.Waller
O.Stevens
|
|
|
U16 - League Cup |
2
|
3
|
OMONIA YOUTH U16 GOLD
v
BOREHAMWOOD YOUTH U16 KNIGHTS
[ Round 1 ]
|
V. Anderson
|
|
|
H:
L.Georgiou(2)
A:
A.Kinread
N.Obazee(2)
S.Elston
T.Long
|
|
|
U16 - Junior League Cup |
4
|
5
|
HENDON UNITED U16 RED
v
ALEXANDRA PARK U16 NORTH-WEST
[ Round 1 ]
|
|
|
H:
A.Staszewski(4)
A:
F.Read
L.Tattal(2)
R.Walsh(2)
A.Staszewski
R.Walsh
|
|
|
U16 - Red Division |
5
|
2
|
BELSTONE YOUTH FC U16
v
HINTON & FINCHLEY U16
|
J. Berger
|
|
|
H:
D.Berger
H.Dixon
T.El Bzioui
B.Freedman
A.Kaffel
A:
B.Moto
A.Nasimi
D.Attar
Z.Lewin
|
1
|
4
|
COLNEY HEATH U16 HARRIERS
v
HARROW STARS YOUTH U16
|
|
|
H:
M.Foley
A:
S.Bio
C.Cummins(2)
L.Mansoh
F.Ward
C.Cummins
|
3
|
0
|
OAKLAND WOLVES U16
v
AC FINCHLEY U16 NORTH
|
|
|
H:
C.Barraclough
B.Lloyd
M.Wahla
F.Coleman
S.Ward
|
|
|
U16 - White Division |
6
|
1
|
MACCABI LONDON FC U16 BLUE
v
HMH U16 JUNIORS
|
A. Debois
|
|
|
H:
L.Ezra
N.Hirschel
B.Torns
J.Woolf(3)
A:
L.Radley
M.Goldstone
|
1
|
1
|
WINGATE & FINCHLEY U16 WHITE
v
WHETSTONE U16 PANTHERS
|
|
|
H:
E.Asiedu
A:
M.Karabulut
Y.Gal
J.Morris
|
|
|
U16 - Blue Division |
2
|
2
|
BOREHAMWOOD YOUTH U16 CRUSADERS
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U16 LIONS
|
|
|
H:
T.Hyde(2)
A:
M.Al-Hayek
J.Power
B.Emungu
R.Lever
|
7
|
0
|
BOREHAMWOOD YOUTH U16 TEMPLARS
v
NORTH WEST LONDON JETS U16
|
S. Hill
|
|
|
H:
H.Fonti(4)
H.Hintze
E.Tudorache
K.Yanev
H.Fonti
G.Green
|
3
|
2
|
EDMONTON RANGERS U16 SHARKS
v
HGS ACADEMY U16 DYNAMO
|
|
|
H:
A.Camara
K.Grisha
D.Ross
A:
M.Socker(2)
L.Milivojevic
M.Lee
|
7
|
0
|
HMH U16 GALAXY
v
OMONIA YOUTH U16 SILVER
|
|
|
H:
B.Aziz(3)
R.Barnett
R.Burns
J.Zinkin(2)
T.Crawcour
|
3
|
1
|
MACCABI LONDON FC U16 WHITE
v
HARVESTERS U16 SOUTH
|
N. Burns
|
|
|
H:
S.Lea
C.Levy(2)
A:
B.Eaves
C.Levy
|
|
|
U16 - Green Division |
2
|
3
|
HADLEY RANGERS U16
v
SAINT GREGORYS UNITED U16
|
M. Balser
|
|
|
H:
P.Prempeh
J.Smith
A:
C.Brady(2)
R.Scanlon
P.Bairfelt
J.Lindsay
|
3
|
2
|
HGS ACADEMY U16 TIGERS
v
WHETSTONE U16 LIONS
|
S. Gosine
|
|
|
H:
J.Miller
J.Poloka
A.Rohald
A:
F.Anoize
J.Flower
A.Rohald
H.Hayward
|
2
|
6
|
HMH U16 ALL STARS
v
BUSHEY RANGERS U16
|
J. Sweiry
|
|
|
H:
L.Kalisky
R.Lieberman
A:
J.Moran
D.Swift
A.Szalanski
B.Tyson(3)
L.Myers
D.Swift
|
|
|
U15 - Red Division |
2
|
4
|
AC FINCHLEY U15 SOUTH
v
WEST HERTS YOUTH U15 LIONS
|
|
|
H:
V.Anh Le
J.Stirk
A:
M.Barnes(2)
I.Romero
S.Shafiq
J.Stirk
E.Hardie
|
4
|
4
|
PRO FOOTBALL LONDON U15 WIZARDS
v
BOREHAMWOOD YOUTH U15 CRUSADERS
|
J. Vanner
|
|
|
H:
A.Brickman(3)
F.Freed
A:
J.Duggan
L.Hopwood
C.Moore
J.Szybilski
T.Harvey
|
|
|
U15 - White Division |
3
|
0
|
BELSTONE YOUTH FC U15
v
WHETSTONE U15 PUMAS
|
D. Berger
|
|
|
H:
G.Alalouff
M.Dias(2)
G.Franklin
D.Nenna
|
5
|
2
|
WHETSTONE U15 JAGUARS
v
OMONIA YOUTH U15 GOLD
|
|
|
H:
A.Charalambous
O.Lloyd-Hallett(2)
Y.Mouri
J.Swaah
A:
K.Siffre-Crome
H.Theodorou
T.Boxall
|
|
|
U15 - Blue Division |
2
|
10
|
HARROW STARS YOUTH U15
v
APB FC BARNET U15 RAMS
|
J. Mbisa
|
|
|
A:
F.Baker-Gorton(5)
J.Beels
H.Cook
J.Dalli
H.Lim
J.Maloney
R.Chotai
|
8
|
0
|
HMH U15 DYNAMO
v
AC FINCHLEY U15 WEST
|
|
|
H:
T.Balint
E.Dony
R.Hannuna
Y.Porat(2)
I.Santhouse(3)
E.Dony
L.Otis
|
2
|
2
|
HMH U15 WANDERERS
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 SANTOS
|
D. Lando
|
|
|
H:
N.Boyd
D.Gottlieb
A:
J.Mensah-Obeng(2)
