|
Home Team |
Score |
Away Team |
Premier Division |
|
Hollington United |
2
|
1
|
Eastbourne Rangers |
|
J.Tomlin(2)
|
|
|
J.Young
|
|
Sporting Lindfield |
1
|
3
|
Westfield |
|
J.Simmons
|
|
|
R.Martellini
J.Sissens
J.Stapley
|
Championship |
|
Copthorne II |
1
|
1
|
Ridgewood |
|
S.Palmer
|
|
|
L.Page
|
|
Mile Oak II |
1
|
5
|
Hurstpierpont |
|
M.Suleyman
|
|
|
E.Bartram
K.Budge
S.Hayter
R.Payne(2)
|
|
Peacehaven & Telscombe II |
4
|
2
|
Nutley |
|
L.Bish(2)
H.Gilliam
B.Lannon
|
|
|
J.King
S.Richards
|
|
Roffey II |
0
|
1
|
Polegate Town |
|
|
|
|
S.Eaton
|
|
Sidley United |
3
|
2
|
West Hoathly |
|
C.Cornford
D.Ellis
R.Wells
|
|
|
M.Buckland
D.Juniper
|
|
Sovereign Saints |
6
|
1
|
Ashurst Wood |
|
J.Griffin
C.Jones(2)
G.Sambrook(2)
T.Wilding
|
|
|
C.Clark
|
Division One |
|
AFC Varndeanians II |
0
|
2
|
Lindfield II |
|
|
|
|
D.Oliver
A.Walsh
|
|
Balcombe II |
0
|
2
|
AFC Acorns |
|
|
|
|
A.Curtis
H.Robertson
|
|
Buxted |
4
|
0
|
Ansty Sports & Social |
|
J.Bougon
J.Chaplin
P.Steed(2)
|
|
|
|
|
Holland Sports |
4
|
1
|
Ardingly |
|
S.Cockerill
M.Dean
C.Knight
T.Scott
|
|
|
D.Fairhall
|
Division Two North |
|
Galaxy |
2
|
3
|
Stones |
|
T.Scott(2)
|
|
|
B.Bason
K.Cave
C.Hewett
|
|
Godstone |
5
|
2
|
Burgess Hill Rhinos |
|
A.Bowden(4)
D.Fuller
|
|
|
A.Brigden
D.Cummins
|
|
Royal Earlswood |
5
|
3
|
South Park 'A' |
|
B.O'Conner
E.Ryan(4)
|
|
|
G.Branton
J.Clarke
D.Shaw
|
Division Two South |
|
Bolney Rovers |
4
|
5
|
AFC Hurst |
|
A.Blake
G.Reed(3)
|
|
|
C.Bown
M.Penk
L.Taylor(3)
|
|
Cuckfield Rangers II |
6
|
2
|
Plumpton Athletic |
|
T.Barnes
S.Best
A.Ejuetamy(2)
H.Whitehouse(2)
|
|
|
M.Hall
G.Weston
|
|
Ditchling |
3
|
0
|
Willingdon Athletic II |
|
N.Boutal
D.Jones(2)
|
|
|
|
|
Fletching |
7
|
0
|
Eastbourne Rangers II |
|
G.Coleman
C.Fuller
J.Horscroft(2)
R.Keenan
OG
C.Wickham
|
|
|
|
|
Portslade Athletic |
1
|
1
|
Cuckfield Town |
|
S.Mould
|
|
|
S.Holman
|
Division Three North |
|
Crawley Devils II |
6
|
1
|
Horley AFC |
|
J.Burnett(2)
J.Groves(2)
A.Marsh(2)
|
|
|
C.Peers
|
|
DCK Maidenbower |
3
|
1
|
Forest Row II |
|
J.Horton
M.Hughes(2)
|
|
|
J.Owens
|
|
Rotherfield II |
2
|
3
|
East Grinstead Town III |
|
OG
A.Thompson
|
|
|
D.Bridgeland(2)
S.Nyaka
|
Division Three South |
|
AFC Ringmer II |
4
|
0
|
Wisdom Sports |
|
F.Wade
T.Watson(3)
|
|
|
|
|
Horsted Keynes |
2
|
0
|
Wivelsfield Green |
|
J.Walsh(2)
|
|
|
|
|
Peacehaven & Telscombe III |
0
|
3
|
Burgess Hill Albion II |
|
|
|
