|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Junior League Cup |
Preliminary Round |
Alexandra Park U18 South |
6
|
1
|
Omonia Youth U18 Silver |
|
J.Cuthbert(2)
J.Luwawu(2)
M.Sala
E.Vaughan
|
|
|
N.Theodorou
|
U18 - Red Division |
|
AC Finchley U18 North-West |
5
|
0
|
Belstone U18 |
|
M.Addo
O.Cannon(2)
S.Roche
D.Shaw
|
|
|
|
|
Alexandra Park U18 Central |
3
|
1
|
Borehamwood Youth U18 Knights |
|
J.Holland
R.McGonagle
OG
|
|
|
A.Kinread
|
|
Enfield Town Youth FC U18 |
3
|
2
|
GFA Enfield U18 Lions |
|
D.Amakue(2)
P.Maslowski
|
|
|
K.Ellis
S.Raymond
|
|
Harrow Stars U18 |
4
|
5
|
Harvesters U18 South |
|
S.Gorin-Delmas
K.Owen(3)
|
|
|
H.Brothwood
A.Guilder
W.Robinson(3)
|
U18 - White Division |
|
HMH U17-U18 Rangers |
0
|
3
|
Edmonton Rangers U18 Sharks |
|
|
|
|
A.Camara
I.Tobenna(2)
|
|
Northwood U18 Red |
1
|
3
|
Harvesters U17-U18 North |
|
J.Beckles
|
|
|
C.Hotti
K.Ibeh(2)
|
|
Whetstone U18 Panthers |
2
|
3
|
Hendon United U18 Rovers |
|
T.Gandon
M.Karabulut
|
|
|
C.Calvert
B.Gur
N.Toubbouche
|
|
Wingate & Finchley U18 White |
2
|
3
|
HMH U18 Galaxy |
|
A.Miarka
M.Whitworth
|
|
|
H.Bach(3)
|
U18 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U18 Templars |
3
|
1
|
London Colney Youth U18 Lions |
|
F.Harley(2)
Y.Kiril
|
|
|
S.Lea
|
|
HGS Academy U18 Dynamo |
1
|
9
|
Hinton-Finchley U18 |
|
J.Langham
|
|
|
M.Blair(4)
W.Nairn
J.Nwosu(2)
O.Tokarczyk
E.Wahlhaus
|
|
HMH U17-U18 Foxes |
5
|
2
|
Borehamwood Youth U18 Crusaders |
|
L.Ezra
O.Winters
J.Woolf(3)
|
|
|
T.Hyde
I.Maimon
|
|
Omonia Youth U18 White |
0
|
10
|
Croxley Green U18 |
|
|
|
|
G.Ayron(3)
S.Harrison
E.Hearn
K.Jack
M.Lewis
D.Saihaan(3)
|
U18 - Green Division |
|
AFC Southgate U18 |
2
|
1
|
HGS Academy U18 Rangers |
|
G.Prior(2)
|
|
|
D.Chabbat
|
|
Alexandra Park U18 North |
3
|
4
|
Alexandra Park U18 East |
|
L.Lewis-Protheroe
H.Mufid
C.Oguchukwu
|
|
|
D.Arthur
P.Ocean
A.Thorne
H.Trant-John
|
|
Northwood U18 Blue |
3
|
4
|
HMH U18 Tigers |
|
Z.Dewji
Y.Maxwell
G.Puri
|
|
|
L.Sampson(3)
O.Simble
|
|
Omonia Youth U18 White Plus |
3
|
6
|
Norsemen U18 |
|
A.Elvis
A.Loizou
L.Petrou
|
|
|
R.Collier
C.Corbett(2)
J.Mouale
J.Waller(2)
|
U18 - Yellow Division |
|
Aldenham FC U18 Raptors |
6
|
0
|
Little Heath FC U18 |
|
J.Armaan
J.Caseman(3)
M.Cohen
O.Hamilton
|
|
|
|
|
Hadley Rangers U18 |
3
|
2
|
Hendon United U18 Blue |
|
G.Franzini
F.Mackenzie Corby
Z.Nyman
|
|
|
A.Pinchover(2)
|
|
HMH U17-U18 All Stars |
2
|
2
|
St Gregory's United U18 Lions |
|
D.Nahum
H.Pincus
|
|
|
J.Reid
H.Sheehan
|
U16 - Challenge Cup |
Preliminary Round |
Alyth Belsize U16 Black |
0
|
3
|
Rap-Aid U16 Elite |
|
|
|
|
J.Campbell
M.Reid-Yethman
M.Roberts
|
Preliminary Round |
Edmonton Rangers U16 Lions |
4
|
0
|
New Salamis U16 White |
|
J.Ponton
E.Thameur
E.Velasco(2)
|
|
|
|
Preliminary Round |
Global FA U16 Flamengo |
1
|
6
|
Edgware Tigers U16 |
|
N.Miller
|
|
|
D.Abraham
O.Canter
Y.Levy(3)
O.Powell
|
Preliminary Round |
Hampstead U16 |
2
|
2
|
Alexandra Park U16 South |
[ Away Win on penalties ] |
L.Poss-Davies(2)
|
|
|
A.Harris
T.Young
|
U16 - Red Division |
|
GFA Enfield U16 SSW |
6
|
2
|
HMH U16 Dynamo |
|
F.Canlier
C.Chiadikobi
B.Ismail(2)
A.Williams(2)
|
|
|
D.Popivker
Y.Porat
|
|
Northwood U16 Red |
H
|
-
|
