|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 18 - League Cup |
Round 1 |
Chorleywood U18 Spitfires |
5
|
3
|
Edson Youth U18 |
|
Under 18 - Red Division |
|
Alexandra Park U18 East |
3
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U18 |
|
|
Northwood U18 {Eighteen} |
5
|
2
|
Croxley Youth U18 {Seventeen} |
|
Under 18 - White Division |
|
Alexandra Park U18 North |
0
|
1
|
Evergreen U18 Youth |
|
|
Harvesters U18 North |
2
|
3
|
Alexandra Park U18 Youth |
|
Under 18 - Blue Division |
|
Olympiacos U18 |
5
|
4
|
Alexandra Park U18 West |
|
Under 18 - Green Division |
|
Hinton & Finchley Revolution U18 |
2
|
1
|
Garston Boys U18 |
|
Under 18 - Yellow Division |
|
Northwood U18 Blue |
3
|
5
|
Whetstone Wanderers U18 Tigers |
|
|
VEP Knights U18 |
12
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U18 Raiders |
|
Under 18 - Purple Division |
|
Evergreen U18 Juniors |
0
|
3
|
Brady Maccabi U18 |
|
Under 16 - Challenge Cup |
Round 1 |
Everett Rovers U16 |
7
|
1
|
Burnt Oak Rangers U16 |
|
Round 1 |
Highgate & Muswell Hill U16 Wildcats |
4
|
2
|
Hinton & Finchley Revolution U16 |
|
Round 1 |
Northwood U16 Red |
-
|
A
|
Alexandra Park U16 South |
[ Away Win was awarded ] |
Under 16 - Red Division |
|
Alexandra Park U16 North |
1
|
1
|
Harvesters U16 North |
|
|
Gadeside Rangers U16 |
1
|
5
|
Chorleywood U16 Aspire |
|
|
London Maccabi Lions U16 White |
3
|
2
|
Rickmansworth Youth U16 Raiders |
|
Under 16 - White Division |
|
Aldenham FC Excel U16 Eagles |
1
|
1
|
Edmonton Rangers U16 Foxes |
|
|
Highgate & Muswell Hill U16 |
2
|
2
|
AC Finchley U16 South |
|
|
London Maccabi Lions U16 Blue |
0
|
6
|
Cassiobury Rangers U16 Panthers |
|
|
Olympiacos U16 |
1
|
1
|
Omonia U16 Green |
|
Under 16 - Blue Division |
|
AC Finchley U16 North |
1
|
3
|
St Albans Rangers U16 |
|
|
Enfield Rangers U16 |
0
|
2
|
Northwood U16 Black |
|
Under 16 - Green Division |
|
Hendon United U16 |
4
|
4
|
Brady Maccabi U16 |
|
|
Potters Bar United U16 Whites |
1
|
1
|
Oakhill Tigers U16 Falcons |
|
|
St Albans City U16 Warriors |
5
|
1
|
Harvesters U16 South |
|
Under 15 - Challenge Cup |
Round 1 |
AC Finchley U15 North |
11
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U15 |
|
Round 1 |
Belstone FC U15 |
9
|
0
|
Pinner JFC U15 |
|
Round 1 |
Borehamwood Youth U15 Knights |
5
|
0
|
Alexandra Park U15 South |
|
Round 1 |
Cassiobury Rangers U15 Panthers |
3
|
6
|
London Colney U15 |
|
Round 1 |
Edmonton Rangers U15 Tigers |
1
|
6
|
Olympiacos U15 White |
|
Round 1 |
Enfield Rangers U15 Black |
6
|
2
|
Croxley Youth U15 Reds |
|
Round 1 |
Gadeside Rangers U15 |
16
|
0
|
Enfield Rangers U15 White |
|
Round 1 |
Harvesters U15 South |
3
|
1
|
London Maccabi Lions U15 Blue |
|
Round 1 |
Olympiacos U15 Red |
0
|
5
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
|
Round 1 |
Panathinaikos Youth U15 White |
2
|
6
|
Oakhill Tigers U15 Pumas |
|
Round 1 |
Sandridge Rovers U15 |
4
|
2
|
Aldenham FC Excel U15 Tigers |
|
Round 1 |
St Albans City U15 South |
3
|
0
|
AEK Youth FC U15 |
|
Round 1 |
St Albans Rangers U15 Red |
2
|
6
|
