|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - League Cup |
Semi Final |
Hendon United U18 Rovers |
2
|
6
|
Harrow Stars U18 |
|
C.Calvert
B.Corney
|
|
|
L.Photi(3)
M.Scott
R.Wright-Keizer(2)
|
U18 - Junior League Cup |
Semi Final |
Norsemen U18 |
2
|
0
|
London Colney Youth U18 Lions |
|
J.Coddling
J.Waller
|
|
|
|
U18 - Challenge Cup |
Quarter Final |
AFC Southgate U18 |
2
|
4
|
Northwood U18 Red |
|
D.Neilson
C.O'Loan
|
|
|
J.Beckles
H.Latchford
OG
B.Tannian
|
U18 - Red Division |
|
AC Finchley U18 North-West |
2
|
6
|
Harvesters U18 South |
|
M.Bouchmal(2)
|
|
|
D.Busby
A.Guilder
W.Robinson(4)
|
|
Enfield Town Youth FC U18 |
2
|
1
|
Borehamwood Youth U18 Knights |
|
S.Garvey
M.Spena
|
|
|
R.Ashenden
|
U18 - White Division |
|
Edmonton Rangers U18 Sharks |
2
|
1
|
Harvesters U17-U18 South |
|
K.Mehmet
I.Tobenna
|
|
|
B.Eaves
|
|
Harvesters U17-U18 North |
3
|
1
|
Wingate & Finchley U18 White |
|
N.Berman
OG
L.Watters
|
|
|
M.Whitworth
|
|
HMH U17-U18 Rangers |
0
|
2
|
Whetstone U18 Panthers |
|
|
|
|
S.Jones
R.Simao
|
U18 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U18 Crusaders |
0
|
3
|
Omonia Youth U18 Silver |
|
|
|
|
V.Borisov
B.Rohan
N.Theodorou
|
U18 Blue Division Dan Hudson Memorial Cup |
Semi Final |
Borehamwood Youth U18 Templars |
0
|
2
|
Hendon United U18 White |
|
|
|
|
A.Harounoff
S.Shraga
|
U18 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U18 South |
8
|
3
|
Aldenham FC U18 Raptors |
|
J.Albertelli(2)
H.Louie(3)
J.Luwawu(2)
R.Pulsford
|
|
|
J.Armaan
J.Caseman
D.Davies
|
|
Hadley Rangers U18 |
3
|
2
|
Little Heath FC U18 |
|
P.Bairfelt(2)
Y.Oren
|
|
|
K.Adu-Wiafe
M.Brown
|
U18 Spring Plate Group A |
|
Alexandra Park U18 North |
1
|
6
|
HGS Academy U18 Dynamo |
|
R.Amin
|
|
|
S.Bouchebaba(2)
M.Coscelli
L.Levene
H.Murphy
M.Socker
|
|
St Gregory's United U18 Lions |
3
|
4
|
Omonia Youth U18 White Plus |
|
W.Gould
R.Scanlon
H.Sheehan
|
|
|
L.Coles
L.Demetri
M.Kayran
A.Loizou
|
U18 Spring Plate Group B |
|
Northwood U18 Blue |
3
|
4
|
Alexandra Park U18 West |
|
D.Joslin
J.Marsden
G.Puri
|
|
|
D.Lamb
M.Newman
M.Perol
J.Whittle
|
U18 Spring Plate Group D |
|
HGS Academy U18 Rangers |
1
|
1
|
HMH U17-U18 All Stars |
|
B.Goodkind
|
|
|
F.Mayo
|
U18 Spring Cup Group A |
|
Alexandra Park U18 Central |
6
|
3
|
Omonia Youth U18 Gold |
|
K.Graver
J.Holland
S.Maundrill(2)
R.McGonagle
C.Vaughan
|
|
|
|
|
Omonia Youth U18 White |
5
|
4
|
Croxley Green U18 |
|
N.Allen(3)
I.Gomes
L.Oladejo
|
|
|
G.Ayron
E.Ben
M.Cian
S.Harrison
|
U18 Spring Cup Group B |
|
Belstone U18 |
1
|
2
|
GFA Enfield U18 Lions |
|
J.Danker
|
|
|
A.Louis
G.Quaye
|
U16 - League Cup |
Quarter Final |
Mill Hill Youth U16 Broadway |
1
|
2
|
Whetstone U16 Jaguars |
|
M.Dawson
|
|
|
L.McKee
Y.Mouri
|
U16 - Junior League Cup |
Quarter Final |
Global FA U16 Flamengo |
4
|
10
|
Rap-Aid U16 Elite |
|
S.Ornadel(2)
|
|
|
J.Campbell(2)
D.Goncalves(3)
S.Lipskij
M.Roberts(2)
I.Robinson
|
Quarter Final |
Harvesters U16 Blue |
5
|
1
|
New Salamis U16 Red |
|
