There are 212 matches
|
|
U18 - League Cup |
2
|
3
|
Highgate & Muswell Hill U18
v
Brady Maccabi U18 Blue
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
J.Conn
A.Kitsberg
A:
A.Gale
Z.Shooter
S.Steinberg
J.Brassey
J.Kay
|
|
|
U18 - Red Division |
3
|
2
|
Alexandra Park U18 Youth
v
Edgware Town U18 Red
|
|
|
H:
C.Ariwa
T.Waine(2)
A:
A.Arnaldi
E.McGovern
T.Waine
A.Arnaldi
|
0
|
5
|
Belstone FC U18
v
Alexandra Park U18 North
|
L. Browne
|
|
|
A:
R.Beckford
E.Cunningham(2)
N.Woodfield(2)
D.Evans
|
3
|
5
|
Hadley Wood & Wingate U18 Eagles
v
Panathinaikos U18
|
S. McGovern
|
|
|
H:
E.Forrest-McDonagh
E.Kipa
D.Nouroozi-Shambayati
A:
K.Constantinou
F.Duncan
D.Hoxha
B.Tamayo
Z.Uribarri
E.Kipa
J.Torres
|
1
|
3
|
Whetstone Wdrs U18 Panthers
v
Olympiacos Youth U18
|
L. Nicotra
|
|
|
H:
A.Yiasoumi
A:
D.Adebayo
A.Kokoktsis
S.Savva
S.Panayiotou
|
|
|
U18 - White Division |
2
|
2
|
Enfield Rangers U18
v
AEK FC U18
|
|
|
H:
H.Butler
S.Foster
A:
K.Dunn
P.Georgiou
J.McDonnell
S.Burgess
|
2
|
0
|
Harvesters U18 South
v
Chorleywood Common U18 Lions
|
|
|
H:
D.Harding
E.Wattley
T.Conway
|
4
|
1
|
Maccabi London Lions U18 White
v
Alexandra Park U18 West
|
|
|
H:
J.Cohen
C.Dryer
M.Perkins(2)
A:
A.Jones
M.Perkins
C.Cooling
|
3
|
0
|
St Gregorys United U18 Jaguars
v
Croxley Green FC U18 Black
|
P. Blackwell
|
|
|
H:
J.Chapman
L.Mpanzu
B.Revere
B.Revere
T.D'urso
|
4
|
4
|
Whetstone Wdrs U18 Jaguars
v
St Albans City U18 West
|
|
|
H:
O.Davies-Young
L.Rowe
L.Sutherland(2)
A:
B.Lawrence(3)
C.Lunniss
G.Lazarou
R.Impleton
|
|
|
U18 - Blue Division |
3
|
4
|
Chorleywood Common U18 Reds
v
Enfield Town FC Youth U18
|
|
|
H:
J.Mullin
H.Warren(2)
A:
J.Barbosa
T.McArdle
W.McArdle
L.Steel
J.Mullin
J.Goitom
|
1
|
2
|
East Barnet Youth U18 Eagles
v
Pinner JFC U18
|
|
|
H:
M.Sandley
A:
M.Kirp
M.Rotenberg
T.Clark
M.Kirp
|
|
|
U18 - Green Division |
3
|
3
|
Alexandra Park U18 South
v
Hadley Wood & Wingate U18 Foxes
|
|
|
H:
F.Rushton
F.Scott
B.Showell
A:
D.Banner
O.Browning
A.Duggan
T.Stepsky
|
1
|
4
|
Brady Maccabi U18 Red
v
Hinton & Finchley Revolution U18
|
R. Ansher
|
|
|
H:
S.Shackleton
A:
J.Brett
J.Knott
OG
E.Travers
J.Miller
J.James
|
7
|
3
|
Chorleywood Common U18 Panthers
v
Borehamwood 2000 U18
|
B. Farrelly
|
|
|
H:
C.Danskine
W.Jones(5)
C.McCandless
A:
C.Ronayne
L.Urwin(2)
J.Rodger
L.Urwin
|
2
|
3
|
Harvesters U18 East
v
Alexandra Park U18 East
|
|
|
H:
C.Dobbie
O.Russell
A:
J.McAuley
G.Monaighan(2)
C.Dobbie
M.West
|
|
|
U16 - Red Division |
2
|
2
|
Abbots Youth U16 Red
v
AEK FC U16 Black
|
|
|
H:
H.Gunnell
P.Heritage
A:
A.Georgiou
M.Ttozis
D.Doran
A.Charalambous
|
|
|
U16 - White Division |
2
|
8
|
Alexandra Park U16 South
v
Croxley Green FC U16 Black
|
|
|
H:
L.Hamilton
B.Shalo
A:
M.Baker(3)
W.Malik
N.Sellathorair(2)
J.Todd
L.White
J.Varsani
M.Odiong
|
WARNING: Away team |
3
|
2
|
Brady Maccabi U16 Blue
v
Berkhamsted Raiders U16 Red
|
P. Kilbane
|
|
|
H:
L.Freud
J.Leslie(2)
A:
B.Pangbourne
J.Thurley
J.Leslie
E.Bryant
|
4
|
0
|
Hadley Wood & Wingate U16 Foxes
v
Edmonton Rangers U16 Bears
