|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Red Division |
|
AC Finchley U18 North-West |
H
|
-
|
GFA Enfield U18 Lions |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Belstone U18 |
1
|
4
|
Alexandra Park U18 Central |
|
J.Daniel
|
|
|
I.Gheewala
K.Graver(2)
S.Maundrill
|
|
Enfield Town Youth FC U18 |
1
|
0
|
Harvesters U18 South |
|
A.Woldegiorgis
|
|
|
|
|
Omonia Youth U18 Gold |
3
|
5
|
Harrow Stars U18 |
|
N.Legunsen
C.Poyraz(2)
|
|
|
N.Browne
H.O'Toole-Barnes
OG
R.Wright-Keizer(2)
|
U18 - White Division |
|
Harvesters U17-U18 North |
2
|
6
|
Edmonton Rangers U18 Sharks |
|
OG
L.Tashev
|
|
|
A.Camara(5)
K.Ikegwuono
|
|
Harvesters U17-U18 South |
0
|
4
|
Hendon United U18 Rovers |
|
|
|
|
C.Calvert
N.Helfgott
L.Peleg
J.Rubinoff
|
|
Whetstone U18 Panthers |
2
|
3
|
Northwood U18 Red |
|
R.Harrington
R.Simao
|
|
|
D.Adeeyinwo(2)
J.Beckles
|
U18 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U18 Templars |
2
|
2
|
Croxley Green U18 |
|
T.Watson(2)
|
|
|
K.Jack(2)
|
|
Hinton-Finchley U18 |
H
|
-
|
Borehamwood Youth U18 Crusaders |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U18 - Green Division |
|
Omonia Youth U18 White Plus |
1
|
1
|
AFC Southgate U18 |
|
A.Loizou
|
|
|
G.Prior
|
U18 - Yellow Division |
|
St Gregory's United U18 Lions |
5
|
1
|
Aldenham FC U18 Raptors |
|
C.Farrell(2)
J.Jennings
R.Scanlon
H.Sheehan
|
|
|
J.Caseman
|
U18 Spring Plate Group B |
|
Little Heath FC U18 |
0
|
4
|
Omonia Youth U18 Silver |
|
|
|
|
A.Antoniou
V.Borisov
K.Kyriacou
J.Wojciechowski
|
U18 Spring Plate Group C |
|
Hadley Rangers U18 |
0
|
6
|
London Colney Youth U18 Lions |
|
|
|
|
M.Green
S.Lea
J.Rockman
B.Stockman(2)
B.Summerfield
|
|
Hendon United U18 Blue |
2
|
15
|
HMH U18 Tigers |
|
Y.Adler
A.Hill
|
|
|
H.Lopian
B.Malachi
L.Sampson(4)
O.Simble(2)
J.Smith
S.Suri
B.Trainis
A.Tyler(2)
Y.Ware(2)
|
U18 Spring Plate Group D |
|
Alexandra Park U18 East |
2
|
3
|
HGS Academy U18 Rangers |
|
H.Trant-John(2)
|
|
|
D.Chabbat(2)
Z.Sager
|
U16 - League Cup |
Quarter Final |
Borehamwood Youth U16 Crusaders |
0
|
2
|
HMH U16 Dynamo |
|
|
|
|
Y.Porat(2)
|
Quarter Final |
GFA Enfield U16 SSW |
9
|
0
|
Omonia Youth U16 Gold |
|
F.Canlier
C.Chiadikobi(2)
B.Makumbi
B.Nelson(2)
O.Shamsiden
A.Williams(2)
|
|
|
|
Quarter Final |
Omonia Youth U16 Silver |
3
|
2
|
HMH U16 Wanderers |
|
N.Antzaras
K.Cahani
B.Theodorou-Ney
|
|
|
N.Sorene(2)
|
U16 - Challenge Cup |
Round 2 |
AC Finchley U16 West |
7
|
0
|
Maccabi London U16 White |
|
L.Gradoni(2)
R.Gurguri
J.Merchan-Nichols
K.Pishtikou(3)
|
|
|
|
Round 2 |
Enfield Town Youth FC U16 |
0
|
2
|
Whetstone U16 Panthers |
|
|
|
|
S.Jordan
Y.Yaniv
|
Round 2 |
Harvesters U16 Blue |
2
|
0
|
