|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Red Division |
|
AC Finchley U18 North-West |
1
|
6
|
Harrow Stars U18 |
|
O.Cannon
|
|
|
A.Chemali
S.Gorin-Delmas
K.Owen(2)
R.Wright-Keizer(2)
|
|
Borehamwood Youth U18 Knights |
8
|
0
|
Belstone U18 |
|
H.Doyle
M.Moulsdale(2)
B.O'Flynn
N.Obazee
P.Overton
P.Samuel
E.Webb
|
|
|
|
|
GFA Enfield U18 Lions |
1
|
3
|
Enfield Town Youth FC U18 |
|
D.Witter
|
|
|
F.Da Costa
P.Ogunboye
M.Spena
|
|
Harvesters U18 South |
5
|
0
|
Omonia Youth U18 Gold |
|
H.Brothwood
J.Carmichael
S.McKenna
E.Pate
M.Tym
|
|
|
|
U18 - White Division |
|
HMH U17-U18 Rangers |
1
|
5
|
Northwood U18 Red |
|
R.Barnett
|
|
|
D.Adeeyinwo
D.Fonseca
H.Latchford(2)
B.Tannian
|
|
HMH U18 Galaxy |
6
|
2
|
Harvesters U17-U18 South |
|
H.Bach
A.Cansfield
S.Norton(2)
D.Shai(2)
|
|
|
B.Eaves(2)
|
U18 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U18 Crusaders |
3
|
3
|
London Colney Youth U18 Lions |
|
A.Daranijo
H.Pollecutt(2)
|
|
|
Z.Gold(2)
J.Power
|
|
Borehamwood Youth U18 Templars |
2
|
1
|
Omonia Youth U18 White |
|
C.Ding
Y.Kiril
|
|
|
E.Nacakgedigi
|
|
Croxley Green U18 |
5
|
0
|
Hinton-Finchley U18 |
|
G.Ayron
S.Dan
E.Hearn
K.Jack(2)
|
|
|
|
|
HMH U17-U18 Foxes |
1
|
1
|
Hendon United U18 White |
|
E.Greenberg
|
|
|
A.Harounoff
|
|
Omonia Youth U18 Silver |
0
|
3
|
HGS Academy U18 Dynamo |
|
|
|
|
B.Hanouka
S.Harding
J.Lexton
|
U18 - Green Division |
|
Alexandra Park U18 East |
0
|
5
|
Norsemen U18 |
|
|
|
|
C.Corbett(3)
J.Mouale
J.Waller
|
|
HGS Academy U18 Rangers |
6
|
0
|
Alexandra Park U18 North |
|
D.Chabbat(2)
O.Grant
J.Myers
Z.Sager(2)
|
|
|
|
|
Northwood U18 Blue |
0
|
8
|
Omonia Youth U18 White Plus |
|
|
|
|
O.Bali
H.Edwards
A.Loizou
M.Petinou
L.Petrou(3)
H.Thornton
|
U18 - Yellow Division |
|
Hadley Rangers U18 |
2
|
1
|
Aldenham FC U18 Raptors |
|
O.Hickey
J.Smith
|
|
|
N.Shapps
|
|
Little Heath FC U18 |
3
|
2
|
HMH U17-U18 All Stars |
|
A.Icar(2)
O.Miller
|
|
|
S.Benardout
L.Simonetti
|
|
St Gregory's United U18 Lions |
3
|
5
|
Alexandra Park U18 South |
|
J.Jennings
R.Scanlon
H.Sheehan
|
|
|
J.Albertelli
H.Louie
J.Luwawu
R.Pulsford
S.Vaughan
|
U16 - Red Division |
|
Bloomsbury FA U16 |
3
|
3
|
Borehamwood Youth U16 Crusaders |
|
F.Brennan(2)
A.Klekovkin
|
|
|
M.Balde
C.Moore(2)
|
|
HMH U16 Dynamo |
0
|
5
|
GFA Enfield U16 SSW |
|
|
|
|
L.Adejaye
F.Canlier(2)
B.Ismail
A.Williams
|
|
Northwood U16 Red |
2
|
1
|
Omonia Youth U16 Silver |
|
E.Bradford
G.Harvey
|
|
|
B.Theodorou-Ney
|
|
Whetstone U16 Jaguars |
3
|
1
|
AC Finchley U16 South |
|
A.Charalambous
Z.Mishcon(2)
|
|
|
A.Tamba
|
U16 - White Division |
|
AC Finchley U16 West |
7
|
0
|
Bushey Rangers U16 |
|
C.Allen
L.Gradoni
J.Merchan-Nichols
L.Otis
K.Pishtikou(3)
|
|
|
|
|
Global FA U16 Santos |
1
|
1
|
Mill Hill Youth U16 Broadway |
|
E.Newall Johanssen
|
|
|
J.Portsmouth
|
|
HMH U16 Wanderers |
2
|
2
|
Harrow Stars U16 |
|
N.Sorene
J.Stander-Moy
|
|
|
