|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Red Division |
|
AC Finchley U18 North-West |
H
|
-
|
GFA Enfield U18 Lions |
[ Home Win was awarded ] |
|
Belstone U18 |
1
|
4
|
Alexandra Park U18 Central |
|
|
Enfield Town Youth FC U18 |
1
|
0
|
Harvesters U18 South |
|
|
Omonia Youth U18 Gold |
3
|
5
|
Harrow Stars U18 |
|
U18 - White Division |
|
Harvesters U17-U18 North |
2
|
6
|
Edmonton Rangers U18 Sharks |
|
|
Harvesters U17-U18 South |
0
|
4
|
Hendon United U18 Rovers |
|
|
Whetstone U18 Panthers |
2
|
3
|
Northwood U18 Red |
|
U18 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U18 Templars |
2
|
2
|
Croxley Green U18 |
|
|
Hinton-Finchley U18 |
H
|
-
|
Borehamwood Youth U18 Crusaders |
[ Home Win was awarded ] |
U18 - Green Division |
|
Omonia Youth U18 White Plus |
1
|
1
|
AFC Southgate U18 |
|
U18 - Yellow Division |
|
St Gregory's United U18 Lions |
5
|
1
|
Aldenham FC U18 Raptors |
|
U18 Spring Plate Group B |
|
Little Heath FC U18 |
0
|
4
|
Omonia Youth U18 Silver |
|
U18 Spring Plate Group C |
|
Hadley Rangers U18 |
0
|
6
|
London Colney Youth U18 Lions |
|
|
Hendon United U18 Blue |
2
|
15
|
HMH U18 Tigers |
|
U18 Spring Plate Group D |
|
Alexandra Park U18 East |
2
|
3
|
HGS Academy U18 Rangers |
|
U16 - League Cup |
Quarter Final |
Borehamwood Youth U16 Crusaders |
0
|
2
|
HMH U16 Dynamo |
|
Quarter Final |
GFA Enfield U16 SSW |
9
|
0
|
Omonia Youth U16 Gold |
|
Quarter Final |
Omonia Youth U16 Silver |
3
|
2
|
HMH U16 Wanderers |
|
U16 - Challenge Cup |
Round 2 |
AC Finchley U16 West |
7
|
0
|
Maccabi London U16 White |
|
Round 2 |
Enfield Town Youth FC U16 |
0
|
2
|
Whetstone U16 Panthers |
|
Round 2 |
Harvesters U16 Blue |
2
|
0
|
AC Finchley U16 South |
|
Round 2 |
Northwood U16 White |
H
|
-
|
Rap-Aid U16 Elite |
[ Home Win was awarded ] |
U16 - White Division |
|
Bushey Rangers U16 |
0
|
5
|
Harrow Stars U16 |
|
U16 - Blue Division |
|
GFA Enfield U16 Lions |
4
|
1
|
Oakhill Tigers U16 Falcons |
|
|
Maccabi London U16 Blue |
2
|
8
|
Cassiobury Rangers U16 Clarets |
|
U16 - Green Division |
|
Alyth Belsize U16 Black |
3
|
5
|
Edmonton Rangers U16 Lions |
|
|
Hampstead U16 |
-
|
A
|
Global FA U16 Flamengo |
[ Away Win was awarded ] |
U16 Spring Plate Group D |
|
Oakhill Tigers U16 Pumas |
2
|
4
|
Mill Hill Youth U16 East |
|
U15 - Challenge Cup |
Quarter Final |
AC Finchley U15 West |
2
|
5
|
Maccabi London U15 White |
|
Quarter Final |
Berkhamsted Raiders U15 Red |
H
|
-
|
Alexandra Park U15 North |
[ Home Win was awarded ] |
Quarter Final |
Enfield Town Youth FC U15 |
6
|
2
|
Maccabi London U15 Blue |
|
Quarter Final |
Hinton-Finchley U15 Legends |
2
|
4
|
Whetstone U15 Pumas |
|
U15 - Red Division |
|
Northwood U15 Elite |
3
|
3
|
Edmonton Rangers U15 Dragons |
|
U15 - White Division |
|