AC Finchley U16 South |
|
A.Nawar
L.Townend
|
|
|
|
Round 2 |
Northwood U16 White |
H
|
-
|
Rap-Aid U16 Elite |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U16 - White Division |
|
Bushey Rangers U16 |
0
|
5
|
Harrow Stars U16 |
|
|
|
|
A.Alshammary(2)
R.Ganatra(2)
F.Rasuli
|
U16 - Blue Division |
|
GFA Enfield U16 Lions |
4
|
1
|
Oakhill Tigers U16 Falcons |
|
W.Eulabid
P.Pieretti
S.Shipillis
B.Yurtseven
|
|
|
Y.Lazizi
|
|
Maccabi London U16 Blue |
2
|
8
|
Cassiobury Rangers U16 Clarets |
|
F.Flaum
B.Kosky
|
|
|
S.Amoah(3)
R.Ashton Waller
J.Housden Stone
K.Parker(3)
|
U16 - Green Division |
|
Alyth Belsize U16 Black |
3
|
5
|
Edmonton Rangers U16 Lions |
|
O.Handelsman Leigh
J.Klein(2)
|
|
|
A.Al-Atmani(4)
J.Ponton
|
|
Hampstead U16 |
-
|
A
|
Global FA U16 Flamengo |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U16 Spring Plate Group D |
|
Oakhill Tigers U16 Pumas |
2
|
4
|
Mill Hill Youth U16 East |
|
|
|
|
F.Dabrowski(2)
M.Jelly
H.Perry
|
U15 - Challenge Cup |
Quarter Final |
AC Finchley U15 West |
2
|
5
|
Maccabi London U15 White |
|
J.Idi
S.Kozinos
|
|
|
Z.Cohen
E.Green
S.Phillips
D.Solomons
M.Teacher
|
Quarter Final |
Berkhamsted Raiders U15 Red |
H
|
-
|
Alexandra Park U15 North |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Quarter Final |
Enfield Town Youth FC U15 |
6
|
2
|
Maccabi London U15 Blue |
|
P.De'Olivero
M.Hechachena
H.Ikaka
J.Leitao
A.Madika
D.Morris-Porter
|
|
|
E.Gabbie(2)
|
Quarter Final |
Hinton-Finchley U15 Legends |
2
|
4
|
Whetstone U15 Pumas |
|
J.Hind
B.Zohar
|
|
|
P.Demetriou
C.Potsos(3)
|
U15 - Red Division |
|
Northwood U15 Elite |
3
|
3
|
Edmonton Rangers U15 Dragons |
|
C.Barber
R.Hilaire-Clarke(2)
|
|
|
N.Mesfin(2)
D.Ross
|
U15 - White Division |
|
Hinton-Finchley U15 Heroes |
2
|
1
|
Hadley Rangers U15 |
|
A.Cole
A.Ekkeshis
|
|
|
L.Poenaru
|
|
Northwood U15 Red |
8
|
1
|
St Albans City U15 Spartans |
|
A.Anwar
A.Ashtikar(2)
T.Fagbulu
F.Giles
J.Hennessy
H.Myring
A.Singh
|
|
|
C.Harvey
|
|
Woodys & Ebogs U15 Phantoms |
2
|
2
|
GFA Enfield U15 SSW |
|
O.Grover
B.Seagroatt
|
|
|
S.Amli
S.Smart
|
U15 - Blue Division |
|
AEK U15 Black |
3
|
0
|
Hendon United U15 |
|
B.Khwaja
A.Michael
A.Tarnar
|
|
|
|
|
Omonia Youth U15 White |
5
|
0
|
Alexandra Park U15 South |
|
Y.Asenov(2)
P.Bocchi
K.Nihat(2)
|
|
|
|
|
Whetstone U15 Lions |
H
|
-
|
HMH U15 Panthers |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U15 - Green Division |
|
Borehamwood Youth U15 Knights |
H
|
-
|
Hinton-Finchley U15 Stars |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Hendon United U15 Gold |
2
|
12
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
|
S.Chippeck
A.Cohen
|
|
|
N.Adiele
L.Andrews
F.Quinn
F.Tortora(6)