B.Mitchell(2)
L.Townend(2)
A.Twidell
|
|
|
|
Quarter Final |
Oakhill Tigers U16 Falcons |
4
|
2
|
GFA Enfield U16 Lions |
|
E.Arthur
K.Bajraktari
L.Manly
D.Milewski
|
|
|
S.El-Hamri
J.Forbes
|
U16 - Challenge Cup |
Round 2 |
Bloomsbury FA U16 |
3
|
0
|
Northwood U16 Red |
|
A.Klekovkin(2)
K.Narvani
|
|
|
|
Round 2 |
Bushey Rangers U16 |
3
|
1
|
St Albans City U16 South |
|
G.Long
A.Mbisa
B.Narroway
|
|
|
M.Liegertwood
|
U16 - Red Division |
|
Borehamwood Youth U16 Crusaders |
1
|
1
|
AC Finchley U16 South |
|
O.Guerrni
|
|
|
A.Lavelle
|
|
GFA Enfield U16 SSW |
5
|
7
|
Omonia Youth U16 Silver |
|
F.Canlier
B.Ismail
C.Jackson
B.Makumbi
B.Nelson
|
|
|
B.Theodorou-Ney(7)
|
U16 - White Division |
|
AC Finchley U16 West |
4
|
3
|
Harrow Stars U16 |
|
C.Allen
R.Gurguri
K.Pishtikou(2)
|
|
|
A.Alshammary
M.Karim(2)
|
|
Global FA U16 Santos |
6
|
2
|
HMH U16 Wanderers |
|
S.Diboussi
N.Henry
T.Henry(2)
P.McGuiness(2)
|
|
|
J.Mickler
N.Sorene
|
U16 - Blue Division |
|
Maccabi London U16 White |
0
|
3
|
Maccabi London U16 Blue |
|
|
|
|
A.Benyosef
A.Newgrosh
J.Rock
|
U16 - Green Division |
|
Edmonton Rangers U16 Lions |
4
|
3
|
Oakhill Tigers U16 Pumas |
|
N.Acheampong
A.Al-Atmani
D.Ozkor
J.Ponton
|
|
|
B.Brunton
S.Cozens
C.Philippou
|
U16 Spring Plate Group A |
|
Whetstone U16 Panthers |
5
|
3
|
Enfield Town Youth FC U16 |
|
M.Cham
J.Drury
S.Jordan(3)
|
|
|
M.Moule(3)
|
U16 Spring Plate Group B |
|
Cassiobury Rangers U16 Clarets |
H
|
-
|
Edgware Tigers U16 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U16 Spring Plate Group D |
|
Mill Hill Youth U16 East |
1
|
3
|
Hampstead U16 |
|
A.Shahnami
|
|
|
M.Arouni
E.Berisha
L.Poss-Davies
|
U15 - League Cup |
Semi Final |
Bedmond Youth FC U15 Reds |
3
|
1
|
GFA Enfield U15 SSW |
|
G.Higgs
K.Phillips(2)
|
|
|
K.Oklu
|
Semi Final |
Edmonton Rangers U15 Dragons |
1
|
5
|
Berkhamsted Raiders U15 Red |
|
E.Kabadayi
|
|
|
L.Allport Judge
J.Bailey(4)
|
U15 - Junior League Cup |
Semi Final |
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
4
|
2
|
AEK U15 Black |
|
F.Quinn(2)
F.Tortora(2)
|
|
|
D.Ion
L.Prokopiou
|
Semi Final |
Hendon United U15 |
3
|
3
|
Borehamwood Youth U15 Knights |
[ Away Win on penalties ] |
E.Hackenbroch
O.Klass
E.Myers
|
|
|
S.Mallett(3)
|
U15 - Red Division |
|
Enfield Town Youth FC U15 |
6
|
2
|
Maccabi London U15 White |
|
P.De'Olivero(2)
H.Ikaka(3)
D.Morris-Porter
|
|
|
O.Bregman
J.Shaw
|
|
Whetstone U15 Pumas |
2
|
3
|
Croxley Green U15 |
|
R.Dove
C.Potsos
|
|
|
J.Best
C.Dallas
F.Patterson
|
U15 - White Division |
|
Hadley Rangers U15 |
0
|
2
|
AC Finchley U15 West |
|
|
|
|
M.Cakie
J.Idi
|
|
Northwood U15 Red |
1
|
4
|
Alexandra Park U15 North |
|
H.Myring
|
|
|
J.Harris(3)
J.Murrell
|
|
Woodys & Ebogs U15 Phantoms |
2
|
2
|
Hinton-Finchley U15 Legends |
|
G.Barnes-Gosling
B.Seagroatt
|
|
|
D.Kennedy
|
U15 - Blue Division |
|
Alexandra Park U15 South |
0
|
0
|
HMH U15 Panthers |
|
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group A |
|
Hendon United U15 Blue |
3
|
1