M.Jovanovic
M.Karim
|
U16 - Blue Division |
|
Enfield Town Youth FC U16 |
2
|
0
|
Whetstone U16 Panthers |
|
M.Moule
J.O'Leary
|
|
|
|
|
Harvesters U16 Blue |
1
|
2
|
Cassiobury Rangers U16 Clarets |
|
OG
|
|
|
K.Parker(2)
|
|
New Salamis U16 Red |
3
|
1
|
Maccabi London U16 Blue |
|
R.Lewin-Dyer
M.McKoy
M.Monford
|
|
|
J.Rock
|
|
Northwood U16 White |
3
|
2
|
GFA Enfield U16 Lions |
|
G.Neves
T.Wheeler(2)
|
|
|
C.Fernandes
P.Pieretti
|
|
Oakhill Tigers U16 Falcons |
2
|
4
|
Maccabi London U16 White |
|
F.Haryott
L.Manly
|
|
|
A.Abrahams
D.Davidi
OG
A.Rubin
|
U16 - Green Division |
|
Edgware Tigers U16 |
1
|
3
|
Rap-Aid U16 Elite |
|
Y.Levy
|
|
|
J.Campbell
D.Goncalves
M.Roberts
|
|
Edmonton Rangers U16 Lions |
5
|
2
|
Alyth Belsize U16 Black |
|
A.Al-Atmani
B.Bisefei
D.Ozkor
E.Velasco(2)
|
|
|
M.Goldman
O.Handelsman Leigh
|
|
Global FA U16 Flamengo |
5
|
0
|
New Salamis U16 White |
|
S.Nyarko
S.Ornadel(4)
|
|
|
|
|
Hampstead U16 |
0
|
1
|
Alexandra Park U16 South |
|
|
|
|
A.Harris
|
U15 - League Cup |
Round 1 |
AC Finchley U15 West |
3
|
2
|
Northwood U15 Red |
|
M.Cakie
S.Kozinos
J.Robel
|
|
|
A.Anwar
J.Hennessy
|
U15 - Red Division |
|
Bedmond Youth FC U15 Reds |
4
|
1
|
Edmonton Rangers U15 Dragons |
|
R.Hunt
F.Lowe(3)
|
|
|
R.Joomabocus
|
|
Berkhamsted Raiders U15 Red |
7
|
0
|
Croxley Green U15 |
|
J.Bishop
M.Clarke
N.Head(2)
J.Sales
J.Thomson
C.Whittingham Jones
|
|
|
|
|
Enfield Town Youth FC U15 |
2
|
0
|
Whetstone U15 Pumas |
|
M.Hechachena
H.Ikaka
|
|
|
|
|
Maccabi London U15 White |
6
|
2
|
Northwood U15 Elite |
|
S.Leibovici
E.Mimouni
OG
S.Phillips
J.Shaw(2)
|
|
|
R.Hilaire-Clarke(2)
|
U15 - White Division |
|
Alexandra Park U15 North |
4
|
7
|
Maccabi London U15 Blue |
|
H.Brown
J.Harris(2)
S.Taylor
|
|
|
C.Braverman(3)
E.Hubbuck
A.Levin
R.Madar
N.Ricklow
|
|
GFA Enfield U15 SSW |
H
|
-
|
Hinton-Finchley U15 Legends |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Hinton-Finchley U15 Heroes |
3
|
1
|
Woodys & Ebogs U15 Phantoms |
|
A.Cole
L.Ellery
L.Neoptolemou
|
|
|
R.Suyur
|
|
St Albans City U15 Spartans |
3
|
4
|
Hadley Rangers U15 |
|
I.Jamil
D.Mitchell(2)
|
|
|
G.De Roeck
L.Poenaru
M.Sheinman
M.Thompson
|
U15 - Blue Division |
|
Hendon United U15 |
4
|
0
|
Alexandra Park U15 South |
|
S.Goldman
O.Klass(3)
|
|
|
|
|
Whetstone U15 Lions |
3
|
4
|
Omonia Youth U15 White |
|
T.Friedlos
P.Mazurkiewick
F.O'Neill
|
|
|
Y.Asenov(2)
J.Constantinou
J.Conteh
|
U15 - Green Division |
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
5
|
0
|
Hinton-Finchley U15 Stars |
|
L.Bates(2)
J.Ndidigwe
F.Tortora(2)
|
|
|
|
|
HMH U15 Pumas |
1
|
6
|
Borehamwood Youth U15 Knights |
|
J.Bolchover
|
|
|
C.Jackson(3)
B.Lurie
F.Townsend
J.Tredler
|
|
Omonia Youth U15 Gold |
6
|
2
|
Hendon United U15 Gold |
|
M.Abdurrahimzai(3)
L.Brilus
D.Govenc
A.Rapai
|
|
|
S.Chippeck
M.Schleider
|
|
Woodys & Ebogs U15 Mercurials |
6
|
6
|
Maccabi London U15 Gold |
|