|
V. Anderson
|
|
|
H:
O.Adedipe
A.Garber
J.Kilbane
B.Oldman
R.Theodoulou
J.Bediako
|
0
|
1
|
Omonia Youth U16 Green
v
Comets U16
|
|
|
A:
L.Hewitt
A.Artimidis
H.Piekarczyk
|
|
|
U16 - Blue Division |
3
|
2
|
AEK FC U16 Eagles Gold
v
Hadley Wood & Wingate U16 Herons
|
|
|
H:
T.Jeeb
L.Melisse
X.Safdar
A:
L.Rickard
C.Vince
T.Jeeb
C.Vince
|
3
|
2
|
Edmonton Rangers U16 Jaguars
v
Northwood U16 White
|
|
|
H:
Z.Addo(2)
U.Sahin
A:
Z.Ahmed(2)
A.Dakata
A.Faria
|
3
|
5
|
Hadley Rangers U16
v
Alexandra Park U16 North
|
L. Thorne
|
|
|
H:
A.Constantinou
A.Georgiou
J.Haynes
A:
F.Curtis(2)
J.Silliton(3)
F.Curtis
|
9
|
1
|
West Herts Youth U16 Stags
v
Aldenham Excel U16 Panthers
|
V. Da Costa
|
|
|
H:
M.Anwar(3)
A.Fasanya
R.Haydon
C.Osei(3)
R.Sanghera
A:
J.Franco-Rios
C.Osei
A.Gates
|
2
|
1
|
Whetstone Wdrs U16 Panthers
v
Belstone FC U16
|
L. Nicotra
|
|
|
H:
J.Smith
J.Songo
A:
S.Babalola
D.Berisha
S.Jobson
|
|
|
U16 - Green Division |
5
|
0
|
Hendon United U16
v
Brady Maccabi U16 Red
|
S. Healey
|
|
|
H:
J.Weiniger(5)
J.Weiniger
D.Paling
|
3
|
2
|
Oakhill Tigers U16 Knights
v
Aldenham Excel U16 Tigers
|
M. Masiar
|
|
|
H:
H.Agholor
H.Jackson(2)
A:
J.Brown
J.Rich
L.O'Brien
J.Rich
|
2
|
2
|
Olympiacos Youth U16
v
Hinton & Finchley Revolution U16
|
N. Nicolaou
|
|
|
H:
M.Kyprianou(2)
A:
L.Janjic
J.Perrett
N.Agathangelou
G.Stevens
|
|
|
U15 - League Cup |
4
|
1
|
AC Finchley U15 North
v
Brady Maccabi U15 Black
[ Round 3 ]
|
|
|
H:
C.Conway-Shaw
N.Edwards
T.Madekurozwa
C.Piccioni
A:
J.Saidel
T.Madekurozwa
S.Daniels
|
|
|
U15 - White Division |
0
|
2
|
Belstone FC U15
v
Whetstone Wdrs U15 Lions
|
L. Browne
|
|
|
A:
A.Buckett
R.Seaward
M.Waks
A.Buckett
|
H
|
-
|
Harpenden Colts U15 Blacks
v
Brady Maccabi U15 Blue
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
|
|
|
U15 - Blue Division |
1
|
5
|
Hadley Rangers U15
v
Bushey Rangers U15 Eagles
|
|
|
H:
K.Twum
A:
A.Chambers(3)
A.Embleton(2)
M.Santillo
A.Chambers
|
0
|
1
|
Omonia Youth U15 White
v
Hadley Wood & Wingate U15 Foxes
|
M. Kizas
|
|
|
A:
N.Johnson
L.Togher
L.Argyrou
|
|
|
U15 - Green Division |
10
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U15 Raiders
v
Hinton & Finchley Revolution U15 Legends
|
|
|
H:
F.Assor(2)
S.Levin(4)
G.Maurice
A.Shaffer(2)
B.Summerfield
A:
A.Anoroutsos
B.Summerfield
A.Anoroutsos
|
2
|
1
|
Maccabi London Lions U15 Blue
v
Alexandra Park U15 South
|
|
|
H:
M.Appleby
J.Field
A:
J.Thornton
T.Miller
T.Nyirabega
|
|
|
U15 - Yellow Division |
2
|
0
|
Alyth Belsize U15
v
Aldenham Excel U15 Wolves
|
R. Lambert
|
|
|
H:
D.Lyczba
D.Simmons
L.McNicholas
H.Mann
|
4
|
2
|
Hendon United U15
v
Colney Wolves FC U15
|
R. Ansher
|
|
|
H:
S.Goldberg(2)
A.Samet
D.Silver
A:
C.Shaw
S.Summers
D.Solomond
S.Summers
|
1
|
4
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes
v
Alexandra Park U15 West
|
|
|
H:
L.Cantor
A:
E.Escott(2)
J.Paxman-Agoh
E.Walker
J.Durban
E.Walker
|
4
|
1
|
St Gregorys United U15 Pumas
v
North West London Jets U15
|
V. Anderson
|
|
|
H:
M.Munnelly
L.Navararrette
V.Sanzone(2)
