There are 110 matches
|
|
U18 - Red Division |
4
|
2
|
BOREHAMWOOD YOUTH U18 CRUSADERS
v
SAINT ALBANS CITY U18 CENTRAL
|
|
|
H:
E.Ayo
J.Mcintosh
H.O'Brien
R.Tucker
A:
C.Cornish
B.Sommerbauer
R.Tucker
J.McVeigh
|
2
|
1
|
WHETSTONE U18 LEOPARDS
v
BERKHAMSTED RAIDERS U18 RED
|
|
|
H:
M.Fordjour(2)
A:
H.McHugh
S.Fay
T.Davis
|
|
|
U18 - Blue Division |
6
|
4
|
ALEXANDRA PARK U18 WEST
v
AFC SOUTHGATE U18
|
|
|
H:
A.De Simone
N.Sofola(4)
B.Vassell
A:
S.Grey(2)
M.Oulad-Soukaina
J.Velati
N.Sofola
C.Evans
|
3
|
2
|
SAINT ALBANS CITY U18 EAST
v
CROXLEY GREEN U18 WHITE
|
P. Russo
|
|
|
H:
H.Jenkins
T.Merritt
A.Samsami
A:
J.Kissane(2)
D.Soryano
|
|
|
U18 - Green Division |
2
|
6
|
ALEXANDRA PARK U18 UNITED
v
CASSIOBURY RANGERS U18 CLARETS
|
|
|
H:
L.Kolaru(2)
A:
L.Gordon(2)
N.Page(3)
O.Roach
L.Kolaru
P.Mckeown
|
0
|
7
|
OMONIA YOUTH U18 GOLD
v
AC FINCHLEY U18 WEST
|
N. Nicolaou
|
|
|
A:
S.Hussey(3)
G.Katz-Kaye(3)
N.Smith
M.Vassiliou
D.Gaughan
|
|
|
U16 - Red Division |
5
|
1
|
HARROW STARS YOUTH U16
v
BOREHAMWOOD YOUTH U16 KNIGHTS
|
|
|
H:
A.Chemali
J.Duncan
R.Hay
T.Mcleod
D.Osei-Wusu
A:
B.O'Flynn
T.Mcleod
R.Ashenden
|
4
|
1
|
OMONIA YOUTH U16 GOLD
v
AC FINCHLEY U16 NORTH
|
|
|
H:
K.Georgiou
L.Georgiou
C.Poyraz
B.Sumsion
A:
N.Morrison
B.Sumsion
S.Ward
|
|
|
U16 - White Division |
4
|
1
|
OMONIA YOUTH U16 WHITE
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U16
|
N. Nicolaou
|
|
|
H:
N.Allen
E.Nacakgedigi(2)
S.Raia
A:
K.Page
S.Raia
A.Salvador
|
|
|
U16 - Blue Division |
2
|
1
|
BOREHAMWOOD YOUTH U16 CRUSADERS
v
EDMONTON RANGERS U16 SHARKS
|
H. Davis
|
|
|
H:
G.Bates
H.Gradage
A:
M.Kushoglu
H.Pollecutt
M.Kushoglu
|
12
|
1
|
HGS ACADEMY U16 DYNAMO
v
BOREHAMWOOD YOUTH U16 TEMPLARS
|
N. Lakeland
|
|
|
H:
H.Brand
O.Grantley(2)
B.Hanouka
H.Leek
L.Levene
H.Murphy
OG
B.Rickless
M.Socker(3)
A:
H.Fonti
M.Socker
S.Antoniou
|
|
|
U15 - Red Division |
3
|
1
|
ENFIELD RANGERS U15 WHITE
v
AC FINCHLEY U15 SOUTH
|
|
|
H:
M.Fogbola
U.Tyrell(2)
A:
S.Photi
U.Tyrell
G.Mezzomo
|
0
|
2
|
NORTHWOOD U15 RED
v
WEST HERTS YOUTH U15 LIONS
|
J. Mbisa
|
|
|
A:
I.Romero
J.Thompson
J.Thompson
|
|
|
U15 - Blue Division |
2
|
1
|
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 SANTOS
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U15
|
|
|
H:
D.Mpunga
E.Tucker
A:
M.Moule
T.Seear
|
3
|
1
|
HARROW STARS YOUTH U15
v
HAMPSTEAD U15
|
J. Berger
|
|
|
H:
U.Bilaj
A.Osoble(2)
A:
N.Sorene
R.Ganatra
|
0
|
3
|
SAINT ALBANS CITY U15 SOUTH
v
APB FC BARNET U15 RAMS
|
G. Coakley
|
|
|
A:
F.Baker-Gorton(3)
|
|
|
U15 - Green Division |
4
|
0
|
OAKHILL TIGERS U15 FALCONS
v
ENFIELD RANGERS U15 BLACK
|
J. Halperin
|
|
|
H:
R.Haque
F.Haryott
K.Pishtikou(2)
K.Pishtikou
Y.Yaman
|
|
|
U15 - Yellow Division |