TFA Crouch End U15 Lions |
|
Round 1 |
Sun Postal U15 |
6
|
0
|
Brady Maccabi U15 |
|
Round 1 |
Whetstone Wanderers U15 Lynx |
1
|
12
|
Hadley Rangers U15 |
|
Round 1 |
Whetstone Wanderers U15 Pumas |
13
|
0
|
St Albans Rangers U15 Blue |
|
Under 15 - Red Division |
|
Alexandra Park U15 North |
1
|
0
|
Harvesters U15 North |
|
|
London Maccabi Lions U15 White |
1
|
3
|
Whetstone Wanderers U15 Lions |
|
|
Omonia U15 Gold |
4
|
2
|
Northwood U15 |
|
|
St Albans City U15 West |
1
|
2
|
Panathinaikos Youth U15 Green |
|
|
TFA Crouch End U15 Vampires |
2
|
3
|
Cassiobury Rangers U15 Pumas |
|
Under 15 - White Division |
|
Enfield Rangers U15 Green |
4
|
1
|
Tring Tornadoes JSC U15 Hornets |
|
|
Nascot Wood Rangers U15 Hawks |
3
|
4
|
Aldenham FC Excel U15 Scorpions |
|
Under 14 - Red Division |
|
Harvesters U14 North |
3
|
1
|
Panathinaikos Youth U14 |
|
|
Olympiacos U14 |
3
|
1
|
Edmonton Rangers U14 Eagles |
|
|
St Albans City U14 North |
0
|
3
|
Whetstone Wanderers U14 Pumas |
|
|
Whetstone Wanderers U14 Cougars |
2
|
2
|
Alexandra Park U14 North |
|
Under 14 - White Division |
|
Belstone FC U14 |
3
|
1
|
Alexandra Park U14 East |
|
|
Bushey & Oxhey FC U14 Pumas |
0
|
3
|
Evergreen U14 Juniors |
|
|
Croxley Youth U14 Pumas |
0
|
7
|
London Maccabi Lions U14 White |
|
|
Potters Bar United U14 Blacks |
1
|
4
|
Hadley Wood & Wingate U14 Eagles |
|
|
Whetstone Wanderers U14 Tigers |
4
|
8
|
AC Finchley U14 North |
|
Under 14 - Blue Division |
|
Aldenham FC Excel U14 Rhinos |
1
|
1
|
London Maccabi Lions U14 Blue |
|
|
Enfield Rangers U14 |
8
|
1
|
Brady Maccabi U14 White |
|
|
St Albans City U14 East |
0
|
1
|
St Albans City U14 South |
|
Under 14 - Green Division |
|
Brady Maccabi U14 Red |
3
|
6
|
E.B.O.G. U14 Juventa |
|
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
10
|
5
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
|
|
Harvesters U14 South |
1
|
5
|
Gadeside Rangers U14 |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U14 |
13
|
1
|
Bushey Rangers U14 Eagles |
|
|
London Colney U14 |
3
|
1
|
AC Finchley U14 South |
|
Under 14 - Yellow Division |
|
Hadley Wood & Wingate U14 Foxes |
1
|
2
|
Alexandra Park U14 South |
|
|
Highgate & Muswell Hill U14 Athletic |
3
|
6
|
Highgate & Muswell Hill U14 |
|
|
Rickmansworth Youth U14 Rebels |
6
|
2
|
Aldenham FC Excel U14 Harriers |
|
Under 13 - Challenge Cup |
Preliminary Round |
Alexandra Park U13 North |
3
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U13 Foxes |
|
Preliminary Round |
Alexandra Park U13 South |
5
|
1
|
Harvesters U13 East |
|
Preliminary Round |
Belmont United U13 |
4
|
2
|
Hadley Rangers U13 |
|
Preliminary Round |
Belstone FC U13 |
1
|
0
|
Brady Maccabi U13 Blue |
|
Preliminary Round |
Berkhamsted Raiders U13 Blue |
3
|
9
|
Panathinaikos Youth U13 |
|
Preliminary Round |
Berkhamsted Raiders U13 Red |
H
|
-
|
Northwood U13 Red |
[ Home Win was awarded ] |
Preliminary Round |
Brady Maccabi U13 Red |
0
|
19
|
TFA Crouch End U13 Vampires |
|
Preliminary Round |
Hadley Wood & Wingate U13 Herons |
0
|
14
|
Enfield Rangers U13 |
|
Preliminary Round |