|
Hinton-Finchley U15 Stars |
|
Y.Grunhut
S.Heimann
N.Perl
|
|
|
J.Kirton
|
|
Maccabi London U15 Gold |
4
|
0
|
Omonia Youth U15 Gold |
|
O.Claret
J.Clement
Y.Efrat(2)
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group B |
|
Hendon United U15 Gold |
0
|
4
|
HMH U15 Pumas |
|
|
|
|
S.Barnett
C.Gringas
R.Selig
J.Swerling
|
|
Omonia Youth U15 White |
5
|
1
|
Whetstone U15 Cougars |
|
Y.Asenov
T.Chambi(2)
K.Nihat
C.Pike
|
|
|
R.Lushaku
|
U14 - Challenge Cup |
Quarter Final |
Harrow Stars U14 |
2
|
2
|
Maccabi London U14 White |
[ Home Win on penalties ] |
M.Abdi
J.Sisse
|
|
|
R.Cooper
D.Foreman
|
U14 - Red Division |
|
Edmonton Rangers U14 Foxes |
1
|
5
|
GFA Enfield U14 Lions |
|
R.Domingos
|
|
|
M.Oman
N.Owusu
G.Principato
E.Sahin
K.Zorba
|
|
London Colney Colts U14 Reds |
1
|
0
|
Omonia Youth U14 White |
|
R.Rojas
|
|
|
|
|
Oakhill Tigers U14 Raiders |
1
|
2
|
Enfield Rangers U14 Green |
|
A.Osei-Bonsu
|
|
|
R.Bala
H.Lort
|
U14 - White Division |
|
AC Finchley U14 West |
3
|
2
|
Edmonton Rangers U14 Tigers |
|
E.Akinbulumo
L.Ferreira
A.McAvoy
|
|
|
R.Mpoy(2)
|
|
APB FC Barnet U14 Rams |
2
|
2
|
Edmonton United U14 |
|
H.Lovatt
O.Reggel
|
|
|
E.Ackason
A.Kiakoulamda
|
|
Belsize Park U14 Panthers |
6
|
3
|
Hendon United U14 Green |
|
M.Heppe
A.Kamara
S.Linger
M.Shields(3)
|
|
|
R.Hill
B.Hirsch
A.Ruback
|
|
Maccabi London U14 Blue |
1
|
2
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
|
N.Bull
|
|
|
D.Adoma(2)
|
U14 - Blue Division |
|
AC Finchley U14 South |
2
|
3
|
Enfield Town Youth FC U14 White |
|
D.Opalka
E.Tetteh
|
|
|
E.Evans
Y.Ould-Ali
S.Robinson
|
|
Colney Heath U14 Magpies |
0
|
1
|
HMH U14 Wolves |
|
|
|
|
S.Leigh
|
|
Edgware Tigers U14 |
2
|
2
|
Oakhill Tigers U14 Warriors |
|
B.Abraham
D.Solomon
|
|
|
Z.Bindon-Goss
S.Haryott
|
|
Whetstone U14 Tigers |
2
|
0
|
Alexandra Park U14 South |
|
M.Beale
B.Brand
|
|
|
|
U14 - Green Division |
|
Hinton-Finchley U14 Heroes |
5
|
1
|
HMH U14 Galaxy |
|
A.Ayrancioglu(3)
J.Tiley-Hill(2)
|
|
|
R.Davies
|
|
Hinton-Finchley U14 Stars |
2
|
8
|
HGS Academy U14 Tigers |
|
A.Cullen(2)
|
|
|
J.Clare
G.Mashensky
S.Plaskow
R.Stock(3)
Z.Sugarman(2)
|
|
Northwood U14 Blue |
1
|
6
|
HMH U14 Avengers |
|
N.Parekh
|
|
|
T.Buchler
J.Goodman
J.Hugh
B.Kahaner
B.Milo
E.Shapiro
|
|
Whetstone U14 Leopards |
6
|
3
|
Hadley Rangers U14 |
|
A.Brilot(4)
B.Fernandez-Cid
R.Sahatevan
|
|
|
A.Adewunmi(2)
A.Cook
|
U14 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U14 West |
0
|
11
|
Pro FA Borehamwood FC U14 |
|
|
|
|
A.Dardha
A.Kaloci(5)
D.Selmani(4)
S.Silva
|
|
Bushey Rangers U14 |
3
|
2
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
|
S.Eaves
L.Kenwright(2)
|
|
|
J.Flatter
A.Leggett
|
|
Enfield Town Youth FC U14 Blue |
6
|
0
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
|
D.McKenzie
P.Nagambo(2)
V.Redondo
A.Telfer(2)
|
|
|
|
|
GFA Enfield U14 Bears |
3
|
2
|
Omonia Youth U14 Green |
|
K.Beyzade-Jemal(3)
|
|
|
A.Gkerdoukis
M.Tsoukka
|
|
Pro FA Borehamwood FC U14 |
11
|
0
|