AC Finchley U16 South |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Omonia Youth U16 Silver |
1
|
6
|
Borehamwood Youth U16 Crusaders |
|
B.Theodorou-Ney
|
|
|
K.Guerra
J.Nicoll(2)
OG
K.Sullivan(2)
|
|
Whetstone U16 Jaguars |
2
|
1
|
Bloomsbury FA U16 |
|
A.Charalambous(2)
|
|
|
D.Levenfiche
|
U16 - White Division |
|
Global FA U16 Santos |
3
|
1
|
AC Finchley U16 West |
|
T.Nortey
J.Oyesile
M.Webster
|
|
|
J.Garrity
|
|
HMH U16 Wanderers |
2
|
2
|
Bushey Rangers U16 |
|
J.Rubens
N.Sorene
|
|
|
D.Richards
O.Stephenson
|
|
Mill Hill Youth U16 Broadway |
5
|
1
|
Omonia Youth U16 Gold |
|
K.Daley-Richardson
M.Dawson
J.Portsmouth(2)
O.Sheridan
|
|
|
V.Gorea
|
|
St Albans City U16 South |
3
|
2
|
Harrow Stars U16 |
|
C.Choudhury(2)
A.Watters
|
|
|
R.Ganatra
M.Karim
|
U16 - Blue Division |
|
Enfield Town Youth FC U16 |
3
|
8
|
Northwood U16 White |
|
J.O'Leary
G.Symeou
S.Thomas
|
|
|
C.Barber
J.Coker
B.McCormack
G.Neves(2)
T.Wheeler(3)
|
|
Harvesters U16 Blue |
4
|
2
|
Oakhill Tigers U16 Falcons |
|
A.Bentley(3)
J.Foster
|
|
|
R.Haque
L.Manly
|
|
Maccabi London U16 Blue |
4
|
1
|
Maccabi London U16 White |
|
N.Brenner
B.Leviton(2)
M.Sloam
|
|
|
L.Misan
|
|
Mill Hill Youth U16 East |
-
|
A
|
GFA Enfield U16 Lions |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
New Salamis U16 Red |
2
|
5
|
Cassiobury Rangers U16 Clarets |
|
J.Dedousis
M.McKoy
|
|
|
S.Amoah(2)
D.Coutts
K.Parker(2)
|
U15 - League Cup |
Preliminary Round |
Maccabi London U15 Blue |
2
|
5
|
AC Finchley U15 West |
|
R.Madar(2)
|
|
|
M.Cakie
V.Eleftheriou
J.Idi(2)
S.Kozinos
|
Preliminary Round |
Whetstone U15 Pumas |
0
|
2
|
Berkhamsted Raiders U15 Red |
|
|
|
|
E.Howard
J.Sales
|
U15 - Junior League Cup |
Preliminary Round |
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
2
|
1
|
Whetstone U15 Lions |
|
J.Chesterton
F.Tortora
|
|
|
O.Hitner
|
Preliminary Round |
Global FA U15 Santos |
2
|
4
|
HMH U15 Panthers |
|
A.Changunda(2)
|
|
|
M.Green
A.Hoff
S.Khan
J.Pearlman
|
U15 - Challenge Cup |
Preliminary Round |
AEK U15 Black |
0
|
8
|
Alexandra Park U15 North |
|
|
|
|
J.Harris(2)
J.Kingston
E.Moore
OG
S.Taylor(3)
|
Preliminary Round |
Hendon United U15 Blue |
1
|
5
|
Whetstone U15 Cougars |
|
M.Landau
|
|
|
D.Chukwunwike
R.Lushaku(2)
G.O'Mahoney
|
Preliminary Round |
HMH U15 Pumas |
6
|
2
|
Hendon United U15 Gold |
|
J.Bolchover
A.Pitch(2)
R.Selig(3)
|
|
|
|
Preliminary Round |
Omonia Youth U15 White |
0
|
6
|
Bedmond Youth FC U15 Reds |
|
|
|
|
L.Daly
R.Hunt(2)
O.Omoniyi
N.Petrou(2)
|
U15 - Red Division |
|
Croxley Green U15 |
1
|
3
|
Enfield Town Youth FC U15 |
|
C.Dallas
|
|
|
H.Ikaka(3)
|
|
Edmonton Rangers U15 Dragons |
2
|
4
|
Maccabi London U15 White |
|
R.Joomabocus
N.Mesfin
|
|
|
O.Bregman
S.Phillips
J.Spitz
M.Teacher
|
U15 - White Division |
|
Hinton-Finchley U15 Legends |
5
|
7
|
GFA Enfield U15 SSW |
|
H.Cayton
S.Goldstone(2)
N.Marougkas(2)
|
|
|
Y.Al-Sammour(2)
T.Coimbra
M.Furrera(3)
J.Sagoe
|
|
St Albans City U15 Spartans |
2
|
2
|
Hinton-Finchley U15 Heroes |
|
D.Mitchell
S.Tchoudi
|
|
|
A.Ekkeshis(2)
|
|
Woodys & Ebogs U15 Phantoms |
0
|
2
|
Hadley Rangers U15 |
|
|
|
|
L.Poenaru
M.Thompson
|
U15 - Blue Division |
|
Alexandra Park U15 South |
1
|
6
|
Hendon United U15 |
|