|
J.Jones
L.Newington(2)
|
|
Polegate Town II |
1
|
3
|
FC Sporting |
|
H.Clarke
|
|
|
D.Cox
D.Hall
G.Laughlin
|
Division Four North |
|
Balcombe III |
2
|
2
|
Scaynes Hill |
|
M.Bridger
B.May
|
|
|
M.Abrahams
D.Segger
|
|
Copthorne III |
8
|
2
|
Ifield |
|
R.Gross
L.Morley
K.Reilly
B.Ross(2)
D.Stevens
S.Swaine(2)
|
|
|
R.Eggleton
|
|
Cuckfield Town II |
-
|
A
|
Handcross Village |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Ifield Albion |
4
|
3
|
AFC Acorns II |
|
L.Houghton
R.O'Brien
OG
J.Skinner
|
|
|
L.Ingram
C.Vinten(2)
|
|
Lindfield III |
3
|
7
|
Ifield Sports |
|
L.Paskins
T.Pinnock
S.Spies
|
|
|
D.Helsdown(3)
B.Pitcher(3)
S.Simpson
|
Division Four South |
|
AFC Uckfield Town IV |
H
|
-
|
Ansty Sports & Social II |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Barcombe |
4
|
0
|
Willingdon Athletic III |
|
K.Black
F.Brickell
N.Jolliffe(2)
|
|
|
|
|
Buxted II |
2
|
1
|
Ditchling II |
|
E.Baigent
C.Christie
|
|
|
D.Butson
|
|
Maresfield Village |
4
|
3
|
Hurstpierpont II |
|
C.Turnbull
K.Turnbull(3)
|
|
|
D.Beattie
D.Powell(2)
|
|
Newick |
4
|
2
|
Eastbourne Athletic |
|
S.Allan
A.Manning(2)
H.Reinecker-Found
|
|
|
W.Brooke
J.Hanoman
|
Division Five North |
|
East Grinstead Meads |
1
|
8
|
Crawley United II |
|
S.Lucking
|
|
|
S.Clarke(2)
O.Goldfinch(2)
R.McDonald
J.Penalver
C.Raymond(2)
|
|
Fairfield |
0
|
1
|
Ashurst Wood III |
|
|
|
|
N.Garner
|
|
Hartfield |
3
|
1
|
Holland Sports II |
|
C.Marjoram
S.Wolvey(2)
|
|
|
OG
|
|
Old Oxted Town |
1
|
1
|
East Grinstead Town IV |
|
L.Hackshaw
|
|
|
P.Withers
|
|
Stones II |
3
|
4
|
Horley AFC II |
|
B.Bukowski(2)
J.Ellis
|
|
|
R.Balfour
H.Dean
D.Flint
R.Wares
|
Division Five South |
|
Ardingly II |
2
|
4
|
Keymer & Hassocks |
|
T.Wragg(2)
|
|
|
A.Barber(2)
D.Edwards
A.Smith
|
|
Cuckfield Rangers Developement |
4
|
1
|
Portslade Athletic II |
|
W.Rennie
C.Silvey(3)
|
|
|
A.Knowles
|
|
Fairfield II |
0
|
5
|
Lindfield IV |
|
|
|
|
A.Brown(2)
B.Fuller(2)
R.Martin
|
|
Fletching II |
H
|
-
|
Scaynes Hill II |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
West Hoathly II |
7
|
0
|
AFC Ringmer III |
|
T.Goodley(5)
J.Pepler
S.Tilley
|
|
|
|
Miscellaneous |
|
Montpelier Villa II |
H
|
-
|
Brighton & Sussex Medical School (WITHDRAWN) |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
South Godstone (1st team WITHDRAWN) |
3
|
4
|
Crawley & Maidenbower Panthers |
|
J.Dodgson
S.Peacock
J.White
|
|
|
P.Stanton(2)
C.Tiley
J.Vincent
|