A:
L.Wasserman
V.Sanzone
H.Pollock
|
|
|
U14 - White Division |
5
|
1
|
Alexandra Park U14 East
v
Maccabi London Lions U14 Blue
|
D. Leach
|
|
|
H:
J.Burkitt
M.Eatherden(2)
L.Gutierrez
F.Williams
A:
S.Rose
J.Yawitch
|
2
|
7
|
Belstone FC U14
v
Hadley Wood & Wingate U14 Foxes
|
|
|
H:
E.Bentley
M.Dawson
A:
S.Branch(4)
W.Kruger
A.Walsh
A.Wynne
G.Marianayagam
W.Kruger
|
5
|
1
|
Edmonton Rangers U14 Cobras
v
Edmonton Rangers U14 Lions
|
|
|
H:
M.Ali(3)
D.Cummerson
D.Relmy
A:
R.Dju
D.Relmy
I.Richards
|
6
|
4
|
Hampstead FC U14 Stags
v
Highgate & Muswell Hill U14 Foxes
|
|
|
H:
J.Hall
J.Taylor(2)
I.Works(3)
A:
J.Elbaz(2)
S.Smith
A.Steinberg
J.Kabongo
J.Elbaz
|
1
|
6
|
Harvesters U14 East
v
AEK FC U14 Black
|
|
|
H:
T.McCarthy
A:
K.Asumadu
J.Lancaster(2)
Z.Nizami
T.Pritchett
M.Taylor
S.Yates
A.Sahin
|
|
|
U14 - Blue Division |
2
|
0
|
AC Finchley U14 South
v
Cassiobury Rangers U14 Clarets
|
|
|
H:
M.Friel
D.Johnson
M.Friel
|
4
|
4
|
Borehamwood Youth U14 Knights
v
Alexandra Park U14 West
|
D. Lando
|
|
|
H:
A.Ates(2)
T.Bates
T.Hannon
A:
E.Addae-Mensah
M.Aina
L.Robinson
J.Sackey
S.Tibbett
|
7
|
1
|
Colney Heath U14 Magpies
v
Whetstone Wdrs U14 Lions
|
P. Ferrier
|
|
|
H:
H.Catterick(2)
J.Danquah
T.Ruddick(2)
H.Shipp(2)
A:
J.Khalifi-Denton
H.Catterick
B.Nesbitt
|
7
|
1
|
Hendon Youth U14
v
AC Finchley U14 West
|
N. Djanogly
|
|
|
H:
B.Bailey(2)
D.Da Silva
M.Dowlatzai
J.Dowling
S.Kamberaj
E.Tomling
A:
G.Katz-Kaye
B.Bailey
W.Bettis
|
9
|
2
|
Omonia Youth U14 White
v
Olympiacos Youth U14
|
|
|
H:
L.Capsalis
S.Chrysostomou(2)
OG
M.Sarmiento-Motoa(2)
N.Zlatkov(3)
A:
J.Church(2)
N.Zlatkov
P.Michael
|
3
|
2
|
Whetstone Wdrs U14 Leopards
v
Aldenham Excel U14 Arrows
|
|
|
H:
O.Aimufua
M.Blatch(2)
A:
J.Berger
S.Levy
M.Blatch
D.Goldstone
|
|
|
U14 - Green Division |
2
|
1
|
AEK FC U14 Gold
v
Highgate & Muswell Hill U14 Panthers
|
|
|
H:
D.Jacob
A.Kyriacou
A:
J.Adey
A.Charalambous
S.Cohen
|
5
|
3
|
Brady Maccabi U14 Red
v
Hampstead FC U14 Tigers
|
|
|
H:
J.Greenfield(4)
E.Schechter
A:
OG
A.Sinclair(2)
J.Greenfield
A.Sinclair
|
1
|
6
|
Hadley Rangers U14
v
100% Soccer School U14
|
|
|
H:
B.Ferrari
A:
B.Azemaj
D.Da Valle(2)
A.Donkor
E.Shute
C.Vaugan
E.Burr
F.Motobaluti
|
10
|
1
|
Harvesters U14 West
v
Brady Maccabi U14 White
|
A. Debois
|
|
|
H:
J.Elves(3)
C.Kengne(2)
N.Powell
B.Quinn(4)
A:
S.Hilton
G.Saunders
G.Newmark
|
6
|
4
|
Hendon United U14
v
St Albans Rangers U14 Zelos
|
S. Marsh
|
|
|
H:
A.Cerer
J.Jacob
N.Shelley
Y.Solomond(3)
A:
S.Arciaga
S.Bourne-Williams
R.Chaplin
J.Peters
E.Buddle
|
13
|
0
|
Northwood U14
v
Alexandra Park U14 South
|
|
|
H:
N.Abrahams
M.de Wit
J.Fitzgerald(2)
A.Green(2)
H.Homan
K.Moore(3)
A.Richman(3)
T.Ponnusawmy
J.Hallett
|
|
|
U13 - League Cup |
-
|
A
|
Hadley Rangers U13 West
v
Maccabi London Lions U13 White
[ Round 3 ]
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
|
|
U13 - Red Division |
11
|
1
|
Belmont United U13 Spartans
v
Hinton & Finchley Revolution U13
|
|
|
H:
J.Akinola(3)
N.Akram
R.Martin
R.Nicholson
R.Sanders
J.Sharmarks(4)
A:
