There are 20 matches
|
|
F.A. Vase |
2
|
3
|
Ashford Town (Middx)
v
Loxwood
[ 1st Round ]
Ashford Town (Middx)
|
|
|
|
1
|
2
|
Chertsey Town
v
Horley Town
[ 1st Round ]
Alwyns Lane
|
|
|
|
2
|
1
|
Chessington & Hook United
v
Camberley Town
[ 1st Round ]
Chalky Lane
1-1 90 mins, 2-1 AET
|
R. O'Sullivan
|
|
|
H:
D.Duodu-Amdah
P.Weller
P.Weller
|
4
|
3
|
Colliers Wood United
v
Ringmer
[ 1st Round ]
Wibbandune Sports Ground
3-3 90 mins, 4-3 AET
|
|
|
|
4
|
1
|
Erith Town
v
Banstead Athletic
[ 1st Round ]
|
|
|
|
3
|
3
|
Farnham Town
v
Abingdon Utd
[ 1st Round ]
Memorial Ground Farnham
2-2 90mins, 3-3 AET
|
|
|
|
5
|
1
|
Lingfield
v
Epsom & Ewell
[ 1st Round ]
|
|
|
|
4
|
2
|
Littlehampton Town
v
Guildford City
[ 1st Round ]
2-2 90 mins, 4-2 AET
|
|
|
|
0
|
1
|
Lordswood
v
Knaphill
[ 1st Round ]
|
|
|
|
2
|
1
|
Pagham
v
Spelthorne Sports
[ 1st Round ]
|
|
|
A:
J.Atiase
|
1
|
3
|
Raynes Park Vale
v
Westfield
[ 1st Round ]
Prince Georges Fields
|
|
|
|
1
|
4
|
Windsor
v
Highworth Town
[ 1st Round ]
Stag Meadow
|
|
|
|
|
|
Premier Division |
3
|
4
|
Badshot Lea
v
Mole Valley SCR.
Youngs Drive
|
D. Hayes
|
|
|
H:
J.Ayres
D.Simmonds
D.Turner
A:
N.Adams
L.Holden
C.Nshindano(2)
|
1
|
2
|
Frimley Green
v
Hartley Wintney
Frimley Green Recreation Ground
|
A. Lewis
|
|
|
H:
M.Girling
A:
L.Burt
R.Cook
|
|
|
Division One |
0
|
3
|
Alton Town
v
Epsom Athletic
Bass Sports Ground
2:00 PM
|
W. Ingram
|
|
|
A:
A.Cathcart
B.Corder
C.Young
|
2
|
2
|
CB Hounslow United
v
Ash United
The Orchard
|
R. Simon
|
|
|
H:
B.MacWilliam
B.Vaughan
A:
OG
j.Ruddock
|
3
|
4
|
Dorking
v
Worcester Park
Horley Town FC
|
T. Aslam
|
|
|
H:
K.Lunn(2)
D.Titre-Wilson
A:
J.Cheeseman
H.Derry
G.Knowelden
T.Neale
|
3
|
2
|
Farleigh Rovers
v
Bedfont & Feltham
Parsonage Field
2:00 PM
|
R. Seuke
|
|
|
H:
J.Henry
L.Neaves
A:
J.Lambe
C.Vanterpool
|
0
|
6
|
Sandhurst Town
v
Cobham
Bottom Meadow
|
M. Read
|
|
|
A:
G.Abisogun(2)
R.Bangato
L.Jackson(2)
B.Murphy
|
0
|
2
|
Sheerwater
v
Staines Lammas
Sheerwater Recreation Ground
|
T. Welburn
|
|
|
A:
V.Hodge
B.Jacob
|
|