Harvesters U13 South |
5
|
2
|
Borehamwood Youth U13 Crusaders |
|
Preliminary Round |
Highgate & Muswell Hill U13 Gladiators |
2
|
4
|
Croxley Youth U13 Kestrels |
|
Preliminary Round |
Hinton & Finchley Revolution U13 |
H
|
-
|
Pinner JFC U13 (WITHDRAWN) |
[ Home Win was awarded ] |
Preliminary Round |
London Maccabi Lions U13 Blue |
7
|
1
|
Oakhill Tigers U13 Knights |
|
Preliminary Round |
Northwood U13 White |
1
|
11
|
St Albans City U13 South |
|
Preliminary Round |
Olympiacos U13 |
0
|
8
|
AC Finchley U13 South |
|
Preliminary Round |
Omonia U13 Green |
1
|
3
|
Sun Postal U13 Blue |
|
Preliminary Round |
Potters Bar United U13 |
5
|
0
|
Burnt Oak Rangers U13 |
|
Preliminary Round |
Sandridge Rovers U13 |
1
|
3
|
Everett Rovers U13 Blue |
|
Preliminary Round |
St Albans City U13 North |
4
|
1
|
Edmonton Rangers U13 Bears |
|
Preliminary Round |
West Herts Youth FC U13 Stags |
6
|
5
|
Edmonton Rangers U13 Jaguars |
|
Under 13 - Red Division |
|
Abbots Youth U13 Red |
3
|
4
|
AC Finchley U13 North |
|
|
Harvesters U13 North |
0
|
4
|
AEK Youth FC U13 Eagles Black |
|
|
Pinnacle U13 |
3
|
3
|
Chorleywood U13 Gunners |
|
|
Sun Postal U13 Yellow |
1
|
1
|
London Maccabi Lions U13 White |
|
Under 12 - League Cup |
Round 1 |
Borehamwood 2000 U12 |
5
|
1
|
Bushey & Oxhey FC U12 Bears |
|
Round 1 |
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
4
|
1
|
Alexandra Park U12 East |
|
Round 1 |
Brady Maccabi U12 Blue |
1
|
8
|
Whetstone Wanderers U12 Pumas |
|
Round 1 |
Bushey & Oxhey FC U12 Dragons |
2
|
2
|
London Maccabi Lions U12 Blue |
[ Home Win on penalties ] |
Round 1 |
Everett Rovers U12 Blue |
5
|
1
|
Harvesters U12 South |
|
Round 1 |
Hadley Wood & Wingate U12 Foxes |
0
|
9
|
Edmonton Rangers U12 Cougars |
|
Round 1 |
Hinton & Finchley Revolution U12 Yellow |
0
|
2
|
Whetstone Wanderers U12 Tigers |
|
Round 1 |
London Maccabi Lions U12 White |
6
|
1
|
Whetstone Wanderers U12 Cougars |
|
Round 1 |
Muswell Hill U12 Vipers |
3
|
16
|
Whetstone Wanderers U12 Jaguars |
|
Round 1 |
Northwood U12 White |
1
|
1
|
AC Finchley U12 North |
[ Away Win on penalties ] |
Round 1 |
Pinnacle U12 |
-
|
A
|
Harvesters U12 North |
[ Away Win was awarded ] |
Round 1 |
Potters Bar United U12 Stripes |
H
|
-
|
TFA Crouch End U12 Lions |
[ Home Win was awarded ] |
Round 1 |
TFA Crouch End U12 Vampires (WITHDRAWN) |
4
|
3
|
Edmonton Rangers U12 Falcons |
|
Round 1 |
West Herts Youth FC U12 Stags |
7
|
1
|
Alexandra Park U12 North |
|
Round 1 |
Whetstone Wanderers U12 Lions |
5
|
1
|
Croxley Youth U12 Clarets |
|
Under 12 - Green Division |
|
Alexandra Park U12 South |
2
|
5
|
Colney Heath U12 Magpies |
|
|
Brady Maccabi U12 Reds |
0
|
9
|
Muswell Hill U12 Titans |
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 United |
3
|
1
|
Alexandra Park U12 West |
|
|
London Maccabi Lions U12 Green |
3
|
3
|
Omonia U12 Green |
|
|
Omonia U12 Gold |
H
|
-
|
Brady Maccabi U12 White |
[ Home Win was awarded ] |
Under 12 - Yellow Division |
|
AC Finchley U12 South |
5
|
1
|
Hadley Rangers U12 West |
|
|
Cassiobury Rangers U12 Lions |
1
|
5
|
Hadley Rangers U12 East |