Hinton-Finchley U15 Heroes |
2
|
1
|
Hadley Rangers U15 |
|
|
Northwood U15 Red |
8
|
1
|
St Albans City U15 Spartans |
|
|
Woodys & Ebogs U15 Phantoms |
2
|
2
|
GFA Enfield U15 SSW |
|
U15 - Blue Division |
|
AEK U15 Black |
3
|
0
|
Hendon United U15 |
|
|
Omonia Youth U15 White |
5
|
0
|
Alexandra Park U15 South |
|
|
Whetstone U15 Lions |
H
|
-
|
HMH U15 Panthers |
[ Home Win was awarded ] |
U15 - Green Division |
|
Borehamwood Youth U15 Knights |
H
|
-
|
Hinton-Finchley U15 Stars |
[ Home Win was awarded ] |
|
Hendon United U15 Gold |
2
|
12
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
|
|
Maccabi London U15 Gold |
1
|
2
|
Whetstone U15 Cougars |
|
|
Omonia Youth U15 Gold |
H
|
-
|
HMH U15 Pumas |
[ Home Win was awarded ] |
|
Woodys & Ebogs U15 Mercurials |
9
|
3
|
Hendon United U15 Blue |
|
U14 - Red Division |
|
AFC Southgate U14 Dragons |
1
|
3
|
Harrow Stars U14 |
|
|
Maccabi London U14 White |
2
|
6
|
GFA Enfield U14 Lions |
|
|
Oakhill Tigers U14 Raiders |
1
|
0
|
Omonia Youth U14 White |
|
|
Omonia Youth U14 Gold |
0
|
4
|
Enfield Rangers U14 Green |
|
U14 - White Division |
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
1
|
3
|
AC Finchley U14 West |
|
|
Hendon United U14 Green |
9
|
1
|
Edmonton Rangers U14 Tigers |
|
|
Maccabi London U14 Blue |
H
|
-
|
Belsize Park U14 Panthers |
[ Home Win was awarded ] |
|
Northwood U14 White |
6
|
2
|
Edmonton United U14 |
|
U14 - Blue Division |
|
AC Finchley U14 South |
4
|
0
|
St Albans City U14 Victoria |
|
|
Colney Heath U14 Magpies |
2
|
9
|
Whetstone U14 Tigers |
|
|
Oakhill Tigers U14 Warriors |
3
|
1
|
Enfield Town Youth FC U14 White |
|
U14 - Green Division |
|
Hadley Rangers U14 |
5
|
4
|
Maccabi London U14 Green |
|
|
HGS Academy U14 Tigers |
2
|
0
|
Hinton-Finchley U14 Stars |
|
U14 - Yellow Division |
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
1
|
12
|
Pro FA Borehamwood FC U14 |
|
|
Enfield Town Youth FC U14 Blue |
2
|
1
|
Bushey Rangers U14 |
|
|
GFA Enfield U14 Bears |
3
|
1
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
|
|
Omonia Youth U14 Green |
2
|
0
|
Norsemen U14 Hawks |
|
U13 - League Cup |
Quarter Final |
Enfield Rangers U13 Green |
2
|
6
|
Whetstone U13 Pumas |
|
U13 - Red Division |
|
Northwood U13 Black |
7
|
0
|
APB FC Barnet U13 Rams |
|
U13 - White Division |
|
St Albans City U13 East |
-
|
A
|
Enfield Town Youth FC U13 |
[ Away Win was awarded ] |
U13 - Blue Division |
|
AC Finchley U13 South |
3
|
2
|
Edmonton Rangers U13 Cougars |
|
|
Northwood U13 Red |
0
|
6
|
Bushey Rangers U13 |
|
U13 - Green Division |
|
Borehamwood 2000 U13 Blue |
1
|
1
|
London Colney Youth U13 Tigers |
|
|
Hinton-Finchley U13 Legends |
2
|
1
|
AEK U13 Eagles |
|
|
Oakhill Tigers U13 Sharks |
3
|
5
|
Northwood U13 White |
|
