|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Challenge Cup |
Round 1 |
Norsemen U18 |
6
|
1
|
HGS Academy U18 Dynamo |
|
T.Austin
O.Carboni
C.Corbett(2)
A.Fernandez
J.Levy
|
|
|
M.Socker
|
U18 - Red Division |
|
Belstone U18 |
1
|
3
|
Enfield Town Youth FC U18 |
|
B.Freedman
|
|
|
M.Frangiamore
J.Sidwell
M.Spena
|
|
Borehamwood Youth U18 Knights |
1
|
4
|
Harvesters U18 South |
|
H.Doyle
|
|
|
D.Busby
J.O'Hare
W.Robinson(2)
|
|
GFA Enfield U18 Lions |
3
|
3
|
Alexandra Park U18 Central |
|
K.Ellis
D.Witter
|
|
|
R.McGonagle(3)
|
|
Harrow Stars U18 |
4
|
4
|
AC Finchley U18 North-West |
|
M.Abdulkadir
J.Duncan
D.Osei-Wusu
R.Wright-Keizer
|
|
|
M.Addo(2)
M.Bouchmal
M.Montoya-Vargas
|
U18 - White Division |
|
Edmonton Rangers U18 Sharks |
5
|
2
|
Northwood U18 Red |
|
A.Camara(3)
J.Merchant-Thompson
M.Michaelia
|
|
|
J.Beckles
D.Fonseca
|
|
Harvesters U17-U18 North |
2
|
1
|
Harvesters U17-U18 South |
|
C.Hotti
L.Tashev
|
|
|
B.Hines
|
|
HMH U18 Galaxy |
7
|
4
|
Hendon United U18 Rovers |
|
J.Abrahams
H.Bach
A.Butterworth
A.Miller
S.Norton(2)
D.Shai
|
|
|
C.Calvert(3)
N.Toubbouche
|
|
Wingate & Finchley U18 White |
8
|
1
|
HMH U17-U18 Rangers |
|
C.Carolan-Boss
K.Dales
D.De Marco
Y.Gal
W.Gould
B.Mendelssohn
M.Whitworth(2)
|
|
|
R.Barnett
|
U18 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U18 Crusaders |
1
|
4
|
Borehamwood Youth U18 Templars |
|
S.Haldankar
|
|
|
Y.Kiril(2)
T.Watson
A.Woods
|
|
London Colney Youth U18 Lions |
1
|
2
|
Hendon United U18 White |
|
M.Green
|
|
|
J.Abraham
Y.King
|
|
Omonia Youth U18 Silver |
2
|
3
|
Omonia Youth U18 White |
|
K.Kyriacou(2)
|
|
|
N.Allen
G.Obeng
L.Oladejo
|
U18 - Green Division |
|
Alexandra Park U18 North |
2
|
2
|
AFC Southgate U18 |
|
L.Lewis-Protheroe
L.Thompson-Salazar
|
|
|
M.Kucuk
T.Oulad Soukaina
|
|
HGS Academy U18 Rangers |
1
|
3
|
Alexandra Park U18 East |
|
OG
|
|
|
J.Kitchin-Thomas
B.Marsh
L.Panjwani
|
|
Omonia Youth U18 White Plus |
5
|
3
|
HMH U18 Tigers |
|
O.Bali
A.Loizou(2)
L.Petrou
T.Sidford
|
|
|
L.Sampson(2)
O.Simble
|
U18 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U18 West |
9
|
5
|
St Gregory's United U18 Lions |
|
J.Kennedy
J.Mainoo
M.Perol(2)
L.Tattal(3)
J.Whittle(2)
|
|
|
J.Reid
R.Scanlon(2)
H.Sheehan(2)
|
|
Hendon United U18 Blue |
3
|
2
|
Hadley Rangers U18 |
|
Y.Adler
A.Pinchover
A.Staszewski
|
|
|
Y.Oren(2)
|
|
HMH U17-U18 All Stars |
3
|
3
|
Aldenham FC U18 Raptors |
|
S.Benardout
L.Kalisky
R.Lieberman
|
|
|
Z.Morris
N.Shapps
E.Zybutz
|
|
Little Heath FC U18 |
4
|
3
|
Alexandra Park U18 South |
|
A.Lansbury
C.Purkiss
H.Stanley(2)
|
|
|
J.Albertelli
J.Cuthbert
S.Vaughan
|
U16 - Red Division |
|
AC Finchley U16 South |
3
|
2
|
Omonia Youth U16 Silver |
|
E.Nizar
I.Stark
K.Tamba
|
|
|
N.Antzaras
A.Gashi
|
|
Bloomsbury FA U16 |
6
|
2
|
Northwood U16 Red |
|
F.Brennan(2)
A.Klekovkin
E.Macleod
P.Marsh
L.Von Herkomer
|
|
|
O.Browne
S.Pagnini
|
|
Borehamwood Youth U16 Crusaders |
