|
Home Team |
Score |
Away Team |
Herts County FA - Intermediate Cup |
Round 1 |
St Lukes (WITHDRAWN) |
2
|
4
|
Wormley Rovers FC |
|
London County FA - Junior Cup |
Round 2 |
Hilltop |
4
|
5
|
St Johns Arsenal Deaf |
|
Round 2 |
London Leisure College |
0
|
2
|
Blue Marlin |
|
Round 2 |
Brampton Park |
3
|
2
|
Bethnal Green United |
|
Round 2 |
Seven Acre Sports |
4
|
2
|
London United Football Academy |
|
Surrey County FA - Junior Cup |
Round 1 |
Heathervale Baptist Church |
5
|
2
|
Barn Elms |
|
Round 1 |
Sutton Common Rovers |
9
|
0
|
Morden Baptist ' Thirst ' |
|
MCFL Senior Open Cup |
Round 2 |
Wraysbury |
2
|
3
|
South Kilburn |
|
Round 2 |
Kings Meadow (WITHDRAWN) |
4
|
7
|
Neasden (WITHDRAWN) |
|
Round 2 |
Southall |
0
|
4
|
Park View |
|
Round 2 |
LPOSSA |
2
|
4
|
Bedfont Sports |
|
Round 2 |
Hillingdon Abbots Seniors |
4
|
3
|
Kodak (Harrow) |
|
Round 2 |
Hayes United |
4
|
2
|
Willesden Constantine |
|
MCFL Junior Open Cup |
Round 2 |
Barn Elms |
H
|
-
|
Wembley United |
[ Home Win was awarded ] |
Round 2 |
Stedfast United |
H
|
-
|
DWDC |
[ Home Win was awarded ] |
Round 2 |
Brunel University (WITHDRAWN) |
8
|
1
|
Barnhill Explorers |
|
The Alec Smith Premier Division Cup |
Round 1 |
Marsh Rangers |
1
|
2
|
Indian Gymkhana |
|
The Jim Rogers President's Division One Cup |
Round 1 |
Northfield Shamrocks |
1
|
3
|
South Acton |
|
Round 1 |
North Greenford United Social |
1
|
0
|
Stonewall |
|
Round 1 |
Bridge Rovers |
9
|
2
|
Bedham |
|
The Sir John Salmond Division Two Cup |
Round 1 |
North Hayes Academicals |
2
|
3
|
Park Place Sports Club |
|
Round 1 |
LPOSSA |
H
|
-
|
Brunswick (WITHDRAWN) |
[ Home Win was awarded ] |
Round 1 |
Greens United |
0
|
4
|
Harrow St Mary's |
|
Round 2 |
FC Baresi |
5
|
1
|
Maiwand |
|
P.D.Mardon Division 3 Cup |
Round 1 |
Renegades |
1
|
2
|
Harrow Club |
|
Round 1 |
Bedfont Town |
2
|
4
|
BAA Heathrow (Saturday) |
|
Round 1 |
Hanworth |
4
|
6
|
Osterley Royals |
|
Preliminary Round |
Zion Rangers (WITHDRAWN) |
1
|
0
|
Acton Town |
|
Round 1 |
Eutectic |
1
|
4
|
Stedfast United |
|
Jeff Nardin Reserve Division Cup |
Round 1 |
Northfield Shamrocks Res (WITHDRAWN) |
4
|
1
|
Hounslow Wanderers Reserves |
|
Round 1 |
Park Place Sports Club Reserves |
4
|
3
|
Hanworth Villa 3rds |
|
Premier Division |
|
FC Deportivo Galicia |
0
|
4
|
Brazilian |
|
Division One (Central and East) |
|
Sloane |
0
|
3
|
FC Assyria |
|
|
The Wilberforce Wanderers |
3
|
3
|
St John's Athletic |
|
Division One (West) |
|
Hounslow Wanderers |
1
|
0
|
C.B. Hounslow United Social |
|
|
Imperial College Old Boys |
7
|
4
|
Broadfields United |
|
Division Two |
|
Junior All Stars |
1
|
1
|
North Kensington |
|
Division Three |
|
AMU |
2
|
3
|
Hendon 'A' |
|
|
FC Tilburg Regents |
7
|
1
|
Phoenix Rovers |
|
|
Uxbridge Town |
8
|
1
|
The Wanderers |
|
|
Warren |
5
|
1
|
Sporting Hounslow |
|
Division Three Hounslow and District |
|
Feltham Town |
5
|
1
|
Hillingdon |
|
Senior Reserve Division |
|
Bedfont Sports Reserves |
5
|
4
|
Imperial College Old Boys Reserves |
|
|
Willesden Constantine Reserves |
6
|
0
|
Brentham Reserves |
|
Miscellaneous |
|
Barnet Town |
6
|
1
|
Signcraft (WITHDRAWN) |
|
|
Bedham Res (WITHDRAWN) |
4
|
3
|
FC Tilburg Regents Reserves |
|
|
C.B. Hounslow United Social Reserves |
8
|
2
|
South Acton Res (WITHDRAWN) |
|
|
United Stars (WITHDRAWN) |
3
|
1
|
Stanwell Utd (WITHDRAWN) |
|