R.Woods(3)
|
|
Maccabi London U15 Gold |
1
|
2
|
Whetstone U15 Cougars |
|
O.Claret
|
|
|
J.Clunis
W.Quintall
|
|
Omonia Youth U15 Gold |
H
|
-
|
HMH U15 Pumas |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Woodys & Ebogs U15 Mercurials |
9
|
3
|
Hendon United U15 Blue |
|
A.Perkins(3)
K.Popat
C.Simpson(4)
M.Smith
|
|
|
A.Dadon
E.Naori(2)
|
U14 - Red Division |
|
AFC Southgate U14 Dragons |
1
|
3
|
Harrow Stars U14 |
|
N.Nait
|
|
|
D.Alamyar
A.Moreno
A.Rahimi
|
|
Maccabi London U14 White |
2
|
6
|
GFA Enfield U14 Lions |
|
S.Jacobs
O.Warren
|
|
|
E.Sahin(4)
K.Zorba(2)
|
|
Oakhill Tigers U14 Raiders |
1
|
0
|
Omonia Youth U14 White |
|
J.Ahmed
|
|
|
|
|
Omonia Youth U14 Gold |
0
|
4
|
Enfield Rangers U14 Green |
|
|
|
|
B.Akowuah(2)
R.Bala
G.Gibbs
|
U14 - White Division |
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
1
|
3
|
AC Finchley U14 West |
|
H.Yeboah
|
|
|
E.Akinbulumo(3)
|
|
Hendon United U14 Green |
9
|
1
|
Edmonton Rangers U14 Tigers |
|
N.Frankfurt(3)
R.Hill
B.Hirsch(3)
A.Korman
S.Tangi
|
|
|
R.Ararigun
|
|
Maccabi London U14 Blue |
H
|
-
|
Belsize Park U14 Panthers |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Northwood U14 White |
6
|
2
|
Edmonton United U14 |
|
R.Da Cunha(3)
H.Gough
L.Joseph
|
|
|
B.Nwokobia
T.Scantlebury
|
U14 - Blue Division |
|
AC Finchley U14 South |
4
|
0
|
St Albans City U14 Victoria |
|
A.Konstantaras
E.Tetteh(3)
|
|
|
|
|
Colney Heath U14 Magpies |
2
|
9
|
Whetstone U14 Tigers |
|
D.Kimathi(2)
|
|
|
M.Beale(2)
T.Callenhder
Z.Fejes
J.Kessri(3)
J.Livesey
J.Ross Jackson
|
|
Oakhill Tigers U14 Warriors |
3
|
1
|
Enfield Town Youth FC U14 White |
|
L.Efstathiou
S.Haryott
|
|
|
L.Goodwin-Sanchez
|
U14 - Green Division |
|
Hadley Rangers U14 |
5
|
4
|
Maccabi London U14 Green |
|
A.Adewunmi(3)
S.Sudhagar(2)
|
|
|
S.Sher(4)
|
|
HGS Academy U14 Tigers |
2
|
0
|
Hinton-Finchley U14 Stars |
|
G.Mashensky
Z.Sugarman
|
|
|
|
U14 - Yellow Division |
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
1
|
12
|
Pro FA Borehamwood FC U14 |
|
A.Hassan
|
|
|
J.Agyeman
R.Havens(2)
A.Kaloci(6)
D.Selmani(3)
|
|
Enfield Town Youth FC U14 Blue |
2
|
1
|
Bushey Rangers U14 |
|
D.McKenzie(2)
|
|
|
L.Kenwright
|
|
GFA Enfield U14 Bears |
3
|
1
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
|
K.Beyzade-Jemal
D.Coruk
B.Rejzha
|
|
|
A.Leggett
|
|
Omonia Youth U14 Green |
2
|
0
|
Norsemen U14 Hawks |
|
A.Gkerdoukis
A.Obradovic-Pisic
|
|
|
|
U13 - League Cup |
Quarter Final |
Enfield Rangers U13 Green |
2
|
6
|
Whetstone U13 Pumas |
|
V.Hesaam
P.Kyey
|
|
|
M.Gilzean
T.Javawardena
H.Laws(2)
T.Saralva
C.Webb
|
U13 - Red Division |
|
Northwood U13 Black |
7
|
0
|
APB FC Barnet U13 Rams |
|
J.Anekwe