4
|
0
|
HMH U16 Dynamo |
|
OG
G.Reid
H.Richen
J.Syzbilski
|
|
|
|
|
Whetstone U16 Jaguars |
1
|
4
|
GFA Enfield U16 SSW |
|
O.Lloyd-Hallett
|
|
|
B.Ismail(2)
A.Williams(2)
|
U16 - White Division |
|
Bushey Rangers U16 |
0
|
0
|
Omonia Youth U16 Gold |
|
|
|
|
|
|
Global FA U16 Santos |
2
|
1
|
St Albans City U16 South |
|
J.Mensah-ooeng
J.Morton
|
|
|
T.Tashev
|
|
Harrow Stars U16 |
2
|
1
|
AC Finchley U16 West |
|
U.Bilaj
M.Karim
|
|
|
K.Pishtikou
|
|
HMH U16 Wanderers |
4
|
1
|
Mill Hill Youth U16 Broadway |
|
E.Brass(2)
N.Sorene(2)
|
|
|
T.Slater
|
U16 - Blue Division |
|
Cassiobury Rangers U16 Clarets |
7
|
4
|
Maccabi London U16 Blue |
|
S.Amoah
D.Coutts(2)
A.Jawara
K.Parker(3)
|
|
|
B.Kosky(2)
A.Newgrosh(2)
|
|
Maccabi London U16 White |
1
|
2
|
Oakhill Tigers U16 Falcons |
|
A.Zeital
|
|
|
L.Manly(2)
|
|
Mill Hill Youth U16 East |
0
|
8
|
Enfield Town Youth FC U16 |
|
|
|
|
K.Michalczyk(2)
M.Moule
S.Simmons
S.Thomas(4)
|
|
Northwood U16 White |
2
|
2
|
Harvesters U16 Blue |
|
T.Wheeler(2)
|
|
|
A.El Mojahed
L.Townend
|
|
Whetstone U16 Panthers |
3
|
3
|
GFA Enfield U16 Lions |
|
S.Jordan(2)
A.Young
|
|
|
W.Eulabid
J.Forbes
I.Rahimi
|
U16 - Green Division |
|
Alexandra Park U16 South |
2
|
1
|
Hampstead U16 |
|
A.Harris
A.Silk
|
|
|
M.Arouni
|
|
Global FA U16 Flamengo |
-
|
A
|
Oakhill Tigers U16 Pumas |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
New Salamis U16 White |
4
|
3
|
Edmonton Rangers U16 Lions |
|
B.Agbamuche
H.Fosuhene(2)
G.Gokoglu
|
|
|
J.Ponton
E.Velasco
N.Zaranyika
|
|
Rap-Aid U16 Elite |
9
|
2
|
Alyth Belsize U16 Black |
|
J.Campbell
D.Goncalves
S.Lipskij(2)
M.Reid-Yethman
M.Roberts(2)
E.Smith(2)
|
|
|
J.Klein(2)
|
U15 - Red Division |
|
Croxley Green U15 |
4
|
10
|
Berkhamsted Raiders U15 Red |
|
C.Dallas
T.Keen
W.Martins
|
|
|
L.Allport Judge(3)
J.Bailey
M.Clarke
N.Head
E.Howard
OG(2)
J.Thomson
|
|
Edmonton Rangers U15 Dragons |
0
|
6
|
Bedmond Youth FC U15 Reds |
|
|
|
|
S.Adams
B.Hitchcock
R.Hunt
F.Lowe
J.Owusu(2)
|
|
Whetstone U15 Pumas |
0
|
4
|
Maccabi London U15 White |
|
|
|
|
Z.Cohen
S.Leibovici(2)
J.Shaw
|
U15 - White Division |
|
Alexandra Park U15 North |
2
|
3
|
AC Finchley U15 West |
|
E.Moore
H.Wright
|
|
|
J.Idi(2)
V.Shvets
|
|
Hinton-Finchley U15 Heroes |
6
|
1
|
Northwood U15 Red |
|
S.Bhatt
A.Cole(3)
T.Kennedy
H.Mustafa
|
|
|
J.Dimmock
|
|
Hinton-Finchley U15 Legends |
0
|
6
|
Woodys & Ebogs U15 Phantoms |
|
|
|
|
D.Samuel
B.Seagroatt(3)
H.Tillcock(2)
|
|
St Albans City U15 Spartans |
2
|
8
|
Maccabi London U15 Blue |
|
I.Jamil
R.Ramana
|
|
|
C.Braverman(2)
E.Hubbuck(4)
R.Madar
J.Wagner
|
U15 - Blue Division |
|
AEK U15 Black |
8
|
0
|
Alexandra Park U15 South |
|
D.Ion
B.Khwaja(4)
A.Tarnar(3)
|
|
|
|
U15 - Green Division |
|
Hendon United U15 Blue |
6
|
5
|
Woodys & Ebogs U15 Mercurials |
|
A.Greenberg
E.Naori
A.Saunders(2)
M.Zucker(2)
|
|
|
J.Oladeji
A.Perkins(3)
M.Szasz
|
|
Hendon United U15 Gold |
1
|