A.Perkins(3)
C.Simpson(3)
|
|
|
O.Claret(3)
J.Morris
J.Young(2)
|
U14 - League Cup |
Round 3 |
Enfield Rangers U14 Green |
4
|
0
|
Oakhill Tigers U14 Raiders |
|
B.Akowuah
R.Bala
K.Ford
G.Gibbs
|
|
|
|
Round 3 |
Hendon United U14 Green |
6
|
1
|
HMH U14 Wolves |
|
B.Aharonovich
R.Hill
B.Hirsch(3)
S.Tangi
|
|
|
I.Freeman
|
Round 3 |
Omonia Youth U14 Gold |
2
|
3
|
Harrow Stars U14 |
|
E.Giggis
J.Russell
|
|
|
D.Alamyar
A.Moreno
A.Rahimi
|
U14 - Junior League Cup |
Round 3 |
Colney Heath U14 Magpies |
0
|
2
|
Norsemen U14 Hawks |
|
|
|
|
J.Brosnan
J.Coles
|
Round 3 |
Enfield Town Youth FC U14 Blue |
1
|
5
|
Whetstone U14 Tigers |
|
D.McKenzie
|
|
|
Y.Akasaka(4)
M.Beale
|
Round 3 |
Hinton-Finchley U14 Heroes |
1
|
0
|
Enfield Town Youth FC U14 White |
|
E.Earnshaw
|
|
|
|
Round 3 |
Oakhill Tigers U14 Warriors |
3
|
0
|
HMH U14 Galaxy |
|
T.Coffey
E.Gore
K.Johnson
|
|
|
|
U14 - Challenge Cup |
Round 3 |
Maccabi London U14 Blue |
0
|
6
|
APB FC Barnet U14 Rams |
|
|
|
|
M.Botha
L.Kojiv
H.Lovatt(2)
N.Mahari
S.Rafferty
|
U14 - Red Division |
|
Edmonton Rangers U14 Foxes |
2
|
2
|
London Colney Colts U14 Reds |
|
Y.Joomabolus(2)
|
|
|
J.Johnson
OG
|
|
Maccabi London U14 White |
4
|
3
|
AFC Southgate U14 Dragons |
|
B.Berman(2)
S.Jacobs(2)
|
|
|
O.Martinez
D.Voynov(2)
|
U14 - White Division |
|
AC Finchley U14 West |
1
|
4
|
Northwood U14 White |
|
L.Ferreira
|
|
|
R.Griggs(3)
S.Sethi
|
|
Belsize Park U14 Panthers |
3
|
0
|
Edmonton United U14 |
|
G.Lewis
O.Saunders
M.Shields
|
|
|
|
U14 - Blue Division |
|
Alexandra Park U14 South |
5
|
1
|
St Albans City U14 Victoria |
|
K.Bakhshi
T.Hughes
E.Lewis
J.Thompson(2)
|
|
|
A.Keigher
|
|
Edgware Tigers U14 |
3
|
5
|
AC Finchley U14 South |
|
D.Solomon(2)
|
|
|
R.Bell(2)
L.Jones
D.Preece
E.Tetteh
|
U14 - Green Division |
|
Hadley Rangers U14 |
0
|
5
|
Whetstone U14 Leopards |
|
|
|
|
A.Brilot(2)
N.Kiruvanayagam
R.Sahatevan(2)
|
|
HMH U14 Avengers |
3
|
4
|
GFA Enfield U14 Tigers |
|
J.Hugh
B.Milo
J.Walsh
|
|
|
J.Amartey(2)
A.Williams(2)
|
|
Maccabi London U14 Green |
1
|
4
|
Hinton-Finchley U14 Stars |
|
S.Sher
|
|
|
R.Clarke(2)
A.Pishiris
C.Pishiris
|
|
Northwood U14 Blue |
5
|
10
|
HGS Academy U14 Tigers |
|
J.Frimpong
A.Mohsin
S.Williams(3)
|
|
|
G.Mashensky(3)
C.Pincus
S.Plaskow(3)
R.Stock(2)
Z.Sugarman
|
U14 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U14 West |
2
|
2
|
AFC Southgate U14 Knights |
|
H.Harris
S.Woodward
|
|
|
L.Menato(2)
|
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
0
|
5
|
Omonia Youth U14 Green |
|
|
|
|
A.Gkerdoukis(2)
L.Kyriakides
A.Obradovic-Pisic(2)
|
U13 - Challenge Cup |
Round 2 |
AFC Southgate U13 Dragons |
5
|
2
|
AEK U13 Eagles |
|
A.Bajraktari
S.Halicki
U.Obika
L.Smith
A.Titley
|
|
|
L.Chrysosotomou
Z.Haralambous
|
Round 2 |
Alexandra Park U13 North |
0
|
5
|
London Colney Colts U13 Reds |
|
|
|
|
W.Farrell
A.Gorman
W.John
O.Stone
D.Webster
|
Round 2 |
Alexandra Park U13 West |