Alexandra Park U14 West |
|
A.Dardha(2)
A.Kaloci(5)
D.Selmani(4)
|
|
|
|
U13 - Red Division |
|
Whetstone U13 Pumas |
H
|
-
|
London Colney Colts U13 Blues |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U13 - White Division |
|
Omonia Youth U13 White |
2
|
4
|
London Colney Colts U13 Reds |
|
S.Kleanthis
N.Polycarpou
|
|
|
W.Farrell
W.John
O.Stone(2)
|
U13 - Blue Division |
|
Edmonton Rangers U13 Cougars |
1
|
0
|
St Albans City U13 South |
|
A.Ikegwuonu
|
|
|
|
|
Harvesters U13 South |
H
|
-
|
Northwood U13 Red |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Whetstone U13 Panthers |
3
|
4
|
Harrow Stars U13 |
|
M.Dube
S.Menezes
Y.Rechister
|
|
|
R.Dixon
H.Rumaizan
S.Sorodoc
B.Torcatu
|
U13 - Green Division |
|
AC Finchley U13 East |
1
|
2
|
Whetstone U13 Leopards |
|
N.Roy
|
|
|
L.Cristiani
A.Kajuarn
|
|
Hinton-Finchley U13 Legends |
1
|
1
|
Edgware Town FC U13 |
|
E.Ali
|
|
|
P.Mehta
|
|
North West London Jets U13 |
2
|
5
|
Borehamwood 2000 U13 Blue |
|
A.Leibovici(2)
|
|
|
B.Ifeacho(4)
Y.Sunkara
|
|
Northwood U13 White |
6
|
1
|
London Colney Youth U13 Tigers |
|
B.Saleem
A.Shah
Y.Taoussi(4)
|
|
|
B.Katemba
|
|
Oakhill Tigers U13 Sharks |
4
|
4
|
AEK U13 Eagles |
|
A.Dos Santos
H.Sophie(2)
T.Vettiawkal
|
|
|
L.Chrysosotomou
S.Marneros
A.Miya
N.Zenebe
|
U13 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U13 North |
10
|
0
|
Hendon United U13 Blue |
|
E.Erdogan
O.Haas(3)
S.Hyams
S.Sammoutis(3)
A.Scrimgeour
T.Shemesh
|
|
|
|
|
Maccabi London U13 Green |
1
|
2
|
Alexandra Park U13 West |
|
Y.Rotenberg
|
|
|
A.Tallner(2)
|
U13 - Purple Division |
|
AC Finchley U13 West |
2
|
1
|
AFC Southgate U13 Knights |
|
R.Di Pietro
E.O'Loughlin
|
|
|
T.Djafer
|
|
GFA Enfield U13 Lions |
2
|
8
|
Hinton-Finchley U13 Stars |
|
G.Burey(2)
|
|
|
C.Gilmore(2)
A.Gregoire(4)
J.Nam
|
|
HMH U13 Harriers |
1
|
7
|
Hendon United U13 Gold |
|
A.Bohn
|
|
|
M.Klajman
O.Moishe
E.Peretz(2)
A.Weissbraun(3)
|
|
Omonia Youth U13 Gold |
4
|
3
|
Oakhill Tigers U13 Tornados |
|
A.Appau
S.Mandrides(2)
E.Milazzo
|
|
|
E.Coulon
Z.Deen(2)
|
|
Turnstyles U13 |
1
|
8
|
Whetstone U13 Jaguars |
|
C.Iacovides
|
|
|
O.Haruji
A.Hasan
C.Ifeanyi(2)
T.Ozkan
M.Raghav(2)
J.Sidnick
|
U13 Spring Cup Group A |
|
Maccabi London U13 Blue |
2
|
5
|
Berkhamsted Raiders U13 Reds |
|
J.Barr
E.Waxman
|
|
|
O.Cooley
J.Gorst
H.Patton(2)
W.Scott
|
|
St Albans City U13 West |
5
|
0
|
APB FC Barnet U13 Rams |
|
N.Brooks
E.Cullum
H.Harris
R.How
M.Williams
|
|
|
|
U13 Spring Cup Group B |
|
Enfield Rangers U13 Green |
2
|
1
|
Whetstone U13 Tigers |
|
A.Gashi
P.Kyey
|
|
|
D.Nadjm
|
|
St Albans City U13 East |
0
|
7
|
Harvesters U13 North |
|
|
|
|
J.Armitt
A.Bone(2)
F.Day
H.Walker(3)
|
U13 Spring Cup Group C |
|
HMH U13 Hawks |
H
|
-
|
Bushey Rangers U13 |
[ Home Win was awarded ] |
R.Hudaly
M.Wagner
|
|
|
F.Morehouse
A.Worth
|
U13 SPRING TROPHY GROUP A |
|
HMH U13 Eagles |
1
|
6
|
Borehamwood Youth U13 Knights |
|
M.Furman
|
|
|
J.Bethlehem
F.Da Silva(3)
A.Mordenti
K.Seon
|
U12 - Red Division |
|