U13 - Purple Division |
|
AFC Southgate U13 Knights |
1
|
15
|
Hinton-Finchley U13 Stars |
|
|
Hendon United U13 Gold |
6
|
4
|
Whetstone U13 Jaguars |
|
|
Oakhill Tigers U13 Tornados |
9
|
1
|
Maccabi London U13 Yellow |
|
|
Omonia Youth U13 Gold |
14
|
1
|
Turnstyles U13 |
|
U13 Spring Cup Group A |
|
Berkhamsted Raiders U13 Reds |
4
|
0
|
Global FA U13 Flamengo |
|
|
Maccabi London U13 Blue |
H
|
-
|
St Albans City U13 West |
[ Home Win was awarded ] |
U13 Spring Cup Group B |
|
Whetstone U13 Tigers |
1
|
1
|
London Colney Colts U13 Reds |
|
U13 Spring Cup Group D |
|
Omonia Youth U13 White |
1
|
1
|
Whetstone U13 Panthers |
|
U13 SPRING TROPHY GROUP A |
|
AFC Southgate U13 Dragons |
3
|
0
|
Maccabi London U13 Green |
|
U13 SPRING TROPHY B |
|
Alexandra Park U13 North |
3
|
4
|
GFA Enfield U13 Lions |
|
|
Hendon United U13 Blue |
H
|
-
|
Alexandra Park U13 West |
[ Home Win was awarded ] |
U13 SPRING TROPHY C |
|
Omonia Youth U13 Green |
4
|
0
|
Harvesters U13 South |
|
U12 - Red Division |
|
London Colney Colts U12 Blue |
1
|
1
|
Verulam Wolves FC U12 |
|
|
London Colney Colts U12 Reds |
3
|
2
|
London Colney Colts U12 White |
|
|
Maccabi London U12 White |
1
|
3
|
APB FC Barnet U12 Rams |
|
|
Northwood U12 Red |
3
|
2
|
Global FA U12 Santos |
|
|
Whetstone U12 Lions |
0
|
2
|
Wingate & Finchley U12 White |
|
U12 - White Division |
|
Harrow Stars U12 |
8
|
3
|
HGS Academy U12 Raiders |
|
|
Wingate & Finchley U12 Blue |
2
|
3
|
Enfield Town Youth FC U12 White |
|
U12 - Blue Division |
|
Pro Football London U12 White |
H
|
-
|
Oakhill Tigers U12 Wolves |
[ Home Win was awarded ] |
U12 - Green Division |
|
St Albans City U12 Centurions |
0
|
2
|
Enfield Town Youth FC U12 Blue |
|
U12 - Yellow Division |
|
Omonia Youth U12 Green |
1
|
7
|
Alyth Belsize U12 |
|
U12 - Purple Division |
|
London Colney Youth U12 Pumas |
-
|
A
|
Turnstyles U12 |
[ Away Win was awarded ] |
|
Maccabi London U12 Purple |
2
|
5
|
Edmonton United U12 |
|
|
Pro FA Borehamwood FC U12 |
1
|
0
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
|
U12 Spring Plate Group A |
|
AFC Southgate U12 Dragons |
5
|
1
|
Borehamwood 2000 U12 Blue |
|
|
Hinton-Finchley U12 Legends |
0
|
1
|
Edmonton Rangers U12 Falcons |
|
U12 Spring Plate Group B |
|
AFC Southgate U12 Knights |
1
|
0
|
Whetstone U12 Tigers |
|
U12 Spring Plate Group C |
|
APB FC Barnet U12 Raiders |
5
|
0
|
Hinton-Finchley U12 Hotshots |
|
|
Panthera FC U12 Red |
7
|
0
|
Rap-Aid U12 Yellows |
|
U12 Spring Plate Group D |
|
AC Finchley U12 West |
8
|
1
|
New Salamis U12 |
|
|
Pro Football London U12 Blue |
0
|
9
|
Hendon United U12 White |
|
U12 Spring Cup Group A |
|
Enfield Rangers U12 Black |
0
|
9
|
Hinton-Finchley U12 Heroes |
|
|
Maccabi London U12 Gold |
2
|
3
|
HGS Academy U12 Vipers |
|
U12 Spring Cup Group B |