3
|
2
|
Oakhill Tigers U13 Sharks |
|
C.Chisholm
A.Tallner(2)
|
|
|
N.Ekeowa
H.Sophie
|
Round 2 |
APB FC Barnet U13 Rams |
3
|
3
|
St Albans City U13 East |
[ Home Win on penalties ] |
S.Chamberlain
M.Piliqi
L.Skapoullis
|
|
|
S.Coetzee
H.Murphy(2)
|
Round 2 |
Borehamwood Youth U13 Knights |
3
|
0
|
HMH U13 Eagles |
|
J.Bethlehem(2)
E.Zefi
|
|
|
|
Round 2 |
Edgware Town FC U13 |
0
|
9
|
Berkhamsted Raiders U13 Reds |
|
|
|
|
P.Agate(2)
S.Barrett
E.Hardman
O.Milnes
H.Patton
W.Pinnock
W.Scott(2)
|
Round 2 |
Edmonton Rangers U13 Cougars |
3
|
1
|
Global FA U13 Flamengo |
|
A.Ikegwuonu
M.Musni
M.Rowley
|
|
|
|
Round 2 |
Enfield Rangers U13 Green |
1
|
8
|
London Colney Colts U13 Blues |
|
P.Kyey
|
|
|
O.Blayney
E.Ed-Okungbowa(2)
A.Elikem
G.Gilbert
C.Morris
D.Till(2)
|
Round 2 |
Harvesters U13 North |
7
|
2
|
Enfield Town Youth FC U13 |
|
A.Bone
T.Gow(2)
H.Walker(4)
|
|
|
P.Stachow(2)
|
Round 2 |
Northwood U13 Black |
8
|
2
|
Bushey Rangers U13 |
|
J.Culverwell(2)
J.Hall(4)
M.Wolski(2)
|
|
|
|
Round 2 |
Northwood U13 White |
2
|
5
|
HMH U13 Hawks |
|
Y.Taoussi(2)
|
|
|
Z.Hirschovits
R.Hudaly
Y.Oshman
M.Wagner
R.Witzenfeld-Saigh
|
Round 2 |
Omonia Youth U13 Green |
3
|
1
|
Maccabi London U13 Blue |
|
B.Petar(3)
|
|
|
O.Lewis
|
Round 2 |
Omonia Youth U13 White |
7
|
1
|
Maccabi London U13 Green |
|
A.Eleftheriou
S.Kleanthis
D.Mustafa
OG
N.Polycarpou(3)
|
|
|
Y.Rotenberg
|
Round 2 |
St Albans City U13 South |
0
|
7
|
St Albans City U13 West |
|
|
|
|
E.Cullum(2)
R.How(2)
M.Williams(2)
R.Williams
|
Round 2 |
Whetstone U13 Pumas |
7
|
0
|
Borehamwood 2000 U13 Blue |
|
B.Farrell
H.Laws(2)
T.Saralva
T.Smith
C.Webb
H.Zokay West
|
|
|
|
U13 - Blue Division |
|
AC Finchley U13 South |
1
|
1
|
Northwood U13 Red |
|
J.Lomansney
|
|
|
R.Odofin
|
U13 - Green Division |
|
London Colney Youth U13 Tigers |
1
|
5
|
AC Finchley U13 East |
|
S.Beale
|
|
|
J.Kazzim(2)
H.Ngwaziem
A.Wooton(2)
|
|
North West London Jets U13 |
4
|
3
|
Alexandra Park U13 South |
|
A.Leibovici(2)
R.Quint(2)
|
|
|
P.Dennis
O.Takayanagi
A.Zisis
|
|
Whetstone U13 Leopards |
1
|
7
|
Hinton-Finchley U13 Legends |
|
D.Kirby
|
|
|
A.Panayi(2)
J.Traunter
D.Vesesli(4)
|
U13 - Purple Division |
|
AFC Southgate U13 Knights |
1
|
10
|
Omonia Youth U13 Gold |
|
P.Tahmasvand
|
|
|
G.Christodoulou(2)
E.Kehinde
L.Kyriacou(3)
S.Mandrides
E.Milazzo(2)
N.Nicolaou
|
|
Hendon United U13 Gold |
5
|
1
|
AC Finchley U13 West |
|
Y.Maxwell
E.Peretz(2)
Y.Rotshtine
A.Spitzer
|
|
|
J.Moynihan
|
|
HMH U13 Harriers |
2
|
1
|
Oakhill Tigers U13 Tornados |
|
A.Bohn
OG
|
|
|
D.Williams
|
|
Whetstone U13 Jaguars |
5
|
1
|
GFA Enfield U13 Lions |
|
A.Asgari(2)
O.Haruji
C.Ifeanyi
T.Ozkan
|
|
|
|
U12 - League Cup |
Quarter Final |
AC Finchley U12 South |
3
|
7
|
London Colney Colts U12 Blue |
|
O.Koxhaj
D.Thompson(2)
|
|
|
E.Farrow
R.Johnson(4)
V.Maclennan(2)
|
Quarter Final |
APB FC Barnet U12 Rams |
1
|
5
|