7
|
Hinton-Finchley U15 Stars |
|
|
|
|
S.Alvis(2)
B.Craven
T.Sayginger
M.Shaw
A.Ullah(2)
|
|
Maccabi London U15 Gold |
7
|
1
|
HMH U15 Pumas |
|
G.Chapman
O.Claret(3)
G.Rosen(3)
|
|
|
J.Bolchover
|
|
Whetstone U15 Cougars |
1
|
8
|
Borehamwood Youth U15 Knights |
|
D.Chukwunwike
|
|
|
N.Boshjaku
L.Clare
C.Jackson
A.Levenson
S.Mallett(3)
F.Townsend
|
U14 - Red Division |
|
Edmonton Rangers U14 Foxes |
1
|
3
|
Enfield Rangers U14 Green |
|
Y.Joomabolus
|
|
|
|
|
London Colney Colts U14 Reds |
4
|
6
|
Omonia Youth U14 Gold |
|
G.Gutteridge
J.Johnson
D.Lota
R.Rojas
|
|
|
E.Giggis
P.Kalamaras(5)
|
|
Oakhill Tigers U14 Raiders |
1
|
3
|
Maccabi London U14 White |
|
A.Osei-Bonsu
|
|
|
W.Gordon
S.Jacobs(2)
|
|
Omonia Youth U14 White |
1
|
2
|
Harrow Stars U14 |
|
G.Koumi
|
|
|
D.Alamyar
S.Paul
|
U14 - White Division |
|
AC Finchley U14 West |
2
|
3
|
Edmonton United U14 |
|
A.McAvoy(2)
|
|
|
T.Eubianh
A.Jose
B.Nwokobia
|
|
Belsize Park U14 Panthers |
3
|
3
|
APB FC Barnet U14 Rams |
|
L.Laporte(2)
G.Lewis
|
|
|
H.Lovatt(2)
S.Rafferty
|
|
Belstone U14 |
4
|
5
|
Hendon United U14 Green |
|
R.Haffner
V.Sellathura
C.Tegzes(2)
|
|
|
B.Aharonovich(2)
B.Hirsch
N.Ryan(2)
|
|
Edmonton Rangers U14 Tigers |
2
|
0
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
|
T.Bada
K.Williams
|
|
|
|
|
Maccabi London U14 Blue |
4
|
2
|
Northwood U14 White |
|
N.Bull(2)
S.Hamilton
B.Moss
|
|
|
S.Jones(2)
|
U14 - Blue Division |
|
Colney Heath U14 Magpies |
2
|
6
|
Alexandra Park U14 South |
|
L.Dunton
M.Wingard
|
|
|
N.Cox
S.Meier(2)
J.Thompson(3)
|
|
HMH U14 Wolves |
2
|
2
|
Enfield Town Youth FC U14 White |
|
O.Rackind
G.Wigdortz
|
|
|
R.Rhatigan
G.Theeng
|
|
Oakhill Tigers U14 Warriors |
3
|
2
|
AC Finchley U14 South |
|
E.Gore
S.Haryott
D.Hoskins
|
|
|
E.Tetteh(2)
|
|
St Albans City U14 Victoria |
0
|
3
|
Whetstone U14 Tigers |
|
|
|
|
B.Brand
L.Crouch(2)
|
U14 - Green Division |
|
GFA Enfield U14 Tigers |
2
|
3
|
HGS Academy U14 Tigers |
|
M.Rowley
A.Williams
|
|
|
Z.Kaye
G.Mashensky
S.Plaskow
|
|
HMH U14 Galaxy |
1
|
5
|
Hinton-Finchley U14 Heroes |
|
K.Zephyr
|
|
|
A.Ayrancioglu
E.Edwards
O.Kanerick
L.Rosenberg
J.Tiley-Hill
|
|
Whetstone U14 Leopards |
4
|
2
|
Maccabi London U14 Green |
|
A.Brilot
B.Fernandez-Cid
R.Sahatevan
D.Statham
|
|
|
D.Prince(2)
|
U14 - Yellow Division |
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
0
|
1
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
|
|
|
|
A.Leggett
|
|
GFA Enfield U14 Bears |
1
|
7
|
Norsemen U14 Hawks |
|
K.Beyzade-Jemal
|
|
|
I.Afzali
S.Berndes
J.Coles
F.O'Connell(3)
O.Tiunann
|
|
Pro FA Borehamwood FC U14 |
4
|
3
|
Bushey Rangers U14 |
|
D.Selmani
S.Silva(3)
|
|
|
Z.Eastwood
S.Eaves
L.Kenwright
|
U13 - Red Division |
|
APB FC Barnet U13 Rams |
0
|
3
|
St Albans City U13 West |
|
|
|
|
R.How
H.McKessick
E.Waxman
|
|
Berkhamsted Raiders U13 Reds |
3
|
1
|
Northwood U13 Black |
|
S.Barrett
H.Patton
W.Scott
|
|
|
J.Hall
|
|