|
|
Olympiacos U12 Red |
6
|
0
|
St Albans Rangers U12 Red |
|
Under 12 - Purple Division |
|
Alyth Belsize U12 |
6
|
2
|
Harvesters U12 East |
|
|
Borehamwood Youth U12 Knights |
2
|
1
|
Bushey & Oxhey FC U12 Eagles |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U12 Purple |
4
|
1
|
Oxhey Jets Youth U12 |
|
|
Potters Bar United U12 Blacks |
6
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U12 Raiders |
|
Under 11 - League Cup Group A |
|
Aldenham FC Excel U11 Athletic |
2
|
4
|
AC Finchley U11 North |
|
|
Hadley Rangers U11 |
2
|
10
|
Highgate & Muswell Hill U11 |
|
Under 11 - League Cup Group B |
|
Brady Maccabi U11 Red |
0
|
6
|
Edmonton Rangers U11 Cobras |
|
|
Hadley Wood & Wingate U11 Eagles |
4
|
4
|
Alexandra Park U11 West |
|
Under 11 - League Cup Group C |
|
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
V |
Enfield Rangers U11 |
[ Void ] |
|
Bushey & Oxhey FC U11 Tigers |
1
|
5
|
Olympiacos U11 |
|
Under 11 - League Cup Group D |
|
AS Southgate U11 Tigers |
0
|
9
|
Whetstone Wanderers U11 Jaguars |
|
|
Colney Heath U11 Jackdaws |
2
|
2
|
AC Finchley U11 West |
|
Under 11 - League Cup Group E |
|
Bushey & Oxhey FC U11 Panthers |
2
|
1
|
Northwood U11 White |
|
|
Potters Bar United U11 Blacks |
5
|
3
|
St Albans Rangers U11 Red |
|
Under 11 - League Cup Group F |
|
St Albans Rangers U11 White |
3
|
10
|
Borehamwood 2000 U11 |
|
|
TFA Crouch End U11 Lions |
2
|
4
|
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes |
|
Under 11 - League Cup Group G |
|
Gadeside Rangers U11 Hornets |
0
|
6
|
Northwood U11 Red |
|
|
Rickmansworth Youth U11 Raptors |
1
|
2
|
Whetstone Wanderers U11 Lions |
|
Under 11 - League Cup Group H |
|
Colney Heath U11 Magpies |
4
|
1
|
London Maccabi Lions U11 Green |
|
|
Harvesters U11 East |
3
|
3
|
Hinton & Finchley Revolution U11 |
|
Under 11 - League Cup Group I |
|
Bushey & Oxhey FC U11 Lions |
2
|
2
|
AC Finchley U11 South |
|
|
Potters Bar Crusaders U11 Blues |
1
|
4
|
Omonia U11 White |
|
Under 11 - League Cup Group J |
|
Cassiobury Rangers U11 Clarets |
5
|
0
|
Alexandra Park U11 South |
|
|
Potters Bar Crusaders U11 Raiders |
3
|
2
|
London Maccabi Lions U11 Blue |
|
Under 11 - League Cup Group K |
|
Panathinaikos Youth U11 |
1
|
7
|
AEK Youth FC U11 |
|
|
TFA Crouch End U11 Vampires |
5
|
5
|
Harvesters U11 West |
|
Under 11 - League Cup Group L |
|
Edmonton Rangers U11 Lions |
7
|
0
|
Gadeside Rangers U11 Tigers |
|
|
Pinner JFC U11 |
1
|
4
|
Cassiobury Rangers U11 Blues |
|
Under 11 - Red Division |
|
Harvesters U11 North |
3
|
0
|
Harvesters U11 South |
|
|
London Maccabi Lions U11 White |
0
|
2
|
Alexandra Park U11 North |
|
|
Omonia U11 Green |
2
|
2
|
Croxley Youth U11 Panthers |
|
|
Pinner United U11 |
6
|
0
|
Whetstone Wanderers U11 Pumas |
|
|
Whetstone Wanderers U11 Tigers |
2
|
3
|
Aldenham FC Excel U11 United |
|
Under 10 (7-a-side) - League Cup |
Round 1 |
AC Finchley U10 South |
10
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U10 |
|
Round 1 |
AC Finchley U10 West |
6
|
0
|
Omonia U10 Green |
|
Round 1 |
Alexandra Park U10 West |
