There are 16 matches
|
|
South Premier Division |
2
|
1
|
AFC Sudbury
v
Havant & Waterlooville
The Mel Group Stadium
2:00 PM
|
C. Fountain |
N. Oakes |
D. Hunt |
|
|
H:
L.Clowsley
P.Maina
A:
S.Knight
P.Maina
J.Butwell
|
|
|
North Division |
4
|
0
|
Boston United
v
MMU Newcastle
Jakemans Stadium
2:00 PM
|
J. Francis |
M. Jackson |
R. Burman |
|
|
|
0
|
1
|
Fleetwood Town
v
Ilkeston
Norcross and Warbreck FC
2:00 PM
|
J. Hornsby |
R. Parr |
T. Cuniffe |
|
|
A:
M.Baker
|
2
|
2
|
Stalybridge Celtic
v
Birmingham City Blues
Dukinfield Town Youth FC
|
|
|
H:
D.Hodgson
R.Slack
A:
D.Kenny
S.Mullen
B.Fellows
|
|
|
Central Division |
2
|
0
|
Corby Town
v
Kettering Town
Corby Town FC
2:00 PM
|
C. Henry |
T. Jeyes |
M. Wetherall |
|
|
H:
L.Fairlamb
K.Morgan
|
1
|
13
|
Luton Town
v
Hitchin Town
Baldock Arena
2:00 PM
|
G. Gray |
L. Jessup |
T. Peters |
|
|
H:
K.Goldberg
A:
L.Akin
D.Bolarinwa(2)
M.Gomes-Santos(4)
L.Jalloh
L.Kirkpatrick
R.Manso
S.Miller
J.Pendered(2)
L.Akin
|
3
|
0
|
Oxford City
v
Chasetown
Oxford City FC
1:00 PM
|
|
|
H:
L.Joyce
Z.McEachran(2)
J.McCormack
|
5
|
1
|
Tamworth
v
St Albans City
Tamworth FC
1:30 PM
|
T. Lawson |
D. Hill |
T. Carlisle |
|
|
H:
K.Clayton
S.James(2)
J.Wilcock
C.Wright
A:
J.Butler
|
|
|
South A Division |
3
|
1
|
Boreham Wood Whites
v
Watford CSE
Enfield College
1:00 PM
|
J. Nobleman |
K. Goldman |
J. Stockman |
|
|
H:
O.Obi(2)
OG
A:
R.Luke
B.Adcock
|
4
|
5
|
JMA Reading
v
Kingstonian
JMA 125 Hartland Road
1:00 PM
|
P. Kelly |
D. Prosser |
B. Gladwin |
|
|
H:
L.Atherley
C.Bovell
L.Clarke
M.Parker
A:
K.Bissaka
J.Okai(4)
Z.Tull
|
|
|
South B Division |
0
|
0
|
Boreham Wood Blues
v
Bishop's Stortford
Enfield College
1:00 PM
|
L. Kill |
S. Michael |
A. Kyriacou |
|
|
J.Bees
|
1
|
4
|
Tottenham Hotspur
v
Romford
Broxbourne Borough FC
1:45 PM
|
D. Stevenson |
T. Barnes |
M. Sem |
|
|
H:
K.Elanya
A:
A.Bankole
S.Bush
S.Ngandu
J.Stevenson
S.Markat
|
0
|
0
|
Winchmore Hill
v
Thurrock
Redbridge College
1:00 PM
|
B. Webb |
M. Jeffries |
M. Cask |
|
|
E.Payne
|
|
|
South C Division |
2
|
5
|
Cray Wanderers
v
Cambridge United
Otford United FC
1:30 PM
|
R. Adams |
P. Everett |
M. Mace |
|
|
H:
R.Hamill
J.Ogunbiyi
A:
E.Ako-Adjei
M.Ouani(3)
B.Zepo
O.Ubredi
M.Ouani
|
2
|
5
|
Dartford Reds
v
Charlton Athletic Trust
Princes Park
2:00 PM
|
N. Baker |
I. Mitchell |
M. Bullock |
|
|
H:
S.Blackman
J.Kadieboe
A:
C.Davis(2)
J.Holland
L.Nelson
OG
J.Wollard
C.Davis
|
8
|
2
|
Deal Town
v
Sittingbourne
The Charles Ground
2:00 PM
|
N. Dunn |
N. Creasey |
R. Taylor |
|
|
H:
J.Brayne(2)
K.Hubbard(2)
B.Love(2)
G.Morrison
L.Scott
A:
J.Damiral
J.Goldsmith
L.Scott
|
|