There are 224 matches
|
|
Division 1 (Under 18's) |
2
|
3
|
Aston Clinton U18 Colts Blue
v
Chorleywood U18 Hurricane
Aston Park
|
|
|
H:
D.Ifabumuyi(2)
A:
M.Bishop
S.Consalvi
J.Jarman
D.Ifabumuyi
M.Bishop
|
6
|
2
|
Croxley Green U18 White
v
Croxley Green U18 Emerald
King George V Watford
10:00 AM
|
|
|
H:
A.D'Urso
G.IMPEY
J.MORRIS
M.ROSE(2)
N.TANNIAN
A:
E.Cornwall
O.Sibley
N.Codling
|
|
|
Division 2 (Under 18's) |
2
|
4
|
Abbots Youth U18 Yellow
v
Chorleywood U18 Lightning
Leavesden Country Park
10:00 AM
|
|
|
H:
J.Pope
L.Stagg
A:
W.Bailey
J.O'Brien
W.Taylor(2)
C.Fagan
|
1
|
2
|
Wheathampstead Wanderers U18 Makos
v
St Albans City U18 North
Memorial Hall Playing Fields
10:00 AM
|
|
|
H:
J.Everitt
A:
T.Hedger
G.Piekarczyk
O.Whitehouse
R.Devine
|
|
|
Division 3 (Under 18's) |
4
|
3
|
Aston Clinton U18 Colts Black
v
Harpenden Colts U18 Hawks
Aston Park
10:00 AM
|
|
|
H:
A.Dalby(2)
J.Prendergast
M.Walker
A:
J.Pengelley(2)
B.Townsley
M.Walker
|
5
|
4
|
St Albans City U18 West
v
Wheathampstead Wanderers U18 Tigers
Greenwood Park
10:00 AM
|
|
|
H:
K.DHIVAR
A.JOHNSON(2)
M.MEDHAT
G.ROWLAND
A:
A.Kavanagh
A.Vince(2)
R.Ward
|
|
|
Division 4 (Under 18's) |
0
|
1
|
Cassiobury Rangers U18 Leopards
v
Harpenden Colts U18 Jaguars
Parmiters School
10:00 AM
|
G. Cracknell
|
|
|
A:
C.Norton
A.Maylor
D.Booth
|
|
|
Division 2 (Under 16's) |
7
|
0
|
Park St Village U16
v
St Albans City U16 East
Park St Recreation Park
|
|
|
H:
M.Bigwood(2)
C.Micklewright
S.Orchard
J.Pinnocl(2)
A.Pratt
M.Bigwood
|
2
|
0
|
Wheathampstead Wanderers U16 Sharks
v
Hemel Youth U16 White
Memorial Hall Playing Fields
10:00 AM
|
J. Keya
|
|
|
H:
B.Sanders(2)
L.Hammond
M.Morris
|
|
|
Division 3 (Under 16's) |
1
|
1
|
Bushey & Oxhey U16 Lions
v
Kings Langley U16 Blue
Bushey Sports Club
9:30 AM
|
G. Knight
|
|
|
H:
J.Stanbridge
A:
T.Gerard
A.Lowe
O.Chubb
|
1
|
3
|
Bushey & Oxhey U16 Tigers
v
Harpenden Colts U16 Falcons
Bushey Sports Club
11:30 AM
|
|
|
H:
D.Walsh
A:
F.Byrne
J.Webber(2)
A.Davari
J.Hutchinson
|
7
|
1
|
Chorleywood U16 Pythons
v
Berkhamsted Raiders U16 Black
Chorleywood House Estate
10:00 AM
|
|
|
H:
K.Crocker(3)
J.Sodha(2)
J.Wallace(2)
A:
E.Gibson
O.Hershon
|
10
|
2
|
Herons U16
v
Wheathampstead Wanderers U16 Tigers
Harebreaks Recreational Ground
10:00 AM
|
P. Sangster
|
|
|
H:
J.Bhatti(2)
S.Drummond(2)
E.Fatimehin(2)
N.Fowler(4)
A:
A.Wooster(2)
E.Fatimehin
O.Lees
|
|
|
U16 Challenge Cup |
1
|
6
|
Cassiobury Rangers U16 Blues
v
Hemel Youth U16 Red
[ Round 2 ]
Parmiters School
11:45 AM
|
G. Cracknell
|
|
|
H:
C.Mensah
A:
T.Brooks
S.Gillings(3)
W.Mashiri
B.Pearce
A.Talat
S.Gillings
|
5
|
5
|
Chorleywood U16 Vipers
v
Tornado JSC U16
[ Round 2 ]
[ Home Win on penalties ]
Chorleywood House Estate
11:30 AM
|
P. Brown
|
|
|
H:
G.Blanks(2)
C.Frater
L.Hughes(2)
A:
T.Barden
W.Bartrip(2)
T.Gower(2)
M.Stray
T.Gower
|
3
|
3
|
Evergreen Youth U16 Youth
v
St Albans City U16 Central
[ Round 2 ]
[ Home Win on penalties ]
Evergreen
12:15 PM
|
Home Club Referee
|
|
|
H:
S.Balasingam
R.Smith
A.Wylde
A:
M.Roome(3)
R.Smith
M.Roome
|
1
|
8
|
FC Hemel U16
v
Berkhamsted Raiders U16 Red
[ Round 2 ]
Galley Hill Playing Fields
|
|
|
H:
M.Addai
A:
F.Blount
T.Clayton
T.Davis(2)
W.Green(2)
E.Holland
J.James
|
0
|
3
|
Sun Sports Youth U16
v
Everett Rovers U16
[ Round 2 ]
Sun Sports & Social