G.Harris
G.Harris
|
2
|
1
|
Harvesters U13 North
v
Edmonton Rangers U13 Owls
|
A. Nathan
|
|
|
H:
S.Meakes(2)
A:
J.Galya
J.Berisha
|
3
|
0
|
Potters Bar United U13 Whites
v
AC Finchley U13 North
|
|
|
H:
D.Aker(2)
N.Constandinides
K.Musumba
P.Morley
|
0
|
6
|
Whetstone Wdrs U13 Panthers
v
Omonia Youth U13 Gold
|
T. Casling
|
|
|
A:
G.Constanti
Y.Habibi
M.Papa-Michael
A.Polycarpou(2)
F.Zxlyfi
A.Kyriacou
|
|
|
U13 - White Division |
4
|
0
|
Borehamwood 2000 U13 Red
v
Hadley Wood & Wingate U13 Foxes
|
|
|
H:
N.Amarteiflo
A.Jumah
M.Ketami
R.Ogidih
N.Amarteiflo
E.Theodoulou
|
2
|
5
|
Bushey Rangers U13
v
Northwood U13 Red
|
M. Lench
|
|
|
H:
C.Green
H.hearn
A:
O.Donoghue
A.Musa(3)
L.Reid
K.Mbisa
O.Donoghue
|
2
|
2
|
Harvesters U13 South
v
Brady Maccabi U13 Reds
|
|
|
H:
W.Robinson(2)
A:
T.Rosenberg
O.Simble
J.Bernstein
|
0
|
1
|
Hendon United U13 Netanya
v
Maccabi London Lions U13 Blue
|
J. Freedman
|
|
|
A:
J.Bregman
C.Calvert
J.Shooter
|
|
|
U13 - Blue Division |
6
|
2
|
Croxley Green FC U13 Black
v
100% Soccer School U13
|
|
|
H:
S.Darr
A.Gerrard(3)
J.Kissane
R.Mollison
A:
K.Agolini
N.Hashim
C.McGeough
N.Hashim
|
2
|
1
|
St Albans Rangers U13 Blue
v
Alexandra Park U13 West
|
|
|
H:
D.Cardoso
N.Oba-Okusanya
A:
F.Salmons
O.Lang
O.Aslanian
|
4
|
5
|
Whetstone Wdrs U13 Jaguars
v
Hadley Rangers U13 Extensions
|
T. Casling
|
|
|
H:
A.Butt
L.Maltese
J.Ruff
M.Smith
A:
J.Addae(2)
M.Dias
S.Hallett
J.Rose
M.Smith
D.Possanai
|
|
|
U13 - Green Division |
6
|
3
|
Alexandra Park U13 North
v
St Albans City U13 North
|
|
|
H:
H.Ewing(2)
S.Harris
B.Steel(3)
A:
M.Radelat
L.Sampson(2)
H.Ewing
A.Gentle
|
2
|
3
|
Enfield Rangers U13
v
Brady Maccabi U13 White
|
D. Sherry
|
|
|
H:
C.Simmons-Lewis
R.Toko
A:
T.Krais
J.Lever
Z.Morris
M.Kasirivu
J.Lever
|
5
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U13 Galaxy
v
Hadley Wood & Wingate U13 Herons
|
|
|
H:
P.Buechanan(2)
J.Goldstein(2)
T.Keays
P.Buechanan
|
|
|
U13 - Yellow Division |
0
|
3
|
Berkhamsted Raiders U13 White
v
Whetstone Wdrs U13 Leopards
|
|
|
A:
L.Green
E.Ntege
D.Osimen
J.Booth
|
1
|
11
|
Brady Maccabi U13 HGS
v
Highgate & Muswell Hill U13 Fire
|
|
|
H:
G.Alfon
A:
N.Gellman(2)
R.Gordon(2)
S.Lask
S.Norton(2)
J.Shindler(3)
O.Weiner
J.Shindler
|
3
|
0
|
Omonia Youth U13 White
v
Oakhill Tigers U13 Cobras
|
|
|
H:
P.Beer
A.Curran
D.Preece
L.Petrou
L.Ramelli
|
|
|
U12 - League Cup |
2
|
3
|
AC Finchley U12 North
v
Whetstone Wdrs U12 Tigers
[ Round 3 ]
|
J. Miller
|
|
|
H:
J.Robson
D.Shah
A:
E.Nkudi
A.O'Mahoney
OG
S.Jones
|
4
|
5
|
AFC Oaklands U12
v
London Colney Colts U12 Blue
[ Round 3 ]
AET (4-4 end of normal time)
|
B. Browell
|
|
|
H:
K.Jukisch
J.Pinnington(3)
A:
O.Benjamin(2)
R.Clement-Kelly
S.Gava(2)
|
0
|
5
|
Borehamwood Youth U12 Knights
v
Whetstone Wdrs U12 Pumas
[ Round 3 ]
|
R. Taylor
|
|
|
A:
C.Fusco(2)
H.Gilzean
M.Mina
G.Poskitt
N.Kean
J.Bland
|
2
|
4
|
Colney Heath U12 Jackdaws
v
London Colney Youth U12
[ Round 3 ]
|
|
|
H:
R.Anyszek
N.Dawit
A:
O.Andrews(2)
B.Hirsclilfield
A.Terera
R.Anyszek
O.Andrews
|
1
|