London Colney Colts U12 Reds |
|
D.Obiefule
|
|
|
H.Cobb
K.Duncan-Busette
E.Hamamci
S.Murphy(2)
|
Quarter Final |
London Colney Colts U12 White |
2
|
2
|
Verulam Wolves FC U12 |
[ Home Win on penalties ] |
A.Rahman(2)
|
|
|
H.Haig
A.Hewing
|
Quarter Final |
Northwood U12 Red |
2
|
0
|
Maccabi London U12 Red |
|
J.Armitt
L.Blau
|
|
|
|
U12 - Junior League Cup |
Quarter Final |
Alyth Belsize U12 |
1
|
3
|
GFA Enfield U12 Lions |
|
J.Blank
|
|
|
E.Cemgunal(2)
R.Ebanks
|
Quarter Final |
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
2
|
3
|
Alexandra Park U12 North |
|
R.Smart(2)
|
|
|
E.Cunningham
P.Healy
S.Joyce
|
U12 - Red Division |
|
Whetstone U12 Lions |
1
|
2
|
HGS Academy U12 Rebels |
|
E.Evans
|
|
|
J.Socker(2)
|
U12 - White Division |
|
Enfield Rangers U12 Green |
2
|
3
|
Harrow Stars U12 |
|
E.Hearn Leer
J.Holdsworth
|
|
|
A.Sawicki(2)
N.Sharif
|
|
Hendon United U12 Silver |
1
|
0
|
Enfield Town Youth FC U12 White |
|
Y.Cohen
|
|
|
|
|
HGS Academy U12 Vipers |
1
|
3
|
HGS Academy U12 Raiders |
|
I.Jesner
|
|
|
J.Guttman
R.Latner
C.Radzon
|
|
Wingate & Finchley U12 Blue |
1
|
0
|
Omonia Youth U12 White |
|
A.Superville
|
|
|
|
U12 - Blue Division |
|
Enfield Rangers U12 Black |
0
|
2
|
Maccabi London U12 Gold |
|
|
|
|
M.Bean
S.Ellis
|
|
Norsemen U12 |
1
|
2
|
Pro Football London U12 White |
|
E.Healy
|
|
|
O.Jaiyeola(2)
|
|
Northwood U12 White |
1
|
4
|
Hinton-Finchley U12 Stars |
|
J.Hunjan
|
|
|
S.Barwick(2)
A.Buckingham
G.Shehu
|
|
Oakhill Tigers U12 Wolves |
1
|
2
|
Bushey Rangers U12 |
|
M.Grime
|
|
|
J.Dunphy
J.Moreno
|
U12 - Green Division |
|
AFC Southgate U12 Knights |
1
|
1
|
Panthera FC U12 Red |
|
G.Baker
|
|
|
M.Jagodzinski
|
|
Edmonton Rangers U12 Falcons |
4
|
2
|
AC Finchley U12 West |
|
J.Alexander
B.Jones-Parey
A.Sari(2)
|
|
|
A.Roberts(2)
|
|
Hinton-Finchley U12 Legends |
0
|
1
|
Enfield Town Youth FC U12 Blue |
|
|
|
|
L.Di Bellonia
|
|
St Albans City U12 Centurions |
2
|
0
|
Hendon United U12 White |
|
J.Morgan
T.Tearle
|
|
|
|
U12 - Yellow Division |
|
AFC Southgate U12 Dragons |
2
|
1
|
St Albans City U12 East |
|
A.Malci
A.Moore
|
|
|
A.Maxwell-Nelson
|
|
Hinton-Finchley U12 Hotshots |
1
|
2
|
Borehamwood 2000 U12 Blue |
|
R.Dalipaj
|
|
|
J.Adoma
M.Khan
|
|
Omonia Youth U12 Green |
0
|
5
|
Alexandra Park U12 South |
|
|
|
|
A.Aromashodun
J.Duffy(3)
W.Groshong
|
U12 - Purple Division |
|
APB FC Barnet U12 Raiders |
8
|
1
|
Rap-Aid U12 Yellows |
|
F.Abbott-williams
L.Fahlin(2)
J.Mann
S.Mcalinden
G.Mulaj
L.Sorenson
A.Wang
|
|
|
K.Thanaj
|
|
HMH U12 Athletico |
5
|
0
|
New Salamis U12 |
|
N.Boyle(2)
J.Madar(3)
|
|
|
|
|
London Colney Youth U12 Pumas |
3
|
1
|
Edmonton United U12 |
|
L.Daniel
H.Darcy-Salinger
F.Newton
|
|
|
J.Brown
|
|
Maccabi London U12 Purple |
5
|
2
|
Whetstone U12 Panthers |
|
B.Black
G.Fhima(2)
S.Kantor
M.Noe
|
|
|
K.Bajaj
R.Williams
|
U11 - Red Division |
|
APB FC Barnet U11 Rams |
Played |
Enfield Rangers U11 Black |