H
|
-
|
TFA Crouch End U10 Leopards |
[ Home Win was awarded ] |
Round 1 |
Belmont United U10 Spartans |
7
|
1
|
Oakhill Tigers U10 Preditors |
|
Round 1 |
Brady Maccabi U10 Red |
2
|
0
|
Whetstone Wanderers U10 Pumas |
|
Round 1 |
Bushey & Oxhey FC U10 Falcons |
2
|
6
|
West Herts Youth FC U10 Stags |
|
Round 1 |
Bushey Rangers U10 |
5
|
10
|
TFA Crouch End U10 Lions |
|
Round 1 |
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
3
|
5
|
Hadley Wood & Wingate U10 Herons |
|
Round 1 |
Croxley Youth U10 Vipers |
5
|
2
|
Alexandra Park U10 South |
|
Round 1 |
Enfield Rangers U10 |
6
|
0
|
Borehamwood 2000 U10 White |
|
Round 1 |
Gadeside Rangers U10 |
4
|
8
|
Whetstone Wanderers U10 Lions |
|
Round 1 |
Hadley Rangers U10 West |
2
|
6
|
Borehamwood 2000 U10 Red |
|
Round 1 |
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes |
6
|
1
|
Hadley Rangers U10 East |
|
Round 1 |
Harvesters U10 East |
2
|
11
|
Alexandra Park U10 North |
|
Round 1 |
Harvesters U10 West |
0
|
9
|
Hinton & Finchley Revolution U10 |
|
Round 1 |
London Maccabi Lions U10 Blue |
9
|
1
|
St Albans Rangers U10 Red |
|
Round 1 |
Northwood U10 Red |
7
|
4
|
Edmonton Rangers U10 Hawks |
|
Round 1 |
Northwood U10 White |
1
|
6
|
St Albans Rangers U10 Blue |
|
Round 1 |
Olympiacos U10 (WITHDRAWN) |
2
|
11
|
London Maccabi Lions U10 Green |
|
Round 1 |
Omonia U10 Silver |
H
|
-
|
TFA Crouch End U10 Tigers |
[ Home Win was awarded ] |
Round 1 |
Omonia U10 Whites |
H
|
-
|
Colney Heath U10 Magpies |
[ Home Win was awarded ] |
Round 1 |
Pinnacle U10 |
5
|
3
|
Harvesters U10 South |
|
Round 1 |
TFA Crouch End U10 Vampires |
6
|
1
|
Panathinaikos Youth U10 |
|
Round 1 |
Whetstone Wanderers U10 Tigers |
6
|
2
|
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
|
Under 10 (7-a-side) - Red Division |
|
London Colney U10 |
0
|
4
|
Edmonton Rangers U10 Owls |
|
|
London Maccabi Lions U10 White |
7
|
0
|
AC Finchley U10 North |
|
|
Omonia U10 Gold |
1
|
0
|
Bushey & Oxhey FC U10 Hawks |
|
|
Whetstone Wanderers U10 Panthers |
1
|
2
|
Harvesters U10 North |
|
Under 9 (7-a-side) - Camelot Group |
|
Borehamwood Youth U09 Crusaders |
Played |
Hadley Rangers U09 |
|
|
Hadley Wood & Wingate U09 Herons |
Played |
Harvesters U09 North |
|
|
Highgate & Muswell Hill U09 |
Played |
London Colney U09 |
|
|
London Maccabi Lions U09 White |
Played |
London Maccabi Lions U09 Blue |
|
Under 9 (7-a-side) - Captain Hook Group |
|
Borehamwood Youth U09 Knights |
Played |
Colney Heath U09 Magpies |
|
|
Harvesters U09 South |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U09 |
|
|
Panathinaikos Youth U09 |
Played |
Omonia U09 Gold |
|
Under 9 (7-a-side) - Harry Potter Group |
|
Alexandra Park U09 North |
Played |
Borehamwood 2000 U09 |
|
|
Bushey & Oxhey FC U09 Leopards |
Played |
Croxley Youth U09 Kites |
|
|
Edmonton Rangers U09 Scorpions |
Played |
Enfield Rangers U09 |
|
|
Omonia U09 Green |
Played |
Northwood U09 Red |
|
|
Whetstone Wanderers U09 Jaguars |
Played |
Sandridge Rovers U09 |
|
Under 9 (7-a-side) - Peter Pan Group |
|
Alexandra Park U09 South |
Played |
