Go back to LondonMiddx
    Cheshunt FC Blacks U16's - Players Wanted         Central Ward FC - Goalkeeper Wanted         Potters Bar United Blacks U7's - Players Wanted for 2021/22         Welwyn Garden City Youth Hurricanes U12 - Centre Midfielder & Striker Wanted         Barnet Azzurri - U14 Goalkeeper & U15/U16 Players Wanted         Barnslake FC - Players Wanted for 2021/22         Harvesters Player Recruitment - U13's for 2021/22         Cuffley U11 Warriors - Outfield Players Wanted for 2021/22         West London Athletic - Pre-Season Friendlies         Omonia Youth FC - U9 White Trials 2021/22         Broxbourne Borough YFC U17s - Defender & Striker Wanted for 2021/22         Erskine Rovers FC - Players Wanted         Norsemen FC U11's - New Players Wanted for 2021/22         Potters Bar Town (Whites) U16's - Players Wanted         Valhalla Sports & Social - Players Wanted for 2021/22         Norsemen FC U14's - New Players Wanted         St Albans Academy - U13's & U14's Players Wanted         Kensington Athletic AFC - Experienced Players Wanted         Omonia Youth FC - U18 Gold Trials         Sarratt Rebels U18's - Players Wanted         Berkhamsted EJA U16's - Players Wanted         Cheshunt FC U18's - EJA Open Trials         Bengeo Tigers Siberians U14's - Players Wanted for 2021/22         Cuffley Zeps U15 - Players Wanted for 2021/22         Hampstead FC - Players Wanted for 2021/22         Hadley Rangers U18's - Looking for Keeper & Outfield Players         St Albans City U13 East - Players Required for 2021/22         Cheshunt U13's - Players Wanted for 2021/22         Whetstone Wanderers Lions U12s - Players Wanted for 2021/22         Northwood U14 Blues - Players Wanted for 2021/22         Claygate Royals FC - First Team Manager/Coach Wanted         West London Athletic - Players Wanted         Reigate Priory FC, Surrey - New Players Wanted         Whitewebbs Eagles U17 - Goalkeeper and Outfield Players Wanted         West Herts U16 Stags - Players Wanted         Borehamwood 2000 U13's - Players Wanted         AEK Youth FC - U13's & U15's Players Wanted         Cheshunt U12's - Players Wanted         AP Stars Football - Players Wanted         Enfield Rangers Green U12's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Cheshunt U17/18 EJA - Open Trials for 2021/22         Cuffley Stars U12 - Goalkeeper Wanted for 2021/22        
One to One Football Coaching
and Goalkeeper Coaching
   
    Woodys & Ebogs YFC - U7's, U13's & U15's Players Wanted         Berkhamsted FC U15's (2021/22) - Players Wanted         JJ United AFC - Players Wanted         Wormley Rovers Blacks U17's - Players Wanted for 2021/22         Colney Heath Youth FC - Players Wanted         Chessington & District Sunday Football League - Spaces Available         Aldenham FC U18 - Players Wanted for 2021/22         Croxley Green U18 - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Alexandra Park YFC U18 East - Players Wanted for 2021/22         HDYFC Blacks U18's (2021/22) - Players Wanted         Welwyn Garden City Hurricanes U12 (21/22) - Players Wanted         Cuffley U11 - Players Wanted for 2021/22         Cuffley FC Youth Dragons U15 - Players Wanted         AC Finchley U18 - Red Div. Players Wanted         Wormley Blacks U14 - New Coach Wanted for 2021/22         Cheshunt U15's (2021/22) - Players Wanted         Edmonton Rangers Foxes - U14 Players Wanted for 21/22         Premierskills FC - Looking for New Players         Borehamwood Youth U18 Crusaders (21/22) - Players Wanted         Potters Bar Utd Blacks U10's - Players Wanted for 2021/22         Hadley Rangers U15's - Players Wanted for 2021/22    