J.Culverwell
J.Hall
A.Kemp
J.King
T.Smith
R.Spicer
|
|
|
|
U13 - White Division |
|
St Albans City U13 East |
-
|
A
|
Enfield Town Youth FC U13 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U13 - Blue Division |
|
AC Finchley U13 South |
3
|
2
|
Edmonton Rangers U13 Cougars |
|
D.Cresci
J.Lomansney
L.Melinte
|
|
|
K.Aquera(2)
|
|
Northwood U13 Red |
0
|
6
|
Bushey Rangers U13 |
|
|
|
|
F.Morehouse
K.Woods
A.Worth
F.Zumalacarregui(3)
|
U13 - Green Division |
|
Borehamwood 2000 U13 Blue |
1
|
1
|
London Colney Youth U13 Tigers |
|
B.Ifeacho
|
|
|
J.Tshehla
|
|
Hinton-Finchley U13 Legends |
2
|
1
|
AEK U13 Eagles |
|
J.Traunter
D.Vesesli
|
|
|
L.Chrysosotomou
|
|
Oakhill Tigers U13 Sharks |
3
|
5
|
Northwood U13 White |
|
D.Zdrajkowski(3)
|
|
|
B.Saleem
A.Shah
Y.Taoussi(2)
N.Wright
|
U13 - Purple Division |
|
AFC Southgate U13 Knights |
1
|
15
|
Hinton-Finchley U13 Stars |
|
D.Andhare
|
|
|
S.Bradburn
C.Gilmore(7)
A.Gregoire(4)
J.Nam(2)
F.Pinto
|
|
Hendon United U13 Gold |
6
|
4
|
Whetstone U13 Jaguars |
|
A.Grosnass
E.Lobatto(2)
E.Peretz(3)
|
|
|
A.Bell
P.Sen(2)
J.Sidnick
|
|
Oakhill Tigers U13 Tornados |
9
|
1
|
Maccabi London U13 Yellow |
|
F.Beardon
E.Coulon
Z.Deen(2)
H.Welch
D.Williams(4)
|
|
|
N.Allshever
|
|
Omonia Youth U13 Gold |
14
|
1
|
Turnstyles U13 |
|
E.Cormican
E.Kehinde(2)
L.Kyriacou(3)
L.Kyrillou
S.Mandrides(4)
N.Nicolaou(2)
M.Panayiotou
|
|
|
C.Iacovides
|
U13 Spring Cup Group A |
|
Berkhamsted Raiders U13 Reds |
4
|
0
|
Global FA U13 Flamengo |
|
P.Agate
J.Gorst
E.Hardman
W.Scott
|
|
|
|
|
Maccabi London U13 Blue |
H
|
-
|
St Albans City U13 West |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U13 Spring Cup Group B |
|
Whetstone U13 Tigers |
1
|
1
|
London Colney Colts U13 Reds |
|
A.Cohen
|
|
|
T.Leach
|
U13 Spring Cup Group D |
|
Omonia Youth U13 White |
1
|
1
|
Whetstone U13 Panthers |
|
N.Polycarpou
|
|
|
J.Mooney
|
U13 SPRING TROPHY GROUP A |
|
AFC Southgate U13 Dragons |
3
|
0
|
Maccabi London U13 Green |
|
S.Halicki
S.Lilley
U.Obika
|
|
|
|
U13 SPRING TROPHY B |
|
Alexandra Park U13 North |
3
|
4
|
GFA Enfield U13 Lions |
|
R.Conneally-Gordon
X.Phillips(2)
|
|
|
G.Burey(3)
Z.Otchere
|
|
Hendon United U13 Blue |
H
|
-
|
Alexandra Park U13 West |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U13 SPRING TROPHY C |
|
Omonia Youth U13 Green |
4
|
0
|
Harvesters U13 South |
|
L.Guardiano
B.Petar(2)
L.Varnava
|
|
|
|
U12 - Red Division |
|
London Colney Colts U12 Blue |
1
|
1
|
Verulam Wolves FC U12 |
|
V.Maclennan
|
|
|
R.Henderson
|
|
London Colney Colts U12 Reds |
3
|
2
|
London Colney Colts U12 White |
|
H.Cobb(2)
OG
|
|
|
S.Maximus
L.McIver
|
|
Maccabi London U12 White |
1
|
3
|
APB FC Barnet U12 Rams |