10:30 AM
|
T. Lawrence
|
|
|
A:
K.Barnard-White
J.Darnell-Brown
L.Haughton
M.Cherrington
|
4
|
2
|
Watford Youth Sports U16 White
v
EB Lions U16
[ Round 2 ]
Stanborough Park
11:25 AM
|
|
|
H:
T.Adams
R.Bawa
J.Coffee
P.Desmond
A:
E.Waterman(2)
E.Waterman
|
|
|
Division 1 (Under 15's) |
3
|
0
|
Evergreen Youth U15 Youth
v
Harpenden Colts U15 Hawks
Evergreen
10:45 AM
|
N. Poole
|
|
|
H:
W.Powell
R.Ricketts
C.Ruocco
N.Casey
O.Connolly
|
1
|
2
|
Sun Sports Youth U15 Yellow
v
St Albans City U15 Boreal
Sun Sports & Social
12:45 PM
|
N. Poole
|
|
|
H:
B.Bernhauser
A:
G.hall
T.Randall
G.Pedder
|
1
|
1
|
Watford Youth Sports U15
v
Sarratt Rebels U15
Woodside Playing Fields
12:00 PM
|
|
|
H:
S.Cockling
A:
W.Cloke
D.Davey
W.Cloke
|
|
|
Division 2 (Under 15's) |
3
|
0
|
Echoes U15 Amber
v
FC Hemel U15
Pennine Way
11:30 AM
|
|
|
H:
S.Cross(2)
L.Skinner
B.Steele
A.Heard
|
5
|
4
|
Sun Sports Youth U15 Blue
v
Croxley Green U15 White
Sun Sports & Social
12:30 PM
|
T. Lawrence
|
|
|
H:
A.Ahluwalia-Pandor(2)
C.Barnes
D.Mason
O.Winter
A:
N.Cadogan
r.coleman(2)
h.styles
E.Parting
M.Bright
|
|
|
Division 3 (Under 15's) |
4
|
1
|
Harpenden Colts U15 Falcons
v
Everett Rovers U15
Rothamsted Park
12:00 PM
|
|
|
H:
J.Collins
A.Sanusi
F.Southall(2)
A:
L.Roper
G.Binns
G.Rowe
|
3
|
3
|
Herons U15
v
Chorleywood U15 Thunder
Harebreaks Recreational Ground
12:30 PM
|
P. Sangster
|
|
|
H:
N.Amoako
R.Din
L.Maguire
A:
M.Jones
N.May
W.Young
J.Barton
M.Nunn
|
|
|
U15 Senior League Cup |
1
|
4
|
Hemel Youth U15 Red
v
Bovingdon U15 Storm
[ Preliminary Round ]
10:00 AM
|
|
|
H:
E.Bradbury Champniss
A:
C.Dolling
J.Lewis(2)
J.Watts
E.Bradbury Champniss
J.Lewis
|
1
|
6
|
St Albans City U15 South
v
Chorleywood U15 Hurricanes
[ Preliminary Round ]
Verulam Park
10:00 AM
|
|
|
H:
R.Solly
A:
W.Day(2)
L.Ferrara(2)
S.Kato
T.Nunn
S.Basilea
S.Kato
|
|
|
U15 Intermediate League Cup |
2
|
5
|
Gadeside Rangers U15 Black
v
Berkhamsted Raiders U15 Blue
[ Preliminary Round ]
Westfield Academy
11:30 AM
|
|
|
H:
L.Biddle
C.Mallord
A:
J.Ataie
J.Bennett
A.Burt
T.Dewick(2)
T.Barton
|
1
|
1
|
Harpenden Colts U15 Eagles
v
Tring Tornadoes U15 Leopards
[ Preliminary Round ]
[ Away Win on penalties ]
Rothamsted Park
10:00 AM
|
Home Club Referee
|
|
|
H:
H.Rabin
A:
J.Graves
A.Patel
J.Bell
|
0
|
3
|
Wheathampstead Wanderers U15 Tigers
v
St Albans Rangers U15 Blue
[ Preliminary Round ]
Heartwood Gardens Playing Fields
12:00 PM
|
|
|
A:
J.Doyle(2)
J.Olaniyan
A.Jennings-Mares
W.Miller
|
|
|
U15 Junior League Cup |
2
|
3
|
Bushey & Oxhey U15 Wolves
v
Abbots Youth U15 Yellow
[ Preliminary Round ]
Bushey Sports Club
|
|
|
H:
E.Sheerin
J.Wade
A:
J.Evans(3)
M.Lawlor
J.Evans
|
4
|
4
|
Echoes U15 Orange
v
Aston Clinton U15 Colts
[ Preliminary Round ]
[ Away Win on penalties ]
Pennine Way
|
Home Club Referee
|
|
|
H:
A.Austin(2)
A.Shariff
H.Stephens
A:
C.Baird
O.Blackburn
M.Reidy
F.Ripley
M.Wyatt
F.Ripley
|
|
|
Harpenden Colts U15 Hurricanes
v
FC66 U15 (WITHDRAWN)
[ Preliminary Round ]
Rothamsted Park
10:00 AM
|
|
|
|
|
|
Division 1 (Under 14's) |
1
|
4
|
Bushey & Oxhey U14 Jaguars
v
Kings Langley U14 Red
Bushey Sports Club
|
|
|
H:
C.Henderson
A:
J.Dong Thry Dong(2)
J.James
D.O'Gorman
J.Dong Thry Dong
|
1
|
2
|
Chorleywood U14 Chiefs
v
Sun Sports Youth U14 Blue
Chorleywood House Estate
|
|
|
H:
B.Wontner
A:
O.NIKOPOULOS(2)
J.Wylie
|
8
|
0
|
Hemel Athletic U14 Blue
v
Hemel Youth U14 White
Westwick Field
10:30 AM
|
|
|
H:
D.Bolam(3)
K.Lathwell(2)
D.Pinto
E.Thackeray(2)
O.McQueen
|
|
|
Division 2 (Under 14's) |
4
|
7
|
Abbots Youth U14 Blue
v
Langleybury U14
St Michaels School
11:30 AM
|
T. Fogden
|
|
|
H:
h.alden
r.cassidy(3)
A:
E.Anthony(3)
M.Green
B.Pegg
B.Stockman(2)
r.cassidy
|
1
|
6
|
Harpenden Colts U14 Lightning
v
Chorleywood U14 Pumas
Rothamsted Park
11:30 AM
|
N. Marsh
|
|
|
H:
G.McCabe
A:
S.Clark
D.Lewis
J.Neal(2)
K.Soomro
M.Trumper
F.Francis
J.Neal
|
7
|
4
|
Little Gaddesden U14
v
Tring Tornadoes U14 Eagles
Ashridge Management College
10:30 AM
|
L. Townsend
|
|
|
H:
J.Burnard(3)
C.Geldard
S.Maginley(2)
J.Wiilington
A:
R.Carew
C.Collins
L.Gibbs
J.Nathan
J.Burnard
J.Nathan
|
6
|
3
|
St Albans City U14 South
v
Berkhamsted Raiders U14 Green
Highfield Park
11:30 AM
|
|
|
H:
F.Crumpton
M.Gibson
M.Martin
A.Parkins
O.Wynne(2)
A:
J.Dunlop(3)
A.Parkins
J.Dunlop
|
6
|
0
|
Watford Youth Sports U14 White
v
Sarratt Rebels U14
Cherry Tree School
9:15 AM
|
|
|
H:
K.Bhatti
S.Booth
K.Ricketts
T.Righton
N.Yeboah(2)
A.Ivanov
|
|
|
Division 3 (Under 14's) |
7
|
1
|
Bovingdon U14 Lightning
v
Bushey & Oxhey U14 Cougars
Green Lane
|
|
|
H:
B.Barrett
Z.Dobson
L.Franklin
M.O'Sullivan
L.Winder(3)
A:
N.Caamano
m.howard
D.Habashi
|
3
|
6
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets
v
St Albans Rangers U14 Kites
Parmiters School
|
|
|
H:
Z.Ali
A.Butcher(2)
A:
L.Bozzia
K.Mathew(2)
M.See(3)
Z.Ali
K.Mathew
|
-
|
A
|
Harpenden Colts U14 Tornadoes
v
Nascot Wood Rangers U14
[ Away Win was awarded ]
Rothamsted Park
10:00 AM
|
C. Buckley
|
|
|
|
9
|
2
|
Watford Youth Sports U14 Black
v
Watford Town U14
Woodside Playing Fields
12:15 PM
|
|
|
H:
J.Aktar Sanchez
R.Brandy(4)
J.Burford(2)
S.Dobrin
E.Manyimo
A:
A.Hopkinson(2)
L.Zammit
|
1
|
4
|
Wheathampstead Wanderers U14 Sharks
v
Evergreen Youth U14 Colts
Heartwood Gardens Playing Fields
10:00 AM
|
R. Nicholson
|
|
|
H:
M.Cody
A:
C.Dare
C.Giles
J.Heredia(2)
M.Cody
J.Barnfield
|
|
|
Division 4 (Under 14's) |
8
|
3
|
Berkhamsted Raiders U14 White
v
St Albans Rangers U14 Harriers
Wiggington Recreation Ground
|
|
|
H:
J.Lock
B.Robertson(3)
Z.Shoesmith(2)
D.Williams(2)
A:
J.Larkin
J.Pedder(2)
R.Araujo
D.Myers-Allen
|
-
|
A
|
Harpenden Colts U14 Cyclones
v
Wheathampstead Wanderers U14 Tigers
[ Away Win was awarded ]
Rothamsted Park
11:30 AM
|
|
|
|
4
|
6
|
Kings Langley U14 Blue
v
Aston Clinton U14 Colts
Kings Langley FC
|
B. Sharp
|
|
|
H:
A.Bertrand(2)
C.Phair
K.Ruocco
A:
T.Bennett(2)
G.Cobb
J.Sharp
A.Wright(2)
F.Caroleo
J.Sharp
|
2
|
4
|
St Albans City U14 West
v
Berkhamsted Raiders U14 Yellow
Highfield Park
|
|
|
H:
J.Mallik-Cole
C.Reynolds
A:
R.Joshi
H.Lines
T.Mabuso
J.Parslow
L.Gardner
|
3
|
1
|
Wheathampstead Wanderers U14 Pumas
v
Harpenden Colts U14 Typhoons
Heartwood Gardens Playing Fields
12:00 PM
|
R. Nicholson
|
|
|
H:
A.Howie
OG
J.Pinder
A:
J.Kenworthy
Z.Hawley
T.Ashdown
|
|
|
Division 1 (Under 13's) |
0
|
3
|
Berkhamsted Raiders U13 Red
v
Kings Langley U13 Red
Ashlyns School - Pitch 1
|
|
|
A:
L.Graves
J.Jenkins
T.Rutherford
B.Hoar
|
1
|
2
|
Chorleywood U13 Dragons
v
Bushey & Oxhey U13 Cobras
Chorleywood House Estate
|
|
|
H:
J.Hamilton
A:
S.Kenyon
G.Rice
C.Barber
|
2
|
5
|
Hemel Aces U13 Lions