H.Collins
|
|
|
E.Goldberg
E.Hackenbroch
E.Myers(3)
J.Shelley
|
U15 - Green Division |
|
Maccabi London U15 Gold |
13
|
0
|
Hinton-Finchley U15 Stars |
|
G.Chapman
O.Claret(6)
Y.Efrat
J.Maze
O.Murdoch
G.Rosen
Z.Shaw
J.Young
|
|
|
|
|
Woodys & Ebogs U15 Mercurials |
4
|
5
|
Omonia Youth U15 Gold |
|
A.Nakhuda
A.Perkins(3)
|
|
|
M.Abdurrahimzai
M.Abdurrahimzai(2)
A.Rapai
D.Rasiah
|
U14 - Red Division |
|
AFC Southgate U14 Dragons |
1
|
5
|
Oakhill Tigers U14 Raiders |
|
K.Vishev
|
|
|
T.Dogan
N.Dunbar(3)
S.Lewis
|
|
Edmonton Rangers U14 Foxes |
1
|
8
|
Omonia Youth U14 Gold |
|
K.Flack
|
|
|
E.Giggis
P.Kalamaras(4)
A.Michael
J.Russell
M.Sorene
|
|
GFA Enfield U14 Lions |
3
|
1
|
Harrow Stars U14 |
|
N.Owusu
E.Sahin(2)
|
|
|
D.Alamyar
|
|
Maccabi London U14 White |
0
|
1
|
Enfield Rangers U14 Green |
|
|
|
|
G.Gibbs
|
|
Omonia Youth U14 White |
2
|
3
|
London Colney Colts U14 Reds |
|
G.Christianos(2)
|
|
|
N.Brinkley
J.Johnson
K.Joseph
|
U14 - White Division |
|
APB FC Barnet U14 Rams |
4
|
3
|
Edmonton Rangers U14 Tigers |
|
L.Kojiv
H.Lovatt(3)
|
|
|
T.Bada(2)
G.Kadiabioko
|
|
Belsize Park U14 Panthers |
4
|
1
|
AC Finchley U14 West |
|
A.Kamara(2)
S.Linger
Y.Paleocrassas
|
|
|
K.Tolaini
|
|
Belstone U14 |
3
|
3
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
|
O.Merson
C.Tegzes(2)
|
|
|
D.Adoma
A.Digiovanna
H.Yeboah
|
|
Edmonton United U14 |
3
|
3
|
Northwood U14 White |
|
E.Ackason
T.Brown
A.Jose
|
|
|
H.Gough
OG
C.Turnham
|
|
Hendon United U14 Green |
2
|
2
|
Maccabi London U14 Blue |
|
N.Frankfurt
R.Hill
|
|
|
A.Kramer
B.Moss
|
U14 - Blue Division |
|
AC Finchley U14 South |
10
|
2
|
Colney Heath U14 Magpies |
|
R.Bell
J.Harley
A.Konstantaras(6)
E.Tetteh(2)
|
|
|
E.Dunn
L.Dunton
|
|
Oakhill Tigers U14 Warriors |
6
|
1
|
HMH U14 Wolves |
|
T.Coffey(2)
E.Gore
D.Grant
D.Hoskins
A.Xenophontos
|
|
|
Y.Chriqui
|
|
St Albans City U14 Victoria |
4
|
1
|
Edgware Tigers U14 |
|
A.Holsborough
A.Keigher
D.Lota
L.Ward
|
|
|
N.Chabbat
|
|
Whetstone U14 Tigers |
7
|
3
|
Enfield Town Youth FC U14 White |
|
Y.Akasaka
M.Beale
L.Crouch
J.Kessri
J.Ross Jackson(3)
|
|
|
R.Rhatigan
G.Theeng(2)
|
U14 - Green Division |
|
HGS Academy U14 Tigers |
2
|
2
|
HMH U14 Galaxy |
|
G.Mashensky(2)
|
|
|
R.Davies(2)
|
|
Hinton-Finchley U14 Heroes |
3
|
0
|
GFA Enfield U14 Tigers |
|
B.Bluffield
O.Kanerick
L.Zanettta
|
|
|
|
|
Hinton-Finchley U14 Stars |
4
|
1
|
Hadley Rangers U14 |
|
L.Bavetta
R.Clarke(2)
A.Cullen
|
|
|
A.Adewunmi
|
|
HMH U14 Avengers |
2
|
3
|
Whetstone U14 Leopards |
|
B.Milo(2)
|
|
|
A.Brilot
D.Statham(2)
|
|
Maccabi London U14 Green |
4
|
1
|
Northwood U14 Blue |
|
D.Fabian
S.Gamsu
S.Sher(2)
|
|
|
D.Hgawang
|
U14 - Yellow Division |
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
2
|
3
|
AFC Southgate U14 Knights |
|
R.Sachdev
J.Trimmer
|
|
|
L.Anthony
N.Martinez
L.Menato
|
|
Bushey Rangers U14 |
2
|
4
|
Norsemen U14 Hawks |
|
A.Ralph
J.Rosano-Cerezo
|
|
|
O.Tiunann(4)
|
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
0
|
12
|
Enfield Town Youth FC U14 Blue |
|
|
|
|
D.Appah
A.Hechachena(4)
M.Kodjoe
P.Nagambo(2)
T.Oppong(3)
V.Redondo
|
|
HMH U14 Tigers |
6
|
2
|
GFA Enfield U14 Bears |
|
L.Aboody
D.Roberts(2)
D.Tahan(2)
J.Tinger
|
|
|
K.Beyzade-Jemal(2)
|
|
