There are 233 matches
|
|
U18 - Challenge Cup |
Played |
Alexandra Park U18 Central
v
Whetstone U18 Leopards
[ Round 2 ]
|
A. Silverston
|
|
Played |
Belstone FC U18 Red
v
Whetstone U18 Jaguars
[ Round 2 ]
|
|
Played |
Borehamwood Youth U18 Knights
v
Saint Gregorys United U18 Pumas
[ Round 2 ]
|
L. Thorne
|
|
Played |
Hendon Youth U18
v
Edmonton Rangers U18 Pumas
[ Round 2 ]
|
O. Mustapha
|
|
Played |
Northwood U18 Black
v
Northwood U18 White
[ Round 2 ]
|
A. Tooley
|
|
Played |
Saint Albans City U18 South
v
Omonia Youth U18 Green
[ Round 2 ]
(6-6 FULL TIME)
|
K. Allton
|
|
|
|
U18 - Blue Division |
Played |
Alexandra Park U18 North
v
Omonia Youth U18 White
|
|
Played |
Edmonton Rangers U18 Cobras
v
Alexandra Park U18 West
|
R. McDermott
|
|
|
|
U18 - Green Division |
Played |
Alexandra Park U18 South
v
Hendon United U18
|
A. Silverston
|
|
Played |
HGS Academy U18
v
Alexandra Park U18 United
PLAYED AT ALEXANDRA PARK
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U18 Legends
v
Saint Albans Rangers U18 Elite
PLAYED AT ST ALBANS
|
|
Played |
HMH U18 Panthers
v
HMH U18 United
|
|
Played |
Northwood U18 Red
v
Maccabi London FC U18 Brady Red
|
I. Pegrum
|
|
|
|
U18 - Yellow Division |
Played |
Hadley Rangers U18 FDU
v
AC Finchley U18 West
|
|
Played |
Maccabi London FC U18 Brady Black
v
Harvesters U18 East
|
|
Played |
Omonia Youth U18 Gold
v
Aldenham FC Excel U18 Eagles
|
N. Nicolaou
|
|
|
|
U16 - Challenge Cup |
Played |
100% Soccer School U16 Jaguars
v
Rap-Aid Youth FC U16 Whites
[ Round 2 ]
|
|
Played |
Alexandra Park U16 South
v
Edmonton United U16
[ Round 2 ]
|
|
Played |
Belstone FC U16 Black
v
Maccabi London FC U16 Lions Blue
[ Round 2 ]
|
J. Routley
|
|
Played |
Enfield Rangers U16
v
Harrow Stars Youth FC U16
[ Round 2 ]
|
|
Played |
Enfield Town Youth FC U16
v
Harvesters U16 South
[ Round 2 ]
|
|
Played |
HMH U16 Galaxy
v
Aldenham FC Excel U16
[ Round 2 ]
|
|
Played |
Maccabi London FC U16 Brady Red
v
Omonia Youth U16 Green
[ Round 2 ]
|
A. Debois
|
|
Played |
Maccabi London FC U16 Lions White
v
Saint Albans Rangers U16
[ Round 2 ]
|
F. Walker
|
|
Played |
Omonia Youth U16 White
v
Hendon United U16 Netanya
[ Round 2 ]
|
|
Played |
Saint Albans City U16 East
v
Belstone FC U16 Red
[ Round 2 ]
|
M. Woodhams
|
|
Played |
Whetstone U16 Leopards
v
Borehamwood 2000 U16 White
[ Round 2 ]
|
|
|
|
U16 - Blue Division |
Played |
AFC Southgate U16
v
Hendon United U16 Blue
|
|
|
|
U16 - Green Division |
Played |
AC Finchley U16 North
v
Harvesters U16 East
|
|
Played |
Norsemen U16
v
Alexandra Park U16 North
|
D. Leach
|
|
|
|
U15 - League Cup |
Played |
Harrow Stars Youth FC U15
v
Maccabi London FC U15 Brady Blue
[ Round 1 ]
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U15
v
Oaklands Wolves U15 White
[ Round 1 ]
AET. 2-2 at end of normal time.