v
Harpenden Colts U13 Hurricanes
Longdean School
|
|
|
H:
R.Karia(2)
A:
T.Attenborough(2)
Z.Marsh(3)
J.Siggery
W.Drake
|
0
|
2
|
Tring Tornadoes U13 Titans
v
Evergreen Youth U13 Wolves
Mortimer Hill
|
|
|
A:
L.DURCAN
S.OLIVER
D.Hillman
J.WHITWORTH
|
|
|
Division 2 (Under 13's) |
2
|
5
|
FC Hemel U13
v
St Albans City U13 West
Galley Hill Playing Fields
|
|
|
H:
M.Evans
E.Howard
A:
C.Clark(3)
B.Mitchell
T.Robertson
S.Carman
D.Doyle
|
4
|
1
|
Hemel Youth U13 Blue
v
Park St Village U13
11:30 AM
|
|
|
H:
J.Catchpole
S.Saunders(3)
A:
J.Belmont
J.Keates
J.Meadows
|
1
|
11
|
Watford Town U13
v
Nascot Wood Rangers U13
Denham Way Recreational Ground
|
|
|
H:
T.Symons-Neilson
A:
D.Kenny Solana(4)
B.Sharpe(2)
O.Wafa(5)
O.Wafa
|
3
|
3
|
Wheathampstead Wanderers U13 Tigers
v
Echoes U13
Heartwood Gardens Playing Fields
9:30 AM
|
|
|
H:
M.Hill
T.Marowa
C.O'Flynn
A:
J.Ahmed(2)
A.Hristov
A.Ratcliffe
|
|
|
Division 3 (Under 13's) |
4
|
1
|
Chorleywood U13 Griffins
v
Berkhamsted Raiders U13 Green
Chorleywood House Estate
11:30 AM
|
|
|
H:
B.McKenna
C.McLaughlin(2)
C.Scott
A:
C.Britton
S.Conway
|
|
|
Division 4 (Under 13's) |
6
|
0
|
Abbots Youth U13 Red
v
St Albans City U13 Boreal
St Michaels School
10:00 AM
|
T. Fogden
|
|
|
H:
C.Howard
S.Hunt(2)
A.Pope(2)
L.Wright
|
3
|
0
|
Evergreen Youth U13 Jaguars
v
Premierskills U13 Red
Evergreen
|
|
|
H:
M.BROMFIELD
C.MURAYA
J.WATERS
J.Garrod
|
2
|
4
|
Harpenden Colts U13 Harriers
v
Kinsbourne Youth U13
Rothamsted Park
11:30 AM
|
|
|
H:
C.Cherry
L.Imondi
A:
A.King(2)
J.Leyshon
OG
G.Mariemoutou
|
0
|
1
|
Sandridge Rovers U13 Stormtroopers
v
St Albans City U13 Central
Redbourn Recreational Ground
|
|
|
A:
S.Hunt
O.Balogun
S.Hunt
|
1
|
3
|
Watford Youth Sports U13
v
Aston Clinton U13 Colts
Denham Way Recreational Ground
10:00 AM
|
|
|
H:
A.Chatty Jallow
A:
J.Nash(2)
O.Soames-Pearson
L.Fortune
|
|
|
Division 5 (Under 13's) |
7
|
0
|
Berkhamsted Raiders U13 Yellow
v
Tring Tornadoes U13 Tigers
Wiggington Recreation Ground
|
|
|
H:
P.Nicholls
G.Pisano
A.Stephens(2)
P.Tinine
L.Tse
J.Wilcock
A.Stephens
A.Thompson
|
0
|
9
|
Harpenden Colts U13 Jets
v
Cassiobury Rangers U13 Blues
Rothamsted Park
|
|
|
A:
A.Heather(6)
D.Mtanda
E.Ndobagala(2)
B.Leaver
A.Heather
|
0
|
13
|
Hemel Youth U13 Yellow
v
Chipperfield U13
|
|
|
A:
J.Cardenas Storey
J.Hime(7)
l.mansell(2)
D.Santos
b.smith
r.webb
b.smith
|
4
|
1
|
Wheathampstead Wanderers U13 Pumas
v
Harpenden Colts U13 Mustangs
Heartwood Gardens Playing Fields
11:00 AM
|
|
|
A:
OG
H.Simonsen
|
|
|
U13 Intermediate League Cup |
1
|
3
|
Evergreen Youth U13 Jackals
v
Hemel Youth U13 White
[ Round 2 ]
Evergreen
9:30 AM
|
P. McCarthy
|
|
|
H:
A.McCARTHY
A:
H.Aldridge
S.McAlinden
H.Slater
H.Walker
|
|
|
Division 2 (Under 12's) |
3
|
4
|
Hemel Aces U12 Tigers
v
Chorleywood U12 Eagles
Ashridge Management College
10:45 AM
|
|
|
H:
P.Innocent(3)
A:
O.Munn(2)
A.Tyrer
J.Walsh
P.Innocent
M.O'Brien
|
4
|
1
|
Nascot Wood Rangers U12
v
Evergreen Youth U12 Eagles
Queens School
9:00 AM
|
|
|
H:
M.Bird
M.England
R.Moore
K.Patel
A:
A.Kelly
J.England
|
|
|
Division 3 (Under 12's) |
2
|
3
|
Everett Rovers U12 Blue
v
Wheathampstead Wanderers U12 Tigers
North Western Avenue
|
|
|
H:
J.Costa
J.Harrington-Smith
A:
S.Calladine
J.Cassidy
L.Comiskey
S.Drew
J.Cherry
|
|
|
Division 4 (Under 12's) |
3
