There are 14 matches
|
|
Intermediate Division |
3
|
3
|
AFC Spelthorne Sports
v
West End Village
Spelthorne Sports Club
3:00 PM
|
M. Read
|
|
|
H:
C.Beauchamp
T.Power
S.Reynolds
A:
D.Akerman(2)
T.Holdstock
S.Jones
|
0
|
1
|
Farleigh Rovers
v
Westside
Parsonage Field
|
T. Kirk
|
|
|
A:
S.Simpson
|
1
|
1
|
N P L
v
Spartans Youth
NPL Sports Club
|
M. Coughlan
|
|
|
H:
J.Hill
A:
R.Grossett
|
0
|
9
|
Ripley Village
v
Chessington KC
The Green
|
J. Wright
|
|
|
A:
A.Hayward
M.Howard-Ekum(3)
R.Jones
C.Miller
M.Sterne(3)
S.Taylor
|
1
|
3
|
Worcester Park
v
AFC Cubo
Skinners Field
|
C. Angol
|
|
|
H:
T.Johnson
A:
J.Guttridge(2)
H.Tulip
|
|
|
Surrey County Intermediate Cup |
2
|
2
|
046
AFC Walcountians
v
Staines Lammas
[ Round 3 ]
[ Home Win on penalties ]
1:30 PM
3-2 pens
|
|
|
A:
M.Adams
J.Cropper
|
2
|
2
|
047
Royal Holloway Old Boys
v
Pitshanger Dynamo
[ Round 3 ]
[ Home Win on penalties ]
Royal Holloway College Sports Centre
1:30 PM
4-2 pens
|
I. Bryant
|
|
|
H:
D.Mitchell(2)
|
1
|
2
|
048
Manorcroft United
v
Battersea Ironsides
[ Round 3 ]
1:30 PM
|
|
|
A:
E.Cardona
R.Cheetham
|
3
|
0
|
053
Horsley
v
Wandgas Sport
[ Round 3 ]
Toms Field Horsley
1:30 PM
|
C. Wood
|
|
|
H:
T.Henzi
J.Spencer
A.Wilkinson
|
|
|
Reserve Division |
9
|
0
|
Battersea Ironsides Reserves
v
Sheerwater Reserves
Battersea Ironsides Sports Club
|
A. Goodrich
|
|
|
H:
M.Baker
C.Bussetti(2)
J.Green
D.Hunter
M.Samuel(2)
L.Young(2)
|
6
|
2
|
Frimley Green Reserves
v
Farleigh Rovers Reserves
Frimley Green Recreation Ground
3:00 PM
|
E. Chimbima
|
|
|
H:
J.Davies
L.Kellet-Smith(2)
J.Kemp(3)
A:
K.Edwards-Simes
J.Kakavayiannis
|
|
|
Reserve Division Challenge Cup |
4
|
0
|
006
Merrow Reserves
v
Royal Holloway Old Boys Reserves
[ Quarter Final ]
The Urnfield
1:30 PM
|
D. Trout
|
|
|
H:
R.Bennett
C.Hall(2)
O.Hennem
C.Hall
|
0
|
1
|
008
Staines Lammas Reserves
v
Horsley Reserves
[ Quarter Final ]
The Lucan Pavilion
1:30 PM
|
T. Burton
|
|
|
A:
W.Pidgley
|
|
|
Miscellaneous |
V |
009
Sutton Common Rovers Reserves
v
Worcester Park Reserves
[ Void ]
Hannibal Way Pavilion
1:30 PM
Moved from Reserve Division Challenge Cup to Miscellaneous. moved to miscellaneous for record purposes GWW Score AET 2 -2, 4-3 pens but game was not played in accordance with the Rules of the competition and is therefore void and will be rearranged
|
M. Thomas
|
|
|
H:
F.Carney
L.Guest
A:
R.Appleby
M.Wells
|
|