M.Ellisson
|
5
|
1
|
MILL HILL YOUTH U15
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U15
|
A. Ward
|
|
|
H:
F.Dabrowski
M.Dawson
F.Pirie
T.Slater(2)
A:
R.Ould-Ali
T.Slater
|
H
|
-
|
SAINT ALBANS CITY U15 SOUTH
v
HAMPSTEAD U15
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
|
|
|
U15 - Green Division |
4
|
2
|
HARVESTERS U15 SOUTH
v
EDGWARE TIGERS U15
|
G. Basile
|
|
|
H:
A.Bentley
M.Chivers
O.Rattle
M.Westmore
A:
D.Bloch
T.Katz
|
4
|
2
|
MACCABI LONDON FC U15 BLUE
v
EDMONTON RANGERS U15 LIONS
|
|
|
H:
D.Popivker(2)
J.Rock
C.Simmonds
A:
D.Marulanda
M.Suleyman
A.Bannon
H.Kiziloz
|
1
|
4
|
PRO FOOTBALL LONDON U15 MAGIC
v
BUSHEY RANGERS U15
|
|
|
H:
J.Hall
A:
A.Mbisa
K.McEyeson
D.Richards(2)
M.Davila
D.Arteago
|
2
|
1
|
WEST HERTS YOUTH U15 BUCKS
v
OAKHILL TIGERS U15 FALCONS
|
|
|
H:
L.Chambers
E.Mcguffin
A:
F.Haryott
B.Ahmed
J.Manw
|
2
|
0
|
WHETSTONE U15 PANTHERS
v
ENFIELD RANGERS U15 BLACK
|
|
|
H:
J.Drury
Z.Jamil
D.Cardim
|
|
|
U15 - Yellow Division |
3
|
5
|
ALYTH BELSIZE U15 BLACK
v
ALEXANDRA PARK U15 SOUTH
|
M. DAVIES
|
|
|
H:
S.Cohen
J.Klein
J.Leapman
A:
A.Harris
K.Palmer(4)
|
0
|
0
|
GFA ENFIELD U15 LIONS
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 FLAMENGO
|
|
|
W.Eulabid
S.Ornadec
|
H
|
-
|
NORTHWOOD U15 WHITE
v
OAKHILL TIGERS U15 PUMAS
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
|
|
|
U14 - Red Division |
5
|
1
|
BERKHAMSTED RAIDERS U14 RED
v
ALEXANDRA PARK U14 SOUTH
|
|
|
H:
D.Barbakadze
J.Bishop
S.Gower
N.Head
F.Vincent
A:
T.Jennings
E.Rahamim
|
2
|
3
|
HARVESTERS U14 NORTH
v
OMONIA YOUTH U14 GREEN
|
N. Handscombe
|
|
|
H:
M.Smith
A.Woodgate
A:
J.Gordon
J.Roberts(2)
J.Roberts
|
4
|
1
|
MACCABI LONDON FC U14 WHITE
v
AC FINCHLEY U14 WEST
|
J. Davidson
|
|
|
H:
R.Chester
J.Shaw(2)
M.Teacher
A:
R.De Souza
R.Feldman
|
3
|
1
|
SAINT ALBANS CITY U14 ORIENT
v
BOREHAMWOOD YOUTH U14 TEMPLARS
|
H. Davis
|
|
|
H:
T.Gerber
A.Hails
O.Noble
A:
L.Hanson
S.Gallagher
A.Buchanan
|
|
|
U14 - White Division |
1
|
1
|
ALEXANDRA PARK U14 NORTH
v
CROXLEY GREEN U14 BLACK
|
T. Matthews-Gill
|
|
|
H:
J.Harris
A:
C.Dallas
M.Myers
|
0
|
1
|
EDMONTON RANGERS U14 DRAGONS
v
BELSTONE YOUTH FC U14
|
E. Campbell
|
|
|
A:
J.Dymock
J.Udaigwe
C.Huckle
|
4
|
4
|
ENFIELD TOWN YOUTH FC U14
v
HINTON & FINCHLEY U14 LEGENDS
|
P. Fuller
|
|
|
H:
P.De Oliveria
H.Ikaka
J.Leitao
D.Morris-Porter
A:
H.Cayton
J.Hind(3)
D.Kennedy
|
3
|
1
|
MACCABI LONDON FC U14 BLUE
v
HARVESTERS U14 SOUTH
|
T. Glasson
|
|
|
H:
E.Gabbie(2)
N.Ricklow
A:
C.Yeboah
E.Gabbie
H.Johnston
|
|
|
U14 - Blue Division |
7
|
0
|
HADLEY RANGERS U14
v
AEK YOUTH FC U14 BLACK
|
|
|
H:
L.Abbott
J.Fanokun
H.Rispoli
Z.Webster(4)
L.Abbott
D.Ion
|
4
|
0
|
HINTON & FINCHLEY U14 HEROES
v
AC FINCHLEY U14 NORTH
|
|
|
H:
A.Ekkeshis
C.Grant
T.Kennedy
K.Regent
K.Szymczak
J.Ndi
|
5
|
2
|
WEST HERTS YOUTH U14 STAGS
v
SAINT ALBANS CITY U14 SPARTANS
|
|
|
H:
A.Anwar(3)
L.Rimell(2)
A:
S.Tchoudi
A.Anwar
A.Webb
|
7
|
0
|
WOODYS & EBOGS FC U14 PHANTOMS
v
NORTHWOOD U14 RED
|
O. Mustapha
|
|
|
H:
G.Barnes-Gosling(2)
B.Seagroatt(3)
R.Watkins(2)
M.Walsh
A.Singh
|
|
|
U14 - Green Division |
4
|
2
|
MACCABI LONDON FC U14 GOLD
v
WHETSTONE U14 LIONS
|
|
|
H:
O.Claret(2)
J.Maze(2)
A:
L.Cunningham
S.Morrow
A.Bloom
L.Cunningham
|
4
|
2
|
OMONIA YOUTH U14 WHITE
v
BOREHAMWOOD YOUTH U14 CRUSADERS
|
|
|
H:
