There are 8 matches
|
|
League Cup |
1
|
3
|
047
Tamworth
v
Birmingham City Whites
[ Round 2 ]
Tamworth FC
2:00 PM
|
R. Orchard |
D. Hill |
D. Tonks |
|
|
H:
L.Shearer
A:
R.Edmunds
J.Spencer(2)
T.Dunkley
|
6
|
0
|
050
Boreham Wood Whites
v
Cambridge United
[ Round 3 ]
Enfield College
1:00 PM
|
L. Kill |
J. Stockman |
M. Breen |
|
|
H:
R.Hastings
D.Rubinia(3)
H.Scott
R.Yala
S.Doolan
B.Pylypchuk
|
5
|
2
|
051
Bromley Blues
v
Charlton Athletic Trust
[ Round 3 ]
Bromley FC
1:00 PM
|
R. Williams |
D. Peck |
K. Hyder |
|
|
H:
J.Britnell(3)
D.Hughes
A.Rhule
A:
H.Griffiths
L.Ledgister
J.Britnell
K.Robinson
|
3
|
1
|
053
Dartford Whites
v
Cray Wanderers
[ Round 3 ]
Princes Park
2:00 PM
|
N. Baker |
R. Adams |
I. Mitchell |
|
|
H:
A.Frogley
L.Martin
J.Nuttall
A:
R.Hamill
G.Smith
R.Hamill
|
3
|
1
|
054
Gateshead
v
Kidderminster Harriers
[ Round 3 ]
Gateshead College Academy for Sport
2:30 PM
|
R. Welch |
J. Urwin |
D. Fairley |
|
|
H:
L.Lynch(2)
D.Short
A:
OG
L.Lynch
J.Goddard
|
|
|
South Premier Division |
1
|
3
|
Ebbsfleet United
v
Histon
Stonebridge Road Stadium
2:00 PM
|
A. Escudier |
J. Quirke |
S. Christie |
|
|
H:
S.Claridge
A:
E.Acheampong
C.Day
I.Smith
S.Claridge
J.Sessions
|
|
|
North Division |
3
|
3
|
Boston United
v
Newcastle Town
Jakemans Stadium
2:00 PM
|
N. Sleaford |
J. Mowatt |
R. Burman |
|
|
H:
J.Briers
J.Nuttell(2)
A:
J.Brown
J.Cole(2)
|
3
|
0
|
FC Halifax Town
v
Birmingham City Blues
Brighouse Town FC
2:00 PM
|
W. Butterworth |
G. Butterworth |
M. Rhodes |
|
|
H:
J.Coduri
OG
A.Sharif
J.Coduri
S.Mullen
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
SPrem
|
1.
AFC Sudbury
|
2.
AFC Wimbledon
|
3.
Basingstoke Town
|
4.
Dover Athletic
|
5.
Havant & Waterlooville
|
6.
Oxford United
|
7.
Weston-super-Mare
|
8.
Woking
|
North
|
9.
Fleetwood Town
|
10.
Ilkeston
|
11.
Mansfield Town
|
|
12.
MMU Newcastle
|
13.
Stalybridge Celtic
|
Centr
|
14.
Chasetown
|
15.
Corby Town
|
16.
Footballcv Reds
|
17.
Hitchin Town
|
18.
Kettering Town
|
19.
Luton Town
|
20.
Oxford City
|
21.
St Albans City
|
22.
Watford Hertswood
|
|
SthA
|
23.
Carshalton Athletic
|
24.
Eastleigh
|
25.
Hampton & Richmond Borough
|
26.
JMA Reading
|
27.
Kingstonian
|
28.
Leatherhead
|
29.
St Albans Saints
|
30.
Tooting & Mitcham United
|
31.
Watford CSE
|
32.
Wealdstone
|
33.
Wingate & Finchley
|
|
SthB
|
34.
Bishop's Stortford
|
35.
Boreham Wood Blues
|
36.
Chelmsford City
|
37.
Dagenham & Redbridge
|
38.
Halstead Town
|
39.
Redbridge
|
40.
Romford
|
41.
Thurrock
|
42.
Tilbury
|
43.
Tottenham Hotspur
|
44.
Waltham Abbey
|
|
45.
Winchmore Hill
|
SthC
|
46.
Bromley Whites
|
47.
Croydon Athletic
|
48.
Dartford Reds
|
49.
Deal Town
|
50.
Dulwich Hamlet
|
51.
Maidstone United
|
52.
Sittingbourne
|
53.
Tonbridge Angels
|
54.
Welling United
|
|