London Colney Colts U13 Blues |
3
|
3
|
Harvesters U13 North |
|
E.Ed-Okungbowa
J.Godwin
R.Wilton
|
|
|
S.Rodea
H.Walker(2)
|
U13 - White Division |
|
Enfield Town Youth FC U13 |
7
|
2
|
Whetstone U13 Tigers |
|
A.Downes
E.Falcon
P.Stachow(5)
|
|
|
A.Cohen(2)
|
|
HMH U13 Hawks |
6
|
2
|
Omonia Youth U13 White |
|
A.Herman
R.Hudaly
N.Nowitz
M.Wagner
R.Witzenfeld-Saigh(2)
|
|
|
L.Da Silva
A.Demetriou
|
U13 - Blue Division |
|
AC Finchley U13 South |
4
|
1
|
St Albans City U13 South |
|
D.Cresci
S.Gallagher
M.Hasani
A.Seminire
|
|
|
G.Ekata
|
|
Edmonton Rangers U13 Cougars |
2
|
6
|
Whetstone U13 Panthers |
|
A.Altnok
Z.Moamed
|
|
|
M.Dube(2)
T.Mckie
S.Menezes(2)
Y.Rechister
|
|
Enfield Rangers U13 Green |
12
|
1
|
Harvesters U13 South |
|
A.Gashi(3)
V.Hesaam(3)
B.Hoyck
A.Joannou
B.Nwakanma
C.Stylianou(3)
|
|
|
|
|
Harrow Stars U13 |
2
|
3
|
Northwood U13 Red |
|
A.Aouidef
B.Garth
|
|
|
H.Baynes
A.Brooks
A.Koziebrodzki
|
U13 - Green Division |
|
AC Finchley U13 East |
5
|
1
|
North West London Jets U13 |
|
J.Kazzim(3)
J.Ralhan(2)
|
|
|
A.Reznik
|
|
AEK U13 Eagles |
4
|
3
|
London Colney Youth U13 Tigers |
|
L.Chrysosotomou(2)
G.Ioannou
S.Safdar
|
|
|
B.Katemba(2)
J.Tshehla
|
|
Hinton-Finchley U13 Legends |
4
|
1
|
Alexandra Park U13 South |
|
E.Ali(2)
R.Antoniades
A.Panayi
|
|
|
A.Perol
|
|
Northwood U13 White |
3
|
2
|
Edgware Town FC U13 |
|
M.Agarwal
A.Shah
|
|
|
S.Siddiqui
|
|
Whetstone U13 Leopards |
3
|
1
|
Oakhill Tigers U13 Sharks |
|
L.Cristiani
N.Fine
D.Potishman
|
|
|
Z.Foskett
|
U13 - Yellow Division |
|
Hendon United U13 Blue |
0
|
9
|
Alexandra Park U13 West |
|
|
|
|
R.Hayter
R.Kennedy
S.Little
M.Pelosi
R.Recchia
T.Sanders(2)
A.Tallner(2)
|
|
Maccabi London U13 Green |
2
|
1
|
Borehamwood Youth U13 Knights |
|
Y.Pinchover
Y.Rotenberg
|
|
|
F.Da Silva
|
U13 - Purple Division |
|
AC Finchley U13 West |
1
|
3
|
HMH U13 Harriers |
|
A.Tempestini
|
|
|
A.Bohn
J.Dawson
T.Garfinkel
|
|
GFA Enfield U13 Lions |
4
|
9
|
Hendon United U13 Gold |
|
|
|
|
M.Klajman(3)
Y.Maxwell(2)
E.Peretz(2)
Y.Rotshtine(2)
|
|
Maccabi London U13 Yellow |
3
|
6
|
Hinton-Finchley U13 Stars |
|
N.Allshever(2)
S.Kain
|
|
|
L.Athanasi
S.Bradburn
J.Nam(4)
|
|
Whetstone U13 Jaguars |
4
|
1
|
Oakhill Tigers U13 Tornados |
|
R.Hajivandi(2)
J.Sidnick(2)
|
|
|
D.Williams
|
U12 - League Cup |
Round 2 |
Enfield Rangers U12 Black |
2
|
2
|
London Colney Colts U12 White |
[ Away Win on penalties ] |
J.Martins
M.Purrier
|
|
|
E.Kyeretwie
A.Rahman
|
U12 - Junior League Cup |
Round 2 |
Omonia Youth U12 Green |
3
|
4
|
Edmonton United U12 |
|
J.Edwards(3)
|
|
|
J.Brown(2)
R.De Freitas
K.Opoku-Brown
|
U12 - Red Division |
|
APB FC Barnet U12 Rams |
5
|
0
|
Maccabi London U12 White |
|
E.Beels
J.Berg
J.Cauldwell
D.Obiefule
H.Zalucki
|
|
|
|
|
Global FA U12 Santos |
10
|
0
|
Northwood U12 Red |
|
T.Brown(2)
A.Goodson(3)
A.Morina(2)
T.Richards(3)
|
|
|
|
|
London Colney Colts U12 Reds |
2
|
1
|