Omonia Youth U14 Green |
0
|
5
|
Pro FA Borehamwood FC U14 |
|
|
|
|
A.Kaloci(2)
D.Selmani
S.Silva(2)
|
U13 - League Cup |
Round 1 |
AC Finchley U13 South |
2
|
5
|
Omonia Youth U13 White |
|
D.Cresci(2)
|
|
|
A.Demetriou(2)
L.Panayiotou(3)
|
Round 1 |
Berkhamsted Raiders U13 Reds |
2
|
6
|
Whetstone U13 Tigers |
|
P.Agate
W.Pinnock
|
|
|
A.Cohen(2)
R.Cordeiro
D.Nadjm(2)
F.St Hill
|
Round 1 |
Bushey Rangers U13 |
4
|
3
|
Enfield Town Youth FC U13 |
|
A.King
F.Morehouse(3)
|
|
|
E.Mistiki
P.Stachow(2)
|
Round 1 |
Edmonton Rangers U13 Cougars |
8
|
6
|
Harrow Stars U13 |
|
A.Altnok(2)
K.Aquera
A.Ikegwuonu(4)
J.Kwaku
|
|
|
A.Aouidef
R.Dixon
M.Headley
B.Torcatu(3)
|
Round 1 |
Enfield Rangers U13 Green |
11
|
0
|
Global FA U13 Flamengo |
|
A.Gashi
V.Hesaam
A.Joannou
P.Kyey(5)
I.Ozcan
C.Stylianou(2)
|
|
|
|
Round 1 |
HMH U13 Hawks |
5
|
3
|
APB FC Barnet U13 Rams |
|
R.Hudaly(3)
Y.Oshman
R.Witzenfeld-Saigh
|
|
|
B.Aksu
J.Lyons
F.Mckinney
|
Round 1 |
Northwood U13 Red |
1
|
6
|
Maccabi London U13 Blue |
|
T.Fagbulu
|
|
|
J.Klein(2)
M.Lemer
Z.Ori(2)
Z.Silverman
|
Round 1 |
St Albans City U13 East |
1
|
2
|
St Albans City U13 West |
|
H.Murphy
|
|
|
O.Lau-Johnston
L.McKessick
|
Round 1 |
St Albans City U13 South |
1
|
8
|
London Colney Colts U13 Reds |
|
C.Wilkerson
|
|
|
W.Farrell(2)
A.Ibrahim
K.Milan(2)
O.Stone(2)
M.Vaccaro
|
Round 1 |
Whetstone U13 Panthers |
0
|
13
|
Whetstone U13 Pumas |
|
|
|
|
B.Farrell(2)
D.Heveran(3)
T.Javawardena(2)
H.Laws(3)
T.Saralva
C.Webb(2)
|
U13 - Junior League Cup |
Round 1 |
AFC Southgate U13 Dragons |
2
|
7
|
London Colney Youth U13 Tigers |
|
H.Abdelaziz
S.Halicki
|
|
|
P.Neil
T.Suwareh
O.Todd(5)
|
Round 1 |
Borehamwood 2000 U13 Blue |
12
|
2
|
GFA Enfield U13 Lions |
|
H.Crucefix(2)
C.Hones
L.Makamian
K.Malcolm
R.Manning
A.Montgomery(2)
B.Pop(4)
|
|
|
G.Burey
R.Miller
|
Round 1 |
Borehamwood Youth U13 Knights |
3
|
1
|
Alexandra Park U13 North |
|
F.Da Silva
L.Latifi(2)
|
|
|
R.Conneally-Gordon
|
Round 1 |
Edgware Town FC U13 |
0
|
8
|
Hinton-Finchley U13 Legends |
|
|
|
|
R.Antoniades
A.Panayi(3)
J.Traunter
E.Veseli
D.Vesesli(2)
|
Round 1 |
Hendon United U13 Gold |
-
|
A
|
Alexandra Park U13 West |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 1 |
Hinton-Finchley U13 Stars |
2
|
4
|
North West London Jets U13 |
|
A.Gregoire(2)
|
|
|
A.Dryer
R.Quint(2)
A.Reznik
|
Round 1 |
HMH U13 Eagles |
3
|
4
|
AC Finchley U13 West |
|
R.Gershon(2)
D.Stakol
|
|
|
A.Di Pietro
E.O'Loughlin
A.Tempestini(2)
|
Round 1 |
HMH U13 Harriers |
0
|
11
|
AEK U13 Eagles |
|
|
|
|
L.Chrysosotomou(3)
S.Marneros(3)
T.Ramdarshan
S.Safdar
N.Zenebe(3)
|
Round 1 |
Maccabi London U13 Green |
0
|
10
|
AC Finchley U13 East |
|
|
|
|
F.Durston
J.Kazzim(3)
H.Ngwaziem
N.Roy
I.Sheekhuna
K.Williams
A.Wooton(2)
|
Round 1 |
Maccabi London U13 Yellow |
1
|
4
|
Omonia Youth U13 Gold |
|
S.Kain
|
|
|
C.Kirton
L.Kyriacou(2)
L.Kyrillou
|
Round 1 |
Northwood U13 White |
H
|
-
|
Hendon United U13 Blue |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 1 |
Turnstyles U13 |
-
|
A
|
Oakhill Tigers U13 Sharks |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 1 |
Whetstone U13 Leopards |
5
|
7
|
Omonia Youth U13 Green |
|
A.Kajuarn
D.Kirby(3)
E.Wise
|
|
|
L.Gashi
H.Parker
B.Petar(3)
