|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Red Division |
|
Belstone FC U18 |
2
|
3
|
Olympiacos Youth U18 |
|
|
Hadley Wood & Wingate U18 Eagles |
2
|
1
|
Borehamwood Youth U18 Knights |
|
|
Panathinaikos U18 |
7
|
5
|
Edgware Town U18 Red |
|
U18 - White Division |
|
AEK FC U18 |
1
|
5
|
Enfield Rangers U18 |
|
|
Croxley Green FC U18 Black |
2
|
3
|
Whetstone Wdrs U18 Jaguars |
|
|
St Gregorys United U18 Jaguars |
1
|
2
|
St Albans City U18 West |
|
U18 - Blue Division |
|
AC Finchley U18 North |
6
|
3
|
Northwood U18 |
|
|
Hampstead FC U18 |
4
|
5
|
Pinner JFC U18 |
|
|
St Albans City U18 East |
4
|
1
|
Chorleywood Common U18 Reds |
|
U18 - Green Division |
|
Alexandra Park U18 East |
10
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U18 Foxes |
|
|
Harvesters U18 East |
1
|
2
|
Chorleywood Common U18 Panthers |
|
|
Highgate & Muswell Hill U18 |
3
|
4
|
Brady Maccabi U18 Red |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U18 |
8
|
2
|
Borehamwood 2000 U18 |
|
U16 - League Cup |
Round 3 |
Berkhamsted Raiders U16 Red |
0
|
11
|
AEK FC U16 Black |
|
Round 3 |
Comets U16 |
1
|
0
|
Harvesters U16 South |
|
Round 3 |
Hadley Wood & Wingate U16 Foxes |
8
|
0
|
Olympiacos Youth U16 |
|
Round 3 |
Northwood U16 Red |
8
|
0
|
AEK FC U16 Eagles Gold |
|
U16 - Challenge Cup |
Round 2 |
Brady Maccabi U16 Red |
1
|
8
|
Alexandra Park U16 South |
|
Round 3 |
Chorleywood Common U16 Gunners |
8
|
1
|
Brady Maccabi U16 Blue |
|
Round 3 |
Whetstone Wdrs U16 Panthers |
6
|
0
|
Omonia Youth U16 White |
|
U16 - Red Division |
|
Abbots Youth U16 Red |
3
|
4
|
Harvesters U16 East |
|
U16 - White Division |
|
Omonia Youth U16 Green |
3
|
0
|
AC Finchley U16 South |
|
U16 - Blue Division |
|
Alexandra Park U16 North |
7
|
1
|
Aldenham Excel U16 Panthers |
|
|
Hadley Wood & Wingate U16 Herons |
2
|
4
|
Belstone FC U16 |
|
|
West Herts Youth U16 Stags |
7
|
0
|
Hadley Rangers U16 |
|
U16 - Green Division |
|
Aldenham Excel U16 Tigers |
2
|
2
|
Hinton & Finchley Revolution U16 |
|
U15 - Challenge Cup |
Round 2 |
Alexandra Park U15 South |
H
|
-
|
Maccabi London Lions U15 White |
[ Home Win was awarded ] |
Round 2 |
Belstone FC U15 |
1
|
4
|
Whetstone Wdrs U15 Pumas |
|
Round 2 |
Borehamwood Youth U15 Knights |
5
|
7
|
Highgate & Muswell Hill U15 Raiders |
|
Round 2 |
Brady Maccabi U15 Black |
0
|
12
|
Croxley Green FC U15 Black |
|
Round 2 |
Bushey Rangers U15 Pumas |
3
|
0
|
Brady Maccabi U15 Blue |
|
Round 2 |
Highgate & Muswell Hill U15 United |
1
|
2
|
Alexandra Park U15 West |
|
Round 2 |
North West London Jets U15 |
1
|
9
|
Whetstone Wdrs U15 Lions |
|
Round 2 |
Northwood U15 White |
1
|
11
|
Alexandra Park U15 East |
|
Round 2 |
St Albans Rangers U15 Reds |
1
|
15
|
Harvesters U15 South |
|
Round 2 |
West Herts Youth U15 Stags |
0
|
9
|
St Albans City U15 North |
|
U15 - Green Division |
|
AC Finchley U15 South |
1
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Legends |
|
U15 - Yellow Division |
|
Aldenham Excel U15 Wolves |
3
|
3
|
Alyth Belsize U15 |
|
|
Harvesters U15 East |
-
|
A
|
Hendon United U15 |
[ Away Win was awarded ] |
|
St Gregorys United U15 Pumas |
0
|
4
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes |
|
U14 - Challenge Cup |
Preliminary Round |
Hampstead FC U14 Tigers |
1
|
12
|
Harvesters U14 West |
|
Preliminary Round |
Hendon United U14 |
1
|
2
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