6
|
1
|
NORTHWOOD U15 WHITE
v
ALYTH BELSIZE U15 BLACK
|
M. DAVIES
|
|
|
H:
B.Barry
N.Seevaratnam
T.Wheeler(4)
A:
L.Marcus
C.Barber
|
|
|
U14 - Red Division |
1
|
6
|
OMONIA YOUTH U14 GREEN
v
SAINT ALBANS CITY U14 ORIENT
|
P. Fuller
|
|
|
H:
J.Gordon
A:
T.Gerber
A.Hails
O.Jay
L.Lepley
O.Noble
E.Purple
C.Johnson
O.Noble
|
|
|
U14 - White Division |
8
|
4
|
ENFIELD TOWN YOUTH FC U14
v
HARVESTERS U14 SOUTH
|
T. Matthews-Gill
|
|
|
H:
P.De Oliveria(3)
H.Ikaka(3)
J.Leitao(2)
A:
J.Gavin(3)
E.Oba
P.De Oliveria
J.Gavin
|
|
|
U14 - Blue Division |
4
|
4
|
AEK YOUTH FC U14 BLACK
v
NORTHWOOD U14 RED
|
C. Vincent-Smith
|
|
|
H:
S.Bal
B.Khwaja(2)
K.Meesaq
A:
J.Dimmock(2)
H.Myring
A.Pearson
L.Prokopiou
M.Tannian
|
3
|
0
|
HINTON & FINCHLEY U14 HEROES
v
WEST HERTS YOUTH U14 STAGS
|
|
|
H:
K.Mustafa
K.Regent(2)
A.Ekkeshis
H.Holt
|
|
|
U14 - Green Division |
0
|
8
|
LONDON COLNEY COLTS U14 BLUE
v
WHETSTONE U14 LIONS
|
|
|
A:
R.Dove(5)
M.Kowalzyk
S.Morrow
C.Wilson
A.Bytyci
|
|
|
U14 - Yellow Division |
10
|
0
|
HINTON & FINCHLEY U14 STARS
v
OMONIA YOUTH U14 GOLD
|
|
|
H:
J.Grant(2)
L.Kalia
J.Kraven
N.Marougkas(3)
O.Maurice
A.Nasimi(2)
M.Shaw
M.Abdurrahimzai
|
|
|
U13 - Red Division |
10
|
2
|
NORTHWOOD U13 RED
v
HARVESTERS U13 NORTH
|
|
|
H:
T.Faleye(3)
Z.Hambury(4)
T.Salaghishvili
M.Telemachou
A:
O.Baker
H.Ball
A.Hart
A.Riddell
|
|
|
U13 - White Division |
8
|
4
|
AFC SOUTHGATE U13 DRAGONS
v
NORTHWOOD U13 WHITE
|
|
|
H:
B.Hakimi
M.Kasap
O.Martinez(2)
D.Stefanov
D.Voynov(3)
A:
H.Gough(2)
R.Griggs
Z.Shodeinde
D.Voynov
S.Jones
|
3
|
3
|
ENFIELD RANGERS U13 GREEN
v
OAKHILL TIGERS U13 RAIDERS
|
J. Bailey
|
|
|
H:
R.Bala(2)
H.Lort
A:
M.Constantinou(2)
K.Kot
T.Ray
M.Constantinou
|
11
|
0
|
HARROW STARS YOUTH U13
v
WINGATE & FINCHLEY U13 BLUE
|
J. Berger
|
|
|
H:
D.Alamyar(2)
O.Carroll
D.Florea(5)
S.Paul
E.Phillips
A.Rahimi
A.Kaaku
J.Carmona
|
|
|
U13 - Blue Division |
6
|
1
|
BOREHAMWOOD YOUTH U13 CRUSADERS
v
AC FINCHLEY U13 WEST
|
H. Davis
|
|
|
H:
A.Bytyci(3)
A.Digiovanna(2)
D.Duff
A:
J.Will
A.Gates
L.Lass
|
9
|
0
|
HINTON & FINCHLEY U13 LEGENDS
v
APB FC BARNET U13 RAMS
|
|
|
H:
T.Abbey(3)
J.Ahmed
T.Radley(4)
V.Redondo
T.Radley
J.Lyons
|
3
|
2
|
OMONIA YOUTH U13 WHITE
v
ALEXANDRA PARK U13 SOUTH
|
|
|
H:
T.Holloway(2)
N.Klitou
A:
J.Thompson(2)
A.Artemiou
J.Thompson
|
|
|
U13 - Green Division |
H
|
-
|
EDMONTON UNITED U13
v
BOREHAMWOOD YOUTH U13 KNIGHTS
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
|
5
|
3
|
ENFIELD TOWN YOUTH FC U13
v
OAKHILL TIGERS U13 WARRIORS
|
|
|
H:
C.Ellis
R.Rhatigan
D.Solo(3)
A:
Z.Bindon-Goss
N.Dunbar
S.Haryott
K.Johnson
|
2
|
4
|
LONDON COLNEY COLTS U13 BLUE
v
BELSTONE YOUTH FC U13
|
P. Ferrier
|
|
|
H:
E.Byrne
D.Day
A:
K.Langleben