|
5
|
Berkhamsted Raiders U12 Black
v
Croxley Green U12 Emerald
Ashlyns School - TC 9v9
9:30 AM
|
|
|
H:
B.Bath
A.Saunders(2)
A:
J.Iveson(2)
S.Vaughan
O.Walford
M.Ward
A.Saunders
G.Mundy
|
0
|
5
|
Chipperfield U12
v
Herons U12
Chipperfield Corinthinians Youth FC
9:30 AM
|
|
|
A:
M.Carvill-Biggs
M.Costea
K.Jackson-Small(2)
B.Silver
|
1
|
0
|
Harpenden Colts U12 Tigers
v
St Albans City U12 Dragons
Rothamsted Park
11:30 AM
|
|
|
H:
L.McMenamin
H.Binns
M.Verdier
|
12
|
1
|
Hemel Youth U12 Green
v
Watford Town U12
Hemel Hempstead School
10:00 AM
|
|
|
H:
G.Bennett(2)
M.Clark(6)
H.Corcoran-Berkeley(3)
A.Sooriyakumar
A:
S.Mookerjee
D.Sara
|
1
|
6
|
St Albans City U12 West
v
Watford Youth Sports U12
Highfield Park
|
|
|
H:
K.Stevens
A:
E.Bishop(3)
O.Rumjon
R.Wallace(2)
M.Drayton
|
1
|
2
|
Sun Sports Youth U12 Yellow
v
St Albans City U12 Central
Sun Sports & Social
|
|
|
H:
C.Cother
A:
H.Pearce
J.Pearson
F.Fitzgerald
|
|
|
Division 5 (under 12s) |
6
|
0
|
Aston Clinton U12 Colts
v
Croxley Green U12 Yellow
Aston Park
|
|
|
H:
K.Amato
O.Breckenridge
F.Gurney(2)
E.Mackay
W.Storey
J.Felton
|
7
|
4
|
Chorleywood U12 Hawks
v
Hemel Youth U12 Blue
Chorleywood House Estate
|
|
|
H:
W.Barrett(3)
A.Pinder(3)
E.Pinder
A:
o.mcleod(2)
j.reeve(2)
T.Kirkman-Cairns
o.mcleod
|
0
|
3
|
Everett Rovers U12 Black
v
Cassiobury Rangers U12 Blues
North Western Avenue
11:30 AM
|
|
|
A:
H.Hamid
B.Hurwood
E.Joof
M.Hamzah
|
8
|
2
|
Gadeside Rangers U12
v
Kings Langley U12 Blue
Westfield Academy
9:45 AM
|
|
|
H:
I.Faty(6)
U.Hussain
M.Pronobis
A:
A.Hedger
N.Morris
A.Sedani
|
0
|
2
|
Harpenden Colts U12 Jaguars
v
Hemel Youth U12 White
Rothamsted Park
|
|
|
A:
S.Collins
K.Housein
H.Mould
L.Thumwood
|
0
|
3
|
Sandridge Rovers U12
v
St Albans Rangers U12 Hawks
Spencer Playing Fields
10:00 AM
|
|
|
A:
J.Perrin
N.Sabri
W.Watts
|
-
|
A
|
Wheathampstead Wanderers U12 Pumas
v
FC Hemel U12
[ Away Win was awarded ]
Heartwood Gardens Playing Fields
10:00 AM
|
|
|
|
|
|
Division Red (Under 11's) |
Played |
Chorleywood U11 Sharks
v
Hemel Aces U11 Stingers
|
|
Played |
Evergreen Youth U11 Eagles
v
Bedmond Youth U11 Red
|
|
Played |
Evergreen Youth U11 Falcons
v
Sun Sports Youth U11 Blue
|
|
Played |
Hemel Youth U11 Red
v
Harpenden Colts U11 Bucaneers
|
|
|
|
Division Blue (Under 11's) |
Played |
Bushey & Oxhey U11 Vipers
v
Chorleywood U11 Marlins
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Hemel Aces U11 Hornets
v
Berkhamsted Raiders U11 Blue
Cupid Green Playing Field
|
|
|
Hemel Youth U11 White
v
Chipperfield U11
|
|
Played |
Watford Youth Sports U11 White
v
Bushey & Oxhey U11 Piranhas
|
|
|
|
Division Yellow (Under 11's) |
Played |
Aston Clinton U11 Colts
v
Berkhamsted Raiders U11 Green
|
|
Played |
Echoes U11 Amber
v
Hemel Athletic U11
|
|
Played |
Harpenden Colts U11 Raiders
v
Garston Boys U11
|
|
Played |
Harpenden Colts U11 Titans
v
Watford Town U11 Red
|
|
Played |
Hemel Aces U11 Panthers
v
Sarratt Rebels U11
Longdean School
|
|
|
|
Division Green (Under 11's) |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Orange
v
Evergreen Youth U11 Hawks
Ashlyns School - Pitch 6
(Pitch 6)
|
|
|
Bushey & Oxhey U11 Scorpions
v
Little Gaddesden U11
Bushey Sports Club
|
|
Played |
FC Hemel U11
v
Hemel Aces U11 Tigers
|
|
Played |
Hemel Youth U11 Yellow
v
Berkhamsted Raiders U11 White