|
U14 - Red Division |
|
Croxley Green FC U14 Black |
1
|
4
|
Alexandra Park U14 North |
|
|
Harvesters U14 South |
2
|
2
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
|
|
Maccabi London Lions U14 White |
-
|
A
|
Whetstone Wdrs U14 Jaguars |
[ Away Win was awarded ] |
U14 - White Division |
|
Belstone FC U14 |
0
|
5
|
Maccabi London Lions U14 Blue |
|
|
Edmonton Rangers U14 Cobras |
5
|
3
|
Harvesters U14 East |
|
|
Hadley Wood & Wingate U14 Foxes |
-
|
A
|
AEK FC U14 Black |
[ Away Win was awarded ] |
|
Highgate & Muswell Hill U14 Foxes |
0
|
3
|
Hampstead FC U14 Stags |
|
U14 - Blue Division |
|
AC Finchley U14 West |
5
|
2
|
Olympiacos Youth U14 |
|
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
3
|
5
|
Whetstone Wdrs U14 Leopards |
|
|
Colney Heath U14 Magpies |
5
|
2
|
AC Finchley U14 South |
|
|
Hendon Youth U14 |
3
|
2
|
Alexandra Park U14 West |
|
|
Omonia Youth U14 White |
5
|
0
|
Aldenham Excel U14 Arrows |
|
U14 - Green Division |
|
Alexandra Park U14 South |
4
|
0
|
Brady Maccabi U14 White |
|
|
Brady Maccabi U14 Red |
3
|
3
|
100% Soccer School U14 |
|
|
Hadley Rangers U14 |
2
|
3
|
Highgate & Muswell Hill U14 Panthers |
|
|
St Albans Rangers U14 Zelos |
1
|
3
|
AEK FC U14 Gold |
|
U13 - League Cup |
Round 2 |
AC Finchley U13 North |
4
|
1
|
St Albans Rangers U13 Blue |
|
Round 2 |
AC Finchley U13 West |
1
|
10
|
Harvesters U13 North |
|
Round 2 |
Borehamwood 2000 U13 Red |
1
|
4
|
Whetstone Wdrs U13 Panthers |
|
Round 2 |
Enfield Rangers U13 |
1
|
9
|
Hadley Rangers U13 Extensions |
|
Round 2 |
Harvesters U13 South |
2
|
4
|
Edmonton Eagles U13 Barsulola |
|
Round 2 |
Hendon United U13 Netanya |
2
|
6
|
Hadley Rangers U13 West |
|
Round 2 |
Hinton & Finchley Revolution U13 |
4
|
3
|
Bushey Rangers U13 |
|
Round 2 |
Oakhill Tigers U13 Predators |
4
|
3
|
Belmont United U13 Spartans |
|
Round 2 |
Omonia Youth U13 Green |
1
|
7
|
Norsemen FC U13 |
|
Round 2 |
Potters Bar United U13 Whites |
4
|
5
|
Omonia Youth U13 Gold |
|
Round 2 |
St Albans City U13 North |
0
|
8
|
Edmonton Rangers U13 Owls |
|
Round 2 |
West Herts Youth U13 Stags |
2
|
1
|
Maccabi London Lions U13 Blue |
|
U13 - White Division |
|
Hadley Wood & Wingate U13 Foxes |
H
|
-
|
Northwood U13 Red |
[ Home Win was awarded ] |
U13 - Blue Division |
|
Alexandra Park U13 West |
1
|
2
|
Whetstone Wdrs U13 Jaguars |
|
U13 - Green Division |
|
Alexandra Park U13 South |
0
|
4
|
Hadley Wood & Wingate U13 Herons |
|
|
Brady Maccabi U13 White |
4
|
0
|
St Albans City U13 East |
|
U13 - Yellow Division |
|
Berkhamsted Raiders U13 White |
3
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U13 Cosmos |
|
|
Highgate & Muswell Hill U13 Fire |
7
|
1
|
Brady Maccabi U13 HGS |
|
|
Oakhill Tigers U13 Cobras |
0
|
1
|
St Albans Rangers U13 White |
|
|
Whetstone Wdrs U13 Leopards |
6
|
2
|
Omonia Youth U13 White |
|
U12 - League Cup |
Round 2 |
AFC Oaklands U12 |
4
|
3
|
Hendon United U12 White |
|
Round 2 |
Arsenal Ladies U12 |
2
|
3
|
AC Finchley U12 North |
|
Round 2 |
Borehamwood Youth U12 Knights |
7
|
0
|
Brady Maccabi U12 Blue |
|
Round 2 |
Colney Heath U12 Jackdaws |
3
|
1
|
Whetstone Wdrs U12 Jaguars |
|
Round 2 |
Hadley Rangers U12 North |
0
|
5
|
London Colney Colts U12 Red |
|
Round 2 |
Hinton & Finchley Revolution U12 |
2
|
7
|
Omonia Youth U12 Green |
|
Round 2 |
London Colney Colts U12 Blue |
6
|
1
|
Colney Heath U12 Martins |