Brady Maccabi U09 Red |
|
|
Bushey & Oxhey FC U09 Jaguars |
Played |
Cassiobury Rangers U09 Claret |
|
|
Hadley Wood & Wingate U09 Foxes |
Played |
Harvesters U09 East |
|
|
Rickmansworth Youth U09 Tigers |
Played |
London Maccabi Lions U09 Green |
|
|
West Herts Youth FC U09 Stags |
Played |
TFA Crouch End U09 Vampires |
|
Under 9 (7-a-side) - Robin Hood Group |
|
AC Finchley U09 South |
Played |
Bushey & Oxhey FC U09 Cougars |
|
|
Cassiobury Rangers U09 Blue |
Played |
Colney Heath U09 Jackdaws |
|
|
Hadley Wood & Wingate U09 Eagles |
Played |
Northwood U09 White |
|
|
Oxhey Jets Youth U09 |
Played |
Olympiacos U09 |
|
Under 8 Divisional Group A |
|
AC Finchley U08 North |
Played |
TFA Crouch End U08 Lions |
|
|
Bushey & Oxhey FC U08 Sharks |
Played |
Omonia U08 Green |
|
|
Hadley Wood & Wingate U08 Foxes |
Played |
London Colney U08 |
|
Under 8 Divisional Group B |
|
Cassiobury Rangers U08 |
Played |
Omonia U08 White |
|
|
Harvesters U08 North |
Played |
London Maccabi Lions U08 White |
|
Under 8 Divisional Group C |
|
Alexandra Park U08 North |
Played |
West Herts Youth FC U08 Stags |
|
|
Croxley Youth U08 Lions |
Played |
London Maccabi Lions U08 Blue |
|
|
Harvesters U08 South |
Played |
Oxhey Jets Youth U08 |
|
Under 8 Divisional Group D |
|
Borehamwood Youth U08 Crusaders |
Played |
Whetstone Wanderers U08 Lions |
|
|
London Maccabi Lions U08 Green |
Played |
Harvesters U08 East |
|
Under 8 Divisional Group E |
|
Borehamwood Youth U08 Knights |
Played |
Northwood U08 Red |
|
|
Whetstone Wanderers U08 Tigers |
Played |
Enfield Rangers U08 |
|
Under 8 Divisional Group F |
|
Bushey & Oxhey FC U08 Cobras |
Played |
Whetstone Wanderers U08 Leopards |
|
|
Hadley Rangers U08 |
Played |
TFA Crouch End U08 Vampires |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U08 |
Played |
Northwood U08 White |
|
Under 7 Divisional Group B |
|
London Maccabi Lions U07 Tigers |
Played |
Whetstone Wanderers U07 Jaguars |
|
|
Northwood U07 Red |
Played |
AC Finchley U07 South |
|
|
TFA Crouch End U07 Lions |
Played |
Bushey & Oxhey FC U07 Foxes |
|
Under 7 Divisional Group C |
|
Bushey & Oxhey FC U07 Hornets |
Played |
Borehamwood Youth U07 Crusaders |
|
|
Harvesters U07 North |
Played |
Rickmansworth Youth U07 Juniors |
|
|
TFA Crouch End U07 Tigers |
Played |
London Maccabi Lions U07 Pumas |
|
Under 7 Divisional Group D |
|
Borehamwood Youth U07 Knights |
Played |
Whetstone Wanderers U07 Panthers |
|
|
Edmonton Rangers U07 Cubs |
Played |
Harvesters U07 South |
|
|
London Maccabi Lions U07 Panthers |
Played |
TFA Cheshunt U07 |
|
Under 7 Divisional Group A |
|
Bushey & Oxhey FC U07 Herons |
Played |
West Herts Youth FC U07 Stags |
|
|
Enfield Rangers U07 |
Played |
TFA Crouch End U07 Vampires |
|
|
Harvesters U07 East |
Played |
London Maccabi Lions U07 Leopards |
|
Miscellaneous |
|
Everett Rovers U15 (WITHDRAWN) |
2
|
4
|
Hampstead FC U15 |
|
|
Muswell Hill U14 Cobras |
3
|
3
|
Edson Youth U14 (WITHDRAWN) |
|
|
Panathinaikos Youth U12 |
11
|
0
|
TFA Cheshunt U12 (WITHDRAWN) |
|
|
Pinnacle U16 (WITHDRAWN) |
2
|
4
|
Kings Langley U16 Knights |
|