|
Bushey Rangers U12 |
4
|
2
|
Enfield Rangers U12 Green |
|
|
Hendon United U12 Silver |
-
|
A
|
Hinton-Finchley U12 Stars |
[ Away Win was awarded ] |
U11 - Red Division |
|
APB FC Barnet U11 Rams |
Played |
Whetstone U11 Tigers |
|
|
Cassiobury Rangers U11 Reds |
Played |
Harvesters U11 North |
|
|
Maccabi London U11 White |
Played |
Enfield Rangers U11 Black |
|
|
Rap-Aid U11 Reds |
Played |
Wingate & Finchley U11 White |
|
U11 - White Division |
|
Harvesters U11 South |
Played |
Hendon United U11 Blue |
|
|
London Colney Colts U11 Reds |
Played |
Whetstone U11 Pumas |
|
|
Maccabi London U11 Green |
Played |
Maccabi London U11 Blue |
|
|
Norsemen U11 Red |
Played |
Enfield Town Youth FC U11 |
|
U11 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U11 Templars |
Played |
Omonia Youth U11 Gold |
|
|
Edmonton Rangers U11 Scorpions |
Played |
Bushey Rangers U11 |
|
|
GFA Enfield U11 Lions |
Played |
Whetstone U11 Jaguars |
|
|
Hinton-Finchley U11 Legends |
Played |
Northwood U11 Red |
|
|
London Colney Youth U11 Lions |
Played |
AC Finchley U11 North |
|
|
Maccabi London U11 Yellow |
Played |
Alexandra Park U11 North |
|
|
Wingate & Finchley U11 Blue |
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
|
U11 - Green Division |
|
AC Finchley U11 West |
Played |
Omonia Youth U11 Green |
|
|
Aldenham FC U11 |
Played |
AC Finchley U11 South |
|
|
APB FC Barnet U11 Raiders |
Played |
Go Stars U11 |
|
|
Harrow Stars U11 |
Played |
Norsemen U11 Yellow |
|
|
London Colney Colts U11 Whites |
Played |
Omonia Youth U11 White |
|
U11 - Yellow Division |
|
Club SFC U11 White |
Played |
Alyth Belsize U11 |
|
|
Hendon United U11 Gold |
Played |
AC Finchley U11 North-East |
|
|
Whetstone U11 Lions |
Played |
Borehamwood 2000 U11 Blue |
|
U11 Inter Group Friendlies |
|
Borehamwood Youth U11 Knights |
Played |
Enfield Rangers U11 White |
|
|
Woodys & Ebogs U11 Phantoms |
Played |
APB FC Barnet U11 Ravens |
|
|
Woodys & Ebogs U11 Vapors |
Played |
London Colney Colts U11 Blues |
|
U10 Bobby Moore |
|
Enfield Town Youth FC U10 Yellow |
Played |
Club SFC U10 Blue * |
|
|
Global FA U10 Santos |
Played |
London Colney Colts U10 Reds |
|
|
Whetstone U10 Pumas |
Played |
St Albans City U10 North |
|
|
Wingate & Finchley U10 Blue * |
Played |
London Colney Colts U10 Whites |
|
U10 Bobby Charlton |
|
AC Finchley U10 North |
Played |
Maccabi London U10 White * |
|
|
Whetstone U10 Panthers |
Played |
Maccabi London U10 Blue * |
|
|
Whetstone U10 Tigers |
Played |
Panthera FC U10 Red |
|
U10 Gordon Banks |
|
Club SFC U10 Red |
Played |
Norsemen U10 |
|
|
Enfield Rangers U10 Green |
Played |
Rap-Aid U10 Eaglets |
|
|
GFA Enfield U10 Lions |
Played |
Northwood U10 Black |
|
|
Harvesters U10 Scorpions |
Played |
Enfield Town Youth FC U10 Blue |