London Colney Colts U12 Blue |
|
K.Duncan-Busette
T.Koy
|
|
|
R.Johnson
|
|
Verulam Wolves FC U12 |
4
|
0
|
Whetstone U12 Lions |
|
H.Haig
A.Hewing
S.McCree
J.Sheppard
|
|
|
|
|
Wingate & Finchley U12 White |
6
|
0
|
HGS Academy U12 Rebels |
|
R.Alessandro
D.Ben
S.Hayden
B.James(2)
G.Oliver
|
|
|
|
U12 - White Division |
|
Harrow Stars U12 |
6
|
3
|
Enfield Rangers U12 Green |
|
R.Martins(3)
A.Sawicki
N.Sharif
M.Trocaru
|
|
|
T.Haughney(2)
E.Hearn Leer
|
|
HGS Academy U12 Vipers |
4
|
2
|
Enfield Town Youth FC U12 White |
|
I.Jesner(2)
OG
W.Young
|
|
|
A.Mclaughlin
M.Petrie
|
|
Maccabi London U12 Red |
4
|
0
|
HGS Academy U12 Raiders |
|
A.Heslam
M.Littner
B.Shelley(2)
|
|
|
R.Latner
|
|
Omonia Youth U12 White |
1
|
3
|
AC Finchley U12 South |
|
P.Ayeni
|
|
|
K.Albayrak(2)
J.McCavoy
|
|
Wingate & Finchley U12 Blue |
7
|
0
|
Hendon United U12 Silver |
|
J.Brady
C.Joseph
O.Tierney(3)
H.Waller(2)
|
|
|
|
U12 - Blue Division |
|
Maccabi London U12 Gold |
2
|
1
|
Hinton-Finchley U12 Stars |
|
M.Bean
S.Ellis
|
|
|
S.Barwick
|
|
Northwood U12 White |
0
|
5
|
Hinton-Finchley U12 Heroes |
|
|
|
|
S.Christodoulou
J.Craven
L.Margolis
A.Panayides
N.Williams
|
|
Pro Football London U12 White |
-
|
A
|
Bushey Rangers U12 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U12 - Green Division |
|
AFC Southgate U12 Knights |
3
|
4
|
Edmonton Rangers U12 Falcons |
|
B.Kresniqi(2)
L.Owa
|
|
|
J.Alexander
A.Tzanov(2)
E.Uzun
|
|
Enfield Town Youth FC U12 Blue |
10
|
1
|
Hendon United U12 White |
|
T.Chingwerna
T.Collins
L.Di Bellonia(4)
T.Edwards
E.Fotiadis
H.Gerceker
J.Luool
|
|
|
Y.Levitus
|
|
Panthera FC U12 Red |
5
|
0
|
Alexandra Park U12 West |
|
|
|
|
|
|
St Albans City U12 Centurions |
3
|
3
|
Hinton-Finchley U12 Legends |
|
M.Moore
Z.Salt(2)
|
|
|
R.Dias(2)
T.Kirdag
|
U12 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U12 North |
5
|
5
|
GFA Enfield U12 Lions |
|
S.Joyce
OG
J.Robertson(3)
|
|
|
M.Nait-Ammar(3)
A.Nkunku(2)
|
|
Alyth Belsize U12 |
3
|
2
|
Hinton-Finchley U12 Hotshots |
|
I.Joffe(3)
|
|
|
A.Xhakay(2)
|
|
St Albans City U12 East |
1
|
7
|
Whetstone U12 Tigers |
|
A.Maxwell-Nelson
|
|
|
R.Assoul
F.Skinner
C.Van Der Merwe(2)
D.William(3)
|
U12 - Purple Division |
|
London Colney Youth U12 Pumas |
5
|
3
|
APB FC Barnet U12 Raiders |
|
H.Darcy-Salinger
F.Newton
D.Suzuki(2)
J.Thorley
|
|
|
J.Moore
A.Wang
Z.Zamani
|
|
New Salamis U12 |
1
|
3
|
HMH U12 Athletico |
|
L.O'Connell
|
|
|
L.Barres
J.Blech
G.Geffen
|
|
Pro Football London U12 Blue |
0
|
17
|
Whetstone U12 Panthers |
|
|
|
|
K.Bajaj
S.Dixon(2)
N.Frazer
M.Loiudice(4)
J.O'Connell(2)
O.Scapczyk(3)
R.Williams(3)
A.Zarkadoulas
|
|
Rap-Aid U12 Yellows |
1
|
5
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
|
M.Abbas
|
|
|
R.Smart(5)
|
|
Turnstyles U12 |
-
|
A
|
Maccabi London U12 Purple |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U11 - Red Division |
|
Cassiobury Rangers U11 Reds |
Played |