|
|
|
|
Division White (Under 11's) |
Played |
Abbots Youth U11 Red
v
Hemel Youth U11 Green
|
|
Played |
Hemel Youth U11 Blue
v
Abbots Youth U11 Yellow
|
|
Played |
Kings Langley U11 Red
v
Berkhamsted Raiders U11 Black
|
|
Played |
Watford Town U11 Black
v
Harpenden Colts U11 Saints
|
|
Played |
Watford Youth Sports U11 Red
v
Croxley Green U11 Emerald
|
|
|
|
Division Purple (under 11's) |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Yellow
v
Echoes U11 Orange
Ashlyns School - TC 9v9
|
|
Played |
Chorleywood U11 Piranhas
v
Hemel Aces U11 Wasps
|
|
Played |
Harpenden Colts U11 Vikings
v
Herons U11
|
|
Played |
Oxhey Jets U11 Hornets
v
Berkhamsted Raiders U11 Purple
|
|
|
Tornado JSC U11
v
Harpenden Colts U11 Eagles
Pimlico
10:00 AM
|
|
|
|
U10 Pool Ariel Arrow |
Played |
Chorleywood U10 Stags
v
Kings Langley U10 Red
|
|
Played |
Evergreen Youth U10 Cobras
v
Berkhamsted Raiders U10 Red
|
|
Played |
Harpenden Colts U10 Tigers
v
Chorleywood U10 Lions
9:30 AM
|
|
Played |
Hemel Rovers U10
v
Harpenden Colts U10 Jaguars
10:30 AM
|
|
|
|
U10 Pool Moto Guzzi |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Stags
v
Croxley Green U10 White
Bushey Sports Club
10:30 AM
|
|
Played |
Oxhey Jets U10 Rangers
v
Premierskills U10 Red
10:30 AM
|
|
Played |
Watford Town U10 Tigers
v
Bushey & Oxhey U10 Bobcats
|
|
Played |
Watford Youth Sports U10
v
Hemel Aces U10 Wasps
|
|
|
|
U10 Pool Greeves |
Played |
Bedmond Youth U10 Red
v
Bushey & Oxhey U10 Bulldogs
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U10 Rhinos
v
Berkhamsted Raiders U10 Green
Bushey Sports Club
9:30 AM
|
|
Played |
Cassiobury Rangers U10 Clarets
v
Berkhamsted Raiders U10 Blue
|
|
Played |
Sun Sports Youth U10 Yellow
v
Evergreen Youth U10 Sharks
Sun Sports & Social
|
|
|
|
U10 Pool Harley Davidson Sportster 1981 |
Played |
Bovingdon U10 Thunder
v
Hemel Youth U10 White
|
|
Played |
Croxley Green U10 Emerald
v
Berkhamsted Raiders U10 Purple
10:00 AM
|
|
Played |
Harpenden Colts U10 Lions
v
Berkhamsted Raiders U10 White
|
|
Played |
Nascot Wood Rangers U10
v
Cassiobury Rangers U10 Blues
|
|
|
|
U10 Pool Husqvarna 250MX 1970 |
Played |
Hemel Aces U10 Pumas
v
Harpenden Colts U10 Pumas
Galley Hill Playing Fields
|
|
Played |
Hemel Youth U10 Blue
v
Harpenden Colts U10 Panthers
12:00 PM
|
|
Played |
Sarratt Rebels U10
v
Hemel Youth U10 Green
|
|
Played |
Sun Sports Youth U10 Blue
v
Hemel Aces U10 Hornets
Sun Sports & Social
|
|
|
|
U10 Pool Kawasaki 500H1 |
Played |
Abbots Youth U10
v
Berkhamsted Raiders U10 Yellow
|
|
Played |
Everett Rovers U10 Yellow
v
Echoes U10 Orange
|
|
Played |
Hemel Youth U10 Yellow
v
Aston Clinton U10 Colts
|
|
Played |
Sandridge Rovers U10
v
Everett Rovers U10 Blue
|
|
|
|
U10 Pool Honda C50 |
Played |
Echoes U10 Amber
v
Chipperfield U10
|
|
Played |
Evergreen Youth U10 Tigers
v
Bedmond Youth U10 Green
|
|
Played |
Hemel Athletic U10
v
Evergreen Youth U10 Crocodiles
|
|
Played |
Hemel Youth U10 Orange
v
Berkhamsted Raiders U10 Orange
|
|
|
|
U9 Pool Battersea |
Played |
Bushey & Oxhey U9 Pythons
v
Chorleywood U9 Hurricane
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Evergreen Youth U9 Falcons
v
Berkhamsted Raiders U9 Red
|
|
Played |
Harpenden Colts U9 Lions
v
Sandridge Rovers U9
|
|
Played |
Hemel Youth U9 Red
v