Y.Asenov(3)
J.Lee
A:
N.Adiele(2)
M.Haralambous
B.Knowles
|
3
|
2
|
WHETSTONE U14 COUGARS
v
LONDON COLNEY COLTS U14 BLUE
|
J. Stadler
|
|
|
H:
D.Chukwunwike
D.Crane
D.Morgan
A:
K.McLoughlin(2)
D.Crane
D.Fowell
|
|
|
U14 - Yellow Division |
1
|
5
|
HENDON UNITED U14 GREEN
v
BOREHAMWOOD YOUTH U14 KNIGHTS
|
|
|
H:
M.Zucker
A:
D.Adoma
R.Adoma
B.Coleman
N.Greenfield
B.Lurie
J.Kingsmill
|
3
|
1
|
HINTON & FINCHLEY U14 STARS
v
HENDON UNITED U14
|
|
|
H:
C.Brooks(2)
A.Nasimi
A:
O.Klass
C.Brooks
|
1
|
2
|
HMH U14 PUMAS
v
OMONIA YOUTH U14 GOLD
|
|
|
H:
G.Gur
A:
A.Goksungur(2)
J.Friend
I.Mese
|
6
|
9
|
WOODYS & EBOGS FC U14 MECURIALS
v
HMH U14 PANTHERS
|
O. Mustapha
|
|
|
H:
A.Nakhuda(2)
A.Perkins
K.Shah
C.Simpson
R.Tibbs
A:
A.Hoff(4)
Z.Kessler
R.Madar(2)
J.Melnick
J.Wagner
A.Bunn
A.Hoff
|
|
|
U13 - Red Division |
1
|
3
|
COLNEY HEATH U13 HARRIERS
v
EDMONTON RANGERS U13 FOXES
|
Z. Muslin
|
|
|
H:
R.Eneso-Etame
A:
A.Okorodudu
A.Tshitenga
D.Wentworth
B.McCarthy
A.Okorodudu
|
2
|
9
|
WHETSTONE U13 PUMAS
v
NORTHWOOD U13 RED
|
A. Hanison
|
|
|
H:
Y.El Mrabet(2)
A:
T.Faleye
Z.Hambury(3)
J.Mesgian-Rodaway
T.Salaghishvili
A.Subandrio(2)
M.Telemachou
L.Sorrentino
C.Barber
|
5
|
1
|
WINGATE & FINCHLEY U13 WHITE
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U13 SANTOS
|
S. Smith
|
|
|
H:
J.Doctors
E.Gold
OG
F.Rexhepi
O.Whiteley
A:
W.Okafor
F.Rexhepi
M.Onabule
|
|
|
U13 - White Division |
6
|
3
|
ENFIELD RANGERS U13 GREEN
v
AFC SOUTHGATE U13 DRAGONS
|
C. Vincent-Smith
|
|
|
H:
R.Bala
L.Duncan
R.Mulenga(2)
T.Ray(2)
A:
N.Nait
D.Voynov(2)
T.Ray
H.Cruz Pinedo
|
2
|
0
|
HARROW STARS YOUTH U13
v
LONDON COLNEY COLTS U13 REDS
|
|
|
H:
D.Florea
J.Sisse
M.Abdi
E.King
|
9
|
1
|
MACCABI LONDON FC U13 BLUE
v
WINGATE & FINCHLEY U13 BLUE
|
N. Burns
|
|
|
H:
R.Cooper(2)
S.Goodkind
W.Gordon
S.Jacobs
E.Neiss(3)
OG
A:
R.Haffner
O.Benjamin
|
3
|
2
|
OAKHILL TIGERS U13 RAIDERS
v
NORTHWOOD U13 WHITE
|
|
|
H:
J.Eden-Royer
S.Lewis(2)
A:
R.Griggs
A.Patel
S.Lewis
C.Turnham
|
|
|
U13 - Blue Division |
2
|
4
|
ALEXANDRA PARK U13 SOUTH
v
OMONIA YOUTH U13 WHITE
|
|
|
H:
J.Thompson(2)
A:
C.Georgiou
N.Klitou
G.Koumi(2)
N.Cox
W.Unadike
|
2
|
6
|
EDMONTON RANGERS U13 TIGERS
v
BOREHAMWOOD YOUTH U13 CRUSADERS
|
B. Woolf
|
|
|
H:
T.Bada
G.Kadiabioko
A:
A.Digiovanna(2)
D.Duff
L.Joseph(3)
D.Kimdi
Q.Wilson
|
4
|
6
|
HENDON UNITED U13 GREEN
v
APB FC BARNET U13 RAMS
|
L. Lakeland
|
|
|
H:
B.Aharonovich
N.Frankfurt
B.Hirsch
N.Lanzkron
A:
L.Kojiv(4)
J.Lyons
M.Makouezi
L.Kojiv
|
7
|
7
|
HINTON & FINCHLEY U13 LEGENDS
v
AC FINCHLEY U13 WEST
|
D. Stiassny
|
|
|
H:
T.Abbey(2)
C.Cuthbert
T.Radley(2)
I.Romaner(2)
A:
E.Akinbulumo(2)
L.Ferreira
F.Graziolo
J.Horne
J.O'Byrne
K.Tolaini
J.Soopramanien
F.Graziolo
|
|
|
U13 - Green Division |
3
|
1
|
EDMONTON UNITED U13
v
LONDON COLNEY COLTS U13 BLUE
|
|
|
H:
M.Afrifia(2)
Y.Buz
A:
M.Thomas-Nelson
M.Afrifia
T.Kalejaiye
|
5
|
2
|
ENFIELD TOWN YOUTH FC U13
v
HGS ACADEMY U13 TIGERS
|
A. Theoharous
|
|
|
H:
E.Evans
S.Robinson(2)
G.Theeng(2)
A:
Z.Sugarman(2)
C.Pincus
|
3
|
2
|
HMH U13 WOLVES
v
BOREHAMWOOD YOUTH U13 KNIGHTS
|
J. Soloway
|
|
|
H:
I.Freeman
D.Rose
J.Rosenberg
A:
A.Leggett
E.Wishart
A.Lewis
|
1
|
0
|
SAINT ALBANS CITY U13 VICTORIA
v
OAKHILL TIGERS U13 WARRIORS
|
Z. Muslin
|
|
|
H:
A.Holsborough
T.Hope
B.Fitzpatrick
|
0
|
5
|
WHETSTONE U13 TIGERS
v
BELSTONE YOUTH FC U13
