Go back to LondonMiddx
    Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted         Cheshunt FC U17/18 EJA - Open Training Sessions Season 21/22    
Greater London Womens Football League
Member of the Women's Football Pyramid
2009-2010 Season
Monday, 17 January 2022
Division Two North :  September Fixtures & Results for October November
17 in list
Sunday, 04 October 2009
2 4 Clapham United v Katabella
Clapham Common (Pitch 2)
13:30 kick off
 S. Amadi
0 5 Dagenham & Redbridge Reserves v Hampstead
London Marathon Playing Fields
 Z. Ahmed
2 1 East Barnet v Comets
East Barnet Old Grammarians
 D. Elkins
0 5 Joybabe v Newham Womens
Tufnell Park Playing Fields (Pitch 2)
13:00 kick off
 T. Papapanayiotou
1 1 Northwood v Garston Reserves
Merchant Taylors School
 C. Kemp
Sunday, 11 October 2009
2 0 Comets v Northwood
Battersea Park
11:00 kick off
 G. Hanson
3 2 East Barnet v Dagenham & Redbridge Reserves
East Barnet Old Grammarians
 J. Feenstra
2 2 Garston Reserves v Katabella
Met Police Bushey Sports Ground
 R. Hart
10 0 Hampstead v Joybabe
Hampstead Heath Extension
11:00 kick off. Referee no longer available
 P. Panayiotou
2 1 Newham Womens v Clapham United
Brampton Manor School
 K. Yeck
Sunday, 18 October 2009
6 0 Dagenham & Redbridge Reserves v Katabella
London Marathon Playing Fields
 C. Anyanwu
2 3 Northwood v Newham Womens
Merchant Taylors School
 N. Glavin
Sunday, 25 October 2009
1 5 Dagenham & Redbridge Reserves v Newham Womens
London Marathon Playing Fields
 H. Yennaris
1 3 East Barnet v Clapham United
East Barnet Old Grammarians
 D. Poole
3 2 Garston Reserves v Comets
Met Police Bushey Sports Ground
 J. Feenstra
2 1 Hampstead v Katabella
Hampstead Heath Extension
11:00 kick off
 J. Joseph
3 8 Joybabe v Northwood
Tufnell Park Playing Fields (Pitch 2)
11:00 kick off
 P. Panayiotou