|
Home Team |
Score |
Away Team |
Intermediate Division 1 |
|
AFC Ewell |
3
|
2
|
FC Tooting Bec |
|
F.Balogun J Cole
S.Clancy
G.Ranzoer
|
|
|
A.Khefacha
D.Mandica
|
|
Earlsfield SSEC |
4
|
3
|
West Fulham |
|
G.Ali(3)
S.Misselbrook
|
|
|
D.Blake(2)
R.Mcdowell
|
|
Earlsfield United |
0
|
3
|
Wimbledon Casuals |
|
|
|
|
L.Marshall
M.Parsons(2)
|
|
Kew Park Rangers |
1
|
2
|
Westminster Casuals |
|
L.Rothmann
|
|
|
D.Maunsell
E.Williams
|
|
Oxted & District |
0
|
1
|
Afc Whyteleafe |
|
|
|
|
K.Orlebar
|
|
Sporting 50 |
0
|
4
|
Frenches Athletic |
|
|
|
|
J.Rice
O.Winter(3)
|
Intermediate Division 2 |
|
Old Rutlishians |
H
|
-
|
Old Plymouthians |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Selhurst |
H
|
-
|
Ashtead |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Junior Division 1 |
|
Epsom Kings |
1
|
8
|
South Croydon |
|
H.Sherifali
|
|
|
A.Aderimi
J.Elouadan
M.Hill(2)
H.Morton(4)
|
|
FC Tooting Bec 'A' |
2
|
2
|
MC United |
|
S.Archer-Fenn
T.Stanley
|
|
|
I.Sumithran(2)
|
|
SC Wandsworth |
2
|
0
|
Thames United |
|
D.Hoey
B.Pyle
|
|
|
|
Junior Division 2 |
|
Croygas |
1
|
4
|
Wandgas Vets |
|
S.Harper
|
|
|
J.Phillips(2)
R.Sultan-Chambers(2)
|
|
Panthers |
5
|
1
|
N P L 'A' |
|
M.Gaye(3)
D.Glynn
M.Harvey-Agyemang
|
|
|
D.Conway
|
|
Warlingham |
H
|
-
|
Motspur Park |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Worcester Park 'A' |
0
|
6
|
AFC Walcountians Reserves |
|
|
|
|
J.Allen
L.Bolton
J.Bradnick
J.Marsh(2)
H.Nunu
|
Junior Division 3 |
|
FC Tooting Bec 'B' |
0
|
3
|
Surrey Casuals |
|
|
|
|
L.Forrester
C.Palmer
M.Sutherland
|
|
Sporting 50 Reserves |
3
|
1
|
Old Rutlishians Reserves |
|
K.Hiscock
F.McManus
M.Schmiedel
|
|
|
L.Washford Bent
|
Junior Division 4 |
|
AFC Malden |
0
|
2
|
Purley Old Boys |
|
|
|
|
L.Michael(2)
|
|
Merton Social |
1
|
1
|
Cheam Village Warriors |
|
OG
|
|
|
S.Ewin
|
|
Shelton Athletic |
2
|
0
|
Oxted & District Reserves |
|
J.Garner(2)
|
|
|
|
|
Wandgas Worcester Park Vets |
2
|
2
|
Worcester Park Development |
|
T.Culver
W.East
|
|
|
A.Hyland
K.Strank
|
Junior Division 5 |
|
Real Holmesdale Reserves |
2
|
4
|
Motspur Park 'A' |
|
d.Maslanka
I.Okolie
|
|
|
E.Foxley
J.Quick
O.Ryan
L.Walters
|
Junior Division 6 |
|
London Olympia |
1
|
4
|
Warlingham 'A' |
|
S.Brock
|
|
|
M.Creech(3)
L.White
|
|
Oxted & District 'A' |
8
|
3
|
Frenches Athletic 'A' |
|
J.Penfold(5)
O.Raishbrook
T.Vaughan(2)
|
|
|
F.Lenihan
H.Walker(2)
|
|
Sutton High 'A' |
3
|
0
|
Junction Elite U23 |
|
J.Brooks
R.Kelly
d.McPherson
|
|
|
|
|
Waddon Wanderers |
3
|
1
|
Mitcham Park |
|
|
|
|
J.Hunter
|
|
Wanderers 'A' |
1
|
3
|
South London Elite |
|
J.Sanchez
|
|
|
J.Gough(2)
M.Surendren
|
League Junior Cup |
Round 2 |
Ashtead Reserves |
2
|
2
|
Frenches Athletic Reserves |
[ Home Win on penalties ] |
J.Gallagher(2)
|
|
|
F.Savedra
R.Thomas
|
Round 2 |
Sutton High |
H
|
-
|
Tolworth United |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 2 |
Junction Elite Reserves |
2
|
1
|
Banstead Rovers |
|
N.Bennaceur
G.Walker
|
|
|
L.Taylor
|
Round 2 |
Old Rutlishians 'A' |
2
|
3
|
Old Boys Clapham |
|
T.Furneaux
D.Wallis
|
|
|
S.Durnin
E.Field
J.Hartwell
|
Round 2 |
AFC North Leatherhead |
1
|
3
|
Doverhouse Lions |
|
M.Jordan
|
|
|
A.Boreland(2)
R.Roberts
|
London Junior Cup |
Quarter Final |
Spaniards |
4
|
3
|
Goldfingers |
|
|
|
|
C.Beecroft
T.Cooper
G.McCrudden
|
Miscellaneous |
|
Claygate Royals |
2
|
3
|
Richmond & Kew |
|
J.Barlow
Y.Yahya
|
|
|
J.Johnson
L.Viney
J.Whyte
|