O.Merson(2)
V.Sellathura
A.Panto
|
4
|
2
|
SAINT ALBANS CITY U13 VICTORIA
v
WHETSTONE U13 TIGERS
|
A. Raath
|
|
|
H:
A.Holsborough(2)
A.Keigher
L.Ward
A:
M.Beale(2)
A.Holsborough
D.Cassidy
|
|
|
U13 - Yellow Division |
2
|
5
|
WEST HERTS YOUTH U13 STAGS
v
HINTON & FINCHLEY U13 HEROES
|
|
|
H:
D.Preusse(2)
A:
T.Dedei
E.Earnshaw
L.Rosenberg(2)
L.Zanetta
D.Preusse
D.Rogers
|
|
|
U13 - Purple Division |
6
|
4
|
BUSHEY RANGERS U13
v
AFC SOUTHGATE U13 KNIGHTS
|
|
|
H:
L.Ayisi
J.Rosano Cerezo(5)
A:
A.Aiuto
L.Menato
A.Peposhi
K.Vishev
L.Ayisi
L.Menato
|
|
|
U12 - Red Division |
9
|
1
|
OAKLAND WOLVES U12
v
APB FC BARNET U12 RAMS
|
|
|
H:
M.Glowacki(3)
E.Obeng
O.Roe
W.Stone(3)
R.Tuffnell
A:
F.Mckinney
A.Rolph
S.Chamberlain
|
|
|
U12 - White Division |
6
|
4
|
BERKHAMSTED RAIDERS U12 RED
v
WEST HERTS YOUTH U12 STAGS
|
|
|
H:
O.Cooley
O.Milnes(2)
R.Sales(3)
A:
H.De Melo
OG
L.Sgambati(2)
R.Sales
A.Holt
|
H
|
-
|
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U12 SANTOS
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U12
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
H:
A.Goodson
B.Pines
A:
P.Stachow
A.Ouattara
A.Konstantinos
|
|
|
U12 - Blue Division |
1
|
10
|
EDMONTON RANGERS U12 COUGARS
v
AC FINCHLEY U12 SOUTH
|
B. Woolf
|
|
|
H:
G.Koledarov
A:
D.Cresci(4)
J.Lomasney
O.Neighbour-Wright(2)
L.Steiger(3)
A.Ikegwnuonu
L.Melinte
|
1
|
1
|
SAINT ALBANS CITY U12 SOUTH
v
ENFIELD RANGERS U12 GREEN
|
|
|
H:
J.Roberts
A:
D.Akowuah
D.Akowuah
|
|
|
U12 - Green Division |
3
|
1
|
AC FINCHLEY U12 EAST
v
OAKHILL TIGERS U12 SHARKS
|
J. Lederman
|
|
|
H:
D.Malde(3)
C.Mallach
A:
S.Joyce
H.Ngwaziem
S.Joyce
|
H
|
-
|
BUSHEY RANGERS U12
v
BOREHAMWOOD YOUTH U12 CRUSADERS
[ Home Win was awarded ]
|
C. cousens
|
|
|
|
1
|
3
|
HINTON & FINCHLEY U12 LEGENDS
v
PRO FOOTBALL LONDON U12
|
|
|
H:
K.Seon
A:
M.Okonu(2)
R.Yanover
N.Eastwood
|
2
|
3
|
NORTHWOOD U12 WHITE
v
WOODYS & EBOGS FC U12 VAPORS
|
|
|
H:
B.Clements
A:
J.Lee
D.Mustafa
C.Santos
H.Mole
L.Skapoullis
|
|
|
U12 - Yellow Division |
0
|
2
|
ALEXANDRA PARK U12 WEST
v
BOREHAMWOOD 2000 U12
|
|
|
A:
H.Crucefix
R.Manning
A.Lake
D.McGuinness
|
3
|
2
|
BOREHAMWOOD YOUTH U12 KNIGHTS
v
HINTON & FINCHLEY U12 STARS
|
|
|
H:
A.Janaarthanan
K.Ryan(2)
A:
S.Bradburn
S.Moss
K.Ryan
L.Agaev
|
17
|
1
|
HARROW STARS YOUTH U12
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U12 PANTHERS
|
|
|
H:
A.Abdulkadir(2)
T.Abe(4)
B.Garth
M.Headley(5)
M.Hotea(2)
F.Moczarny
B.Torcatu(2)
A:
T.Friend
J.Nash
M.Hotea
|
|
|
U12 - Purple Division |
7
|
2
|
OAKHILL TIGERS U12 TORNADOS
v
HINTON & FINCHLEY U12 HEROES
|
|
|
H:
E.Coulon(3)
Z.Deen
M.Phillips
D.Williams(2)
A:
L.Athanasi
A.Lokat
D.Williams
A.Lokat
|
|
|
U11 - Red Division |
Played |