|
J. Hanison
|
|
|
A:
O.Merson
V.Sellathura
L.Shevel
C.Tegzes(2)
L.Crouch
L.Shevel
|
|
|
U13 - Yellow Division |
5
|
0
|
EDGWARE TIGERS U13
v
WHETSTONE U13 LEOPARDS
|
Y. Hurst
|
|
|
H:
B.Abraham(2)
A.Freedman(2)
E.Kenton
E.Lev
R.Sahathevan
|
7
|
4
|
HARVESTERS U13 EAST
v
HINTON & FINCHLEY U13 HEROES
|
|
|
H:
J.Mason(2)
O.McKenna
K.McMillan(3)
H.Soanes
A:
B.Bluffield
D.Rogers
L.Rosenberg
J.Tiley-Hill
M.Onwuemena
J.Maroto
|
3
|
3
|
NORTHWOOD U13 BLUE
v
HINTON & FINCHLEY U13 STARS
|
R. Coker
|
|
|
H:
E.Hirani
A.Husain
M.Yarde
A:
J.Agyeman
A.Cullen
C.Pishiris
S.Williams
C.Pishiris
|
2
|
1
|
WEST HERTS YOUTH U13 STAGS
v
HMH U13 GALAXY
|
|
|
H:
A.Gdisbar
D.Preusse
A:
R.Davies
D.Aukins
G.Bluestone
|
|
|
U13 - Purple Division |
3
|
3
|
AFC SOUTHGATE U13 KNIGHTS
v
HMH U13 AVENGERS
|
j. danker
|
|
|
H:
L.Menato(2)
K.Vishev
A:
O.Frenchman
E.Shapiro
J.Walsh
L.Menato
O.Frenchman
|
4
|
5
|
HMH U13 TIGERS
v
BUSHEY RANGERS U13
|
F. McGrath
|
|
|
H:
L.Aboody
J.Cohen
O.Kanerick(2)
A:
S.Ciano
J.Rosano Cerezo(4)
O.Kanerick
B.Caplan
|
2
|
1
|
MACCABI LONDON FC U13 GOLD
v
CASSIOBURY RANGERS U13 CLARETS
|
O. Lubin
|
|
|
H:
D.Fabian
M.Plesner
A:
J.Craggs
J.Ellis
J.Craggs
|
0
|
6
|
OMONIA YOUTH U13 GREEN
v
GFA ENFIELD U13 TIGERS
|
|
|
A:
T.Animashaun
V.Falzone
E.Ibrahim(2)
M.McNally(2)
J.Armstrong
C.Bayar
|
|
|
U12 - Junior League Cup |
3
|
0
|
AC FINCHLEY U12 EAST
v
BOREHAMWOOD 2000 U12
[ Round 2 ]
|
H. Israel
|
|
|
H:
D.Malde
D.Riedl
N.Roy
L.Mcintosh
Y.Song
|
5
|
2
|
ALEXANDRA PARK U12 NORTH
v
HENDON UNITED U12 BLUE
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
R.Conneally-Gordon(2)
O.Haas
S.Hyams
L.Paul
A:
G.Paktor(2)
O.Haas
R.Strom
|
2
|
6
|
BOREHAMWOOD YOUTH U12 KNIGHTS
v
PRO FOOTBALL LONDON U12
[ Round 2 ]
|
B. Browell
|
|
|
H:
F.Da Silva
B.Warwick
A:
J.Bloom
M.Okonu(3)
R.Yanover(2)
M.Eldridge
|
11
|
1
|
BUSHEY RANGERS U12
v
MACCABI LONDON FC U12 BLACK
[ Round 2 ]
|
C. cousens
|
|
|
H:
R.Kalu(3)
J.Lee(3)
F.Morehouse
K.Woods
A.Worth
F.Zumalacarregui(2)
A:
L.Leckerman
A.Beard
C.Cole
|
6
|
4
|
HARROW STARS YOUTH U12
v
BOREHAMWOOD YOUTH U12 CRUSADERS
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
T.Abe
M.Headley(2)
M.Hotea
B.Torcatu(2)
A:
Z.Bertie(2)
A.Souadi
F.Western
M.Headley
Z.Bertie
|
-
|
A
|
HINTON & FINCHLEY U12 HEROES
v
MACCABI LONDON FC U12 GREEN
[ Round 2 ]
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
2
|
3
|
HINTON & FINCHLEY U12 STARS
v
HINTON & FINCHLEY U12 LEGENDS
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
S.Moss
J.Nam
A:
E.Ali
R.Antoniades
J.Trautner
S.Bradburn
J.Trautner
|
2
|
11
|
HMH U12 EAGLES
v
WOODYS & EBOGS FC U12 VAPORS
[ Round 2 ]
|
J. Hanison
|
|
|
H:
R.Gershon(2)
A:
B.Castiglione
F.Durston
J.Lee(2)
T.Mahmood
D.Mustafa(2)
K.Nyanzi(2)
C.Santos
L.Skapoullis
R.Gershon
J.Lee
|
1
|
4
|
HMH U12 FALCONS
v
HMH U12 HARRIERS
[ Round 2 ]
|
J. Caro
|
|
|
H:
Z.Sender
A:
L.Fink
T.Gurfinkel(2)
A.Snyder
Z.Abrahams
J.Brockman
|
0
|
8
|
LONDON COLNEY YOUTH FC U12 PANTHERS
v
OAKHILL TIGERS U12 SHARKS
[ Round 2 ]
|
J. Crabtree
|
|
|
A:
E.Dunbar(3)
Z.Foskett
S.Joyce(3)
T.Madigan
M.Briggs
S.Joyce
|
1
|
8
|
MACCABI LONDON FC U12 YELLOW
v
AEK YOUTH FC U12 EAGLES
[ Round 2 ]
|
T. Glasson
|
|
|
H:
M.Levison
A:
B.Devori(3)
S.Marneros
M.Mendonca
D.Safdar(2)
S.Safdar
Y.Brummer
Z.Haralambous
|
1
|
1
|
NORTHWOOD U12 WHITE
v