|
|
Cassiobury Rangers U11 Reds |
Played |
London Colney Colts U11 Blues |
|
|
Harvesters U11 North |
Played |
Rap-Aid U11 Reds |
|
|
Whetstone U11 Pumas |
Played |
Whetstone U11 Tigers |
|
U11 - White Division |
|
Harvesters U11 South |
Played |
Rap-Aid U11 Lions |
|
|
London Colney Colts U11 Reds |
Played |
Enfield Town Youth FC U11 |
|
|
Maccabi London U11 Green |
Played |
Woodys & Ebogs U11 Vapors |
|
|
Norsemen U11 Red |
Played |
Hendon United U11 Blue |
|
U11 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U11 Templars |
Played |
AC Finchley U11 North |
|
|
GFA Enfield U11 Lions |
Played |
Aldenham FC U11 |
|
|
HGS Academy U11 Raiders |
Played |
Hinton-Finchley U11 Legends |
|
|
London Colney Youth U11 Lions |
Played |
Maccabi London U11 Yellow |
|
|
Omonia Youth U11 Gold |
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
|
|
Whetstone U11 Jaguars |
Played |
Northwood U11 Red |
|
|
Wingate & Finchley U11 Blue |
Played |
Edmonton Rangers U11 Scorpions |
|
U11 - Green Division |
|
Alexandra Park U11 South |
Played |
Borehamwood Youth U11 Knights |
|
|
APB FC Barnet U11 Raiders |
Played |
Maccabi London U11 Purple |
|
|
Harrow Stars U11 |
Played |
Omonia Youth U11 Green |
|
|
London Colney Colts U11 Whites |
Played |
AC Finchley U11 South |
|
|
Woodys & Ebogs U11 Phantoms |
Played |
Norsemen U11 Yellow |
|
U11 - Yellow Division |
|
AC Finchley U11 North-East |
Played |
Enfield Rangers U11 White |
|
|
Borehamwood 2000 U11 Blue |
Played |
Rap-Aid U11 Yellows |
|
|
Hendon United U11 Gold |
Played |
Maccabi London U11 Silver |
|
|
HMH U11 Eagles |
Played |
HMH U11 Real |
|
|
London Colney Youth U11 Pumas |
Played |
APB FC Barnet U11 Ravens |
|
U11 Inter Group Friendlies |
|
Maccabi London U11 Blue |
Played |
Edgware Town FC U11 |
|
|
Wingate & Finchley U11 White |
Played |
Maccabi London U11 White |
|
U10 Bobby Moore |
|
Belsize Park U10 |
Played |
Club SFC U10 Blue * |
|
|
Belstone U10 Red |
Played |
St Albans City U10 North |
|
|
Global FA U10 Santos |
Played |
Wingate & Finchley U10 Blue * |
|
|
Harvesters U10 Grasshoppers |
Played |
Enfield Town Youth FC U10 Yellow |
|
|
London Colney Colts U10 Reds |
Played |
Whetstone U10 Pumas |
|
|
London Colney Colts U10 Whites |
Played |
Northwood U10 Red |
|
U10 Bobby Charlton |
|
Hinton-Finchley U10 Stars |
Played |
Alexandra Park U10 South |
|
|
Panthera FC U10 Red |
Played |
AC Finchley U10 North |
|
|
Whetstone U10 Panthers |
Played |
Maccabi London U10 White * |
|
|
Whetstone U10 Tigers |
Played |
Aldenham FC U10 |
|
|
Wingate & Finchley U10 Yellow |
Played |
HGS Academy U10 Vipers * |
|
U10 Gordon Banks |
|
Enfield Rangers U10 Green |
Played |
Club SFC U10 Red |
|
|
Maccabi London U10 Blue * |
Played |
Whetstone U10 Lynx |
|
|
Maccabi London U10 Green * |
Played |
Norsemen U10 |
|
|
Northwood U10 Black |
Played |
Hinton-Finchley U10 Legends |
|
|
Rap-Aid U10 Eaglets |
Played |