8
|
Colney Heath U12 Magpies
v
Maccabi London Lions U12 White
[ Round 3 ]
|
M. Nash
|
|
|
H:
F.Stanley
A:
Z.Appleton-Fiddler(2)
L.Levene(2)
J.Nathan
J.Tapnack
A.Waiss(2)
E.Barco
|
0
|
1
|
Edgware Town U12
v
St Albans City U12 North
[ Round 3 ]
|
B. Sweiry
|
|
|
A:
C.McDonald
S.Agyeman-Duah
J.Berry
|
3
|
5
|
Harvesters U12 South
v
Maccabi London Lions U12 Green
[ Round 3 ]
|
|
|
H:
D.Antunes
H.Dixon
J.Warzecha
A:
Z.Gold(3)
J.King
T.Mandel
T.Jones
O.Winters
|
3
|
0
|
London Colney Colts U12 Red
v
Omonia Youth U12 Green
[ Round 3 ]
|
G. Basile
|
|
|
H:
J.Bone
M.Clarke
S.Ferdinand
|
|
|
U12 - Challenge Cup |
0
|
5
|
Northwood U12 Red
v
Omonia Youth U12 Gold
[ Round 3 ]
|
|
|
A.Pereira
A.Lewis
|
3
|
4
|
Omonia Youth U12 White
v
Colney Heath U12 Martins
[ Round 3 ]
AET (3-3 end of normal time)
|
|
|
H:
P.Chambi
K.Lapompe
A.Rosselli
A:
S.Hanks
H.Thomas(2)
T.Walker
K.Lapompe
S.Mead
|
|
|
U12 - Red Division |
2
|
1
|
Harvesters U12 North
v
Colney Heath U12 Harriers
|
|
|
H:
C.Cooper-Patel
S.Tailor
A:
J.Ohnona
B.O'Connor
J.Child
|
|
|
U12 - White Division |
2
|
2
|
Maccabi London Lions U12 Blue
v
Belstone FC U12
|
|
|
H:
H.Brand
M.Nissim
A:
C.Agu
H.Jameson
J.Margolis
T.Clark
|
|
|
U12 - Blue Division |
4
|
2
|
Bushey Rangers U12
v
Highgate & Muswell Hill U12 Dynamo
|
S. Lynch
|
|
|
H:
K.McEyeson(3)
A:
B.Glazer
R.Mimouni
K.McEyeson
N.Nourant
|
2
|
2
|
Hadley Wood & Wingate U12 Foxes
v
Alexandra Park U12 North
|
|
|
H:
M.McNamara
J.Warren
A:
S.Bouchebaba
M.Perol
A.Subramaniam
A.Pinochet
|
H
|
-
|
Hadley Wood & Wingate U12 Herons
v
Hadley Rangers U12 North
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
|
2
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U12
v
St Albans City U12 East
|
B. Schwarzmann
|
|
|
H:
D.Hammond
M.Sprung
A:
C.Smith
M.Robinson
M.McCree
|
|
|
U12 - Green Division |
13
|
1
|
Edmonton Rangers U12 Sharks
v
AC Finchley U12 South
|
|
|
H:
H.Aham(4)
K.Grisha
I.Mansaray(3)
J.Marshall(3)
Z.Traore
S.White
A:
S.Ford
H.Aham
T.Sakkas-Ward
|
2
|
9
|
Hadley Wood & Wingate U12 Falcons
v
Brady Maccabi U12 Blue
|
|
|
H:
R.Baxter
B.Hines
A:
E.Greenberg
N.Hirschel
S.Lewis
S.Morrison
J.Woolf(5)
A.Vukicevic
L.Ezra
|
5
|
2
|
Maccabi London Lions U12 Yellow
v
St Albans City U12 South
|
|
|
H:
F.Simons(2)
S.Simons(3)
A:
M.Gibson
O.Wynne
S.Gordon
|
4
|
1
|
Whetstone Wdrs U12 Lions
v
Alexandra Park U12 South
|
|
|
H:
M.Karabulut(2)
R.Patel
M.Quintin
A:
R.Brown
M.Karabulut
|
|
|
U12 - Yellow Division |
3
|
2
|
Brady Maccabi U12 White
v
Borehamwood Youth U12 Templars
|
S. Leigh
|
|
|
H:
J.Benezra
J.Fisher
J.Marks
A:
L.Saunders(2)
J.Greenwold
T.Ashorobi
|
2
|
8
|
Hendon United U12 Red
v
Highgate & Muswell Hill U12 Juniors
|
|
|
H:
J.Abrahams
G.Greem
A:
Z.Arenson
B.Masson(3)
B.Weitzman(4)
T.Shalom
|
-
|
A
|
Turnstyles Football U12
v
Brady Maccabi U12 Reds
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
|
|
U12 - Purple Division |
9
|
0
|
Harvesters U12 East
v
Hadley Rangers U12 South
|
|
|
H:
O.Butcher(3)
T.Maimon
L.Paul(5)
L.Paul
J.Domogal
|
10
|
0
|