Global FA U12 Santos |
1
|
0
|
HGS Academy U12 Rebels |
|
T.Brown
|
|
|
|
|
London Colney Colts U12 Reds |
7
|
1
|
Northwood U12 Red |
|
C.Ashton
T.Coffey
K.Duncan-Busette(2)
T.Koy
L.Lam
S.Murphy
|
|
|
N.Walters
|
|
Verulam Wolves FC U12 |
0
|
3
|
London Colney Colts U12 Blue |
|
|
|
|
E.Kyeretwie
D.O'Flynn
E.Strzelczyk
|
|
Wingate & Finchley U12 White |
1
|
0
|
Maccabi London U12 White |
|
R.Alessandro
|
|
|
|
U12 - White Division |
|
Enfield Town Youth FC U12 White |
1
|
2
|
AC Finchley U12 South |
|
A.Genco
|
|
|
A.Sawicki
D.Thompson
|
|
Hendon United U12 Silver |
4
|
3
|
Omonia Youth U12 White |
|
J.Elliot
J.Herman
G.Jacobson
B.Nessim
|
|
|
P.Ayeni
H.Greene(2)
|
|
Maccabi London U12 Red |
6
|
0
|
Harrow Stars U12 |
|
F.Littner
M.Littner(2)
K.Phillips(2)
B.Shelley
|
|
|
|
|
Wingate & Finchley U12 Blue |
1
|
5
|
HGS Academy U12 Raiders |
|
H.Bayfield
|
|
|
Z.Douglas(2)
J.Lee
Z.Saade(2)
|
U12 - Blue Division |
|
Bushey Rangers U12 |
4
|
2
|
Oakhill Tigers U12 Wolves |
|
L.Avci
J.Dunphy
K.Green
R.Shinkwin
|
|
|
M.Grime
A.Xhakay
|
|
Enfield Rangers U12 Black |
5
|
2
|
Norsemen U12 |
|
E.Camp
S.Gardner(2)
H.Hitchcock
J.Martins
|
|
|
R.Hurndall
H.McGarvey
|
|
Maccabi London U12 Gold |
0
|
6
|
Pro Football London U12 White |
|
|
|
|
C.Arnav
D.Eesa
C.Forrest
O.Jaiyeola(2)
M.Yash
|
U12 - Green Division |
|
Panthera FC U12 Red |
5
|
1
|
Enfield Town Youth FC U12 Blue |
|
|
|
|
L.Di Bellonia
|
|
St Albans City U12 Centurions |
2
|
1
|
AC Finchley U12 West |
|
J.Jobie
Z.Salt
|
|
|
F.Heraty
|
U12 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U12 North |
3
|
0
|
Whetstone U12 Tigers |
|
E.Cunningham
S.Joyce(2)
|
|
|
|
|
Alyth Belsize U12 |
5
|
1
|
Omonia Youth U12 Green |
|
L.Bloom
I.Joffe(3)
O.Lyons
|
|
|
H.Denizer
|
|
GFA Enfield U12 Lions |
7
|
3
|
Alexandra Park U12 South |
|
E.Cemgunal(2)
B.Isik
A.McLoughlin
M.Nait-Ammar
A.Nkunku(2)
|
|
|
J.Duffy(2)
W.Groshong
|
|
Hinton-Finchley U12 Hotshots |
2
|
2
|
AFC Southgate U12 Dragons |
|
R.Dalipaj
K.lla
|
|
|
J.Balleny
A.Kalamakannan
|
|
St Albans City U12 East |
0
|
8
|
Borehamwood 2000 U12 Blue |
|
|
|
|
C.Adom
J.Adoma(3)
M.Fowler
H.Gardiner
J.Staszewski(2)
|
U12 - Purple Division |
|
APB FC Barnet U12 Raiders |
1
|
0
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
|
G.Mulaj
|
|
|
|
|
Edmonton United U12 |
4
|
0
|
Pro Football London U12 Blue |
|
J.Brown(2)
T.Chari
K.Wright
|
|
|
|
|
HMH U12 Athletico |
2
|
5
|
Whetstone U12 Panthers |
|
H.Gottschalk(2)
|
|
|
N.Frazer
S.Herman(2)
L.Lacqua
M.Loiudice
|
|
Maccabi London U12 Purple |
0
|
2
|
Pro FA Borehamwood FC U12 |
|
|
|
|
T.Miller
H.Rahmani
|
|
Pro FA Borehamwood FC U12 |
1
|
0
|
Maccabi London U12 Purple |
|
T.Miller
|
|
|
|
|
Turnstyles U12 |
2
|
1
|
Rap-Aid U12 Yellows |
|
M.Alexis
L.Paiva
|
|
|
H.Mohamed
|
U12 Spring Plate Group B |
|
AFC Southgate U12 Knights |
4
|
1
|
Alexandra Park U12 West |
|
B.Kresniqi
J.Malhotra
L.Owa(2)
|
|
|
E.Connor
|
U12 Spring Cup Group B |
|
Northwood U12 White |
2
|
1
|
Enfield Rangers U12 Green |
|