|
Round 2 |
London Colney Youth U12 |
9
|
2
|
North West London Jets U12 |
|
Round 2 |
Turnstyles Football U12 |
1
|
6
|
St Albans City U12 North |
|
Round 2 |
Whetstone Wdrs U12 Pumas |
H
|
-
|
Brady Maccabi U12 Reds |
[ Home Win was awarded ] |
U12 - Challenge Cup |
Round 2 |
Colney Heath U12 Harriers |
2
|
0
|
Colney Heath U12 Magpies |
|
U12 - White Division |
|
Northwood U12 Red |
1
|
7
|
Whetstone Wdrs U12 Tigers |
|
|
Omonia Youth U12 Gold |
0
|
1
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
|
U12 - Blue Division |
|
Hadley Wood & Wingate U12 Foxes |
4
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U12 Dynamo |
|
|
St Albans City U12 East |
4
|
2
|
Alexandra Park U12 North |
|
U12 - Green Division |
|
Alexandra Park U12 South |
3
|
0
|
Maccabi London Lions U12 Yellow |
|
|
Hadley Wood & Wingate U12 Falcons |
2
|
0
|
Edmonton Rangers U12 Sharks |
|
|
St Albans City U12 South |
-
|
A
|
Harvesters U12 South |
[ Away Win was awarded ] |
|
Whetstone Wdrs U12 Lions |
9
|
0
|
AC Finchley U12 South |
|
U12 - Yellow Division |
|
Borehamwood Youth U12 Templars |
2
|
2
|
Omonia Youth U12 White |
|
|
Brady Maccabi U12 White |
2
|
4
|
Hendon United U12 Red |
|
|
Hadley Rangers U12 West |
5
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U12 Juniors |
|
U12 - Purple Division |
|
Alexandra Park U12 West |
0
|
3
|
St Albans Rangers U12 |
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 Bears |
1
|
9
|
Hadley Wood & Wingate U12 Eagles |
|
|
Omonia Youth U12 Silver |
H
|
-
|
Hadley Rangers U12 South |
[ Home Win was awarded ] |
U11 - Red Division |
|
Edgware Town U11 Red |
Played |
London Colney Colts U11 Blue |
|
|
Harvesters U11 Wildcats |
Played |
London Colney Colts U11 Red |
|
|
Maccabi London Lions U11 White |
Played |
Enfield Rangers U11 Green |
|
|
West Herts Youth U11 Stags |
Played |
Whetstone Wdrs U11 Lions |
|
U11 - White Division |
|
AC Finchley U11 North |
Played |
Alexandra Park U11 North |
|
|
AC Finchley U11 South |
Played |
Belstone FC U11 |
|
|
Maccabi London Lions U11 Green |
Played |
Omonia Youth U11 Green |
|
U11 - Blue Division |
|
Brady Maccabi U11 Red |
Played |
AC Finchley U11 West |
|
|
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes |
Played |
St Albans Rangers U11 |
|
|
Hadley Wood & Wingate U11 Herons |
Played |
Bushey & Oxhey FC U11 Sharks |
|
|
Oakhill Tigers U11 Falcons |
Played |
Omonia Youth U11 Gold |
|
U11 - Green Division |
|
Cassiobury Rangers U11 Clarets |
Played |
Turnstyles Football U11 |
|
|
Omonia Youth U11 Silver |
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
|
|
Omonia Youth U11 White |
Played |
Hampstead FC U11 |
|
|
Potters Bar United U11 Blacks |
Played |
Maccabi London Lions U11 Yellow |
|
U11 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U11 South |
Played |
Colney Heath U11 Magpies |
|
|
Brady Maccabi U11 White |
Played |
Enfield Rangers U11 Black |
|
|
Highgate & Muswell Hill U11 Dynamo |
Played |
Northwood U11 White |
|
|
Mill Hill Village Youth U11 |
Played |
Whetstone Wdrs U11 Jaguars |
|
U11 - Purple Division |
|
Alyth Belsize U11 Red |
Played |
West Herts Youth U11 Bucks |
|
|
Borehamwood 2000 U11 |
Played |
Brady Maccabi U11 Blue |
|
|
Colney Heath U11 Jackdaws |
Played |
Bushey Rangers U11 |
|
|
Cuffley Youth U11 Phoenix |
Played |
Hendon United U11 Blue |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Leopards |