|
C.Jacobs
|
|
|
F.Corroll
D.Obiefule
J.Sullivan
|
|
Northwood U12 Red |
3
|
2
|
Global FA U12 Santos |
|
|
|
|
T.Brown
M.Murtagh
|
|
Whetstone U12 Lions |
0
|
2
|
Wingate & Finchley U12 White |
|
|
|
|
R.Alessandro
D.Freddie
|
U12 - White Division |
|
Harrow Stars U12 |
8
|
3
|
HGS Academy U12 Raiders |
|
R.Martins(5)
L.Rus(2)
A.Sawicki
|
|
|
R.Jacobs
J.Lee
Z.Saade
|
|
Wingate & Finchley U12 Blue |
2
|
3
|
Enfield Town Youth FC U12 White |
|
H.Waller
|
|
|
J.Ngombo(2)
E.Sadrija
|
U12 - Blue Division |
|
Pro Football London U12 White |
H
|
-
|
Oakhill Tigers U12 Wolves |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U12 - Green Division |
|
St Albans City U12 Centurions |
0
|
2
|
Enfield Town Youth FC U12 Blue |
|
|
|
|
T.Collins
J.Luool
|
U12 - Yellow Division |
|
Omonia Youth U12 Green |
1
|
7
|
Alyth Belsize U12 |
|
R.Fletcher
|
|
|
L.Bloom
I.Joffe(3)
Z.Kay
L.Scharvona(2)
|
U12 - Purple Division |
|
London Colney Youth U12 Pumas |
-
|
A
|
Turnstyles U12 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Maccabi London U12 Purple |
2
|
5
|
Edmonton United U12 |
|
M.Leibovici
OG
|
|
|
J.Brown
T.Chari
R.De Freitas
K.Opoku-Brown
K.Wright
|
|
Pro FA Borehamwood FC U12 |
1
|
0
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
|
A.Kwateng
|
|
|
|
U12 Spring Plate Group A |
|
AFC Southgate U12 Dragons |
5
|
1
|
Borehamwood 2000 U12 Blue |
|
A.Moore(3)
M.Novelli(2)
|
|
|
J.Adoma
|
|
Hinton-Finchley U12 Legends |
0
|
1
|
Edmonton Rangers U12 Falcons |
|
|
|
|
H.Willer
|
U12 Spring Plate Group B |
|
AFC Southgate U12 Knights |
1
|
0
|
Whetstone U12 Tigers |
|
W.Thatcher
|
|
|
|
U12 Spring Plate Group C |
|
APB FC Barnet U12 Raiders |
5
|
0
|
Hinton-Finchley U12 Hotshots |
|
J.Cowper
J.Mann
G.Mulaj(2)
Z.Zamani
|
|
|
|
|
Panthera FC U12 Red |
7
|
0
|
Rap-Aid U12 Yellows |
|
|
|
|
|
U12 Spring Plate Group D |
|
AC Finchley U12 West |
8
|
1
|
New Salamis U12 |
|
S.Darcy
A.Roberts(6)
S.Welch
|
|
|
K.Hassan
|
|
Pro Football London U12 Blue |
0
|
9
|
Hendon United U12 White |
|
|
|
|
Y.Curtis(5)
G.Luftig(2)
Y.Misul
M.Perl
|
U12 Spring Cup Group A |
|
Enfield Rangers U12 Black |
0
|
9
|
Hinton-Finchley U12 Heroes |
|
|
|
|
S.Christodoulou(3)
J.Craven
A.Ellinas(2)
S.Panayi
N.Williams(2)
|
|
Maccabi London U12 Gold |
2
|
3
|
HGS Academy U12 Vipers |
|
M.Bean(2)
|
|
|
A.Feldman
W.Young(2)
|
U12 Spring Cup Group B |
|
Bushey Rangers U12 |
4
|
2
|
Enfield Rangers U12 Green |
|
J.Dunphy(2)
R.Shinkwin(2)
|
|
|
J.Holdsworth(2)
|
|
Hendon United U12 Silver |
-
|
A
|
Hinton-Finchley U12 Stars |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U11 - Red Division |
|
APB FC Barnet U11 Rams |
Played |
Whetstone U11 Tigers |
|
|
Cassiobury Rangers U11 Reds |