Kings Langley U9 Red
|
|
|
|
U9 Pool Blackfriars |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Blue
v
Tring Tornadoes U9 Harriers
|
|
Played |
Chorleywood U9 Cyclone
v
Tring Tornadoes U9 Eagles
|
|
Played |
Nascot Wood Rangers U9 Hawks
v
Sarratt Rebels U9
|
|
|
|
U9 Pool Millenium |
Played |
Bovingdon U9 Hurricanes
v
Watford Town U9 Red
|
|
Played |
Chorleywood U9 Storm
v
Abbots Youth U9 Black
10:00 AM
|
|
Played |
Everett Rovers U9 Blue
v
Hemel Athletic U9 White
|
|
Played |
Evergreen Youth U9 Tigers
v
Berkhamsted Raiders U9 Green
|
|
Played |
Watford Town U9 Black
v
Hemel Youth U9 Yellow
|
|
|
|
U9 Pool Southwark |
Played |
Bovingdon U9 Rangers
v
Berkhamsted Raiders U9 White
|
|
Played |
Cassiobury Rangers U9 Clarets
v
Potten End Youth U9
|
|
Played |
Everett Rovers U9 Yellow
v
Hemel Youth U9 Green
|
|
Played |
Evergreen Youth U9 Eagles
v
Harpenden Colts U9 Cowboys
|
|
Played |
FC Hemel U9
v
Hemel Youth U9 White
|
|
|
|
U9 Pool Tower |
Played |
Echoes U9
v
Abbots Youth U9 Blue
|
|
Played |
Hemel Aces U9 Tigers
v
Kings Langley U9 Blue
Pixies Hill School
|
|
Played |
Sun Sports Youth U9 Yellow
v
Hemel Youth U9 Blue
Sun Sports & Social
|
|
Played |
Tring Tornadoes U9 Kestrels
v
St Albans Rangers U9 Falcons
|
|
Played |
Watford Youth Sports U9
v
Chipperfield U9
10:30 AM
|
|
|
|
U9 Pool Vauxhall |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Yellow
v
Bushey & Oxhey U9 Kestrels
|
|
Played |
Hemel Youth U9 Orange
v
Harpenden Colts U9 Rockets
|
|
Played |
Nascot Wood Rangers U9 Falcons
v
Harpenden Colts U9 Foxes
|
|
Played |
Oxhey Jets U9
v
Hemel Aces U9 Wasps
10:00 AM
|
|
|
|
U9 Pool Waterloo |
Played |
Aston Clinton U9 Colts
v
Tring Tornadoes U9 Hawks
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Purple
v
Harpenden Colts U9 Vikings
11:30 AM
|
|
Played |
Echoes U9 Amber
v
Berkhamsted Raiders U9 Orange
|
|
Played |
Everett Rovers U9 Black
v
Chorleywood U9 Tornado
|
|
Played |
Herons U9
v
Tring Tornadoes U9 Falcons
Harebreaks Recreational Ground
|
|
|
|
U8 Pool Carisbrooke |
Played |
Abbots Youth U8 Yellow
v
Berkhamsted Raiders U8 Green
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Purple
v
Hemel Youth U8 Yellow
9:30 AM
|
|
Played |
Evergreen Youth U8 Sharks
v
Harpenden Colts U8 Leopards
|
|
Played |
Tring Tornadoes U8 Tigers
v
Kings Langley U8 Blue
|
|
|
|
U8 Pool Dunstanburgh |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Orange
v
Berkhamsted Raiders U8 Blue
10:30 AM
|
|
Played |
Kings Langley U8 White
v
Everett Rovers U8 Blue
|
|
Played |
Watford Town U8
v
Hemel Youth U8 Blue
|
|
Played |
Watford Youth Sports U8
v
Hemel Youth U8 Green
|
|
|
|
U8 Pool Warkworth |
Played |
Chipperfield U8 Black
v
Berkhamsted Raiders U8 Red
|
|
Played |
Echoes U8 Amber
v
Chorleywood U8 Panthers
|
|
Played |
Harpenden Colts U8 Lions
v
Berkhamsted Raiders U8 White
|
|
Played |
Hemel Youth U8 White
v
Aston Clinton U8 Colts
|
|
|
|
U8 Pool Bolsover |
Played |
Chorleywood U8 Lions
v
Bushey & Oxhey U8 Broncos
|
|
Played |
Echoes U8 Blue
v
Echoes U8 Orange
|
|
Played |
Evergreen Youth U8 Dragons Red
v
Harpenden Colts U8 Rockets
|
|
Played |
Hemel Aces U8 Hornets
v
Sandridge Rovers U8 Centurions
Longdean School
|
|
Played |
Herons U8
v
Bovingdon U8 Lightning
Harebreaks Recreational Ground
|
|
Played |
St Albans Rangers U8 Raptors