M.Patel(2)
|
|
|
F.Nyemba
|
U11 - Red Division |
|
Cassiobury Rangers U11 Reds |
Played |
Maccabi London U11 White |
|
|
Edgware Town FC U11 |
Played |
London Colney Colts U11 Blues |
|
|
Norsemen U11 Red |
Played |
APB FC Barnet U11 Rams |
|
|
Wingate & Finchley U11 White |
Played |
Enfield Rangers U11 Black |
|
|
Woodys & Ebogs U11 Vapors |
Played |
Harvesters U11 North |
|
U11 - White Division |
|
Harvesters U11 South |
Played |
Whetstone U11 Pumas |
|
|
Hinton-Finchley U11 Legends |
Played |
GFA Enfield U11 Lions |
|
|
London Colney Colts U11 Reds |
Played |
Rap-Aid U11 Reds |
|
|
Maccabi London U11 Blue |
Played |
Hendon United U11 Blue |
|
|
Rap-Aid U11 Lions |
Played |
Enfield Town Youth FC U11 |
|
U11 - Blue Division |
|
AC Finchley U11 North |
Played |
Alexandra Park U11 North |
|
|
Alexandra Park U11 South |
Played |
Borehamwood Youth U11 Templars |
|
|
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
Played |
HGS Academy U11 Raiders |
|
|
Borehamwood Youth U11 Knights |
Played |
Northwood U11 Red |
|
|
Edmonton Rangers U11 Scorpions |
Played |
Norsemen U11 Yellow |
|
|
Omonia Youth U11 Gold |
Played |
Maccabi London U11 Yellow |
|
|
Whetstone U11 Jaguars |
Played |
Bushey Rangers U11 |
|
U11 - Green Division |
|
APB FC Barnet U11 Raiders |
Played |
Rap-Aid U11 Yellows |
|
|
Hendon United U11 Gold |
Played |
Omonia Youth U11 Green |
|
|
London Colney Colts U11 Whites |
Played |
Maccabi London U11 Purple |
|
|
Omonia Youth U11 White |
Played |
AC Finchley U11 South |
|
U11 - Yellow Division |
|
AC Finchley U11 West |
Played |
HMH U11 Real |
|
|
APB FC Barnet U11 Ravens |
Played |
Borehamwood 2000 U11 Blue |
|
|
Enfield Rangers U11 White |
Played |
HMH U11 Eagles |
|
|
Hendon United U11 Green |
Played |
Whetstone U11 Lions |
|
|
London Colney Youth U11 Pumas |
Played |
AC Finchley U11 North-East |
|
|
Maccabi London U11 Silver |
Played |
Harrow Stars U11 |
|
U10 Bobby Moore |
|
Belstone U10 Red |
Played |
Enfield Town Youth FC U10 Yellow |
|
|
London Colney Colts U10 Whites |
Played |
Club SFC U10 Blue * |
|
|
St Albans City U10 North |
Played |
Belsize Park U10 |
|
|
Whetstone U10 Panthers |
Played |
London Colney Colts U10 Reds |
|
|
Whetstone U10 Pumas |
Played |
Wingate & Finchley U10 Blue * |
|
|
Wingate & Finchley U10 White |
Played |
Harvesters U10 Grasshoppers |
|
U10 Bobby Charlton |
|
Aldenham FC U10 |
Played |
Northwood U10 Red |
|
|
HGS Academy U10 Vipers * |
Played |
London Colney Colts U10 Blue |
|
|
Panthera FC U10 Red |
Played |
Maccabi London U10 White * |
|
|
Whetstone U10 Tigers |
Played |
Alexandra Park U10 North |
|
|
Wingate & Finchley U10 Yellow |
Played |
Maccabi London U10 Blue * |
|
U10 Gordon Banks |
|
Club SFC U10 Red |
Played |
AC Finchley U10 West |
|
|
Enfield Rangers U10 Green |
Played |
GFA Enfield U10 Lions |
|
|
Hinton-Finchley U10 Stars |
Played |
Harvesters U10 Scorpions |
|
|
Maccabi London U10 Green * |
Played |
Enfield Town Youth FC U10 Blue |
|
|
Norsemen U10 |
Played |
Northwood U10 Black |