L.Varnava(2)
|
U13 - Purple Division |
|
AFC Southgate U13 Knights |
2
|
10
|
Oakhill Tigers U13 Tornados |
|
L.Conwell
E.Er
|
|
|
E.Coulon(3)
Z.Deen(2)
G.Hugill(2)
H.Welch
D.Williams(2)
|
U12 - Challenge Cup |
Round 1 |
AC Finchley U12 South |
10
|
0
|
Borehamwood 2000 U12 Blue |
|
K.Albayrak
V.Bernabei
A.Jakobsson(2)
O.Koxhaj
L.Kuelsheimer(2)
A.Lakoucha(2)
K.Sawicki
|
|
|
|
Round 1 |
AFC Southgate U12 Dragons |
3
|
3
|
Whetstone U12 Tigers |
[ Home Win on penalties ] |
A.Kalamakannan
A.Malci
A.Moore
|
|
|
OG(2)
D.William
|
Round 1 |
Alexandra Park U12 North |
9
|
1
|
Omonia Youth U12 Green |
|
E.Cunningham
S.Cusack
P.Healy(3)
M.McLoughlin
OG(2)
R.Trivett
|
|
|
Z.Frangou
|
Round 1 |
Alexandra Park U12 West |
-
|
A
|
London Colney Colts U12 Blue |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 1 |
Alyth Belsize U12 |
3
|
1
|
HMH U12 Athletico |
|
L.Bloom
A.Lewin
|
|
|
H.Coleman
|
Round 1 |
APB FC Barnet U12 Raiders |
1
|
16
|
Bushey Rangers U12 |
|
G.Mulaj
|
|
|
J.Dunphy(3)
J.Farrell(3)
F.Gray
K.Green
H.Homan
S.Jefferies
J.Moreno(5)
R.Shinkwin
|
Round 1 |
APB FC Barnet U12 Rams |
18
|
0
|
St Albans City U12 East |
|
A.Adefila
D.Agavriloaei
E.Beels(2)
J.Cook(3)
D.O'neill(2)
H.O'neill(4)
D.Obiefule(2)
J.Sullivan(2)
R.Swan
|
|
|
|
Round 1 |
Enfield Rangers U12 Black |
3
|
4
|
AFC Southgate U12 Knights |
|
M.Akinboroye
H.Stone(2)
|
|
|
B.Kresniqi
J.Malhotra
W.Thatcher(2)
|
Round 1 |
Enfield Town Youth FC U12 Blue |
2
|
4
|
HGS Academy U12 Vipers |
|
H.Bailey
H.Gerceker
|
|
|
J.Benjamin
I.Jesner
Z.Josephs
A.Krikler
|
Round 1 |
Enfield Town Youth FC U12 White |
3
|
3
|
GFA Enfield U12 Lions |
[ Home Win on penalties ] |
J.Cahalan
A.Mclaughlin
A.Shakallis
|
|
|
E.Cemgunal
J.Mohsen
M.Nait-Ammar
|
Round 1 |
Hendon United U12 Silver |
9
|
0
|
Hinton-Finchley U12 Heroes |
|
E.Aharonovich(2)
Y.Cohen(4)
D.Ezra
B.Nessim
A.Stafler
|
|
|
|
Round 1 |
HGS Academy U12 Raiders |
3
|
0
|
HGS Academy U12 Rebels |
|
Z.Douglas(2)
J.Lee
|
|
|
|
Round 1 |
Hinton-Finchley U12 Hotshots |
0
|
23
|
Wingate & Finchley U12 White |
|
|
|
|
R.Alessandro
D.Ben(8)
D.Freddie
S.Jack(5)
B.James(3)
B.Mikolaj
G.Oliver(2)
A.Stefan
G.Zac
|
Round 1 |
London Colney Colts U12 Reds |
11
|
0
|
Edmonton Rangers U12 Falcons |
|
C.Ashton
H.Cobb(3)
K.Duncan-Busette(3)
S.Murphy(3)
M.Rattab
|
|
|
|
Round 1 |
London Colney Youth U12 Pumas |
-
|
A
|
Pro FA Borehamwood FC U12 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
A.Kwateng
T.Mcgregor
|
Round 1 |
Maccabi London U12 Gold |
2
|
3
|
Alexandra Park U12 South |
|
M.Bean
G.Paz
|
|
|
A.Aromashodun
A.Chehabeddine
B.Dervishi
|
Round 1 |
Maccabi London U12 Red |
5
|
1
|
Hendon United U12 White |
|
J.Bowman(2)
M.Littner
K.Phillips(2)
|
|
|
T.Cowan
|
Round 1 |
New Salamis U12 |
0
|
4
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
|
|
|
|
N.Jacobs
L.Lazar(2)
P.Pavitt
|
Round 1 |
Norsemen U12 |
7
|
0
|
Hinton-Finchley U12 Legends |
|
N.Black
O.Burns
R.Hurndall(2)
F.McGarvey
H.McGarvey
F.Mordecai
|
|
|
|
Round 1 |
Northwood U12 Red |
5
|
3
|
London Colney Colts U12 White |
|
J.Armitt
A.Boitos(3)
N.Browne
|
|
|
R.Hughes
E.Kyeretwie
L.McIver
|
Round 1 |
Northwood U12 White |
1
|
6
|
Enfield Rangers U12 Green |
|
J.Kentish
|
|
|
T.Haughney
E.Hearn Leer
