There are 30 matches
|
|
EL Records Premier Challenge Cup |
5
|
6
|
003
Sheerwater
v
Camberley Town
[ Round 1 ]
Sheerwater Recreation Ground
AET
|
V. Penfold |
|
|
H:
N.Donaldson(3)
M.Slimane
C.Woodley
A:
H.Amara
D.Barnard
J.Peace
M.While(3)
|
0
|
3
|
010
Chobham
v
Colliers Wood United
[ Round 1 ]
Chobham Recreation Ground
|
D. Robathan |
|
|
A:
C.McKoy(2)
R.Smith-Millar
|
|
|
RPM Records Reserve Challenge Cup |
0
|
3
|
006
Bedfont Sports Reserves
v
Mole Valley SCR Reserves
[ Round 2 ]
Bedfont Sports Club
|
P. Brooks |
|
|
A:
I.Hostler(2)
B.Jeffcoate
V.Rexhepi
|
|
|
Premier Division |
2
|
1
|
Ash United
v
Wembley
Youngs Drive
|
S. Earl |
|
|
H:
J.Blason
R.Millard
A:
A.Benkacem
|
4
|
1
|
Badshot Lea
v
Hanworth Villa
Farnborough FC
|
M. Kelly |
|
|
H:
M.Peters
B.Smith(3)
A:
L.Higgs
L.Higgs
|
0
|
1
|
Bedfont
v
Chertsey Town
The Orchard
|
P. Crichlow |
|
|
A:
J.Pomroy
|
1
|
4
|
Dorking
v
Chessington & Hook United
Meadowbank Stadium
|
M. Oaks |
|
|
H:
G.Quintyne
A:
L.Canning(2)
D.Swaby
S.Todd
A.Heath
|
0
|
0
|
Egham Town
v
Bookham
Runnymede Stadium
|
A. Morley |
|
|
|
0
|
1
|
Epsom & Ewell
v
Molesey
Merland Rise
|
A. Mawby |
|
|
A:
J.McShane
|
3
|
1
|
Guildford City
v
Banstead Athletic
Spectrum Leisure Centre
|
C. Readett |
|
|
H:
D.Elgar
S.Rivers(2)
A:
A.Greenland
|
3
|
1
|
North Greenford United
v
Cove
Berkeley Fields
|
H. Achegenui |
|
|
H:
D.Lawrence
M.Murray
R.Pither
A:
OG
|
0
|
0
|
Raynes Park Vale
v
Horley Town
Prince Georges Fields
|
A. Connor |
|
|
|
2
|
2
|
Sandhurst Town
v
Croydon
Bottom Meadow
|
S. Borham |
|
|
H:
J.Mepham
G.Nesbitt
A:
J.Gyimah
M.Shugara
|
|
|
Division One |
6
|
1
|
Croydon Municipal
v
Feltham
Croydon Arena
|
F. Collins |
|
|
H:
A.Butler
K.Dalrymple(3)
W.Hines
A.Rea
A:
J.Henry
|
2
|
1
|
Eversley
v
Knaphill
Eversley Cross
|
A. Rafique |
|
|
H:
M.Stamp
K.Thorne
A:
R.Hogsden
S.Firth
|
5
|
1
|
Frimley Green
v
Coulsdon United
Frimley Green Recreation Ground
|
P. Paice |
|
|
H:
K.Beaumont
K.Dallaway
D.Floodgate
S.Holloway
J.Laister
A:
J.Kelly
|
1
|
1
|
Mole Valley SCR
v
Bedfont Sports
Leg of Mutton Field
|
R. Seuke |
|
|
H:
OG
A:
J.Coombs
OG
D.Pelton
|
2
|
2
|
South Park
v
Hartley Wintney
Whitehall Lane
|
B. Doudican |
|
|
H:
B.Avery
B.Johnson
A:
R.Spence
P.Zygier
|
2
|
2
|
Staines Lammas
v
Farnham Town
Laleham Recreation Ground
|
M. Read |
|
|
H:
M.Baxter(2)
A:
E.Cardona
L.Tigwell
|
0
|
2
|
Warlingham
v
Cobham
Verdayne Playing Fields
|
I. Hempel |
|
|
A:
A.Constantin
S.Day
|
3
|
2
|
Westfield
v
CB Hounslow United
Woking Park
|
T. Pickering |
|
|
H:
L.Beale
D.Hartlebury
N.Roissetter
|
2
|
2
|
Worcester Park
v
Crescent Rovers
Skinners Field
|
G. Train |
|
|
H:
J.Dunning
G.Knowelden
A:
C.Rowney
J.Rowney
|
|
|
Reserve Section |
1
|
0
|
Bookham Reserves
v
Warlingham Reserves
Chrystie Recreation Ground
|
S. Rudrum |
|
|
H:
P.Farrell
|
2
|
6
|
CB Hounslow United Reserves
v
Westfield Reserves
Osterley Sports Club
|
K. Slaughter |
|
|
H:
S.Ranger
K.Robotham
A:
L.Cachia
M.Clark
D.Curtis
G.Flynn(2)
D.Sales
|
3
|
5
|
Farleigh Rovers Reserves
v
Sheerwater Reserves
Parsonage Field
|
M. Calderon |
|
|
H:
A.Moutta(3)
A:
K.Archibald
R.Aslam
J.Machay(2)
D.McIntyre
|
3
|
0
|
Farnham Town Reserves
v
Staines Lammas Reserves
Memorial Ground Farnham
|
M. Bradley |
|
|
H:
K.Greenaway
J.Steer
R.Swain
|
2
|
1
|
Hanworth Villa Reserves
v
Frimley Green Reserves
Rectory Meadows
|
D. Cooper |
|
|
H:
S.Preddie
J.Woodard
A:
S.Sherwood
|
2
|
4
|
Knaphill Reserves
v
Eversley Reserves
Brookwood Country Park
|
M. Westlake |
|
|
H:
L.Cooke
E.Doyle
A:
A.Calder
G.Evans
M.Neems
L.Whiddett
|
|
|
Miscellaneous |
1
|
1
|
Badshot Lea Res (WITHDRAWN)
v
South Park Reserves
|
S. Henderson |
|
|
H:
K.Hollow
A:
G.Whiting-Balcombe
|
5
|
0
|
Crescent Rovers Reserves
v
Chobham Res (WITHDRAWN)
Wallington Sports & Social Club
|
J. Cushen |
|
|
H:
S.Elaloui
J.Leavy
|
|