Whetstone U11 Tigers |
|
|
Edgware Town FC U11 |
Played |
Maccabi London U11 White |
|
|
Harvesters U11 North |
Played |
Wingate & Finchley U11 White |
|
|
London Colney Colts U11 Blues |
Played |
APB FC Barnet U11 Rams |
|
U11 - White Division |
|
AC Finchley U11 North |
Played |
Wingate & Finchley U11 Blue |
|
|
Aldenham FC U11 |
Played |
Alexandra Park U11 North |
|
|
HGS Academy U11 Raiders |
Played |
Norsemen U11 Red |
|
|
Maccabi London U11 Blue |
Played |
Whetstone U11 Pumas |
|
|
Rap-Aid U11 Reds |
Played |
Hinton-Finchley U11 Stars |
|
|
Woodys & Ebogs U11 Vapors |
Played |
Enfield Rangers U11 Black |
|
U11 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
Played |
Harvesters U11 South |
|
|
Enfield Town Youth FC U11 |
Played |
Maccabi London U11 Green |
|
|
Go Stars U11 |
Played |
Hendon United U11 Blue |
|
|
London Colney Colts U11 Reds |
Played |
Borehamwood Youth U11 Knights |
|
|
London Colney Youth U11 Lions |
Played |
APB FC Barnet U11 Raiders |
|
|
Northwood U11 Red |
Played |
Bushey Rangers U11 |
|
|
Omonia Youth U11 Gold |
Played |
AC Finchley U11 South |
|
U11 - Green Division |
|
AC Finchley U11 West |
Played |
Whetstone U11 Jaguars |
|
|
Alexandra Park U11 South |
Played |
Harrow Stars U11 |
|
|
Enfield Rangers U11 White |
Played |
London Colney Youth U11 Pumas |
|
|
GFA Enfield U11 Lions |
Played |
Hendon United U11 Gold |
|
|
Hinton-Finchley U11 Legends |
Played |
Omonia Youth U11 Green |
|
|
Maccabi London U11 Yellow |
Played |
Borehamwood Youth U11 Templars |
|
U11 - Yellow Division |
|
Club SFC U11 White |
Played |
Alyth Belsize U11 |
|
|
Maccabi London U11 Purple |
Played |
London Colney Colts U11 Whites |
|
|
Maccabi London U11 Silver |
Played |
AC Finchley U11 North-East |
|
|
Norsemen U11 Yellow |
Played |
HMH U11 Real |
|
|
Rap-Aid U11 Yellows |
Played |
Woodys & Ebogs U11 Phantoms |
|
|
Whetstone U11 Lions |
Played |
Hendon United U11 Green |
|
U10 Bobby Moore |
|
Enfield Town Youth FC U10 Yellow |
Played |
London Colney Colts U10 Reds |
|
|
Global FA U10 Santos |
Played |
Belsize Park U10 |
|
|
Hinton-Finchley U10 Legends |
Played |
APB FC Barnet U10 Rams |
|
|
St Albans City U10 North |
Played |
Northwood U10 Red |
|
|
Wingate & Finchley U10 Blue * |
Played |
Belstone U10 Red |
|
|
Wingate & Finchley U10 White |
Played |
London Colney Colts U10 Whites |
|
U10 Bobby Charlton |
|
AC Finchley U10 North |
Played |
London Colney Colts U10 Blue |
|
|
Aldenham FC U10 |
Played |
HGS Academy U10 Vipers * |
|
|
Alexandra Park U10 South |
Played |
Harvesters U10 Grasshoppers |
|
|
Maccabi London U10 White * |
Played |
Wingate & Finchley U10 Yellow |
|
|
Northwood U10 Black |
Played |
Whetstone U10 Panthers |
|
U10 Gordon Banks |
|
APB FC Barnet U10 Raiders |
Played |
Maccabi London U10 Blue * |
|
|
GFA Enfield U10 Lions |
Played |
Alexandra Park U10 North |
|
|
Harvesters U10 Scorpions |
Played |
Panthera FC U10 Red |
|
|
Hinton-Finchley U10 Stars |
