There are 25 matches
|
|
F.A. Carlsberg Vase |
5
|
0
|
Whitley Bay
v
South Park
[ Round 4 ]
|
|
|
|
|
|
Premier Division |
0
|
2
|
Banstead Athletic
v
Guildford City
Merland Rise
|
|
|
A:
J.Guilford
J.Hughes
|
2
|
0
|
Colliers Wood United
v
Chessington & Hook United
Wibbandune Sports Ground
|
|
|
H:
J.Davies(2)
|
2
|
2
|
Croydon
v
Epsom & Ewell
Croydon Arena
|
|
|
H:
C.De Acmeida
J.Thompson
A:
M.Jarman(2)
|
2
|
3
|
Dorking
v
Ash United
Meadowbank Stadium
|
|
|
A:
J.Norman
L.Ralls(2)
|
1
|
1
|
Farnham Town
v
Wembley
Memorial Ground Farnham
|
|
|
H:
M.Bunyan
A:
D.Linton
|
2
|
2
|
Hanworth Villa
v
Windsor
Rectory Meadows
|
|
|
H:
A.Oaks
L.Shennan
A:
J.Parsons
Y.Romeo
|
1
|
0
|
Horley Town
v
Camberley Town
The New Defence
|
|
|
H:
K.Hough
|
0
|
4
|
Mole Valley SCR
v
Egham Town
Leg of Mutton Field
|
|
|
|
0
|
3
|
Molesey
v
Badshot Lea
Walton Road
|
|
|
A:
A.Agyeman
D.Blake(2)
|
3
|
1
|
Raynes Park Vale
v
Sandhurst Town
Prince Georges Fields
|
|
|
H:
P.Hickford
A.Moulds(2)
A:
M.Day
A.Moulds
|
|
|
Division One |
3
|
0
|
Bedfont Sports
v
Knaphill
Bedfont Sports Club
|
|
|
H:
S.Kanani(3)
|
3
|
1
|
Farleigh Rovers
v
Bookham
Parsonage Field
2:00 PM
|
|
|
H:
S.Blowers
T.Peters
C.Prendergast
A:
L.Glace-Palmer
|
2
|
2
|
Frimley Green
v
Cobham
Frimley Green Recreation Ground
|
|
|
H:
J.Giddings
B.Hogg
|
2
|
3
|
Guernsey
v
Eversley
Footes Lane Stadium
|
|
|
H:
R.Allen(2)
A:
M.Baker(2)
A.Frostick
|
0
|
3
|
South Kilburn
v
Hartley Wintney
Vale Farm Sports Centre
2:00 PM
|
|
|
A:
J.Daniels
B.Dillon
S.Noakes
|
2
|
1
|
Staines Lammas
v
CB Hounslow United
Ashford Town (Middx) FC
|
|
|
H:
M.Baxter(2)
A:
C.Mikall
|
2
|
3
|
Westfield
v
Spelthorne Sports
Woking Park
|
|
|
H:
R.Hogsden
M.Leech
A:
J.Atiase
J.Read
L.Simpson
L.Staples
|
2
|
2
|
Worcester Park
v
Feltham
Skinners Field
2:00 PM
|
|
|
H:
C.Heuston
M.Muino
A:
R.Chase
S.Donnelly
|
|
|
Reserve Section |
1
|
0
|
Bookham Reserves
v
Raynes Park Vale Reserves
Chrystie Recreation Ground
2:00 PM
|
|
|
H:
M.Boyd
|
1
|
2
|
CB Hounslow United Reserves
v
Bedfont Sports Reserves
Osterley Sports Club
2:00 PM
|
|
|
A:
A.Arri(2)
|
2
|
2
|
Knaphill Reserves
v
Frimley Green Reserves
Brookwood Country Park
|
|
|
H:
P.Coles
S.Cummins
A:
B.Prior
D.Tierney
|
2
|
4
|
Sandhurst Town Reserves
v
Farnham Town Reserves
Bottom Meadow
|
|
|
H:
T.Cooper
A.Kulesza
A:
K.Greenway(3)
S.Wright
|
2
|
4
|
Sheerwater Reserves
v
Staines Lammas Reserves
Sheerwater Recreation Ground
2:00 PM
|
|
|
H:
A.Ruggles
K.Smith
A:
M.Gough(3)
T.Gough
T.Hadley(2)
|
4
|
1
|
Warlingham Reserves
v
Worcester Park Reserves
Verdayne Playing Fields
2:00 PM
|
|
|
H:
N.Brown
D.Macdiarmid(3)
A:
C.Burke
|
|