Played |
Alyth Belsize U11 Black |
|
U10 Bobby Moore |
|
AC Finchley U10 North |
Played |
Harvesters U10 Leopards |
|
|
AFC Oaklands U10 |
Played |
Edmonton Rangers U10 Dragons |
|
|
Alexandra Park U10 North |
Played |
Northwood U10 Red |
|
|
London Colney Colts U10 Red |
Played |
Norsemen FC U10 |
|
U10 Bobby Charlton |
|
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes |
Played |
Belstone FC U10 |
|
|
Hendon United U10 |
Played |
Maccabi London Lions U10 Green |
|
|
Omonia Youth U10 Green |
Played |
Colney Heath U10 Magpies |
|
|
West Herts Youth U10 Stags |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends |
|
|
Whetstone Wdrs U10 Panthers |
Played |
Borehamwood Youth U10 Knights |
|
U10 Gordon Banks |
|
AC Finchley U10 West |
Played |
Harvesters U10 Tigers |
|
|
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
Played |
Maccabi London Lions U10 Yellow |
|
|
Enfield Rangers U10 Black |
Played |
Omonia Youth U10 White |
|
|
Hadley Wood & Wingate U10 Eagles |
Played |
Brady Maccabi U10 Reds |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars |
Played |
Hadley Rangers U10 |
|
|
St Albans Rangers U10 Hawks |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Cougars |
|
|
Turnstyles Football U10 Green |
Played |
Northwood U10 White |
|
|
Whetstone Wdrs U10 Lions |
Played |
Woodys Wanderers U10 Mercurials |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Borehamwood Youth U10 Lancers |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes |
|
|
Brady Maccabi U10 White |
Played |
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
|
|
East Barnet Youth U10 Eagles |
Played |
London Colney Colts U10 White |
|
|
Go Stars U10 |
Played |
St Albans Rangers U10 Eagles |
|
|
Maccabi London Lions U10 Purple |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Blues |
|
|
Omonia Youth U10 Gold |
Played |
Hampstead FC U10 Sharks |
|
|
Woodys Wanderers U10 Magistas |
Played |
Bushey Rangers U10 |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Arsenal Ladies U10 |
Played |
Highgate & Muswell Hill U10 Real |
|
|
Edgware Town U10 |
Played |
Woodys Wanderers U10 Vapors |
|
|
Maccabi London Lions U10 White |
Played |
AC Finchley U10 South |
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U9 North |
Played |
Maccabi London Lions U9 White |
|
|
Borehamwood Youth U9 Knights |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Panthers |
|
|
Comets U9 |
Played |
AC Finchley U9 West |
|
|
Edgware Town U9 |
Played |
West Herts Youth U9 Stags |
|
|
Enfield Rangers U9 Green |
Played |
Northwood U9 Red |
|
U09 Captain Hook |
|
London Colney Colts U9 Red |
Played |
Colney Heath U9 Jackdaws |
|
|
Maccabi London Lions U9 Blue |
Played |
Enfield Rangers U9 Black |
|
|
Turnstyles Football U9 Green |
Played |
Oakhill Tigers U9 Raiders |
|
|
West Herts Youth U9 Bucks |
Played |
Borehamwood Youth U9 Crusaders |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Lions |
Played |
Alexandra Park U9 North |
|
U09 Harry Potter |
|
Colney Heath U9 Magpies |
Played |
Cassiobury Rangers U9 Clarets |
|
|
Croxley Green FC U9 Black |
Played |
Edmonton Rangers U9 Tigers |
|
|
Harvesters U9 Coyotes |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Tigers |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U9 Stars |
Played |
Omonia Youth U9 Green |
|
|
Maccabi London Lions U9 Green |
Played |
Northwood U9 White |
|
|