Played |
Enfield Town Youth FC U10 Blue |
|
|
Omonia Youth U10 Silver |
Played |
AC Finchley U10 West |
|
|
Whetstone U10 Lynx |
Played |
Northwood U10 White |
|
|
Whetstone U10 Tigers |
Played |
Maccabi London U10 Green * |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Alexandra Park U10 West |
Played |
Oakhill Tigers U10 Eagles |
|
|
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
Played |
London Colney Youth U10 Lions |
|
|
Club SFC U10 Red |
Played |
Bushey Rangers U10 |
|
|
Maccabi London U10 Yellow * |
Played |
Pro Football London U10 |
|
|
Norsemen U10 |
Played |
Rap-Aid U10 Eaglets |
|
|
Northwood U10 Blue |
Played |
Omonia Youth U10 Green |
|
U10 Geoff Hurst |
|
Go Stars U10 |
Played |
Club SFC U10 Yellow |
|
|
Hadley Rangers U10 |
Played |
Borehamwood Youth U10 Knights |
|
|
HGS Academy U10 Tigers * |
Played |
Edmonton Rangers U10 Eagles |
|
|
Hinton-Finchley U10 Heroes |
Played |
Enfield Rangers U10 Black |
|
|
Turnstyles U10 |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U10 Red |
|
|
Whetstone U10 Jaguars |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U10 Blue |
|
|
Woodys & Ebogs U10 Vapors |
Played |
Maccabi London U10 Purple * |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Enfield Town Youth FC U10 White |
Played |
Whetstone U10 Pumas |
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U09 North |
Played |
Northwood U09 Red |
|
|
APB FC Barnet U09 Rams |
Played |
HMH U09 United * |
|
|
Club SFC U09 Blue |
Played |
Hinton-Finchley U09 Heroes |
|
|
Global FA U09 Santos |
Played |
HGS Academy U09 Raiders * |
|
|
Wingate & Finchley U09 White |
Played |
Maccabi London U09 White * |
|
U09 Captain Hook |
|
Harvesters U09 Jupiter |
Played |
Club SFC U09 Red |
|
|
London Colney Colts U09 Reds |
Played |
APB FC Barnet U09 Raiders |
|
|
Northwood U09 White |
Played |
AC Finchley U09 South |
|
|
St Albans City U09 North |
Played |
Whetstone U09 Pumas |
|
U09 Harry Potter |
|
Belsize Park U09 Bucks Yellow |
Played |
HGS Academy U09 Vipers * |
|
|
Enfield Town Youth FC U09 |
Played |
Alexandra Park U09 North |
|
|
GFA Enfield U09 Lions |
Played |
Alexandra Park U09 South |
|
|
Rap-Aid U09 Tigers |
Played |
London Colney Youth U09 Lions |
|
|
Whetstone U09 Lions |
Played |
Maccabi London U09 Blue * |
|
U09 Robin Hood |
|
Hinton-Finchley U09 Stars |
Played |
Club SFC U09 Yellow |
|
|
London Colney Colts U09 White |
Played |
Panthera FC U09 Red |
|
|
Maccabi London U09 Green * |
Played |
Whetstone U09 Jaguars |
|
|
Woodys & Ebogs U09 Vapors |
Played |
Borehamwood Youth U09 Crusaders |
|
U09 Peter Pan |
|
Alexandra Park U09 West |
Played |
Omonia Youth U09 White |
|
|
Belsize Park U09 Bucks Black |
Played |
Go Stars U09 |
|
|
Club SFC U09 Whites |
Played |
Omonia Youth U09 Green |
|
|
Northwood U09 Blue |
Played |
Norsemen U09 |
|
|
Northwood U09 Green |
Played |
Edmonton Rangers U09 Panthers |
|
U08 Billy Bear |
|