|
|
Played |
Maccabi London FC U15 Lions White
v
Oaklands Wolves U15 Red
[ Round 1 ]
|
|
|
|
U15 - Challenge Cup |
Played |
Berkhamsted Raiders U15 Red
v
Harvesters U15 North
[ Round 1 ]
|
M. Farrelly
|
|
Played |
HMH U15 Galaxy
v
Omonia Youth U15 Green
[ Round 1 ]
|
S. Smith
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U15 Whites
v
AC Finchley U15 North
[ Round 1 ]
|
|
|
|
U15 - Red Division |
Played |
Omonia Youth U15 Gold
v
Belstone FC U15
|
J. Berger
|
|
|
|
U15 - White Division |
Played |
GFA Enfield FC U15 Lions
v
Borehamwood Youth U15 Knights
|
|
Played |
Hadley Rangers U15 North
v
Northwood U15 Red
|
L. Nicotra
|
|
|
|
U15 - Blue Division |
Played |
Borehamwood Youth U15 Templars
v
Omonia Youth U15 Silver
|
B. Gruneberg
|
|
Played |
Hendon United U15 White
v
Whetstone U15 Lions
|
|
Played |
Maccabi London FC U15 Brady White
v
Omonia Youth U15 White
|
|
|
|
U15 - Green Division |
Played |
Alexandra Park U15 South
v
Turnstyles Football U15
|
|
Played |
Borehamwood Youth U15 Crusaders
v
Bushey Rangers U15 Pumas
|
|
Played |
HMH U15 All Stars
v
Hadley Rangers U15 West
|
J. Sweiry
|
|
Played |
North West London Jets U15
v
Edmonton Rangers U15 Sharks
|
L. Thorne
|
|
|
|
U15 - Yellow Division |
Played |
Bushey Rangers U15 Colts
v
Saint Gregorys United U15 Lions
|
|
Played |
Whetstone U15 Jaguars
v
Alexandra Park U15 North-West
|
|
|
|
U14 - Challenge Cup |
Played |
Edgware Tigers U14
v
Alexandra Park U14 South
[ Round 1 ]
|
J. Berger
|
|
Played |
Enfield Town Youth FC U14
v
Whetstone U14 Panthers
[ Round 1 ]
1-1 AET
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U14
v
Omonia Youth U14 Silver
[ Round 1 ]
|
|
Played |
Mill Hill Youth FC U14
v
AC Finchley U14 West
[ Round 1 ]
|
A. Ward
|
|
Played |
Northwood U14 Red
v
Pro Football London U14 Wizards
[ Round 1 ]
|
|
Played |
Oakhill Tigers U14 Falcons
v
AC Finchley U14 South
[ Round 1 ]
|
B. Daniels
|
|
Played |
Omonia Youth U14 Gold
v
Enfield Rangers U14 White
[ Round 1 ]
|
|
Played |
West Herts Youth U14 Lions
v
HMH U14 Dynamo
[ Round 1 ]
|
|
Played |
West Herts Youth U14 Stags
v
Bloomsbury FA U14
[ Round 1 ]
|
|
Played |
Whetstone U14 Tigers
v
Global Football Academy U14 Santos
[ Round 1 ]
|
|
|
|
U14 - Blue Division |
Played |
Edmonton Rangers U14 Lions
v
HMH U14 Wanderers
|
M. Byfield
|
|
|
|
U14 - Green Division |
Played |
GFA Enfield FC U14 Tigers
v
Global Football Academy U14 Flamengo
|
|
Played |
Harrow Stars Youth FC U14
v
Enfield Rangers U14 Black
|
|
Played |
Maccabi London FC U14 Lions Blue
v
Pro Football London U14 Magic
|
|
|
|
U14 - Yellow Division |
Played |
Alyth Belsize U14 Blacks
v
Harvesters U14 East
|
O. Mustapha
|
|
Played |
West Herts Youth U14 Bucks
v
Northwood U14 White
|
H. Davis
|
|
|
|
U13 - Challenge Cup |
Played |
Borehamwood Youth U13 Lancers
v
Maccabi London FC U13 Lions White*
[ Round 1 ]
|
B. Tibber
|
|
Played |
Hendon United U13 Red
v
Pro Football London U13
[ Round 1 ]
|
|
|
|
U13 - Red Division |
Played |
Whetstone U13 Pumas
v
Harvesters U13 North
|
G. De Leuw
|
|
|
|
U13 - White Division |
Played |
AC Finchley U13 West
v
Maccabi London FC U13 Lions Blue*
|
A. Hanison
|
|
Played |
Borehamwood Youth U13 Templars
v
Alexandra Park U13 North
|
J. Da Costa
|
|
Played |
Norsemen U13 Reds
v
