There are 28 matches
|
|
Senior Division |
3
|
4
|
AXA Reserves
v
Nicholas Wanderers Reserves
|
Peter Belcher |
|
3
|
0
|
Crosscourt United
v
Wick Reserves
|
Mike Caddick |
|
|
|
Division One |
4
|
1
|
Longwell Green Sports 'A'
v
St Pancras
|
John Rogers |
|
3
|
1
|
Old Sodbury
v
South Bristol Central Reserves
|
Colin Clark |
|
4
|
0
|
Roman Glass St George 'A'
v
Shaftesbury Crusade Reserves
|
Nigel Gainard |
|
|
|
Division Two |
4
|
1
|
AEK Boco Reserves
v
Frys Club 'A'
|
Theo Wren |
|
7
|
1
|
Brislington Cricketers
v
Patchway Town 'A'
|
|
2
|
1
|
Highridge United 'A'
v
Nicholas Wanderers 'A'
|
Stephen Tucker |
|
1
|
3
|
Iron Acton Reserves
v
DRG Stapleton Reserves
|
John Luxton |
|
2
|
4
|
Winterbourne United 'A'
v
Hambrook
|
Andy Plummer |
|
|
|
Division Three |
0
|
2
|
Frampton Athletic Reserves
v
Shirehampton 'A'
|
Adrian Forrester |
|
2
|
2
|
Oakland
v
Stockwood Wanderers
|
Rob Stenner |
|
0
|
2
|
Olveston United Reserves
v
Hanham Athletic 'A'
|
Maris Brugis |
|
3
|
4
|
Westerleigh Sports
v
Tilly Rangers
|
S. Parsons |
|
|
|
Division Four |
7
|
2
|
AXA 'A'
v
St Marys F.C. Reserves
|
Bill Davis |
|
2
|
2
|
Impact Squad
v
Bradley Stoke Town
|
Lenny Davis |
|
3
|
1
|
St Philips MAS Reserves
v
Longwell Green Sports 'B'
|
Simon Turner |
|
3
|
0
|
Talbot Knowle Reserves
v
Made for Ever Reserves
|
Steve Green |
|
|
|
Division Five |
6
|
0
|
AEK Boco 'A'
v
St Pancras Reserves
|
|
2
|
2
|
Brimsham Green Reserves
v
Wick 'A'
|
|
4
|
1
|
Inter The Bloomfield
v
Henbury 'B'
|
Bob Danaher |
|
2
|
5
|
Pucklechurch Sports 'A'
v
Bendix Reserves
|
|
|
|
Division Six |
2
|
2
|
AXA 'B'
v
South Bristol Central 'A'
|
Jim O'Brien |
|
1
|
4
|
Brazil
v
Seymour United 'A'
|
|
2
|
2
|
St George Rangers
v
Rangeworthy Reserves
|
|
|
|
Miscellaneous |
|
|
FM Sports (WITHDRAWN)
v
Bitton 'A'
|
|
|
|
Rangeworthy
v
Henbury ('A' WITHDRAWN)
|
|
|
|
St Nicholas
v
Frampton Athletic ('A' WITHDRAWN)
|
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
Senr
|
1.
Chipping Sodbury Town Reserves
|
2.
Coalpit Heath
|
3.
Hallen 'A'
|
4.
Hanham Athletic Reserves
|
5.
Hartcliffe Community Centre
|
6.
Lawrence Rovers
|
7.
Made for Ever
|
8.
Shirehampton Reserves
|
|
Div1
|
9.
Bendix
|
10.
Hartcliffe Reserves
|
11.
Knowle United
|
12.
Miners Rangers
|
13.
Pucklechurch Sports Reserves
|
14.
Sea Mills Park
|
Div2
|
15.
Greyfriars Athletic Reserves
|
16.
Seymour United Reserves
|
|
Div3
|
17.
Broad Walk
|
18.
Chipping Sodbury Town 'A'
|
19.
Eden Grove
|
20.
Hillfields Old Boys Reserves
|
21.
Totterdown United Reserves
|
22.
Warmley Saints
|
Div4
|
23.
Frys Club 'B'
|
24.
Oldland Abbotonians 'A'
|
|
25.
Shireway Sports
|
Div5
|
26.
Coalpit Heath Reserves
|
27.
Greyfriars Athletic 'A'
|
28.
Portville Warriors
|
29.
Soundwell Victoria
|
Div6
|
30.
Bradley Stoke Town Reserves
|
31.
Brislington Cricketers Reserves
|
32.
Crosscourt United Reserves
|
|
33.
Hambrook Reserves
|
34.
Little Thatch
|
35.
Roman Glass St George 'B'
|
36.
Southmead Community Sports (Sat)
|
|