ENFIELD RANGERS U11 WHITE
v
WINGATE & FINCHLEY U11 WHITE
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U11 REDS
v
APB FC BARNET U11 RAMS
|
|
Played |
NORTHWOOD U11 RED
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U11 SANTOS
|
A. Peters
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U11 BLUE
v
AC FINCHLEY U11 SOUTH
|
|
|
|
U11 - White Division |
Played |
ENFIELD RANGERS U11 BLACK
v
WHETSTONE U11 LIONS
|
Z. Simon
|
|
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U11 WHITE
v
EDGWARE TOWN FC U11
|
|
Played |
NORTHWOOD U11 BLUE
v
ALEXANDRA PARK U11 NORTH
|
A. Brickman
|
|
Played |
OAKLAND WOLVES U11
v
LONDON COLNEY COLTS U11 WHITES
|
V. Schelhase
|
|
Played |
OMONIA YOUTH U11 WHITE
v
HARVESTERS U11 LEOPARDS
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
Played |
AC FINCHLEY U11 WEST
v
OAKHILL TIGERS U11 PANTHERS
|
|
Played |
HARROW STARS YOUTH U11
v
ALEXANDRA PARK U11 WEST
|
|
Played |
NORTHWOOD U11 WHITE
v
HINTON & FINCHLEY U11 LEGENDS
|
A. Brickman
|
|
|
|
U11 - Green Division |
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U11 BLUE
v
SAINT ALBANS CITY U11 CENTURIONS
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
Played |
ALYTH BELSIZE U11
v
BOREHAMWOOD YOUTH U11 CRUSADERS
|
J. Skinner
|
|
Played |
PRO FOOTBALL LONDON U11
v
WHETSTONE U11 TIGERS
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 SANTOS
v
ENFIELD RANGERS U10 GREEN
|
|
Played |
LONDON COLNEY COLTS U10 BLUE
v
WINGATE & FINCHLEY U10 WHITE
|
|
Played |
WEST HERTS YOUTH U10 STAGS
v
APB FC BARNET U10 RAMS
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
Played |
ENFIELD RANGERS U10 BLACK
v
NORTHWOOD U10 RED
|
|
Played |
HGS ACADEMY U10 RAIDERS
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U10
|
|
Played |
HINTON & FINCHLEY U10 STARS
v
BOREHAMWOOD YOUTH U10 CRUSADERS
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
Played |
CROXLEY GREEN U10 BLACK
v
NORSEMEN U10
|
|
Played |
HARROW STARS YOUTH U10
v
BUSHEY RANGERS U10
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U10 BLUE
v
APB FC BARNET U10 RAIDERS
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
Played |
BOREHAMWOOD YOUTH U10 TEMPLARS
v
ALEXANDRA PARK U10 NORTH
|
|
Played |
ENFIELD RANGERS U10 WHITE
v
CROXLEY GREEN U10 WHITE
|
|
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 FLAMENGO
v
BOREHAMWOOD YOUTH U10 KNIGHTS
|
|
Played |
LONDON COLNEY YOUTH FC U10 PUMAS
v
BOREHAMWOOD 2000 U10 RED
|
|
Played |
WHETSTONE U10 JAGUARS
v
GO STARS U10
|
|
|
|
U10 Geoff Hurst |
Played |
ALYTH BELSIZE U10
v
HINTON & FINCHLEY U10 LEGENDS
|
|
|
|
U09 Camelot |
Played |
AC FINCHLEY U09 NORTH
v
APB FC BARNET U09 RAMS
|
|
Played |
BELSIZE PARK U09 REDS
v
WHETSTONE U09 LIONS
|
|