HGS Academy U13 Real
|
|
|
|
U13 - Blue Division |
Played |
AC Finchley U13 North
v
Hadley Rangers U13
|
|
Played |
Croxley Green FC U13 Black
v
Omonia Youth U13 White
|
P. Ferrier
|
|
Played |
Edmonton Rangers U13 Dragons
v
Northwood U13 Red
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes
v
West Herts Youth U13 Stags
|
|
|
|
U13 - Yellow Division |
Played |
Hendon United U13
v
HMH U13 Panthers
|
|
Played |
Maccabi London FC U13 Brady Gold
v
Harvesters U13 East
|
B. Gruneberg
|
|
|
|
U13 - Purple Division |
Played |
Maccabi London FC U13 Brady Black
v
Colney Heath U13 Eagles
|
|
Played |
Omonia Youth U13 Gold
v
Borehamwood Youth U13 Knights
|
J. Scott
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U13 Mercurials
v
Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
|
|
|
|
U12 - Junior League Cup |
Played |
AC Finchley U12 South
v
Croxley Green FC U12 White
[ Round 3 ]
|
|
Played |
Alexandra Park U12 South
v
Maccabi London FC U12 Lions Green
[ Round 3 ]
|
|
Played |
Colney Heath U12 Magpies
v
Maccabi London FC U12 Brady Gold
[ Round 3 ]
|
V. Schelhase
|
|
Played |
Hadley Rangers U12 North
v
Oakhill Tigers U12 Warriors
[ Round 3 ]
|
|
Played |
HGS Academy U12 Tigers
v
Brondesbury Park Rangers FC U12
[ Round 3 ]
|
J. Soloway
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
v
Hendon United U12
[ Round 3 ]
|
|
Played |
HMH U12 Wolves
v
HMH U12 Galaxy
[ Round 3 ]
|
J. Caro
|
|
Played |
Whetstone U12 Tigers
v
West Herts Youth U12 Stags
[ Round 3 ]
|
|
|
|
U12 - Challenge Cup |
Played |
Edgware Town FC U12 Blue
v
Borehamwood Youth U12 Crusaders
[ Round 4 ]
|
|
Played |
Enfield Rangers U12 Green
v
London Colney Colts U12 Red
[ Round 4 ]
|
|
Played |
Norsemen U12
v
Maccabi London FC U12 Lions Blue
[ Round 4 ]
|
|
|
|
U12 - White Division |
Played |
Edmonton Rangers U12 Tigers
v
Borehamwood Youth U12 Knights
|
|
Played |
Omonia Youth U12 Gold
v
Northwood U12 Black
|
|
|
|
U12 - Green Division |
Played |
Alexandra Park U12 North
v
Omonia Youth U12 White
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
v
AC Finchley U12 North
|
|
|
|
U12 - Purple Division |
Played |
HMH U12 Avengers
v
Northwood U12 Blue
|
|
Played |
Whetstone U12 Leopards
v
Hadley Rangers U12 South
|
|
|
|
U12 - Orange Division |
Played |
Edgware Tigers U12 Black
v
Hampstead FC U12 Stags
|
|
Played |
Maccabi London FC U12 Brady Black
v
HMH U12 Tigers
|
D. Davies
|
|
|
|
U11 - Red Division |
Played |
AC Finchley U11 North
v
Enfield Town Youth FC U11
|
|
Played |
Alpha Academy U11
v
Whetstone U11 Pumas
|
|
Played |
Maccabi London FC U11 Lions White
v
Harvesters U11 Lions
|
|
Played |
Oaklands Wolves U11
v
Maccabi London FC U11 Lions Blue
|
|
Played |
Saint Albans City U11 West
v
APB FC Barnet U11 Rams
|
D. Labuda
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U11 Whites
v
London Colney Colts U11 Blue
|
|
|
|
U11 - White Division |
Played |
AC Finchley U11 South
v
Protec Youth U11
|
|
Played |
Edmonton United U11
v
Global Football Academy U11 Santos
|
|
Played |
Enfield Rangers U11 Green
v
Wingate & Finchley FC U11 Blues
|
|
Played |
Omonia Youth U11 White
v
Harvesters U11 Jaguars
|
|
Played |
West Herts Youth U11 Stags
v
Alexandra Park U11 North
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
Played |
AEK FC U11
