Noticeboard | Fixtures & Results | Unscheduled Matches | Table | Grid | Latest | | Competition |
|
|||||||||||
|
|
23 in list | |||||||||
Sunday, 08 April 2018 | |||||||||
H | - |
Echoes U14 Amber
v
Harpenden Colts U14 Royals
[ Home Win was awarded ]
10:30 AM |
|
||||||
0 | 7 |
Park Street Village U14
v
Bushey & Oxhey U14 Wolves
10:30 AM |
|
||||||
A: A.Foley I.Hussain S.Sarpong(4) E.Sheerin O.Giles S.Sarpong | |||||||||
Wednesday, 11 April 2018 | |||||||||
2 | 4 |
Chorleywood U14 Thunder
v
Aston Clinton U14 Colts
6:30 PM |
|
||||||
H: Y.Ruparelia W.Young A: C.Baird(2) O.Blackburn(2) N.Matthew C.Baird | |||||||||
5 | 2 |
Herons U14
v
Abbots Youth U14 Yellow
6:30 PM |
|
||||||
H: D.Adomah-Djan T.Darrell L.Maguire H.Plant I.Tannor A: O.Cox M.Hale I.Tannor R.Flanders | |||||||||
Sunday, 15 April 2018 | |||||||||
3 | 2 |
Aston Clinton U14 Colts
v
Bushey & Oxhey U14 Wolves
9:45 AM |
|
||||||
H: J.Disberry OG M.Reidy A: I.Hussain S.Sarpong L.Huggett E.Sheerin | |||||||||
3 | 3 |
Chorleywood U14 Thunder
v
Herons U14
10:00 AM |
|
||||||
H: D.Ackenson-Sargeant A.Chadha Y.Ruparelia A: D.Adomah-Djan(2) I.Tannor H.Schafer K.Crook | |||||||||
6 | 3 |
Echoes U14 Amber
v
Berkhamsted Raiders U14 Blue
10:30 AM |
|
||||||
H: K.Creaser S.Cross OG D.Sarkodie(3) A: A.Burt J.Lewis O.Todd D.Smith J.Ashton | |||||||||
1 | 5 | Everett Rovers U14 v Abbots Youth U14 Yellow |
|
||||||
H: a.tyers A: O.Cox(3) K.Mbisa F.Pope a.samani K.Mbisa | |||||||||
Wednesday, 18 April 2018 | |||||||||
2 | 1 |
Aston Clinton U14 Colts
v
Berkhamsted Raiders U14 Blue
6:30 PM |
|
||||||
H: J.Disberry(2) A: A.Burt H.Collins J.Suchodolski | |||||||||
3 | 1 | Chorleywood U14 Thunder v Bushey & Oxhey U14 Wolves |
|
||||||
H: N.Matthew K.Russell H.Schafer A: S.Sarpong M.Jones B.Nahaboo | |||||||||
- | A | Everett Rovers U14 v Echoes U14 Amber [ Away Win was awarded ] |
|
||||||
Saturday, 21 April 2018 | |||||||||
4 | 1 | Tring Tornadoes U14 Leopards v Abbots Youth U14 Yellow |
|
||||||
H: G.Burns J.Graves B.Robinson(2) A: A.Osborne J.Hendin F.Pope | |||||||||
Sunday, 22 April 2018 | |||||||||
2 | 1 | Abbots Youth U14 Yellow v Park Street Village U14 |
|
||||||
H: J.Lawson A.Osborne A: S.Krasny O.Cox S.Krasny | |||||||||
5 | 0 |
Aston Clinton U14 Colts
v
Chorleywood U14 Thunder
10:00 AM |
|
||||||
H: O.Blackburn(4) D.Winiarski H.Moores | |||||||||
5 | 2 |
Berkhamsted Raiders U14 Blue
v
Bushey & Oxhey U14 Wolves
Ashlyns School - Pitch 8 10:00 AM |
|
||||||
H: J.Ashton A.Burt(2) J.Lewis J.Nangle A: A.Foley G.Naylor E.Jeavons | |||||||||
6 | 1 |
Echoes U14 Amber
v
Herons U14
10:30 AM |
|
||||||
H: S.Benaziza F.Coughlan S.Cross J.Porter D.Smith K.Stanbridge A: D.Adomah-Djan S.Cross S.Vigor | |||||||||
0 | 3 | Park Street Village U14 v Abbots Youth U14 Yellow |
|
||||||
A: S.Breadin O.Cox R.Flanders J.Chaney R.Flanders | |||||||||
Wednesday, 25 April 2018 | |||||||||
3 | 4 |
Bushey & Oxhey U14 Wolves
v
Herons U14
Bushey Sports Club 6:30 PM |
|
||||||
H: I.Hussain S.Sarpong J.Wade A: D.Adomah-Djan(2) I.Tannor(2) H.Linehan H.Plant | |||||||||
1 | 3 |
Harpenden Colts U14 Royals
v
Echoes U14 Amber
6:30 PM |
|
||||||
A: D.Sarkodie(3) B.Steele | |||||||||
Sunday, 29 April 2018 | |||||||||
4 | 1 |
Berkhamsted Raiders U14 Blue
v
Abbots Youth U14 Yellow
Wiggington Recreation Ground 10:00 AM |
|
||||||
H: J.Ashton S.Barter A.Burt O.Todd A: K.Mbisa O.Cranston O.Cox | |||||||||
2 | 3 |
Bushey & Oxhey U14 Wolves
v
Chorleywood U14 Thunder
Bushey Sports Club 12:00 PM |
|
||||||
H: I.Hussain S.Sarpong A: M.Jones B.O'Sullivan W.Young F.Doyle J.Beesening | |||||||||
H | - |
Echoes U14 Amber
v
Park Street Village U14
[ Home Win was awarded ]
10:30 AM |
|
||||||
6 | 1 | Tring Tornadoes U14 Leopards v Herons U14 |
|
||||||
H: D.Abel G.Burns J.Graves(3) B.Robinson A: D.Adomah-Djan J.Braithwaite S.Vigor | |||||||||