Played |
BELSTONE YOUTH FC U09 RED
v
WINGATE & FINCHLEY U09 WHITE
|
|
Played |
SAINT ALBANS CITY U09
v
HGS ACADEMY U09 RAIDERS
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U09 YELLOW
v
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U09 SANTOS
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
Played |
ALEXANDRA PARK U09 NORTH
v
LONDON COLNEY COLTS U09 RED
|
|
Played |
ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 YELLOW
v
HINTON & FINCHLEY U09 STARS
|
|
Played |
NORTHWOOD U09 RED
v
LONDON COLNEY COLTS U09 WHITES
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
Played |
HINTON & FINCHLEY U09 LEGENDS
v
BOREHAMWOOD YOUTH U09 CRUSADERS
|
|
Played |
NORTHWOOD U09 WHITE
v
AC FINCHLEY U09 WEST
|
|
Played |
OAKHILL TIGERS U09 EAGLES
v
EDMONTON RANGERS U09 EAGLES
|
|
|
|
U09 Peter Pan |
Played |
PRO FOOTBALL LONDON U09 MAGIC
v
OMONIA YOUTH U09 SILVER
|
|
|
|
U09 Inter Group Friendlies |
Played |
NORTHWOOD U09 BLUE
v
PRO FOOTBALL LONDON U09 WIZARDS
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U09 BLUE
v
WHETSTONE U09 TIGERS
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
Played |
AC FINCHLEY U08 SOUTH
v
APB FC BARNET U08 RAMS
|
|
Played |
ENFIELD RANGERS U08 GREEN
v
SAINT ALBANS CITY U08 NORTH
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
Played |
ALEXANDRA PARK U08 NORTH
v
LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
|
|
Played |
HINTON & FINCHLEY U08 HEROES
v
WHETSTONE U08 PUMAS
|
|
Played |
NORTHWOOD U08 RED
v
HARVESTERS U08 FALCONS
|
|
|
|
U08 Cheeky Monkey |
Played |
GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 FLAMENGO
v
LONDON COLNEY YOUTH FC U08 LIONS
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
Played |
HINTON & FINCHLEY U08 STARS
v
NORTHWOOD U08 WHITE
|
|
Played |
WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
v
ENFIELD RANGERS U08 BLACK
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
Played |
BUSHEY RANGERS U08
v
BOREHAMWOOD YOUTH U08 CRUSADERS
|
|
Played |
HARVESTERS U08 EAGLES
v
WOODYS & EBOGS FC U08 VAPORS
|
|
|
|
U08 Inter Group Friendlies |
Played |
AC FINCHLEY U08 NORTH
v
HGS ACADEMY U08 RAIDERS
|
|
|
|
U07 Cyril Squirrel |
Played |
LONDON COLNEY COLTS U07 BLUES
v
HGS ACADEMY U07 RAIDERS
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
Played |
AC FINCHLEY U07 SOUTH
v
NORTHWOOD U07 RED
|
|
Played |
HARVESTERS U07 GALAXY
v
ENFIELD TOWN YOUTH FC U07
|
|
|
|
U07 Sidney Seagull |
Played |
HARVESTERS U07 STARS
v
WINGATE & FINCHLEY U07 WHITE
|
|
|
|
Miscellaneous |
1
|
1
|
NORTHWOOD U13 BLACK
v
COLNEY HEATH U13 HARRIERS
Moved from U13 - Red Division to Miscellaneous. U13 BLACK WITHDRAWN FROM LEAGUE
|
|
|
H:
J.Wright
A:
T.Patel
H.Azar
F.Moczarny
|
|