Alexandra Park U08 North |
Played |
Harvesters U08 Galaxy |
|
|
Club SFC U08 Blue |
Played |
Rap-Aid U08 Lions |
|
|
Global FA U08 Santos |
Played |
Maccabi London U08 White |
|
|
Panthera FC U08 Red |
Played |
AC Finchley U08 North |
|
|
Whetstone U08 Pumas |
Played |
APB FC Barnet U08 Rams |
|
U08 Captain Croc |
|
AC Finchley U08 South |
Played |
HGS Academy U08 Raiders |
|
|
Enfield Town Youth FC FC U08 |
Played |
Panthera FC U08 White |
|
|
London Colney Colts U08 Blues |
Played |
Alexandra Park U08 South |
|
|
New Salamis U08 |
Played |
APB FC Barnet U08 Raiders |
|
|
Wingate & Finchley U08 White |
Played |
Northwood U08 Red |
|
U08 Cheeky Monkey |
|
Club SFC U08 Red |
Played |
Alexandra Park U08 West |
|
|
Northwood U08 Blue |
Played |
Maccabi London U08 Blue |
|
|
Whetstone U08 Panthers |
Played |
London Colney Colts U08 Reds |
|
|
Wingate & Finchley U08 Blue |
Played |
Bushey Rangers U08 |
|
U08 Freddie Fox |
|
Harvesters U08 Stars |
Played |
APB FC Barnet U08 Ravens |
|
|
London Colney Colts U08 Whites |
Played |
Borehamwood Youth U08 Crusaders |
|
|
London Colney Youth U08 Lions |
Played |
Club SFC U08 Yellow |
|
|
Whetstone U08 Jaguars |
Played |
Maccabi London U08 Green |
|
|
Woodys & Ebogs U08 Vapors |
Played |
Maccabi London U08 Yellow |
|
U08 Rory Tiger |
|
APB FC Barnet U08 Raptors |
Played |
HMH U08 Rangers |
|
|
Borehamwood Youth U08 Knights |
Played |
Northwood U08 Green |
|
|
Hinton-Finchley U08 Legends |
Played |
Whetstone U08 Lions |
|
|
St Albans City U08 Central |
Played |
GFA Enfield U08 Lions |
|
U08 Zena Zebra |
|
Hinton-Finchley U08 Heroes |
Played |
Maccabi London U08 Purple |
|
|
Northwood U08 White |
Played |
Club SFC U08 White |
|
|
Pro FA Borehamwood FC U08 |
Played |
Belsize Park U08 |
|
|
St Albans City U08 East |
Played |
Enfield Rangers U08 Green |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
AC Finchley U07 North |
Played |
London Colney Colts U07 Blue |
|
|
Global FA U07 Santos |
Played |
Wingate & Finchley U07 White |
|
|
Northwood U07 Red |
Played |
APB FC Barnet U07 Rams |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
APB FC Barnet U07 Raiders |
Played |
HGS Academy U07 Vipers |
|
|
HGS Academy U07 Raiders |
Played |
Club SFC U07 Red |
|
|
Maccabi London U07 Leopards |
Played |
New Salamis U07 |
|
U07 Larry Lamb |
|
Bushey Rangers U07 |
Played |
Club SFC U07 Yellow |
|
|
London Colney Youth U07 Lions |
Played |
Maccabi London U07 Pumas |
|
|
Whetstone U07 Eagles |
Played |
Enfield Town Youth FC FC U07 |
|
|
Wingate & Finchley U07 Blue |
Played |
Northwood U07 Green |
|
U07 Sidney Seagull |
|
Belsize Park U07 |
Played |
Whetstone U07 Harriers |
|
|
Enfield Rangers U07 Green |
Played |
Northwood U07 White |
|
|
Hinton-Finchley U07 |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U07 Red |
|
|
Maccabi London U07 Buffalos |
Played |
Club SFC U07 Whites |
|
|
Woodys & Ebogs U07 Vapors |
Played |
MLS Football U07 Pumas |
|