WHETSTONE U12 LEOPARDS
[ Round 2 ]
[ Home Win on penalties ]
|
J. Coker
|
|
|
H:
B.Clements
A:
E.Wise
B.Clements
M.Raziani
|
0
|
9
|
OAKHILL TIGERS U12 TORNADOS
v
ALEXANDRA PARK U12 SOUTH
[ Round 2 ]
|
|
|
A:
S.Broom
H.Canwell
A.Perol(2)
H.Read(2)
F.Siddal
O.Takayanagi(2)
M.Phillips
K.Saihan
|
1
|
3
|
OMONIA YOUTH U12 GOLD
v
ALEXANDRA PARK U12 WEST
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
S.Mandrides
A:
R.Recchia
T.Sanders(2)
E.Cormican
K.Rainsford
|
1
|
2
|
OMONIA YOUTH U12 GREEN
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U12 TIGERS
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
R.Chambers
A:
R.Greig
S.Trevis
R.Chambers
S.Trevis
|
4
|
5
|
TURNSTYLES U12
v
NORTH WEST LONDON JETS U12
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
L.Cutoca
D.Nikolava
J.Ogunbodede(2)
A:
A.Dryer(2)
Y.Gabriel
R.Quint
A.Reznik
G.Levene
|
|
|
U12 - Red Division |
3
|
4
|
APB FC BARNET U12 RAMS
v
WHETSTONE U12 PANTHERS
|
|
|
H:
B.Aksu
S.Chamberlain
L.Christenson
A:
D.Heveran
T.Jayawardena
A.Talwar
H.West
B.Aksu
B.Farrell
|
3
|
4
|
LONDON COLNEY COLTS U12 BLUE
v
HARVESTERS U12 NORTH
|
V. Schelhase
|
|
|
H:
E.Ameadah
C.McAllister
C.Morris
A:
A.Bone(2)
R.Holgado
J.Oliver
K.Fearon-McDonnell
J.Oliver
|
2
|
1
|
MACCABI LONDON FC U12 WHITE
v
SAINT ALBANS CITY U12 WEST
|
T. Mandel
|
|
|
H:
Y.Rotenberg
H.Seligman
A:
L.McKessick
H.Emden
J.Burke
|
3
|
6
|
WHETSTONE U12 PUMAS
v
OAKLAND WOLVES U12
|
|
|
H:
L.Behzadi
H.Laws
A.Phillips
A:
J.Charles
M.Glowacki
F.Kenny(2)
O.Loye
W.Stone
T.Saraiva
F.Kenny
|
|
|
U12 - White Division |
5
|
1
|
BERKHAMSTED RAIDERS U12 RED
v
SAINT ALBANS CITY U12 NORTH
|
H. Aiden
|
|
|
H:
P.Agate
O.Milnes
W.Pinnock
R.Sales(2)
A:
E.Johnson
W.Pinnock
J.Cassidy
|
2
|
2
|
ENFIELD RANGERS U12 BLACK
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U12 SANTOS
|
|
|
H:
C.Stylianou
R.Ujorgi
A:
A.Morina
K.Onwuka
P.Kwei
N.Shapiro
|
6
|
4
|
GFA ENFIELD U12 LIONS
v
MACCABI LONDON FC U12 BLUE
|
|
|
H:
B.Shango(2)
J.Small
A.Willaims(3)
A:
U.Hirsch(2)
J.Klein
A.Russell
K.Shogbesan
|
3
|
4
|
SAINT ALBANS CITY U12 EAST
v
WEST HERTS YOUTH U12 STAGS
|
M. Whybrew
|
|
|
H:
W.John
H.Murphy(2)
A:
A.Holt
L.Sgambati
L.Sgambati
M.Woodhouse
H.Murphy
A.Holt
|
2
|
3
|
WHETSTONE U12 TIGERS
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U12
|
|
|
H:
OG(2)
A:
K.Koroni
P.Stachow(2)
A.Cohen
A.Konstantinos
|
|
|
U12 - Blue Division |
2
|
2
|
EDGWARE TOWN FC U12 BLUE
v
NORTHWOOD U12 RED
|
E. Anderson
|
|
|
H:
S.Siddiqui
R.Wigwe
A:
H.Baynes(2)
E.Wittenberg
A.Grywalski
|
1
|
6
|
EDMONTON RANGERS U12 COUGARS
v
HARVESTERS U12 SOUTH
|
|
|
H:
E.Osinowo
A:
H.Herron
O.Richardson(3)
N.Rodrigues
H.Walker
Y.Hsadek
S.Rodea
|
5
|
1
|
LONDON COLNEY COLTS U12 REDS
v
WHETSTONE U12 LIONS
|
V. Schelhase
|
|
|
H:
J.Benedict
M.Fretter(2)
T.Gentry
M.Kumar
A:
OG
M.Fretter
|
0
|
2
|
OMONIA YOUTH U12 WHITE
v
HMH U12 HAWKS
|
|
|
A:
A.Bloom
A.Jaffe
N.Polycarpou
A.Jaffe
|
6
|
3
|
SAINT ALBANS CITY U12 SOUTH
v
AC FINCHLEY U12 SOUTH
|
|
|
H:
T.Gow
N.Pillay
J.Spicer-Thornton(2)
C.Wilkerson(2)
A:
D.Cresci
L.Melinte
O.Neighbour-Wright
H.Miles
J.Lomasney
|
|
|
U12 - Purple Division |
3
|
3
|
WHETSTONE U12 JAGUARS
v
AC FINCHLEY U12 WEST
|
|
|
H:
H.Akyol
T.Xavier(2)
A:
R.Di Pietro
E.O'Loughlin
A.Tempestini
A.Bell
O.Fikus
|
|
|
U11 - Red Division |
Played |
AC FINCHLEY U11 NORTH