Go to their Website
Cherry Red Records Combined Counties Football League
Member of the National League System
2010-2011 Season
Wednesday, 28 July 2021
Premier Division :  September Fixtures & Results for October November
56 in list
Saturday, 02 October 2010
1 4 Ash United v Sandhurst Town
Youngs Drive
 C. Uju
 A: C.Farrelly  J.Mepham(2)  D.Simmonds
4 0 Badshot Lea v Epsom & Ewell
Godalming Town FC
 M. Choi
H: A.Agyeman  D.Blake  W.Hammond  B.Smith
3 5 Banstead Athletic v Hanworth Villa
Merland Rise
 A. Connor
H: M.Heverin(2)  C.Wellburn  A: S.Loveridge  L.Shennan(4)  L.Shennan
5 2 Chertsey Town v Wembley
Alwyns Lane
 L. Barnett
H: J.Norman  T.O'Regan  D.Papali(3)  A: I.Bates  K.Osei
Saturday, 09 October 2010
2 0 Ash United v Banstead Athletic
Youngs Drive
 P. Crichlow
H: K.Dallaway(2)
4 1 Chertsey Town v Croydon
Alwyns Lane
 A. Mawby
H: M.Baxter  J.Francis  T.O'Regan  D.Papali  A: G.Graham
2 2 Cove v Colliers Wood United
Oak Farm
 A. Groves
H: M.Beale  K.Oladipo  A: M.Embalo  OG
0 0 Dorking v Mole Valley SCR
Meadowbank Stadium
 C. Readett
 A.Smith
2 2 Epsom & Ewell v Molesey
Moatside Ground
 J. Ryan
 A: L.Ackerman  A.Lodge
2 1 Guildford City v Hanworth Villa
Spectrum Leisure Centre
 D. Sheldrake
H: B.Camara  S.Cooper  A: S.Preddie
2 2 Horley Town v Badshot Lea
The New Defence
 D. Jones
H: L.Cox(2)
4 3 Raynes Park Vale v Camberley Town
Prince Georges Fields
 S. Scott
H: D.Grobler  T.Simpson  N.Turner  A.Vine  A: M.Griffiths  J.Johnson  J.Peace
1 1 Sandhurst Town v Egham Town
Bottom Meadow
 P. Meek
H: D.Simmonds  A: J.Pomroy
1 1 Wembley v Bookham
Vale Farm
 W. Davis
H: P.McComb  A: R.Hartt
Tuesday, 12 October 2010
1 2 Ash United v Cove
Youngs Drive
7:30 PM
 J. Paterson
H: S.Thripp  A: B.Balal  S.Duff
2 5 Bookham v Badshot Lea
Meadowbank Stadium
7:45 PM
 V. Penfold
H: N.Ayling  S.Currie  A: A.Agyeman(2)  K.Emmerson  D.Ker(2)
0 4 Horley Town v Molesey
The New Defence
7:45 PM
 M. Calderon
 A: L.Ackerman  P.Cross  D.Heravi  J.McCartney
3 3 Mole Valley SCR v Guildford City
Leg of Mutton Field
7:45 PM
 P. Conn
H: A.Butler  J.Holden  R.Smith  A: S.Cooper  J.Greaves(2)
Wednesday, 13 October 2010
3 0 Colliers Wood United v Egham Town
Wibbandune Sports Ground
7:30 PM
 A. Connor
H: M.Embalo(2)  E.Quarshie
1 1 Raynes Park Vale v Dorking
Prince Georges Fields
7:45 PM
 L. Barnett
H: S.Moore  A: T.Fennessy
Saturday, 16 October 2010
3 0 Badshot Lea v Dorking
Godalming Town FC
 J. Connolly
H: A.Agyeman(2)  D.Blake
0 3 Bookham v Chessington & Hook United
Meadowbank Stadium
 M. Carmichael
 A: Z.Graham(2)  J.Massing  J.Massing
1 1 Camberley Town v Banstead Athletic
Krooner Park
 W. Ingram
H: A.Cornell  A: J.Goncalves
2 2 Colliers Wood United v Chertsey Town
Wibbandune Sports Ground
 C. North
H: M.Longley(2)  A: T.Charlery  P.Page