Enfield Town Youth FC U10 Blue |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Enfield Rangers U10 Black |
Played |
Omonia Youth U10 Silver |
|
|
Enfield Town Youth FC U10 White |
Played |
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
|
|
Northwood U10 Blue |
Played |
Maccabi London U10 Yellow * |
|
|
Pro Football London U10 |
Played |
Oakhill Tigers U10 Eagles |
|
|
Whetstone U10 Jaguars |
Played |
Borehamwood Youth U10 Knights |
|
U10 Geoff Hurst |
|
Club SFC U10 Yellow |
Played |
Hinton-Finchley U10 Heroes |
|
|
Hadley Rangers U10 |
Played |
Woodys & Ebogs U10 Vapors |
|
|
HGS Academy U10 Tigers * |
Played |
Omonia Youth U10 Green |
|
|
Omonia Youth U10 Gold |
Played |
London Colney Youth U10 Lions |
|
|
Pro FA Borehamwood FC U10 Blue |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U10 Red |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Alexandra Park U10 North |
Played |
Wingate & Finchley U10 White |
|
|
GFA Enfield U10 Lions |
Played |
London Colney Colts U10 Blue |
|
U09 Camelot |
|
Aldenham FC U09 * |
Played |
APB FC Barnet U09 Rams |
|
|
Harvesters U09 Jupiter |
Played |
HGS Academy U09 Barca * |
|
|
Hinton-Finchley U09 Heroes |
Played |
HGS Academy U09 Raiders * |
|
|
HMH U09 United * |
Played |
Global FA U09 Santos |
|
U09 Captain Hook |
|
Club SFC U09 Blue |
Played |
Northwood U09 Red |
|
|
London Colney Youth U09 Lions |
Played |
Maccabi London U09 White * |
|
|
St Albans City U09 North |
Played |
London Colney Colts U09 Reds |
|
|
Whetstone U09 Lions |
Played |
GFA Enfield U09 Lions |
|
U09 Harry Potter |
|
Alexandra Park U09 South |
Played |
Rap-Aid U09 Tigers |
|
|
Club SFC U09 Red |
Played |
Enfield Town Youth FC U09 |
|
|
HGS Academy U09 Vipers * |
Played |
Panthera FC U09 Red |
|
|
London Colney Colts U09 White |
Played |
Belsize Park U09 Bucks Yellow |
|
|
Northwood U09 White |
Played |
APB FC Barnet U09 Raiders |
|
U09 Robin Hood |
|
Alexandra Park U09 North |
Played |
Hinton-Finchley U09 Stars |
|
|
Borehamwood Youth U09 Crusaders |
Played |
Norsemen U09 |
|
|
Club SFC U09 Yellow |
Played |
Edmonton Rangers U09 Panthers |
|
|
Maccabi London U09 Blue * |
Played |
Bushey Rangers U09 |
|
|
Northwood U09 Blue |
Played |
Woodys & Ebogs U09 Vapors |
|
U09 Peter Pan |
|
London Colney Youth U09 Pumas |
Played |
Club SFC U09 Whites |
|
|
Maccabi London U09 Green * |
Played |
Alexandra Park U09 West |
|
|
Oakhill Tigers U09 Hawks |
Played |
Belsize Park U09 Bucks Black |
|
|
Omonia Youth U09 Green |
Played |
Northwood U09 Green |
|
|
Whetstone U09 Jaguars |
Played |
Omonia Youth U09 White |
|
U08 Billy Bear |
|
Club SFC U08 Blue |
Played |
APB FC Barnet U08 Rams |
|
|
Harvesters U08 Galaxy |
Played |
London Colney Colts U08 Blues |
|
|
Panthera FC U08 Red |
Played |
Global FA U08 Santos |
|
|
Rap-Aid U08 Lions |
Played |
AC Finchley U08 North |
|
|
Wingate & Finchley U08 White |
Played |
Northwood U08 Red |
|