v
LONDON COLNEY COLTS U11 REDS
|
|
Played |
APB FC BARNET U11 RAMS
v
WINGATE & FINCHLEY U11 BLUE
|
|
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U11 SANTOS
v
HGS ACADEMY U11 REBELS
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U11 BLUE
v
ENFIELD RANGERS U11 WHITE
|
N. Watson
|
|
Played |
NORTHWOOD U11 RED
v
AC FINCHLEY U11 SOUTH
|
C. Hewitt
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U11 WHITE
v
HGS ACADEMY U11 RAIDERS
|
|
|
|
U11 - White Division |
Played |
EDGWARE TOWN FC U11
v
WHETSTONE U11 LIONS
|
|
Played |
ENFIELD RANGERS U11 BLACK
v
NORTHWOOD U11 BLUE
|
|
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U11 WHITE
v
ALEXANDRA PARK U11 NORTH
|
|
Played |
HENDON UNITED U11 SILVER
v
LONDON COLNEY COLTS U11 WHITES
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U11 RED
v
HINTON & FINCHLEY U11 HEROES
|
Z. Simon
|
|
Played |
OAKLAND WOLVES U11
v
HARVESTERS U11 LEOPARDS
|
c. hotti
|
|
Played |
OMONIA YOUTH U11 WHITE
v
HGS ACADEMY U11 VIPERS
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
Played |
AC FINCHLEY U11 WEST
v
NORTHWOOD U11 WHITE
|
|
Played |
HARROW STARS YOUTH U11
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U11 FLAMENGO
|
|
Played |
HENDON UNITED U11 MAUVE
v
ALEXANDRA PARK U11 WEST
|
|
Played |
HINTON & FINCHLEY U11 STARS
v
BUSHEY RANGERS U11
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U11 GOLD
v
HINTON & FINCHLEY U11 LEGENDS
|
C. Fanning
|
|
Played |
OAKHILL TIGERS U11 PANTHERS
v
WEST HERTS YOUTH U11 STAGS
|
|
|
|
U11 - Green Division |
Played |
CROXLEY GREEN U11 WHITE
v
OMONIA YOUTH U11 GREEN
|
|
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U11 BLUE
v
SAINT ALBANS CITY U11 EAST
|
D. Spinosa
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U11 YELLOW
v
EDMONTON RANGERS U11 FALCONS
|
Z. Weitzkorn
|
|
Played |
SAINT ALBANS CITY U11 CENTURIONS
v
HINTON & FINCHLEY U11 HOTSHOTS
|
N. Hall
|
|
Played |
WHETSTONE U11 PANTHERS
v
NORSEMEN U11
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
Played |
ALEXANDRA PARK U11 SOUTH
v
MACCABI LONDON FC U11 ORANGE
|
|
Played |
ALYTH BELSIZE U11
v
WHETSTONE U11 TIGERS
|
|
Played |
BOREHAMWOOD 2000 U11
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U11 LIONS
|
J. Landsberg
|
|
Played |
BOREHAMWOOD YOUTH U11 CRUSADERS
v
HMH U11 ATHLETICO
|
|
Played |
GO STARS U11
v
APB FC BARNET U11 RAIDERS
|
|
Played |
PRO FOOTBALL LONDON U11
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U11 PUMAS
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
Played |
AC FINCHLEY U10 NORTH
v
WHETSTONE U10 TIGERS
|
|
Played |
EDGWARE TOWN FC U10
v
WEST HERTS YOUTH U10 STAGS
|
|
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 SANTOS
v
MACCABI LONDON FC U10 WHITE
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U10 BLUE
v
APB FC BARNET U10 RAMS
|
|
Played |
WOODYS & EBOGS FC U10 VAPORS
v
WINGATE & FINCHLEY U10 WHITE
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
Played |
EDMONTON RANGERS U10 SCORPIONS
v
HARVESTERS U10 WOLVES
|
|
Played |
ENFIELD RANGERS U10 BLACK
v
MACCABI LONDON FC U10 GREEN
|
|
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U10
v
NORTHWOOD U10 RED
|
|
Played |
HGS ACADEMY U10 RAIDERS
v
BOREHAMWOOD YOUTH U10 CRUSADERS
|
|
Played |
RAP-AID YOUTH U10 LIONS
v
LONDON COLNEY COLTS U10 REDS
|
|
Played |