J.Holdsworth(3)
C.Norgan
|
Round 1 |
Panthera FC U12 Red |
0
|
7
|
Global FA U12 Santos |
|
|
|
|
A.Goodson(3)
R.Mocian
T.Richards(3)
|
Round 1 |
Pro Football London U12 Blue |
0
|
7
|
Edmonton United U12 |
|
|
|
|
J.Brown(5)
T.Chari
R.De Freitas
|
Round 1 |
Pro Football London U12 White |
8
|
7
|
Omonia Youth U12 White |
|
D.Eesa(2)
C.Forrest(2)
A.Hertzberg
O.Jaiyeola(2)
O.Russell
|
|
|
P.Ayeni(2)
T.Constanti
S.Elias(4)
|
Round 1 |
Rap-Aid U12 Yellows |
1
|
11
|
AC Finchley U12 West |
|
M.Abass
|
|
|
L.Bonfanti
S.Darcy
F.Heraty(2)
L.Hughes
A.Paumier
A.Roberts(2)
S.Welch(3)
|
Round 1 |
St Albans City U12 Centurions |
2
|
3
|
Hinton-Finchley U12 Stars |
|
C.Dunlop
J.Morgan
|
|
|
S.Barwick(2)
E.Udeh
|
Round 1 |
Verulam Wolves FC U12 |
9
|
0
|
Whetstone U12 Panthers |
|
J.Clarke(3)
O.Hamilton
A.Hewing(2)
S.McCree
J.Sheppard(2)
|
|
|
|
Round 1 |
Wingate & Finchley U12 Blue |
H
|
-
|
Maccabi London U12 Purple |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U12 - Red Division |
|
Maccabi London U12 White |
3
|
1
|
Whetstone U12 Lions |
|
Z.Squires(2)
E.Tury
|
|
|
M.Chukwu
|
U11 - Red Division |
|
Harvesters U11 North |
Played |
Maccabi London U11 White |
|
|
London Colney Colts U11 Blues |
Played |
Edgware Town FC U11 |
|
|
Whetstone U11 Tigers |
Played |
Rap-Aid U11 Lions |
|
|
Wingate & Finchley U11 White |
Played |
APB FC Barnet U11 Rams |
|
U11 - White Division |
|
Aldenham FC U11 |
Played |
Rap-Aid U11 Reds |
|
|
Alexandra Park U11 North |
Played |
Whetstone U11 Pumas |
|
|
Enfield Rangers U11 Black |
Played |
Wingate & Finchley U11 Blue |
|
|
HGS Academy U11 Raiders |
Played |
Hinton-Finchley U11 Stars |
|
|
Maccabi London U11 Blue |
Played |
Woodys & Ebogs U11 Vapors |
|
|
Norsemen U11 Red |
Played |
AC Finchley U11 North |
|
U11 - Blue Division |
|
APB FC Barnet U11 Raiders |
Played |
AC Finchley U11 South |
|
|
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
Played |
Northwood U11 Red |
|
|
Bushey Rangers U11 |
Played |
London Colney Youth U11 Lions |
|
|
Go Stars U11 |
Played |
London Colney Colts U11 Reds |
|
|
Harvesters U11 South |
Played |
Edmonton Rangers U11 Scorpions |
|
U11 - Green Division |
|
Alexandra Park U11 South |
Played |
GFA Enfield U11 Lions |
|
|
Enfield Rangers U11 White |
Played |
Borehamwood Youth U11 Templars |
|
|
Harrow Stars U11 |
Played |
AC Finchley U11 West |
|
|
Hendon United U11 Gold |
Played |
Hinton-Finchley U11 Legends |
|
|
London Colney Youth U11 Pumas |
Played |
Whetstone U11 Jaguars |
|
U11 - Yellow Division |
|
Alyth Belsize U11 |
Played |
Maccabi London U11 Purple |
|
|
Club SFC U11 White |
Played |
Maccabi London U11 Silver |
|
|
Hendon United U11 Green |
Played |
Borehamwood 2000 U11 Blue |
|
|
HMH U11 Eagles |
Played |
Omonia Youth U11 White |
|
|
HMH U11 Real |
Played |
London Colney Colts U11 Whites |
|
|
Norsemen U11 Yellow |
Played |
Rap-Aid U11 Yellows |
|
|
Woodys & Ebogs U11 Phantoms |
Played |
AC Finchley U11 North-East |
|
U10 Bobby Moore |
|
APB FC Barnet U10 Rams |
Played |
Club SFC U10 Blue * |
|
|
Belsize Park U10 |
Played |
London Colney Colts U10 Reds |
|
|
Belstone U10 Red |
Played |
Northwood U10 Red |
|
|
Enfield Town Youth FC U10 Yellow |
Played |
Wingate & Finchley U10 Blue * |
|
|