|
|
Oakhill Tigers U10 Eagles |
Played |
Wingate & Finchley U10 Purples |
|
|
Whetstone U10 Lynx |
Played |
Rap-Aid U10 Eaglets |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Alexandra Park U10 West |
Played |
Pro Football London U10 |
|
|
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
Played |
Enfield Rangers U10 Black |
|
|
Borehamwood Youth U10 Knights |
Played |
Hinton-Finchley U10 Legends |
|
|
Enfield Town Youth FC U10 White |
Played |
Maccabi London U10 Yellow * |
|
|
Northwood U10 White |
Played |
Northwood U10 Blue |
|
|
Whetstone U10 Jaguars |
Played |
Hadley Rangers U10 |
|
U10 Geoff Hurst |
|
Maccabi London U10 Purple * |
Played |
Go Stars U10 |
|
|
Omonia Youth U10 Green |
Played |
Edmonton Rangers U10 Eagles |
|
|
Pro FA Borehamwood FC U10 Blue |
Played |
London Colney Youth U10 Lions |
|
|
Pro FA Borehamwood FC U10 Red |
Played |
Club SFC U10 Yellow |
|
|
Turnstyles U10 |
Played |
Omonia Youth U10 Gold |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Alexandra Park U10 South |
Played |
Global FA U10 Santos |
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U09 North |
Played |
Aldenham FC U09 * |
|
|
APB FC Barnet U09 Rams |
Played |
HMH U09 United * |
|
|
Global FA U09 Santos |
Played |
HGS Academy U09 Raiders * |
|
|
HGS Academy U09 Barca * |
Played |
Club SFC U09 Blue |
|
|
London Colney Colts U09 Reds |
Played |
Harvesters U09 Jupiter |
|
U09 Captain Hook |
|
GFA Enfield U09 Lions |
Played |
Enfield Town Youth FC U09 |
|
|
Hinton-Finchley U09 Heroes |
Played |
Alexandra Park U09 South |
|
|
Maccabi London U09 White * |
Played |
Whetstone U09 Pumas |
|
|
Northwood U09 Red |
Played |
AC Finchley U09 South |
|
|
Whetstone U09 Lions |
Played |
St Albans City U09 North |
|
U09 Harry Potter |
|
Belsize Park U09 Bucks Yellow |
Played |
APB FC Barnet U09 Raiders |
|
|
London Colney Youth U09 Lions |
Played |
Panthera FC U09 Red |
|
|
Northwood U09 White |
Played |
London Colney Colts U09 White |
|
|
Rap-Aid U09 Tigers |
Played |
Bushey Rangers U09 |
|
|
Woodys & Ebogs U09 Vapors |
Played |
HGS Academy U09 Vipers * |
|
U09 Robin Hood |
|
Alexandra Park U09 North |
Played |
Maccabi London U09 Blue * |
|
|
Belsize Park U09 Bucks Black |
Played |
Club SFC U09 Yellow |
|
|
Club SFC U09 Red |
Played |
Northwood U09 Blue |
|
|
Edmonton Rangers U09 Panthers |
Played |
Club SFC U09 Whites |
|
U09 Peter Pan |
|
Alexandra Park U09 West |
Played |
Oakhill Tigers U09 Hawks |
|
|
Maccabi London U09 Green * |
Played |
Go Stars U09 |
|
|
Northwood U09 Green |
Played |
Norsemen U09 |
|
|
Omonia Youth U09 White |
Played |
Hinton-Finchley U09 Stars |
|
|
Turnstyles U09 |
Played |
London Colney Youth U09 Pumas |
|
|
Whetstone U09 Jaguars |
Played |
Omonia Youth U09 Green |
|
U08 Billy Bear |
|
AC Finchley U08 North |
Played |
Northwood U08 Red |
|
|
Harvesters U08 Galaxy |
Played |
APB FC Barnet U08 Rams |
|
|
Panthera FC U08 Red |
Played |
Global FA U08 Santos |
|
|
Rap-Aid U08 Lions |
Played |
Maccabi London U08 White |