v
London Colney Colts U11 Red
|
|
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders
v
Go Stars U11
|
|
Played |
Borehamwood Youth U11 Knights
v
Northwood U11 White
|
|
Played |
Maccabi London FC U11 Lions Green
v
Oakhill Tigers U11 Sharks
|
N. Burns
|
|
Played |
North West London Jets U11
v
Whetstone U11 Lions
|
N. Schlagman
|
|
Played |
Northwood U11 Red
v
Edgware Town FC U11 Blue
|
|
Played |
Omonia Youth U11 Silver
v
HMH U11 Hawks
|
|
Played |
Pro Football London U11
v
Hinton & Finchley Revolution U11 Legends
|
|
|
|
U11 - Green Division |
Played |
Alexandra Park U11 South
v
London Colney Youth FC U11 Panthers
|
|
Played |
Borehamwood 2000 U11
v
Whetstone U11 Jaguars
|
|
Played |
Bushey Rangers U11
v
Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
|
|
Played |
Edmonton Rangers U11 Cougars
v
Alexandra Park U11 West
|
|
Played |
Finchley Football Academy U11 North
v
Woodys & Ebogs U11 Vapors
|
|
Played |
Whetstone U11 Leopards
v
Maccabi London FC U11 Lions Yellow
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
Played |
Edmonton Rangers U11 Lynx
v
Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes
|
|
Played |
HMH U11 Eagles
v
Omonia Youth U11 Gold
|
|
Played |
HMH U11 Harriers
v
HMH U11 Falcons
|
B. Sweiry
|
|
Played |
London Colney Youth FC U11 Lions
v
AC Finchley U11 West
|
|
Played |
Maccabi London FC U11 Brady White
v
Harrow Stars Youth FC U11
|
|
Played |
Turnstyles Football U11
v
APB FC Barnet U11 Raiders
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
Played |
AC Finchley U10 North
v
Croxley Green FC U10 Black
|
|
Played |
APB FC Barnet U10 Rams
v
London Colney Colts U10 White
|
|
Played |
Global Football Academy U10 Santos
v
Enfield Rangers U10 Black
|
|
Played |
Harvesters U10 Leopards
v
London Colney Colts U10 Red
|
|
Played |
London Colney Colts U10 Blue
v
Enfield Rangers U10 White
|
|
Played |
Maccabi London FC U10 White
v
Edgware Town FC U10 Red
|
|
Played |
Northwood U10 Red
v
Maccabi London FC U10 Gold
|
|
Played |
Oaklands Wolves U10
v
Wingate & Finchley FC U10 Whites
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
Played |
Alexandra Park U10 North
v
Woodys & Ebogs U10 Vapors
|
|
Played |
Bushey Rangers U10
v
Whetstone U10 Pumas
|
|
Played |
Enfield Rangers U10 Green
v
Borehamwood Youth U10 Crusaders
|
|
Played |
Global Football Academy U10 Flamengo
v
Maccabi London FC U10 Blue
|
|
Played |
HGS Academy U10 Raiders
v
Harrow Stars Youth FC U10
|
|
Played |
Oakhill Tigers U10 Panthers
v
HMH U10 Dynamo
|
|
Played |
Omonia Youth U10 White
v
Northwood U10 Blue
|
|
Played |
West Herts Youth U10 Stags
v
AC Finchley U10 South
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U10 Blues
v
Maccabi London FC U10 Red
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
Played |
Edmonton Rangers U10 Falcons
v
Alexandra Park U10 West
|
|
Played |
Finchley Football Academy U10 North
v
AC Finchley U10 West
|
|
Played |
Harvesters U10 Pumas
v
Enfield Town Youth FC U10 Whites
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
v
Norsemen U10
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
v
Omonia Youth U10 Green
|
|
Played |
Rap-Aid Youth FC U10 Tigers
v
HGS Academy U10 Rebels
|
|
Played |
Saint Albans City U10 Centurians
v
London Colney Youth FC U10 Lions