Global FA U10 Santos |
Played |
Wingate & Finchley U10 White |
[ Away Win was awarded ] |
|
Hinton-Finchley U10 Legends |
Played |
St Albans City U10 North |
|
U10 Bobby Charlton |
|
Alexandra Park U10 South |
Played |
Aldenham FC U10 |
|
|
Enfield Rangers U10 Green |
Played |
AC Finchley U10 North |
|
|
Northwood U10 Black |
Played |
Maccabi London U10 White * |
|
|
Whetstone U10 Panthers |
Played |
London Colney Colts U10 Blue |
|
|
Whetstone U10 Pumas |
Played |
HGS Academy U10 Vipers * |
|
|
Wingate & Finchley U10 Yellow |
Played |
Harvesters U10 Grasshoppers |
|
U10 Gordon Banks |
|
AC Finchley U10 West |
Played |
Enfield Town Youth FC U10 Blue |
|
|
GFA Enfield U10 Lions |
Played |
Whetstone U10 Tigers |
|
|
Harvesters U10 Scorpions |
Played |
APB FC Barnet U10 Raiders |
|
|
Maccabi London U10 Blue * |
Played |
Northwood U10 White |
|
|
Omonia Youth U10 Silver |
Played |
Whetstone U10 Lynx |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Club SFC U10 Red |
Played |
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
|
|
Enfield Town Youth FC U10 White |
Played |
Alexandra Park U10 West |
|
|
Northwood U10 Blue |
Played |
Norsemen U10 |
|
|
Omonia Youth U10 Green |
Played |
Oakhill Tigers U10 Eagles |
|
|
Pro Football London U10 |
Played |
London Colney Youth U10 Lions |
|
|
Rap-Aid U10 Eaglets |
Played |
Bushey Rangers U10 |
|
U10 Geoff Hurst |
|
Borehamwood Youth U10 Knights |
Played |
Club SFC U10 Yellow |
|
|
Edmonton Rangers U10 Eagles |
Played |
Enfield Rangers U10 Black |
|
|
Go Stars U10 |
Played |
Woodys & Ebogs U10 Vapors |
|
|
Hadley Rangers U10 |
Played |
Whetstone U10 Jaguars |
|
|
Pro FA Borehamwood FC U10 Blue |
Played |
Hinton-Finchley U10 Heroes |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
HGS Academy U10 Tigers * |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U10 Red |
|
|
Maccabi London U10 Green * |
Played |
Maccabi London U10 Yellow * |
|
U09 Camelot |
|
Club SFC U09 Blue |
Played |
AC Finchley U09 North |
|
|
Hinton-Finchley U09 Heroes |
Played |
Northwood U09 Red |
|
|
HMH U09 United * |
Played |
Maccabi London U09 White * |
|
|
Wingate & Finchley U09 White |
Played |
HGS Academy U09 Raiders * |
|
U09 Captain Hook |
|
AC Finchley U09 South |
Played |
Club SFC U09 Red |
|
|
APB FC Barnet U09 Raiders |
Played |
Aldenham FC U09 * |
|
|
Northwood U09 White |
Played |
Harvesters U09 Jupiter |
|
|
St Albans City U09 North |
Played |
London Colney Colts U09 Reds |
|
|
Whetstone U09 Pumas |
Played |
HGS Academy U09 Barca * |
|
U09 Harry Potter |
|
Alexandra Park U09 North |
Played |
Whetstone U09 Lions |
|
|
Belsize Park U09 Bucks Yellow |
Played |
GFA Enfield U09 Lions |
|
|
Enfield Town Youth FC U09 |
Played |
Rap-Aid U09 Tigers |
|
|
HGS Academy U09 Vipers * |
Played |
Alexandra Park U09 South |
|
|
London Colney Youth U09 Lions |
Played |
Maccabi London U09 Blue * |
|
U09 Robin Hood |
|
Borehamwood Youth U09 Crusaders |
Played |
Club SFC U09 Yellow |
|
|
Maccabi London U09 Green * |
Played |
Bushey Rangers U09 |
|
|
Whetstone U09 Jaguars |
Played |
London Colney Colts U09 White |
|
|
Woodys & Ebogs U09 Vapors |
Played |
Hinton-Finchley U09 Stars |
|
U09 Peter Pan |
|
Belsize Park U09 Bucks Black |
Played |
Northwood U09 Blue |