Played |
Harvesters U11 North |
|
|
Maccabi London U11 White |
Played |
Enfield Rangers U11 Black |
|
|
Rap-Aid U11 Reds |
Played |
Wingate & Finchley U11 White |
|
U11 - White Division |
|
Harvesters U11 South |
Played |
Hendon United U11 Blue |
|
|
London Colney Colts U11 Reds |
Played |
Whetstone U11 Pumas |
|
|
Maccabi London U11 Green |
Played |
Maccabi London U11 Blue |
|
|
Norsemen U11 Red |
Played |
Enfield Town Youth FC U11 |
|
U11 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U11 Templars |
Played |
Omonia Youth U11 Gold |
|
|
Edmonton Rangers U11 Scorpions |
Played |
Bushey Rangers U11 |
|
|
GFA Enfield U11 Lions |
Played |
Whetstone U11 Jaguars |
|
|
Hinton-Finchley U11 Legends |
Played |
Northwood U11 Red |
|
|
London Colney Youth U11 Lions |
Played |
AC Finchley U11 North |
|
|
Maccabi London U11 Yellow |
Played |
Alexandra Park U11 North |
|
|
Wingate & Finchley U11 Blue |
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
|
U11 - Green Division |
|
AC Finchley U11 West |
Played |
Omonia Youth U11 Green |
|
|
Aldenham FC U11 |
Played |
AC Finchley U11 South |
|
|
APB FC Barnet U11 Raiders |
Played |
Go Stars U11 |
|
|
Harrow Stars U11 |
Played |
Norsemen U11 Yellow |
|
|
London Colney Colts U11 Whites |
Played |
Omonia Youth U11 White |
|
U11 - Yellow Division |
|
Club SFC U11 White |
Played |
Alyth Belsize U11 |
|
|
Hendon United U11 Gold |
Played |
AC Finchley U11 North-East |
|
|
Whetstone U11 Lions |
Played |
Borehamwood 2000 U11 Blue |
|
U11 Inter Group Friendlies |
|
Borehamwood Youth U11 Knights |
Played |
Enfield Rangers U11 White |
|
|
Woodys & Ebogs U11 Phantoms |
Played |
APB FC Barnet U11 Ravens |
|
|
Woodys & Ebogs U11 Vapors |
Played |
London Colney Colts U11 Blues |
|
U10 Bobby Moore |
|
Enfield Town Youth FC U10 Yellow |
Played |
Club SFC U10 Blue * |
|
|
Global FA U10 Santos |
Played |
London Colney Colts U10 Reds |
|
|
Whetstone U10 Pumas |
Played |
St Albans City U10 North |
|
|
Wingate & Finchley U10 Blue * |
Played |
London Colney Colts U10 Whites |
|
U10 Bobby Charlton |
|
AC Finchley U10 North |
Played |
Maccabi London U10 White * |
|
|
Whetstone U10 Panthers |
Played |
Maccabi London U10 Blue * |
|
|
Whetstone U10 Tigers |
Played |
Panthera FC U10 Red |
|
U10 Gordon Banks |
|
Club SFC U10 Red |
Played |
Norsemen U10 |
|
|
Enfield Rangers U10 Green |
Played |
Rap-Aid U10 Eaglets |
|
|
GFA Enfield U10 Lions |
Played |
Northwood U10 Black |
|
|
Harvesters U10 Scorpions |
Played |
Enfield Town Youth FC U10 Blue |
|
|
Hinton-Finchley U10 Legends |
Played |
Whetstone U10 Lynx |
|
|
Hinton-Finchley U10 Stars |
Played |
AC Finchley U10 West |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
