|
Home Team |
Score |
Away Team |
Sussex Brighton Marquees Intermediate Cup |
Round 1 |
Mile Oak II |
2
|
1
|
Furnace Green Galaxy |
|
Round 1 |
Lewes Bridgeview |
0
|
3
|
Pagham II |
|
Round 1 |
Buxted |
5
|
1
|
Clymping II |
|
Round 1 |
AFC Uckfield II |
3
|
4
|
Willingdon Athletic |
|
Round 1 |
Broadbridge Heath |
0
|
1
|
East Grinstead United |
|
Round 1 |
Eastbourne Town II |
2
|
0
|
Turners Hill |
|
Premier Division |
|
Balcombe |
5
|
1
|
Hassocks III |
|
|
Cuckfield Town |
1
|
3
|
Wisdom Sports |
|
|
Old Varndeanians |
2
|
0
|
Jarvis Brook |
|
|
Roffey |
2
|
5
|
Maresfield Village |
|
|
Rotherfield |
4
|
0
|
Crawley Down III |
|
Championship |
|
Franklands Village |
H
|
-
|
Uckfield Town II |
[ Home Win was awarded ] |
|
Ifield Edwards II |
2
|
10
|
Dormansland Rockets |
|
|
Old Varndeanians II |
1
|
1
|
AFC Ringmer |
|
Division One |
|
Ardingly |
2
|
3
|
St Francis Rangers III |
|
|
Burgess Hill Albion |
0
|
2
|
AFC Grinstead |
|
|
Cuckfield Rangers |
3
|
1
|
Sporting Crawley |
|
|
Felbridge |
0
|
1
|
Lindfield II |
|
|
Framfield & Blackboys United |
7
|
0
|
Wisdom Sports II |
|
Division Two |
|
Ashurst Wood |
4
|
2
|
Keymer & Hassocks |
|
|
Barcombe |
2
|
0
|
Newick |
|
|
East Grinstead Town III |
3
|
1
|
East Court |
|
|
Furnace Green Rovers |
0
|
1
|
West Hoathly |
|
|
Hurstpierpoint II |
3
|
2
|
Peacehaven United |
|
Division Three |
|
Real Hydraquip |
1
|
1
|
Maresfield Village II |
|
|
Village of Ditchling |
6
|
0
|
Fletching |
|
|
Willingdon Athletic II |
1
|
6
|
Sporting Lindfield |
|
|
Wingspan |
4
|
2
|
Scaynes Hill |
|
Division Four |
|
East Grinstead Wanderers |
1
|
3
|
Dormansland Rockets II |
|
|
Horsted Keynes |
1
|
3
|
Balcombe II |
|
|
Phoenix United II |
1
|
7
|
Roffey II |
|
|
Plumpton Athletic |
4
|
2
|
Burgess Hill Albion II |
|
|
Turners Hill II |
5
|
0
|
East Grinstead United II |
|
Division Five |
|
Fairwarp |
3
|
2
|
Ifield Edwards III |
|
|
Handcross Village |
2
|
0
|
Buxted II |
|
|
Horley Wanderers |
1
|
3
|
Danehill |
|
|
Wivelsfield Green |
7
|
4
|
Newick II |
|
Division Six |
|
Bolney Rovers |
2
|
4
|
Nutley |
|
|
Copthorne Rovers |
2
|
3
|
Ardingly II |
|
|
Halsford Lions |
0
|
2
|
Lindfield III |
|
|
Jarvis Brook II |
1
|
0
|
Rotherfield II |
|
|
Sporting Crawley II |
2
|
1
|
Forest Row II |
|
Division Seven |
|
Ashurst Wood II |
2
|
0
|
Fletching II |
|
|
Felbridge II |
2
|
3
|
Hartfield II |
|
|
Franklands Village II |
4
|
4
|
Pilgrims |
|
|
Real Hydraquip II |
0
|
8
|
East Grinstead Mavericks |
|
Division Eight |
|
Cuckfield Town III |
3
|
0
|
West Hoathly II |
|
|
Fairfield |
1
|
2
|
Willingdon Athletic III |
|
|
Fairwarp II |
5
|
0
|
Barcombe II |
|
|
Stones |
0
|
5
|
Cherry Lane |
|
Division Nine |
|
Burgess Hill Albion III |
1
|
3
|
Keymer & Hassocks II |
|
|
Cuckfield Rangers II |
0
|
2
|
Plumpton Athletic II |
|
|
Danehill II |
3
|
5
|
Wivelsfield Green II |
|
|
Framfield & Blackboys United II |
4
|
1
|
Lindfield IV |
|
|
Handcross Village II |
3
|
3
|
Copthorne III |
|
Division Ten |
|
Copthorne Rovers II |
1
|
8
|
Sporting Devils |
|
|
Heath Rangers |
3
|
3
|
Buxted III |
|
|
Rotherfield III |
3
|
3
|
Ardingly III |
|
|
Scaynes Hill II |
3
|
6
|
Lindfield V |
|
Division Eleven |
|
Pease Pottage Village III |
1
|
3
|
AFC Haywards |
|
|
Ridgewood |
3
|
2
|
Cherry Lane II |
|
|
Roffey III |
2
|
1
|
Wingspan II |
|
Miscellaneous |
|
East Grinstead Town IV |
P |
Uckfield Town IV (WITHDRAWN) |
[ Postponed ] |
|
Faygate United (1st team WITHDRAWN) |
0
|
4
|
Phoenix United |
|
|
Uckfield Town III (WITHDRAWN) |
0
|
9
|
Copthorne |
|