1 3 Croydon v Ash United
Croydon Arena
 M. Oaks
H: L.Goddard  A: J.Blason  L.O'Donnell  OG
2 0 Egham Town v Cove
Runnymede Stadium
 T. Ellams
H: C.Muldowney  J.Pomroy
3 1 Guildford City v Horley Town
Spectrum Leisure Centre
 L. Barnett
H: B.Camara  J.Guilford  B.Rayner  A: J.Eldred
0 1 Hanworth Villa v Epsom & Ewell
Rectory Meadows
 P. Meek
 A: A.McGregor  J.McEwan
0 1 Mole Valley SCR v Raynes Park Vale
Leg of Mutton Field
 F. Collins
 A: G.Bolger
7 2 Sandhurst Town v Wembley
Bottom Meadow
 D. Sheldrake
H: B.Hogg  R.Hogston  J.Mepham(3)  D.Simmonds(2)  A: K.Osei(2)
Tuesday, 19 October 2010
1 1 Cove v Hanworth Villa
Oak Farm
7:45 PM
 J. Connolly
H: T.McGarry  A: S.Loveridge
2 4 Dorking v Guildford City
Meadowbank Stadium
7:45 PM
 P. Johnson
H: D.Evans  H.Maneh  A: B.Camara  J.Guilford  T.Penson  B.Rayner
2 0 Egham Town v Horley Town
Runnymede Stadium
7:45 PM
 T. Ellams
H: C.McCarthy  C.Muldowney
1 1 Epsom & Ewell v Ash United
Moatside Ground
7:45 PM
 A. Mawby
 A: K.Dallaway
0 1 Sandhurst Town v Chertsey Town
Bottom Meadow
7:45 PM
 V. Penfold
 A: D.Papali
Wednesday, 20 October 2010
1 3 Colliers Wood United v Mole Valley SCR
Wibbandune Sports Ground
7:30 PM
 I. Jempeji
 A: N.Adams(2)  L.Holden  L.Holden
Saturday, 23 October 2010
0 0 Ash United v Wembley
Youngs Drive
 M. Choi
1 3 Banstead Athletic v Sandhurst Town
Merland Rise
 J. Ryan
H: M.Harmsworth  A: V.Bond  J.Mepham  D.Simmonds
0 1 Cove v Croydon
Oak Farm
 W. Davis
 A: P.Scott
0 0 Dorking v Colliers Wood United
Meadowbank Stadium
 M. Carmichael
1 2 Egham Town v Camberley Town
Runnymede Stadium
 A. Gray
H: C.Muldowney  A: M.Girling  J.Johnson
2 2 Epsom & Ewell v Badshot Lea
Moatside Ground
 R. Hailstone
H: J.Reive  D.Stevens  A: D.Blake  R.Westell
3 0 Horley Town v Mole Valley SCR
The New Defence
 J. Paterson
H: C.Adsett(2)  J.Poplett
5 1 Molesey v Bookham
Walton Road
 M. Oaks
H: L.Ackerman(2)  D.Bromfield  L.Elliott  D.Ford  A: S.Currie
3 1 Raynes Park Vale v Hanworth Villa
Prince Georges Fields
 I. Jempeji
H: A.Gacheru(3)  A: S.Loveridge
Tuesday, 26 October 2010
5 0 Molesey v Banstead Athletic
Walton Road
7:45 PM
 T. Isayev
H: D.Heravi(3)  I.Lishmund  J.McShane
Wednesday, 27 October 2010
1 4 Croydon v Guildford City
Croydon Arena
7:45 PM
 A. Gray
H: M.Smith  A: B.Camara  S.Cooper  J.Greaves  W.Heavey
Saturday, 30 October 2010
2 1 Badshot Lea v Banstead Athletic
Godalming Town FC
 H. Achegenui
H: G.Muir  R.Westell  A: M.Harmsworth
0 5 Bookham v Egham Town
Meadowbank Stadium
 A. Groves
 A: M.Grave(2)  J.Houghton(3)
2 0 Chertsey Town v Raynes Park Vale
Alwyns Lane
 D. Potter
H: T.O'Regan  P.Page
0 2 Colliers Wood United v Epsom & Ewell
Wibbandune Sports Ground
 D. Jones
 A: K.Hough  M.Jarman
4 0 Guildford City v Cove
Spectrum Leisure Centre
 J. Paterson
H: J.Greaves  J.Guilford  T.Penson  B.Rayner
5 0 Hanworth Villa v Horley Town
Rectory Meadows
 C. Readett
H: L.Higgs(2)  L.King(3)  L.King
0 3 Mole Valley SCR v Camberley Town
Leg of Mutton Field
 C. North
 A: A.Cornell  M.Girling  A.Jeffers  P.Whitthread
2 1 Sandhurst Town v Chessington & Hook United
Bottom Meadow
 G. Mays
H: L.Eagle  A.Millerick  A: G.Quintyne
5 1 Wembley v Dorking
Vale Farm
 W. Ingram
H: T.Edun  P.McComb  K.Osei  A.Walker(2)  A: D.McCann