|
|
Club SFC U09 Whites |
Played |
Alexandra Park U09 West |
|
|
Go Stars U09 |
Played |
Northwood U09 Green |
|
|
Omonia Youth U09 Green |
Played |
Omonia Youth U09 White |
|
U09 Inter Group Friendlies |
|
Norsemen U09 |
Played |
London Colney Youth U09 Pumas |
|
U08 Billy Bear |
|
AC Finchley U08 North |
Played |
Alexandra Park U08 North |
|
|
APB FC Barnet U08 Rams |
Played |
Club SFC U08 Blue |
|
|
Global FA U08 Santos |
Played |
Harvesters U08 Galaxy |
|
|
Maccabi London U08 White |
Played |
Panthera FC U08 Red |
|
|
Rap-Aid U08 Lions |
Played |
Whetstone U08 Pumas |
|
U08 Captain Croc |
|
Alexandra Park U08 South |
Played |
AC Finchley U08 South |
|
|
Enfield Town Youth FC FC U08 |
Played |
London Colney Colts U08 Blues |
|
|
HGS Academy U08 Raiders |
Played |
APB FC Barnet U08 Raiders |
|
|
Northwood U08 Red |
Played |
Panthera FC U08 White |
|
|
Wingate & Finchley U08 White |
Played |
New Salamis U08 |
|
U08 Cheeky Monkey |
|
Bushey Rangers U08 |
Played |
Alexandra Park U08 West |
|
|
Club SFC U08 Red |
Played |
Hadley Rangers U08 |
|
|
London Colney Colts U08 Reds |
Played |
Northwood U08 Blue |
|
|
Maccabi London U08 Blue |
Played |
Wingate & Finchley U08 Blue |
|
|
MLS Football U08 Panthers |
Played |
Whetstone U08 Panthers |
|
U08 Freddie Fox |
|
Borehamwood Youth U08 Crusaders |
Played |
APB FC Barnet U08 Ravens |
|
|
Club SFC U08 Yellow |
Played |
Woodys & Ebogs U08 Vapors |
|
|
Harvesters U08 Stars |
Played |
Whetstone U08 Jaguars |
|
|
London Colney Colts U08 Whites |
Played |
Maccabi London U08 Green |
|
|
Maccabi London U08 Yellow |
Played |
London Colney Youth U08 Lions |
|
U08 Rory Tiger |
|
Borehamwood Youth U08 Knights |
Played |
GFA Enfield U08 Lions |
|
|
St Albans City U08 Central |
Played |
HMH U08 Rangers |
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
Whetstone U08 Lions |
Played |
Maccabi London U08 Purple |
|
U08 Zena Zebra |
|
Belsize Park U08 |
Played |
St Albans City U08 East |
|
|
Northwood U08 White |
Played |
Enfield Rangers U08 Green |
|
|
Pro FA Borehamwood FC U08 |
Played |
Club SFC U08 White |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
AC Finchley U07 North |
Played |
APB FC Barnet U07 Rams |
|
|
Global FA U07 Santos |
Played |
London Colney Colts U07 Blue |
|
|
Northwood U07 Red |
Played |
Club SFC U07 Blue |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
APB FC Barnet U07 Raiders |
Played |
Northwood U07 Blue |
|
|
HGS Academy U07 Vipers |
Played |
Club SFC U07 Red |
|
|
Maccabi London U07 Leopards |
Played |
HGS Academy U07 Raiders |
|
U07 Larry Lamb |
|
Bushey Rangers U07 |
Played |
Whetstone U07 Eagles |
|
|
Club SFC U07 Yellow |
Played |
London Colney Youth U07 Lions |
|
|
Northwood U07 Green |
Played |
Enfield Town Youth FC FC U07 |
|
|
Wingate & Finchley U07 Blue |
Played |
Maccabi London U07 Pumas |
|
U07 Sidney Seagull |
|
Club SFC U07 Whites |
Played |
Woodys & Ebogs U07 Vapors |
|
|
Maccabi London U07 Buffalos |
Played |
Belsize Park U07 |
|
|
Northwood U07 White |
Played |
MLS Football U07 Pumas |
|
|
Whetstone U07 Harriers |
Played |
Pro FA Borehamwood FC U07 Red |
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
Wingate & Finchley U07 White |
Played |
St Albans City U07 South |
|