|
Home Team |
Score |
Away Team |
Premier Division |
|
Balcombe |
4
|
2
|
Roffey |
|
|
Jarvis Brook |
2
|
1
|
Maresfield Village |
|
|
Lindfield |
2
|
2
|
Willingdon Athletic |
|
|
Old Varndeanians |
1
|
2
|
East Grinstead United |
|
|
Wisdom Sports |
2
|
1
|
Rotherfield |
|
Championship |
|
AFC Ringmer |
2
|
5
|
Dormansland Rockets |
|
|
Buxted |
2
|
1
|
Phoenix United |
|
|
Franklands Village |
1
|
2
|
Turners Hill |
|
|
Lewes Bridgeview |
1
|
0
|
Uckfield Town II |
|
|
Old Varndeanians II |
1
|
3
|
Furnace Green Galaxy |
|
Division One |
|
AFC Grinstead |
3
|
1
|
Hartfield |
|
|
Ardingly |
2
|
3
|
Lindfield II |
|
|
Felbridge |
2
|
1
|
Cuckfield Rangers |
|
|
Framfield & Blackboys United |
3
|
3
|
Burgess Hill Albion |
|
|
Sporting Crawley |
3
|
5
|
St Francis Rangers III |
|
Division Two |
|
Ashurst Wood |
0
|
4
|
West Hoathly |
|
|
East Court |
2
|
5
|
Newick |
|
|
Furnace Green Rovers |
2
|
1
|
East Grinstead Town III |
|
|
Peacehaven United |
5
|
0
|
Barcombe |
|
Division Three |
|
Cuckfield Town II |
4
|
1
|
Maresfield Village II |
|
|
Scaynes Hill |
2
|
0
|
Willingdon Athletic II |
|
|
Sporting Lindfield |
2
|
1
|
Copthorne |
|
Division Four |
|
Ansty Sports & Social |
3
|
0
|
Phoenix United II |
|
|
Burgess Hill Albion II |
1
|
7
|
Dormansland Rockets II |
|
|
East Grinstead United II |
0
|
9
|
Plumpton Athletic |
|
|
Horsted Keynes |
4
|
2
|
Turners Hill II |
|
|
Roffey II |
4
|
1
|
East Grinstead Wanderers |
|
Division Five |
|
Danehill |
1
|
3
|
Ifield Edwards III |
|
|
Furnace Green Galaxy II |
1
|
3
|
Fairwarp |
|
|
Handcross Village |
2
|
1
|
Wivelsfield Green |
|
|
Horley Wanderers |
5
|
6
|
Copthorne II |
|
Division Six |
|
Bolney Rovers |
0
|
5
|
Ardingly II |
|
|
Copthorne Rovers |
3
|
1
|
Nutley |
|
Division Seven |
|
Ashurst Wood II |
H
|
-
|
Hartfield II |
[ Home Win was awarded ] |
|
East Grinstead Mavericks |
1
|
0
|
Maresfield Village III |
|
|
Franklands Village II |
4
|
2
|
Fletching II |
|
|
United Services |
4
|
3
|
Real Hydraquip II |
|
Division Eight |
|
Cherry Lane |
3
|
1
|
Ansty Sports & Social II |
|
|
East Grinstead Town IV |
1
|
2
|
Fairfield |
|
|
Stones |
H
|
-
|
Barcombe II |
[ Home Win was awarded ] |
Division Nine |
|
Burgess Hill Albion III |
1
|
3
|
Copthorne III |
|
|
Cuckfield Rangers II |
1
|
5
|
Lindfield IV |
|
|
Keymer & Hassocks II |
7
|
1
|
Handcross Village II |
|
|
Wivelsfield Green II |
2
|
1
|
Framfield & Blackboys United II |
|
Division Ten |
|
Ardingly III |
H
|
-
|
Copthorne Rovers II |
[ Home Win was awarded ] |
|
Sporting Devils |
2
|
0
|
Heath Rangers |
|
Division Eleven |
|
AFC Haywards |
1
|
1
|
Cherry Lane II |
|
|
Pease Pottage Village III |
0
|
5
|
Roffey III |
|
Miscellaneous |
|
Crowborough Athletic III (WITHDRAWN) |
2
|
3
|
Newick II |
|
|
Ifield Edwards II |
H
|
-
|
Faygate United (1st team WITHDRAWN) |
[ Home Win was awarded ] |