There are 26 matches
|
|
Surrey County FA - Intermediate Cup |
3
|
1
|
Shottermill & Haslemere
v
Old Rutlishians
[ Semi Final ]
|
|
|
|
|
|
Premier Division |
1
|
1
|
Eversley
v
Woking & Horsell
|
G. Collins |
T. Stafford |
C. Readett |
|
|
H:
M.Fletcher
A:
C.Donovan
|
0
|
2
|
Horsley
v
Virginia Water
|
I. Ransom |
|
|
A:
G.Evans(2)
|
2
|
0
|
Knaphill
v
Chiddingfold
|
M. Kelly |
|
|
H:
M.Baker
T.Coghlan
|
1
|
2
|
Ockham
v
Shalford
|
S. Reid |
|
|
H:
C.Davis
A:
S.Fagan
R.Hogsden
|
3
|
0
|
Ripley Village
v
Pyrford
|
A. Beeney |
|
|
|
1
|
3
|
Yateley
v
Milford & Witley
|
G. Dodd |
|
|
H:
C.Saunders
A:
D.Harding
J.Stevens(2)
|
|
|
Division One |
0
|
9
|
Dunsfold
v
Liphook
|
P. Gorringe |
|
|
A:
G.Hunt(2)
P.Marshall
A.Pierson(4)
M.Straffon(2)
|
0
|
3
|
Ewhurst
v
Burymead
|
M. Feast |
|
|
A:
K.Langcake
D.Ryan
D.Sullivan
|
3
|
0
|
Godalming & Farncombe Athletic
v
Unis Old Boys
|
D. Spena |
|
|
H:
M.Gould
J.Hoc
A.Peak
|
1
|
0
|
Hammer United
v
Elm Grove
|
S. Chapman |
|
|
H:
L.Casey
|
2
|
2
|
Royal Holloway Old Boys
v
Guildford City Weysiders
|
M. Bradley |
|
|
H:
S.Bowles
A.Norwood
A:
C.Blight
R.White
|
0
|
4
|
Windlesham United
v
Fairlands Wanderers
|
M. Eva |
A. Freeman |
R. Farmer |
|
|
A:
C.Campbell
L.Harrison(3)
|
0
|
3
|
Worplesdon
v
Old Salesians
|
C. Tidey |
|
|
A:
T.Hargreaves
T.Paterson(2)
|
|
|
Premier Reserve Division |
1
|
3
|
Milford & Witley Reserves
v
Eversley Reserves
|
M. Jones |
|
|
H:
B.Farrell
A:
P.Latham(2)
N.Phelps-Jones
|
1
|
1
|
Old Rutlishians Reserves
v
Horsley Reserves
|
J. Thornton |
|
|
H:
R.Hayward
A:
K.Ransom
|
H
|
-
|
Pyrford Reserves
v
Chiddingfold Reserves
[ Home Win was awarded ]
Chiddingfold unable to raise a side
|
C. Cook |
|
|
|
1
|
3
|
Virginia Water Reserves
v
Ripley Village Reserves
|
B. Morse |
|
|
H:
R.Lemon
A:
S.Hoggett
S.Maynard
E.Taylor
|
3
|
0
|
Woking & Horsell Reserves
v
Shottermill & Haslemere Reserves
|
D. Keen |
|
|
H:
R.Dadge
S.Dover
C.Rogerson
|
5
|
0
|
Yateley Reserves
v
Knaphill Reserves
|
J. Rowley |
|
|
H:
G.Evans
O.Muirhead(2)
C.Saunders(2)
|
|
|
Reserve Division One |
1
|
1
|
Burymead Reserves
v
Worplesdon Reserves
|
M. Todino |
|
|
H:
D.Streeter
A:
A.Larch
|
3
|
1
|
Elm Grove Reserves
v
Hammer United Reserves
|
A. Cooles |
|
|
H:
N.Donaldson(2)
A.Wyatt
A:
D.Woods
|
0
|
2
|
Fairlands Wanderers Reserves
v
Ewhurst Reserves
|
R. Sharpe |
|
|
A:
G.Weller
W.Yates
|
16
|
0
|
Guildford City Weysiders Reserves
v
Dunsfold Reserves
|
P. Butcher |
|
|
H:
N.Berry
T.Creedy(3)
M.Dean(2)
D.Gould(3)
J.Herbert(3)
T.Lewis
J.Martin
T.Ney
J.Stratford
|
2
|
2
|
Liphook Reserves
v
Unis Old Boys Reserves
|
B. Mather |
|
|
H:
OG
L.Young
A:
C.Dixon
R.Golding
|
0
|
1
|
Old Salesians Reserves
v
Godalming & Farncombe Athletic Reserves
|
S. Craig |
|
|
A:
N.Gill
|
|