U08 Captain Croc |
|
HGS Academy U08 Raiders |
Played |
Maccabi London U08 White |
|
|
London Colney Colts U08 Reds |
Played |
Enfield Town Youth FC FC U08 |
|
|
Whetstone U08 Panthers |
Played |
Bushey Rangers U08 |
|
|
Whetstone U08 Pumas |
Played |
Alexandra Park U08 North |
|
U08 Cheeky Monkey |
|
APB FC Barnet U08 Raiders |
Played |
Panthera FC U08 White |
|
|
Borehamwood Youth U08 Crusaders |
Played |
Wingate & Finchley U08 Blue |
|
|
Club SFC U08 Red |
Played |
London Colney Colts U08 Whites |
|
|
Club SFC U08 Yellow |
Played |
AC Finchley U08 South |
|
U08 Freddie Fox |
|
Enfield Rangers U08 Green |
Played |
Club SFC U08 White |
|
|
Maccabi London U08 Yellow |
Played |
Maccabi London U08 Blue |
|
|
Northwood U08 Blue |
Played |
New Salamis U08 |
|
|
Whetstone U08 Jaguars |
Played |
Alexandra Park U08 West |
|
U08 Rory Tiger |
|
Belsize Park U08 |
Played |
HMH U08 Rangers |
[ Away Win was awarded ] |
|
Harvesters U08 Stars |
Played |
APB FC Barnet U08 Ravens |
|
|
Maccabi London U08 Purple |
Played |
Hinton-Finchley U08 Legends |
|
|
St Albans City U08 East |
Played |
MLS Football U08 Panthers |
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
St Albans City U08 Central |
Played |
London Colney Youth U08 Lions |
|
U08 Zena Zebra |
|
APB FC Barnet U08 Raptors |
Played |
Northwood U08 Green |
|
|
GFA Enfield U08 Lions |
Played |
Northwood U08 White |
|
|
Hadley Rangers U08 |
Played |
Borehamwood Youth U08 Knights |
|
|
Hinton-Finchley U08 Heroes |
Played |
Whetstone U08 Lions |
|
|
London Colney Youth U08 Pumas |
Played |
Woodys & Ebogs U08 Vapors |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
HGS Academy U07 Raiders |
Played |
Club SFC U07 Yellow |
|
|
HGS Academy U07 Vipers |
Played |
Wingate & Finchley U07 White |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
Bushey Rangers U07 |
Played |
Wingate & Finchley U07 Blue |
|
|
Northwood U07 Red |
Played |
Whetstone U07 Eagles |
|
|
Woodys & Ebogs U07 Vapors |
Played |
APB FC Barnet U07 Raiders |
|
U07 Larry Lamb |
|
Club SFC U07 Whites |
Played |
London Colney Colts U07 Blue |
|
|
London Colney Youth U07 Pumas |
Played |
New Salamis U07 |
|
|
Maccabi London U07 Leopards |
Played |
Enfield Town Youth FC FC U07 |
|
|
Northwood U07 Blue |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U07 Red |
|
U07 Sidney Seagull |
|
AC Finchley U07 North |
Played |
Maccabi London U07 Pumas |
|
|
Enfield Rangers U07 Green |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U07 Blue |
|
|
Hinton-Finchley U07 |
Played |
London Colney Youth U07 Lions |
|
|
Northwood U07 White |
Played |
Maccabi London U07 Buffalos |
|
|
Rap-Aid U07 Eaglets |
Played |
MLS Football U07 Pumas |
|
|
Whetstone U07 Harriers |
Played |
Borehamwood Youth U07 Crusaders |
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
Club SFC U07 Red |
Played |
Rap-Aid U07 Lions |
|
|
Northwood U07 Green |
Played |
Belsize Park U07 |
|