Played |
Oakhill Tigers U10 Eagles |
|
|
Enfield Town Youth FC U10 White |
Played |
Bushey Rangers U10 |
|
|
Maccabi London U10 Yellow * |
Played |
Whetstone U10 Jaguars |
|
|
Northwood U10 Blue |
Played |
Pro Football London U10 |
|
|
Northwood U10 White |
Played |
Borehamwood Youth U10 Knights |
|
U10 Geoff Hurst |
|
Hadley Rangers U10 |
Played |
Club SFC U10 Yellow |
|
|
Hinton-Finchley U10 Heroes |
Played |
Turnstyles U10 |
|
|
Maccabi London U10 Purple * |
Played |
Edmonton Rangers U10 Eagles |
|
|
Omonia Youth U10 Green |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U10 Red |
|
|
Woodys & Ebogs U10 Vapors |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U10 Blue |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Enfield Rangers U10 Black |
Played |
Wingate & Finchley U10 Purples |
|
|
HGS Academy U10 Vipers * |
Played |
Omonia Youth U10 Silver |
|
|
Northwood U10 Red |
Played |
London Colney Colts U10 Blue |
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U09 North |
Played |
HMH U09 United * |
|
|
Aldenham FC U09 * |
Played |
APB FC Barnet U09 Rams |
|
|
Harvesters U09 Jupiter |
Played |
Hinton-Finchley U09 Heroes |
|
U09 Captain Hook |
|
GFA Enfield U09 Lions |
Played |
Maccabi London U09 White * |
|
|
London Colney Colts U09 Reds |
Played |
AC Finchley U09 South |
|
|
London Colney Youth U09 Lions |
Played |
Club SFC U09 Blue |
|
|
St Albans City U09 North |
Played |
Whetstone U09 Pumas |
|
U09 Harry Potter |
|
APB FC Barnet U09 Raiders |
Played |
Bushey Rangers U09 |
|
|
London Colney Colts U09 White |
Played |
Enfield Town Youth FC U09 |
|
U09 Robin Hood |
|
Alexandra Park U09 North |
Played |
Woodys & Ebogs U09 Vapors |
|
|
Club SFC U09 Red |
Played |
Borehamwood Youth U09 Crusaders |
|
|
Club SFC U09 Yellow |
Played |
Northwood U09 Blue |
|
|
Hinton-Finchley U09 Stars |
Played |
Edmonton Rangers U09 Panthers |
|
|
Maccabi London U09 Blue * |
Played |
Norsemen U09 |
|
U09 Peter Pan |
|
Go Stars U09 |
Played |
Club SFC U09 Whites |
|
|
London Colney Youth U09 Pumas |
Played |
Omonia Youth U09 White |
|
|
Oakhill Tigers U09 Hawks |
Played |
Whetstone U09 Jaguars |
|
|
Turnstyles U09 |
Played |
Maccabi London U09 Green * |
|
U08 Billy Bear |
|
APB FC Barnet U08 Rams |
Played |
London Colney Colts U08 Blues |
|
|
Global FA U08 Santos |
Played |
AC Finchley U08 North |
|
|
Harvesters U08 Galaxy |
Played |
Northwood U08 Red |
|
|
Panthera FC U08 Red |
Played |
Club SFC U08 Blue |
|
|
Rap-Aid U08 Lions |
Played |
Wingate & Finchley U08 White |
|
U08 Captain Croc |
|
Alexandra Park U08 North |
Played |
Enfield Town Youth FC FC U08 |
|
|
HGS Academy U08 Raiders |
Played |
Whetstone U08 Panthers |
|
|