|
|
Wingate & Finchley U08 White |
Played |
Club SFC U08 Blue |
|
U08 Captain Croc |
|
APB FC Barnet U08 Raiders |
Played |
Alexandra Park U08 North |
|
|
Bushey Rangers U08 |
Played |
HGS Academy U08 Raiders |
|
|
Enfield Town Youth FC FC U08 |
Played |
London Colney Colts U08 Reds |
|
|
Whetstone U08 Panthers |
Played |
Club SFC U08 Red |
|
U08 Cheeky Monkey |
|
AC Finchley U08 South |
Played |
Panthera FC U08 White |
|
|
Alexandra Park U08 South |
Played |
Wingate & Finchley U08 Blue |
|
|
Borehamwood Youth U08 Crusaders |
Played |
Whetstone U08 Jaguars |
|
|
Club SFC U08 Yellow |
Played |
St Albans City U08 Central |
|
|
London Colney Colts U08 Whites |
Played |
Enfield Rangers U08 Green |
|
U08 Freddie Fox |
|
London Colney Youth U08 Lions |
Played |
APB FC Barnet U08 Ravens |
|
|
Maccabi London U08 Blue |
Played |
Northwood U08 Blue |
|
|
Maccabi London U08 Yellow |
Played |
Hinton-Finchley U08 Legends |
|
|
New Salamis U08 |
Played |
Club SFC U08 White |
|
|
Panthera FC U08 Blue |
Played |
Alexandra Park U08 West |
|
U08 Rory Tiger |
|
Borehamwood Youth U08 Knights |
Played |
St Albans City U08 East |
|
|
Harvesters U08 Stars |
Played |
Belsize Park U08 |
|
|
Maccabi London U08 Green |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U08 |
|
|
Maccabi London U08 Purple |
Played |
Woodys & Ebogs U08 Vapors |
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
London Colney Colts U08 Blues |
Played |
Whetstone U08 Pumas |
|
U08 Zena Zebra |
|
GFA Enfield U08 Lions |
Played |
MLS Football U08 Panthers |
|
|
Hadley Rangers U08 |
Played |
Hinton-Finchley U08 Heroes |
|
|
London Colney Youth U08 Pumas |
Played |
APB FC Barnet U08 Raptors |
|
|
Northwood U08 Green |
Played |
Omonia Youth U08 Green |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
APB FC Barnet U07 Rams |
Played |
HGS Academy U07 Vipers |
|
|
HGS Academy U07 Raiders |
Played |
Wingate & Finchley U07 White |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
Belsize Park U07 |
Played |
Bushey Rangers U07 |
|
|
Club SFC U07 Whites |
Played |
Whetstone U07 Eagles |
|
|
Northwood U07 Red |
Played |
St Albans City U07 South |
|
|
Rap-Aid U07 Lions |
Played |
APB FC Barnet U07 Raiders |
|
U07 Larry Lamb |
|
London Colney Youth U07 Pumas |
Played |
Maccabi London U07 Leopards |
|
|
Northwood U07 Blue |
Played |
Woodys & Ebogs U07 Vapors |
|
U07 Sidney Seagull |
|
Borehamwood Youth U07 Crusaders |
Played |
Maccabi London U07 Pumas |
|
|
Enfield Rangers U07 Green |
Played |
AC Finchley U07 North |
|
|
MLS Football U07 Pumas |
Played |
Rap-Aid U07 Eaglets |
|
|
Pro FA Borehamwood FC U07 Red |
Played |
Maccabi London U07 Buffalos |
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
Enfield Town Youth FC FC U07 |
Played |
Northwood U07 White |
|
|
London Colney Colts U07 Blue |
Played |
Club SFC U07 Yellow |
|
|
London Colney Youth U07 Lions |
Played |
Wingate & Finchley U07 Blue |
|
|
Northwood U07 Green |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U07 Blue |
|