WHETSTONE U10 PANTHERS
v
HINTON & FINCHLEY U10 STARS
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
Played |
AC FINCHLEY U10 SOUTH
v
HARROW STARS YOUTH U10
|
|
Played |
APB FC BARNET U10 RAIDERS
v
NORSEMEN U10
|
|
Played |
HARVESTERS U10 PANTHERS
v
CROXLEY GREEN U10 BLACK
|
|
Played |
LONDON COLNEY YOUTH FC U10 LIONS
v
WHETSTONE U10 LIONS
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U10 BLUE
v
OMONIA YOUTH U10 GOLD
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
Played |
AC FINCHLEY U10 NORTH-EAST
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 FLAMENGO
|
|
Played |
ALEXANDRA PARK U10 NORTH
v
GO STARS U10
|
|
Played |
BOREHAMWOOD YOUTH U10 TEMPLARS
v
BOREHAMWOOD 2000 U10 RED
|
|
Played |
ENFIELD RANGERS U10 WHITE
v
BOREHAMWOOD YOUTH U10 KNIGHTS
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U10 GOLD
v
CROXLEY GREEN U10 WHITE
|
|
Played |
WHETSTONE U10 JAGUARS
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U10 PUMAS
|
|
|
|
U10 Geoff Hurst |
Played |
ALYTH BELSIZE U10
v
OMONIA YOUTH U10 WHITE
|
|
Played |
HINTON & FINCHLEY U10 LEGENDS
v
WHETSTONE U10 PUMAS
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U10 WHITES
v
AC FINCHLEY U10 WEST
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U10 BLACK
v
OMONIA YOUTH U10 GREEN
|
|
Played |
NORTHWOOD U10 WHITE
v
MACCABI LONDON FC U10 SILVER
|
|
Played |
WOODYS & EBOGS FC U10 PHANTOMS
v
ALEXANDRA PARK U10 SOUTH
|
|
|
|
U09 Camelot |
Played |
AC FINCHLEY U09 NORTH
v
WHETSTONE U09 LIONS
|
|
Played |
BELSIZE PARK U09 REDS
v
WINGATE & FINCHLEY U09 YELLOW
|
|
Played |
BELSTONE YOUTH FC U09 RED
v
SAINT ALBANS CITY U09
|
|
Played |
HGS ACADEMY U09 RAIDERS
v
WINGATE & FINCHLEY U09 WHITE
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U09 WHITE
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U09 SANTOS
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 YELLOW
v
LONDON COLNEY COLTS U09 RED
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U09 WHITES
v
HINTON & FINCHLEY U09 STARS
|
|
Played |
NORTHWOOD U09 RED
v
MACCABI LONDON FC U09 GOLD
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U09 BLUE
v
HGS ACADEMY U09 VIPERS
|
|
|
|
U09 Harry Potter |
Played |
ALDENHAM EXCEL U09
v
BUSHEY RANGERS U09
|
|
Played |
ALEXANDRA PARK U09 SOUTH
v
ALEXANDRA PARK U09 WEST
|
|
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 WHITE
v
HARVESTERS U09 SCORPIONS
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U09 BLUE
v
WHETSTONE U09 PUMAS
|
|
Played |
WHETSTONE U09 TIGERS
v
OMONIA YOUTH U09 WHITE
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
Played |
EDMONTON RANGERS U09 EAGLES
v
BOREHAMWOOD YOUTH U09 CRUSADERS
|
|
Played |
HINTON & FINCHLEY U09 LEGENDS
v
AC FINCHLEY U09 WEST
|
|
Played |
OAKHILL TIGERS U09 EAGLES
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U09 JAGUARS
|
|
Played |
OMONIA YOUTH U09 GOLD
v
WHETSTONE U09 JAGUARS
|
|
Played |
PRO FOOTBALL LONDON U09 WIZARDS
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 BLUE
|
|
|
|
U09 Peter Pan |
Played |
ENFIELD RANGERS U09 BLACK
v
PRO FOOTBALL LONDON U09 MAGIC
|
|
Played |
NORSEMEN U09
v
OMONIA YOUTH U09 GREEN
|
|
|
|
U09 Inter Group Friendlies |
Played |
APB FC BARNET U09 RAIDERS
v
NORTHWOOD U09 BLUE
|
|
Played |
NORTHWOOD U09 WHITE
v
APB FC BARNET U09 RAMS