v
Harpenden Colts U8 Vikings
12:00 PM
|
|
Played |
Tring Tornadoes U8 Panthers
v
Chipperfield U8 Red
|
|
|
|
U8 Pool Portchester |
Played |
Bovingdon U8 Thunder
v
Evergreen Youth U8 Dragons Blue
|
|
Played |
Everett Rovers U8 Black
v
Abbots Youth U8 Blue
|
|
Played |
Harpenden Colts U8 Cowboys
v
Sandridge Rovers U8 Terriers
|
|
Played |
Harpenden Colts U8 Foxes
v
EB Lions U8
|
|
|
|
U8 Pool Tintagel |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Yellow
v
Kings Langley U8 Red
10:30 AM
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U8 Jackals
v
Harpenden Colts U8 Tigers
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Chorleywood U8 Leopards
v
Hemel Youth U8 Red
|
|
|
|
U8 Pool Kenilworth |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Black
v
Hemel Aces U8 Wasps
|
|
Played |
Chorleywood U8 Pumas
v
Tring Tornadoes U8 Jaguars
|
|
Played |
Hemel Aces U8 Scorpions
v
Bedmond Youth U8 Red
Longdean School
|
|
|
|
U8 Pool Mix & Match |
Played |
Kings Langley U8 Green
v
Cassiobury Rangers U8 Blue
|
|
|
|
U07 Pool LGOC B-Type |
Played |
Berkhamsted Raiders U7 Yellow
v
Hemel Youth U7 Green
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U7 Hawks
v
Berkhamsted Raiders U7 Green
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Everett Rovers U7 Black
v
Bushey & Oxhey U7 Bears
|
|
Played |
Hemel Aces U7 Lions
v
Kings Langley U7 Blue
Hemel Hempstead School
10:00 AM
|
|
|
|
U07 Pool AEC Q-Type |
Played |
Abbots Youth U7 Blue
v
Everett Rovers U7 Blue
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U7 Purple
v
Bovingdon U7 Turtles
9:30 AM
|
|
Played |
Everett Rovers U7 Yellow
v
Hemel Youth U7 Blue
|
|
|
Hemel Youth U7 Yellow
v
Hemel Aces U7 Panthers
|
|
|
|
U07 Pool Daimler Fleetline |
Played |
Berkhamsted Raiders U7 Black
v
Evergreen Youth U7 Eagles
10:30 AM
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U7 Orange
v
Aston Clinton U7 Colts
10:30 AM
|
|
Played |
Chorleywood U7 Aces
v
Berkhamsted Raiders U7 Red
Sun Sports & Social
10:00 AM
|
|
Played |
Evergreen Youth U7 Tigers
v
Kings Langley U7 Red
|
|
|
|
U07 Pool Leyland Olympian |
Played |
Berkhamsted Raiders U7 Blue
v
Hemel Youth U7 White
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U7 Eagles
v
Bedmond Youth U7 Red
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Chorleywood U7 Rockets
v
Bedmond Youth U7 Green
11:00 AM
|
|
Played |
Hemel Youth U7 Red
v
Chorleywood U7 Raiders
|
|
|
|
Miscellaneous |
6
|
3
|
Aston Clinton U18 Youth (WITHDRAWN)
v
Hemel Aces U18 Hornets
Aston Park
11:45 AM
|
|
|
H:
R.GOMES
J.MOORE(2)
T.Murphy(2)
J.Tait
A:
A.Burchell
L.Harvey
J.Marshall
R.GOMES
|
1
|
6
|
Bedmond Youth U13 (WITHDRAWN)
v
Sandridge Rovers U13 Tigers
Bedmond Sports & Social Club
11:30 AM
|
|
|
H:
D.Dalton
A:
M.Barnett(3)
F.Elsmark(2)
R.George
L.Thomas
T.Edwards
|
1
|
7
|
Everett Rovers U18 Yellow (WITHDRAWN)
v
Abbots Youth U18 Blue
North Western Avenue
|
|
|
H:
A.Shah
A:
T.Branq
J.Costello
A.Perry
S.Vigneswaran(4)
C.Bartlett
G.Woodall
|
5
|
0
|
Sun Sports Youth U14 Yellow
v
Hemel Athletic U14 White (WITHDRAWN)
Sun Sports & Social
12:00 PM
|
|
|
H:
Z.Brister
O.Frost(3)
H.Ovington
Z.Brister
|
1
|
2
|
Wheathampstead Wanderers U12 Jaguars
v
Aston Clinton U12 Cobras (WITHDRAWN)
Heartwood Gardens Playing Fields
10:00 AM
|
|
|
H:
T.Scales
T.Scales
|
|