Hendon United U12 White
v
St Albans Rangers U12
|
D. Lando
|
|
|
H:
R.Barnett
A.Green(2)
A.Harounoff(4)
D.Levin
D.Neville
E.Shooter
A.Harounoff
H.Goulden
|
0
|
6
|
Highgate & Muswell Hill U12 Bears
v
Whetstone Wdrs U12 Jaguars
|
|
|
A:
Z.Belonwu(3)
C.Church
R.Harrington(2)
S.Baker
|
8
|
1
|
North West London Jets U12
v
Alexandra Park U12 West
|
|
|
H:
D.Attar(4)
R.Cohen(3)
J.Gorjian
A:
A.Dolan
R.Cohen
M.Koski-Wood
|
1
|
8
|
Omonia Youth U12 Silver
v
Hadley Wood & Wingate U12 Eagles
|
|
|
H:
A.Antiniou
A:
L.Ashwell
W.Harrison
S.Mouffok(4)
L.Ojeer
I.Otchere
A.Antiniou
L.Ojeer
|
|
|
U11 - Red Division |
Played |
Edgware Town U11 Red
v
Whetstone Wdrs U11 Tigers
|
|
Played |
Harvesters U11 Wildcats
v
Maccabi London Lions U11 White
|
|
Played |
London Colney Colts U11 Blue
v
Enfield Rangers U11 Green
|
|
Played |
London Colney Colts U11 Red
v
West Herts Youth U11 Stags
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U11 Lions
v
Edgware Town U11 Blue
|
|
|
|
U11 - White Division |
Played |
Bushey & Oxhey FC U11 Sharks
v
Omonia Youth U11 Green
|
|
Played |
Hadley Rangers U11
v
AC Finchley U11 North
|
R. Gishen
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U11
v
Alexandra Park U11 North
|
|
Played |
Maccabi London Lions U11 Blue
v
Croxley Green FC U11 Black
|
|
Played |
Northwood U11 Red
v
Harvesters U11 Lions
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
Played |
AC Finchley U11 West
v
Belstone FC U11
|
|
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Wanderers
v
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes
|
|
Played |
Oakhill Tigers U11 Falcons
v
Brady Maccabi U11 Red
|
M. Fennell
|
|
Played |
Omonia Youth U11 Gold
v
St Albans Rangers U11
|
|
|
|
U11 - Green Division |
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders
v
Harvesters U11 Jaguars
|
|
Played |
Cassiobury Rangers U11 Clarets
v
Hendon United U11 Red
|
|
Played |
Hadley Wood & Wingate U11 Herons
v
Omonia Youth U11 White
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
Played |
Alyth Belsize U11 Black
v
Whetstone Wdrs U11 Jaguars
|
|
Played |
Maccabi London Lions U11 Yellow
v
Highgate & Muswell Hill U11 Dynamo
|
|
|
|
U11 - Purple Division |
Played |
Alexandra Park U11 South
v
Colney Heath U11 Jackdaws
|
|
Played |
Alyth Belsize U11 Red
v
Cuffley Youth U11 Phoenix
|
|
Played |
Brady Maccabi U11 Blue
v
West Herts Youth U11 Bucks
|
|
Played |
Bushey Rangers U11
v
Hendon United U11 Blue
|
A. Futerman
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U11 Leopards
v
Borehamwood 2000 U11
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
Played |
AC Finchley U10 North
v
Belstone FC U10
|
|
Played |
Borehamwood Youth U10 Templars
v
Arsenal Ladies U10
|
|
Played |
Maccabi London Lions U10 Blue
v
Hampstead FC U10 Youth
|
|
Played |
Maccabi London Lions U10 White
v
AFC Oaklands U10
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U10 Panthers
v
Harvesters U10 Leopards
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U10 Tigers
v
London Colney Colts U10 Red
|
|