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
Played |
AC FINCHLEY U08 SOUTH
v
SAINT ALBANS CITY U08 NORTH
|
|
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 SANTOS
v
APB FC BARNET U08 RAMS
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U08 REDS
v
AC FINCHLEY U08 NORTH
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
Played |
HARVESTERS U08 FALCONS
v
LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U08 WHITE
v
HINTON & FINCHLEY U08 HEROES
|
|
Played |
NORTHWOOD U08 RED
v
ALEXANDRA PARK U08 NORTH
|
|
Played |
WHETSTONE U08 PUMAS
v
HMH U08 UNITED
|
|
|
|
U08 Cheeky Monkey |
Played |
APB FC BARNET U08 RAIDERS
v
HGS ACADEMY U08 RAIDERS
|
|
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U08
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 FLAMENGO
|
|
Played |
LONDON COLNEY YOUTH FC U08 LIONS
v
OMONIA YOUTH U08 GREEN
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U08 GOLD
v
WHETSTONE U08 LIONS
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
Played |
ALEXANDRA PARK U08 SOUTH
v
ENFIELD RANGERS U08 BLACK
|
|
Played |
BELSIZE PARK U08 BUCKS
v
MACCABI LONDON FC U08 SILVER
|
|
Played |
HINTON & FINCHLEY U08 STARS
v
RAP-AID YOUTH U08 TIGERS
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
v
NORTHWOOD U08 WHITE
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
Played |
BUSHEY RANGERS U08
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U08 PUMAS
|
|
Played |
OMONIA YOUTH U08 WHITE
v
MACCABI LONDON FC U08 PURPLE
|
|
Played |
WHETSTONE U08 JAGUARS
v
HARVESTERS U08 EAGLES
|
|
Played |
WOODYS & EBOGS FC U08 VAPORS
v
BOREHAMWOOD YOUTH U08 CRUSADERS
|
|
|
|
U07 Cyril Squirrel |
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U07 SANTOS
v
AC FINCHLEY U07 NORTH
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U07 BLUES
v
WHETSTONE U07 EAGLES
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U07 PANTHERS
v
BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
Played |
AC FINCHLEY U07 SOUTH
v
HARVESTERS U07 GALAXY
|
|
Played |
MACCABI LONDON FC U07 LEOPARDS
v
APB FC BARNET U07 RAMS
|
|
|
|
U07 Larry Lamb |
Played |
APB FC BARNET U07 RAIDERS
v
MACCABI LONDON FC U07 PUMAS
|
|
Played |
BUSHEY RANGERS U07
v
WHETSTONE U07 HARRIERS
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U07 REDS
v
MACCABI LONDON FC U07 TIGERS
|
|
|
|
U07 Sidney Seagull |
Played |
HARVESTERS U07 STARS
v
MACCABI LONDON FC U07 BUFFALOS
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U07 WHITE
v
APB FC BARNET U07 RAPTORS
|
|
|
|
U07 Inter Group Friendlies |
Played |
LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
v
NORTHWOOD U07 WHITE
|
|
Played |
NORTHWOOD U07 RED
v
HGS ACADEMY U07 RAIDERS
|
|
|
|
Miscellaneous |
1
|
9
|
ENFIELD RANGERS U15 GREEN
v
CASSIOBURY RANGERS U15 CLARETS
Moved from U15 - Yellow Division to Miscellaneous. U15 GREEN WITHDRAWN FROM LEAGUE
|
|
|
H:
K.Donker
A:
D.Coutts
L.Fairey(2)
J.Martin
K.Parker(5)
|
4
|
3
|
ENFIELD TOWN YOUTH FC U16
v
TURNSTYLES U16
Moved from U16 - White Division to Miscellaneous. Team withdrawn from League
|
|
|
H:
K.Page
H.Scripps(3)
A:
E.Clark(3)
C.Kirk
E.Clark
|
3
|
3
|
NORTHWOOD U13 BLACK
v
HARVESTERS U13 NORTH
Moved from U13 - Red Division to Miscellaneous. U13 BLACK WITHDRAWN FROM LEAGUE
|
P. Ferrier
|
|
|
H:
S.McCreary(2)
W.Morillo
A:
J.Bigg
L.Dracos(2)
D.Mayers
J.Bigg
|
|