|
Home Team |
Score |
Away Team |
Sussex Bluefin Junior Cup |
Round 1 |
Ardingly |
3
|
7
|
Thakeham Village |
|
Round 1 |
FC Sporting |
2
|
5
|
Nyetimber Pirates Reserves |
|
Round 1 |
AFC Acorns |
5
|
0
|
Broadwater Athletic |
|
Round 1 |
Ifield Sports |
3
|
4
|
Montpelier Villa II |
|
Round 1 |
Stedham United Reserves |
H
|
-
|
Ifield Albion |
[ Home Win was awarded ] |
Round 1 |
Cuckfield Town |
-
|
A
|
Storrington Community Reserves |
[ Away Win was awarded ] |
Round 1 |
Rowfant Village |
0
|
7
|
AFC Varndeanians II |
|
Premier Division |
|
Balcombe |
2
|
3
|
Eastbourne Rangers |
|
|
Charlwood |
8
|
1
|
Westfield |
|
|
Cuckfield Rangers |
1
|
0
|
AFC Ringmer |
|
|
Forest Row |
3
|
2
|
AFC Uckfield Town II |
|
|
Lindfield |
5
|
1
|
Willingdon Athletic |
|
|
Rotherfield |
3
|
3
|
Hollington United |
|
Championship |
|
Crawley Devils |
1
|
2
|
Roffey II |
|
|
Hurstpierpont |
5
|
1
|
Copthorne II |
|
|
Nutley |
0
|
6
|
Sidley United |
|
|
Polegate Town |
0
|
3
|
Sovereign Saints |
|
|
Ridgewood |
4
|
4
|
Peacehaven & Telscombe II |
|
|
West Hoathly |
4
|
3
|
Ashurst Wood |
|
Division One |
|
Holland Sports |
3
|
3
|
Balcombe II |
|
|
Lindfield II |
2
|
2
|
Buxted |
|
Division Two North |
|
Burgess Hill Rhinos |
2
|
2
|
Royal Earlswood |
|
|
Crawley & Maidenbower Panthers |
1
|
5
|
South Park 'A' |
|
|
Stones |
1
|
2
|
Godstone |
|
Division Two South |
|
AFC Varndeanians III |
3
|
7
|
Fletching |
|
|
Cuckfield Rangers II |
1
|
1
|
Portslade Athletic |
|
|
Eastbourne Rangers II |
3
|
2
|
Ditchling |
|
|
Plumpton Athletic |
2
|
3
|
Bolney Rovers |
|
|
Willingdon Athletic II |
3
|
3
|
AFC Hurst |
|
Division Three North |
|
Crawley United |
6
|
1
|
Ashurst Wood II |
|
|
East Grinstead Town III |
1
|
1
|
Crawley Devils II |
|
|
Forest Row II |
4
|
3
|
Rotherfield II |
|
|
Horley AFC |
0
|
2
|
DCK Maidenbower |
|
Division Three South |
|
Burgess Hill Albion II |
H
|
-
|
Polegate Town II |
[ Home Win was awarded ] |
|
Horsted Keynes |
3
|
4
|
Ridgewood II |
|
|
Wivelsfield Green |
5
|
7
|
Peacehaven & Telscombe III |
|
Division Four North |
|
AFC Acorns II |
6
|
4
|
Lindfield III |
|
|
Balcombe III |
1
|
1
|
Cuckfield Town II |
|
|
Scaynes Hill |
2
|
1
|
Handcross Village |
|
Division Four South |
|
AFC Uckfield Town IV |
3
|
3
|
Hurstpierpont II |
|
|
Barcombe |
9
|
0
|
Maresfield Village |
|
|
Ditchling II |
2
|
4
|
Eastbourne Athletic |
|
|
Newick |
6
|
1
|
Buxted II |
|
|
Willingdon Athletic III |
5
|
1
|
Ansty Sports & Social II |
|
Division Five North |
|
East Grinstead Meads |
3
|
5
|
Horley AFC II |
|
|
Fairfield |
H
|
-
|
Holland Sports II |
[ Home Win was awarded ] |
|
Galaxy II |
4
|
3
|
East Grinstead Town IV |
|
|
Hartfield |
3
|
1
|
Stones II |
|
|
Old Oxted Town |
1
|
1
|
Ashurst Wood III |
|
Division Five South |
|
AFC Ringmer III |
3
|
1
|
Fairfield II |
|
|
Fletching II |
0
|
9
|
Cuckfield Rangers Developement |
|
|
Keymer & Hassocks |
9
|
0
|
Willingdon Athletic IV |
|
|
Portslade Athletic II |
3
|
2
|
Ardingly II |
|
|
Scaynes Hill II |
2
|
0
|
Lindfield IV |
|
Miscellaneous |
|
Ansty Sports & Social |
4
|
0
|
Brighton & Sussex Medical School (WITHDRAWN) |
|
|
Copthorne III |
2
|
1
|
Nutley II (WITHDRAWN) |
|
|
Galaxy |
H
|
-
|
South Godstone (1st team WITHDRAWN) |
[ Home Win was awarded ] |