Played |
Woodys Wanderers U10 Vapors
v
Edgware Town U10
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Clarets
v
AC Finchley U10 South
|
|
Played |
Colney Heath U10 Magpies
v
Maccabi London Lions U10 Green
|
|
Played |
Edmonton Rangers U10 Dragons
v
Hendon United U10
|
|
Played |
Harvesters U10 Pumas
v
Alexandra Park U10 North
|
|
Played |
Highgate & Muswell Hill U10 Real
v
Enfield Rangers U10 Black
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
v
Northwood U10 Red
|
|
Played |
Omonia Youth U10 Green
v
Alexandra Park U10 South
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
Played |
AC Finchley U10 West
v
Whetstone Wdrs U10 Cougars
|
|
Played |
Borehamwood Youth U10 Knights
v
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes
|
|
Played |
Brady Maccabi U10 Reds
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
|
|
Played |
Hadley Rangers U10
v
Northwood U10 White
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U10 Lions
v
Omonia Youth U10 White
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
Played |
East Barnet Youth U10 Eagles
v
Woodys Wanderers U10 Magistas
|
|
Played |
Hampstead FC U10 Sharks
v
Cassiobury Rangers U10 Blues
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
v
Brady Maccabi U10 White
|
|
Played |
Omonia Youth U10 Gold
v
Bushey Rangers U10
|
|
Played |
St Albans Rangers U10 Eagles
v
Maccabi London Lions U10 Purple
|
|
Played |
St Albans Rangers U10 Falcons
v
Borehamwood Youth U10 Lancers
|
|
Played |
Woodys Wanderers U10 Mercurials
v
Borehamwood Youth U10 Crusaders
|
|
|
|
U09 Camelot |
Played |
Borehamwood Youth U9 Knights
v
Whetstone Wdrs U9 Lions
|
|
Played |
Enfield Rangers U9 Green
v
Harvesters U9 Huskies
|
|
Played |
London Colney Colts U9 Red
v
AC Finchley U9 West
|
|
Played |
Northwood U9 Red
v
Edgware Town U9
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U9 Panthers
v
TFA Cheshunt U9
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U9 Pumas
v
Maccabi London Lions U9 White
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
Played |
Alexandra Park U9 South
v
Enfield Rangers U9 Black
|
|
Played |
Brady Maccabi U9 Red
v
Maccabi London Lions U9 Blue
|
|
Played |
Colney Heath U9 Magpies
v
Alexandra Park U9 North
|
|
Played |
Edmonton Rangers U9 Tigers
v
Borehamwood Youth U9 Crusaders
|
|
Played |
Oakhill Tigers U9 Raiders
v
Northwood U9 White
|
|
Played |
West Herts Youth U9 Stags
v
Comets U9
|
|
|
|
U09 Harry Potter |
Played |
Hadley Rangers U9
v
Oakhill Tigers U9 Warriors
|
|
Played |
Harvesters U9 Coyotes
v
Hinton & Finchley Revolution U9 Legends
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U9 Stars
v
Edmonton Rangers U9 Foxes
|
|
Played |
Maccabi London Lions U9 Green
v
London Colney Colts U9 White
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U9 Tigers
v
Northwood U9 Blue
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
Played |
FC Bastien U9
v
Hinton & Finchley Revolution U9 Heroes
|
|
Played |
Go Stars U9
v
Whetstone Wdrs U9 Leopards
|
|
Played |