|
|
Hinton-Finchley U10 Legends |
Played |
Whetstone U10 Lynx |
|
|
Hinton-Finchley U10 Stars |
Played |
AC Finchley U10 West |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
Played |
Oakhill Tigers U10 Eagles |
|
|
Enfield Town Youth FC U10 White |
Played |
Bushey Rangers U10 |
|
|
Maccabi London U10 Yellow * |
Played |
Whetstone U10 Jaguars |
|
|
Northwood U10 Blue |
Played |
Pro Football London U10 |
|
|
Northwood U10 White |
Played |
Borehamwood Youth U10 Knights |
|
U10 Geoff Hurst |
|
Hadley Rangers U10 |
Played |
Club SFC U10 Yellow |
|
|
Hinton-Finchley U10 Heroes |
Played |
Turnstyles U10 |
|
|
Maccabi London U10 Purple * |
Played |
Edmonton Rangers U10 Eagles |
|
|
Omonia Youth U10 Green |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U10 Red |
|
|
Woodys & Ebogs U10 Vapors |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U10 Blue |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Enfield Rangers U10 Black |
Played |
Wingate & Finchley U10 Purples |
|
|
HGS Academy U10 Vipers * |
Played |
Omonia Youth U10 Silver |
|
|
Northwood U10 Red |
Played |
London Colney Colts U10 Blue |
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U09 North |
Played |
HMH U09 United * |
|
|
Aldenham FC U09 * |
Played |
APB FC Barnet U09 Rams |
|
|
Harvesters U09 Jupiter |
Played |
Hinton-Finchley U09 Heroes |
|
U09 Captain Hook |
|
GFA Enfield U09 Lions |
Played |
Maccabi London U09 White * |
|
|
London Colney Colts U09 Reds |
Played |
AC Finchley U09 South |
|
|
London Colney Youth U09 Lions |
Played |
Club SFC U09 Blue |
|
|
St Albans City U09 North |
Played |
Whetstone U09 Pumas |
|
U09 Harry Potter |
|
APB FC Barnet U09 Raiders |
Played |
Bushey Rangers U09 |
|
|
London Colney Colts U09 White |
Played |
Enfield Town Youth FC U09 |
|
U09 Robin Hood |
|
Alexandra Park U09 North |
Played |
Woodys & Ebogs U09 Vapors |
|
|
Club SFC U09 Red |
Played |
Borehamwood Youth U09 Crusaders |
|
|
Club SFC U09 Yellow |
Played |
Northwood U09 Blue |
|
|
Hinton-Finchley U09 Stars |
Played |
Edmonton Rangers U09 Panthers |
|
|
Maccabi London U09 Blue * |
Played |
Norsemen U09 |
|
U09 Peter Pan |
|
Go Stars U09 |
Played |
Club SFC U09 Whites |
|
|
London Colney Youth U09 Pumas |
Played |
Omonia Youth U09 White |
|
|
Oakhill Tigers U09 Hawks |
Played |
Whetstone U09 Jaguars |
|
|
Turnstyles U09 |
Played |
Maccabi London U09 Green * |
|
U08 Billy Bear |
|
APB FC Barnet U08 Rams |
Played |
London Colney Colts U08 Blues |
|
|
Global FA U08 Santos |
Played |
AC Finchley U08 North |
|
|
Harvesters U08 Galaxy |
Played |
Northwood U08 Red |
|
|
Panthera FC U08 Red |
Played |
Club SFC U08 Blue |
|
|
Rap-Aid U08 Lions |
Played |
Wingate & Finchley U08 White |
|
U08 Captain Croc |
|
Alexandra Park U08 North |
Played |
Enfield Town Youth FC FC U08 |