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
Played |
Croxley Green FC U10 Emerald
v
Go Stars U10
|
|
Played |
Croxley Green FC U10 White
v
APB FC Barnet U10 Raiders
|
|
Played |
HGS Academy U10 Vipers
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
|
|
Played |
London Colney Youth FC U10 Pumas
v
Omonia Youth U10 Gold
|
|
Played |
Northwood U10 White
v
Whetstone U10 Panthers
|
|
Played |
Saint Albans City U10 East
v
Maccabi London FC U10 Black
|
|
|
|
U09 Camelot |
Played |
AC Finchley U09 North
v
APB FC Barnet U09 Rams
|
|
Played |
Harvesters U09 Wolves
v
Maccabi London FC U09 Blue
|
|
Played |
London Colney Colts U09 Blue
v
Global Football Academy U09 Santos
|
|
Played |
Maccabi London FC U09 White
v
Enfield Rangers U09 Green
|
|
Played |
Protec Youth U09
v
Woodys & Ebogs U09 Vapors
|
|
Played |
West Herts Youth U09 Stags
v
Enfield Rangers U09 Black
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U09 Whites
v
Edgware Town FC U09
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
Played |
Borehamwood Youth U09 Crusaders
v
Whetstone U09 Panthers
|
|
Played |
HGS Academy U09 Raiders
v
Wingate & Finchley FC U09 Blues
|
|
Played |
London Colney Colts U09 Red
v
Alexandra Park U09 North
|
|
Played |
Maccabi London FC U09 Green
v
Harvesters U09 Panthers
|
|
Played |
Northwood U09 Red
v
Hinton & Finchley Revolution U09 Stars
|
|
Played |
Rap-Aid Youth FC U09 Lions
v
Enfield Town Youth FC U09
|
|
|
|
U09 Harry Potter |
Played |
AC Finchley U09 South
v
Belstone FC U09
|
|
Played |
Croxley Green FC U09 White
v
Finchley Football Academy U09 North
|
|
Played |
Maccabi London FC U09 Gold
v
London Colney Youth FC U09 Lions
|
|
Played |
Norsemen U09
v
APB FC Barnet U09 Raiders
|
|
Played |
Omonia Youth U09 Gold
v
Rap-Aid Youth FC U09 Tigers
|
|
Played |
Whetstone U09 Lions
v
Edmonton Rangers U09 Scorpions
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U09 Phantoms
v
West Herts Youth U09 Bucks
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
Played |
Alexandra Park U09 South
v
AC Finchley U09 West
|
|
Played |
Borehamwood 2000 U09 Red
v
Omonia Youth U09 Green
|
|
Played |
Borehamwood Youth U09 Templars
v
Whetstone U09 Jaguars
|
|
Played |
Go Stars U09
v
Hinton & Finchley Revolution U09 Legends
|
|
Played |
HMH U09 Fire
v
Croxley Green FC U09 Emerald
|
|
Played |
London Colney Youth FC U09 Pumas
v
Northwood U09 White
|
|
Played |
Maccabi London FC U09 Black
v
Harvesters U09 Cobras
|
|
Played |
Turnstyles Football U09
v
Omonia Youth U09 White
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
Played |
AC Finchley U08 North
v
Belstone FC U08 Red
|
|
Played |
London Colney Colts U08 Red
v
HGS Academy U08 Raiders
|
|
Played |
Saint Albans City U08
v
Protec Youth U08
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U08 Whites
v
Maccabi London FC U08 Lions White*
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
Played |
Alpha Academy U08
v
Alexandra Park U08 North
|
|
Played |
Belstone FC U08 Black
v
Harvesters U08 Cougars
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
v
London Colney Colts U08 White
|
|
Played |
Northwood U08 Red
v
Whetstone U08 Lions
|
|
|
|
U08 Cheeky Monkey |
Played |
APB FC Barnet U08 Raiders
v
AC Finchley U08 South
|
|
Played |