Hadley Wood & Wingate U9 Foxes
v
Cassiobury Rangers U9 Clarets
|
|
Played |
Omonia Youth U9 Green
v
Maccabi London Lions U9 Yellow
|
|
Played |
Omonia Youth U9 White
v
Harvesters U9 Panthers
|
|
|
|
U09 Friendlies |
Played |
AC Finchley U9 North
v
Colney Heath U9 Jackdaws
|
|
Played |
West Herts Youth U9 Bucks
v
Omonia Youth U9 Gold
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
Played |
Colney Heath U8 Harriers
v
AC Finchley U8 North
|
|
Played |
Harvesters U8 Lions
v
Enfield Rangers U8 Black
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Legends
v
Northwood U8 Red
|
|
Played |
Maccabi London Lions U8 Blue*
v
Cassiobury Rangers U8 Clarets
|
|
Played |
Maccabi London Lions U8 White*
v
Harvesters U8 Jaguars
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U8 Pumas
v
Croxley Green FC U8 Black
|
|
Played |
Woodys Wanderers U8 Evopower
v
Omonia Youth U8 Green
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
Played |
AC Finchley U8 South*
v
Maccabi London Lions U8 Green*
|
|
Played |
Alexandra Park U8 North
v
Hadley Wood & Wingate U8 Foxes
|
|
Played |
Borehamwood Youth U8 Crusaders
v
Oakhill Tigers U8 Tornados
|
|
Played |
Colney Heath U8 Magpies
v
Hadley Rangers U8
|
|
Played |
Hadley Wood & Wingate U8 Herons
v
Whetstone Wdrs U8 Panthers
|
|
Played |
Omonia Youth U8 White
v
Whetstone Wdrs U8 Jaguars
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes
v
West Herts Youth U8 Stags
|
|
Played |
London Colney Colts U8 Blue
v
Whetstone Wdrs U8 Lions
|
|
Played |
London Colney Youth U8 Panthers
v
AEK FC U8 Eagles
|
|
Played |
Maccabi London Lions U8 Yellow*
v
Northwood U8 White
|
|
Played |
Oakhill Tigers U8 Sharks
v
Harvesters U8 Cougars
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
Played |
Alexandra Park U8 West
v
London Colney Youth U8 Jaguars
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Stars
v
Harvesters U8 Wildcats
|
|
Played |
Maccabi London Lions U8 Purple*
v
Bushey Rangers U8
|
|
Played |
Omonia Youth U8 Silver
v
Woodys Wanderers U8 Evospeed
|
|
|
|
U07 Cyril Squirrel |
Played |
AC Finchley U7 North
v
London Colney Colts U7 Red
|
|
Played |
Croxley Green FC U7 White
v
Woodys Wanderers U7 Hypervenoms
|
|
Played |
Enfield Rangers U7 Black
v
Borehamwood Youth U7 Crusaders
|
|
Played |
Harvesters U7 Leopards
v
Maccabi London Lions U7 Pumas*
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U7 Eagles
v
Northwood U7 Red
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
Played |
AC Finchley U7 South
v
Hinton & Finchley Revolution U7
|
|
Played |
AC Finchley U7 West
v
Hadley Wood & Wingate U7 Foxes
|
|
Played |
Enfield Rangers U7 Green
v
Northwood U7 White
|
|
Played |
London Colney Youth U7
v
Maccabi London Lions U7 Leopards
|
|
|
|
U07 Larry Lamb |
Played |
Harvesters U7 Pumas
v
Harvesters U7 Cheetahs
|
|
Played |
Harvesters U7 Tigers
v
Woodys Wanderers U7 Tiempos
|
|
Played |
West Herts Youth U7 Stags
v
Oakhill Tigers U7 Panthers
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U7 Ravens
v
St Albans Rangers U7 Foxes
|
|
|