|
|
HGS Academy U08 Raiders |
Played |
Whetstone U08 Panthers |
|
|
London Colney Colts U08 Reds |
Played |
Bushey Rangers U08 |
|
|
Whetstone U08 Pumas |
Played |
Maccabi London U08 White |
|
U08 Cheeky Monkey |
|
AC Finchley U08 South |
Played |
Wingate & Finchley U08 Blue |
|
|
Alexandra Park U08 South |
Played |
Club SFC U08 Yellow |
|
|
APB FC Barnet U08 Raiders |
Played |
Club SFC U08 Red |
|
|
Borehamwood Youth U08 Crusaders |
Played |
St Albans City U08 Central |
|
|
London Colney Colts U08 Whites |
Played |
Panthera FC U08 White |
|
U08 Freddie Fox |
|
Alexandra Park U08 West |
Played |
Club SFC U08 White |
|
|
Maccabi London U08 Yellow |
Played |
London Colney Youth U08 Lions |
|
|
Panthera FC U08 Blue |
Played |
Whetstone U08 Jaguars |
|
U08 Rory Tiger |
|
Belsize Park U08 |
Played |
Maccabi London U08 Purple |
|
|
Harvesters U08 Stars |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U08 |
|
|
Maccabi London U08 Green |
Played |
APB FC Barnet U08 Ravens |
[ Home Win was awarded ] |
|
St Albans City U08 East |
Played |
Hinton-Finchley U08 Legends |
[ Away Win was awarded ] |
U08 Inter Group Friendlies |
|
Enfield Rangers U08 Green |
Played |
Maccabi London U08 Blue |
|
U08 Zena Zebra |
|
Borehamwood Youth U08 Knights |
Played |
Whetstone U08 Lions |
|
|
Hadley Rangers U08 |
Played |
APB FC Barnet U08 Raptors |
|
|
London Colney Youth U08 Pumas |
Played |
GFA Enfield U08 Lions |
|
|
Northwood U08 Green |
Played |
Northwood U08 White |
|
|
Woodys & Ebogs U08 Vapors |
Played |
Hinton-Finchley U08 Heroes |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
Club SFC U07 Red |
Played |
APB FC Barnet U07 Rams |
|
|
Wingate & Finchley U07 White |
Played |
Club SFC U07 Blue |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
Northwood U07 Red |
Played |
Bushey Rangers U07 |
|
|
Woodys & Ebogs U07 Vapors |
Played |
Belsize Park U07 |
|
U07 Larry Lamb |
|
London Colney Youth U07 Pumas |
Played |
Northwood U07 Green |
|
|
New Salamis U07 |
Played |
Enfield Town Youth FC FC U07 |
|
U07 Sidney Seagull |
|
Enfield Rangers U07 Green |
Played |
London Colney Youth U07 Lions |
|
|
Hinton-Finchley U07 |
Played |
MLS Football U07 Pumas |
|
|
Northwood U07 White |
Played |
Borehamwood Youth U07 Crusaders |
|
|
Rap-Aid U07 Eaglets |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U07 Blue |
|
|
Whetstone U07 Harriers |
Played |
AC Finchley U07 North |
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
APB FC Barnet U07 Raiders |
Played |
London Colney Colts U07 Blue |
|
|
Club SFC U07 Yellow |
Played |
St Albans City U07 South |
|
|
Global FA U07 Santos |
Played |
Club SFC U07 Whites |
|
|
Northwood U07 Blue |
Played |
Whetstone U07 Eagles |
|
|
Pro FA Borehamwood FC U07 Red |
Played |
Rap-Aid U07 Lions |
|