Oakhill Tigers U9 Warriors |
Played |
Omonia Youth U9 White |
|
U09 Robin Hood |
|
Go Stars U9 |
Played |
Potters Bar Crusaders U9 |
|
|
Northwood U9 Blue |
Played |
Maccabi London Lions U9 Yellow |
|
|
Omonia Youth U9 Gold |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U9 Heroes |
|
|
St Albans Rangers U9 Tigers |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U9 Legends |
|
U09 Friendlies |
|
Harvesters U9 Huskies |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Pumas |
|
U08 Billy Bear |
|
AC Finchley U8 North |
Played |
Omonia Youth U8 Green |
|
|
Cassiobury Rangers U8 Clarets |
Played |
Alexandra Park U8 North |
|
|
Colney Heath U8 Harriers |
Played |
Woodys Wanderers U8 Evopower |
|
|
Croxley Green FC U8 Black |
Played |
Harvesters U8 Lions |
|
|
Maccabi London Lions U8 White* |
Played |
Enfield Rangers U8 Black |
|
U08 Captain Croc |
|
Borehamwood Youth U8 Crusaders |
Played |
Maccabi London Lions U8 Blue* |
|
|
Enfield Rangers U8 Green |
Played |
Oakhill Tigers U8 Tornados |
|
|
Hadley Wood & Wingate U8 Herons |
Played |
Alexandra Park U8 South |
|
|
Harvesters U8 Jaguars |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Panthers |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Legends |
Played |
Hadley Rangers U8 |
|
|
Northwood U8 White |
Played |
AC Finchley U8 South* |
|
|
Whetstone Wdrs U8 Jaguars |
Played |
Omonia Youth U8 White |
|
U08 Freddie Fox |
|
Colney Heath U8 Magpies |
Played |
Turnstyles Football U8 Green |
|
|
Harvesters U8 Cougars |
Played |
AEK FC U8 Eagles |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Stars |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Lions |
|
|
Maccabi London Lions U8 Green* |
Played |
West Herts Youth U8 Stags |
|
U08 Rory Tiger |
|
Harvesters U8 Wildcats |
Played |
Omonia Youth U8 Silver |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes |
Played |
West Herts Youth U8 Bucks |
|
|
London Colney Colts U8 Blue |
Played |
Bushey Rangers U8 |
|
|
Maccabi London Lions U8 Yellow* |
Played |
Maccabi London Lions U8 Purple* |
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
Northwood U8 Red |
Played |
Alexandra Park U8 West |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
Enfield Rangers U7 Black |
Played |
Harvesters U7 Leopards |
|
|
London Colney Colts U7 Red |
Played |
AC Finchley U7 North |
|
|
Northwood U7 Red |
Played |
Maccabi London Lions U7 Leopards |
|
|
Whetstone Wdrs U7 Eagles |
Played |
Croxley Green FC U7 Black |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
Harvesters U7 Cheetahs |
Played |
Hadley Wood & Wingate U7 Foxes |
|
|
Maccabi London Lions U7 Pumas* |
Played |
AC Finchley U7 South |
|
|
Oakhill Tigers U7 Panthers |
Played |
Croxley Green FC U7 White |
|
|
Woodys Wanderers U7 Hypervenoms |
Played |
Enfield Rangers U7 Green |
|
U07 Larry Lamb |
|
Hadley Wood & Wingate U7 Herons |
Played |
Whetstone Wdrs U7 Ravens |
|
|
Harvesters U7 Tigers |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U7 |
|
|
Northwood U7 White |
Played |
AC Finchley U7 West |
|
U07 Sidney Seagull |
|
Harvesters U7 Pumas |
Played |
Woodys Wanderers U7 Tiempos |
|
|
London Colney Youth U7 |
Played |
Colney Heath U7 Magpies |
|
|
West Herts Youth U7 Stags |
Played |
St Albans Rangers U7 Foxes |
|
Miscellaneous |
|
Croxley Green FC U12 Black |
1
|
2
|
Edgware Town U12 |
|
|
Enfield Town FC Youth U18 |
8
|
0
|
Bushey Rangers U18 |
|