Croxley Green FC U08 White
v
Bushey Rangers U08
|
|
Played |
Enfield Rangers U08 Green
v
Croxley Green FC U08 Black
|
|
Played |
Finchley Football Academy U08 North
v
Hadley Rangers U08
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
Played |
Alexandra Park U08 South
v
Cassiobury Rangers U08 Clarets
|
|
Played |
Harvesters U08 Lions
v
Global Football Academy U08 Flamengo
|
|
Played |
Harvesters U08 Vipers
v
Croxley Green FC U08 Emerald
|
|
Played |
London Colney Colts U08 Blue
v
Alexandra Park U08 West
|
|
Played |
Omonia Youth U08 White
v
Pro Football London U08 Magic
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
Played |
Edmonton Rangers U08 Eagles
v
AC Finchley U08 West
|
|
Played |
Enfield Town Youth FC U08 Blue
v
Borehamwood Youth U08 Knights
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
v
Maccabi London FC U08 Lions Silver
|
|
Played |
London Colney Youth FC U08 Jaguars
v
Whetstone U08 Tigers
|
|
Played |
Whetstone U08 Pumas
v
Enfield Town Youth FC U08 Whites
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U08 Yellows
v
Woodys & Ebogs U08 Vapors
|
|
|
|
U08 Inter Group Friendlies |
Played |
Maccabi London FC U08 Lions Black
v
Maccabi London FC U08 Lions Gold
|
|
|
|
U08 Zena Zebra |
Played |
Croxley Green FC U08 Yellow
v
Borehamwood Youth U08 Crusaders
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes
v
Omonia Youth U08 Silver
|
|
Played |
London Colney Youth FC U08 Lions
v
Omonia Youth U08 Gold
|
|
Played |
Norsemen U08
v
Northwood U08 Blue
|
|
Played |
Oakhill Tigers U08 Eagles
v
Northwood U08 White
|
|
|
|
U07 Cyril Squirrel |
Played |
APB FC Barnet U07 Rams
v
Wingate & Finchley FC U07 Whites
|
|
Played |
HMH U07 United
v
Enfield Town Youth FC U07
|
|
Played |
London Colney Colts U07 Red
v
AC Finchley U07 North
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
Played |
AC Finchley U07 South
v
Enfield Rangers U07 Green
|
|
Played |
Belstone FC U07
v
Wingate & Finchley FC U07 Blues
|
|
Played |
Global Football Academy U07 Santos
v
APB FC Barnet U07 Raiders
|
|
Played |
Saint Albans City U07 North
v
Maccabi London FC U07 Pumas
|
|
|
|
U07 Larry Lamb |
Played |
Borehamwood Youth U07 Crusaders
v
Hinton & Finchley Revolution U07
|
|
Played |
Maccabi London FC U07 Leopards
v
Whetstone U07 Eagles
|
|
Played |
Northwood U07 White
v
London Colney Youth FC U07 Lions
|
|
|
|
U07 Sidney Seagull |
Played |
Belsize Park FC U07
v
Northwood U07 Red
|
|
Played |
Harvesters U07 Kites
v
Harvesters U07 Eagles
|
|
Played |
Maccabi London FC U07 Panthers*
v
Whetstone U07 Harriers
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U07 Vapors
v
Bushey Rangers U07
|
|
|
|
Miscellaneous |
H
|
-
|
Aldenham FC Excel U13
v
Hampstead FC U13
[ Home Win was awarded ]
Moved from U13 - Green Division to Miscellaneous. U13 Team withdrawn from League
|
|
|
|
2
|
5
|
Bloomsbury FA U13
v
Saint Albans City U13 Orient
Moved from U13 - Red Division to Miscellaneous. Bloomsbury FA U13 Withdrawn
|
|
|
H:
J.Cunningham
L.Silverston
A:
L.Lepley(2)
J.Vickers(3)
J.Vickers
|
3
|
8
|
Finchley Football Academy U13 North
v
London Colney Colts U13 Blue
Moved from U13 - Green Division to Miscellaneous. TEAM WITHDRAWN FROM LEAGUE
|
|
|
A:
T.Gerber(3)
L.Gomez
F.Grayland(3)
J.Taylor
F.Grayland
|
|