London Colney Colts U08 Reds |
Played |
Bushey Rangers U08 |
|
|
Whetstone U08 Pumas |
Played |
Maccabi London U08 White |
|
U08 Cheeky Monkey |
|
AC Finchley U08 South |
Played |
Wingate & Finchley U08 Blue |
|
|
Alexandra Park U08 South |
Played |
Club SFC U08 Yellow |
|
|
APB FC Barnet U08 Raiders |
Played |
Club SFC U08 Red |
|
|
Borehamwood Youth U08 Crusaders |
Played |
St Albans City U08 Central |
|
|
London Colney Colts U08 Whites |
Played |
Panthera FC U08 White |
|
U08 Freddie Fox |
|
Alexandra Park U08 West |
Played |
Club SFC U08 White |
|
|
Maccabi London U08 Yellow |
Played |
London Colney Youth U08 Lions |
|
|
Panthera FC U08 Blue |
Played |
Whetstone U08 Jaguars |
|
U08 Rory Tiger |
|
Belsize Park U08 |
Played |
Maccabi London U08 Purple |
|
|
Harvesters U08 Stars |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U08 |
|
|
Maccabi London U08 Green |
Played |
APB FC Barnet U08 Ravens |
[ Home Win was awarded ] |
|
St Albans City U08 East |
Played |
Hinton-Finchley U08 Legends |
[ Away Win was awarded ] |
U08 Inter Group Friendlies |
|
Enfield Rangers U08 Green |
Played |
Maccabi London U08 Blue |
|
U08 Zena Zebra |
|
Borehamwood Youth U08 Knights |
Played |
Whetstone U08 Lions |
|
|
Hadley Rangers U08 |
Played |
APB FC Barnet U08 Raptors |
|
|
London Colney Youth U08 Pumas |
Played |
GFA Enfield U08 Lions |
|
|
Northwood U08 Green |
Played |
Northwood U08 White |
|
|
Woodys & Ebogs U08 Vapors |
Played |
Hinton-Finchley U08 Heroes |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
Club SFC U07 Red |
Played |
APB FC Barnet U07 Rams |
|
|
Wingate & Finchley U07 White |
Played |
Club SFC U07 Blue |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
Northwood U07 Red |
Played |
Bushey Rangers U07 |
|
|
Woodys & Ebogs U07 Vapors |
Played |
Belsize Park U07 |
|
U07 Larry Lamb |
|
London Colney Youth U07 Pumas |
Played |
Northwood U07 Green |
|
|
New Salamis U07 |
Played |
Enfield Town Youth FC FC U07 |
|
U07 Sidney Seagull |
|
Enfield Rangers U07 Green |
Played |
London Colney Youth U07 Lions |
|
|
Hinton-Finchley U07 |
Played |
MLS Football U07 Pumas |
|
|
Northwood U07 White |
Played |
Borehamwood Youth U07 Crusaders |
|
|
Rap-Aid U07 Eaglets |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U07 Blue |
|
|
Whetstone U07 Harriers |
Played |
AC Finchley U07 North |
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
APB FC Barnet U07 Raiders |
Played |
London Colney Colts U07 Blue |
|
|
Club SFC U07 Yellow |
Played |
St Albans City U07 South |
|
|
Global FA U07 Santos |
Played |
Club SFC U07 Whites |
|
|
Northwood U07 Blue |
Played |
Whetstone U07 Eagles |
|
|
Pro FA Borehamwood FC U07 Red |
Played |
Rap-Aid U07 Lions |
|