|
Home Team |
Score |
Away Team |
Division 1 (Under 18's) |
|
Everett Rovers U18 Blue |
-
|
A
|
Wheathampstead Wanderers U18 Sharks |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Harpenden Colts U18 Blues |
H
|
-
|
Croxley Green U18 White |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Division 2 (Under 18's) |
|
Abbots Youth U18 Yellow |
1
|
2
|
Totternhoe Youth U18 |
|
B.Thompson
|
|
|
D.Keating
S.Polcino
|
|
Berkhamsted Raiders U18 Blue |
0
|
2
|
Park St Village U18 |
|
|
|
|
J.Adams(2)
|
|
Harpenden Colts U18 Whitecaps |
1
|
6
|
St Albans City U18 North |
|
M.Nicolaisen Turner
|
|
|
C.Clark
R.Devine
J.Hughes(3)
G.Piekarczyk
|
|
Park St Village U18 |
2
|
1
|
Berkhamsted Raiders U18 Blue |
|
J.Adams
L.Martins
|
|
|
B.Pangbourne
|
Division 3 (Under 18's) |
|
Harpenden Colts U18 Hawks |
3
|
7
|
St Albans City U18 West |
|
B.Knight
J.Pengelley(2)
|
|
|
M.BRYMAN
A.JOHNSON(3)
M.MEDHAT(2)
W.SKINNER
|
|
Hemel Aces U18 Hornets |
1
|
8
|
Evergreen Youth U18 Colts |
|
A.Burchell
|
|
|
C.Clarke
A.Kennealy(3)
R.Lewis
D.Tomlin(2)
G.Turner
|
Division 4 (Under 18's) |
|
Harpenden Colts U18 Jaguars |
2
|
0
|
Chorleywood U18 Thunder |
|
H.Ansell
B.Whitehead
|
|
|
|
U18 Senior League Cup |
Semi Final |
Aston Clinton U18 Colts Blue |
0
|
5
|
Garston Boys U18 |
|
|
|
|
O.Lawford(4)
J.Smith
|
Semi Final |
Chorleywood U18 Hurricane |
3
|
4
|
Bushey & Oxhey U18 Youth |
|
M.Bishop
S.Consalvi(2)
|
|
|
B.Foley(2)
T.Kemp
S.Marian
|
U18 Intermediate League Cup |
Quarter Final |
Oxhey Jets U18 |
4
|
2
|
Wheathampstead Wanderers U18 Makos |
|
M.Cockcroft(2)
T.Leahy
J.Voss
|
|
|
R.Gibson
O.Whitehouse
|
Division 1 (Under 16's) |
|
Everett Rovers U16 |
2
|
2
|
Hemel Youth U16 Yellow |
|
K.Barnard-White
J.Darnell-Brown
|
|
|
J.Gibbings
J.Mulholland
|
Division 2 (Under 16's) |
|
Chorleywood U16 Vipers |
H
|
-
|
Wheathampstead Wanderers U16 Sharks |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Evergreen Youth U16 Youth |
4
|
0
|
St Albans City U16 East |
|
S.Balasingam
T.Garvey
J.Goodall
A.Wylde
|
|
|
|
|
Hemel Youth U16 Red |
6
|
0
|
Tornado JSC U16 |
|
S.Gillings
T.Miller(2)
B.Pearce(3)
|
|
|
|
|
Hemel Youth U16 White |
2
|
5
|
St Albans City U16 Orient |
|
M.Kelly(2)
|
|
|
J.Haworth(2)
OG
H.Turner(2)
|
|
Park St Village U16 |
2
|
1
|
St Albans City U16 West |
|
O.Parker(2)
|
|
|
J.Fletcher
|
|
St Albans City U16 East |
0
|
5
|
Evergreen Youth U16 Youth |
|
|
|
|
A.Andreas
J.Goodall(2)
R.Smith
A.Wylde
|
|
St Albans City U16 West |
0
|
1
|
Park St Village U16 |
|
|
|
|
C.Micklewright
|
|
Tornado JSC U16 |
0
|
1
|
Hemel Youth U16 Red |
|
|
|
|
B.Pearce
|
|
Watford Youth Sports U16 White |
3
|
0
|
Kings Langley U16 Red |
|
K.Brooks(2)
N.Fowler
|
|
|
|
Division 3 (Under 16's) |
|
Cassiobury Rangers U16 Blues |
1
|
4
|
FC Hemel U16 |
|
C.Mensah
|
|
|
M.Addai(2)
B.Carrington
C.Samuel
|
|
Chorleywood U16 Pythons |
5
|
3
|
Harpenden Colts U16 Magpies |
|
K.Crocker(3)
M.Hussain(2)
|
|
|
J.Colvin
J.Hill
D.Lawrence
|
|
Herons U16 |
6
|
2
|
Berkhamsted Raiders U16 Black |
|
M.Artimati
S.Drummond
G.El Abbassi
J.Haines(2)
D.Machado
|
|
|
O.Spooner(2)
|
|
Kings Langley U16 Blue |
1
|
1
|
Bushey & Oxhey U16 Lions |
|
O.Chubb
|
|
|
L.Cosgrave
|
|
St Albans City U16 North |
3
|
1
|
Wheathampstead Wanderers U16 Tigers |
|
M.Robertson
G.Selvarajah(2)
|
|
|
A.Wooster
|
|
Sun Sports Youth U16 |
0
|
2
|
Harpenden Colts U16 Falcons |
|
|
|
|
B.Finch
A.Hazell
|
Division 1 (Under 15's) |
|
Chorleywood U15 Hurricanes |
1
|
4
|
Harpenden Colts U15 Hawks |
|
T.Nunn
|
|
|
A.Carberry(3)
W.Mawhinney
|
|
Sarratt Rebels U15 |
1
|
0
|
Bovingdon U15 Storm |
|
B.Delicata
|
|
|
|
|
Sun Sports Youth U15 Yellow |
0
|
5
|
Evergreen Youth U15 Youth |
|
|
|
|
L.Broom(2)
T.Channer
C.Charman
OG
|
|
Watford Youth Sports U15 |
2
|
1
|
Hemel Youth U15 Red |
|
S.Hewett
P.Wieczorek
|
|
|
R.Godbold
|
Division 2 (Under 15's) |
|
Croxley Green U15 White |
0
|
1
|
Harpenden Colts U15 Eagles |
|
|
|
|
J.Ball
|
|
FC Hemel U15 |
5
|
0
|
Sun Sports Youth U15 Blue |
|
A.Heard
E.Power(4)
|
|
|
|
|
Tring Tornadoes U15 Leopards |
6
|
0
|
Kings Langley U15 Red |
|
D.Abel
E.Garbutt
J.Graves(2)
S.Hawkins(2)
|
|
|
|
|
Wheathampstead Wanderers U15 Tigers |
1
|
3
|
Berkhamsted Raiders U15 Blue |
|
A.Cross
|
|
|
T.Dewick(2)
T.Kidd
|
Division 3 (Under 15's) |
|
Abbots Youth U15 Yellow |
6
|
0
|
Harpenden Colts U15 Hurricanes |
|
S.Breadin
A.Mallord(3)
K.Mbisa
F.Pope
|
|
|
|
|
Aston Clinton U15 Colts |
1
|
0
|
Herons U15 |
|
O.Blackburn
|
|
|
|
|
Bovingdon U15 Lightning |
1
|
4
|
Everett Rovers U15 |
|
K.Russell - Bailey
|
|
|
C.Christofi
A.Hall(3)
|
|
Chorleywood U15 Thunder |
4
|
1
|
Bushey & Oxhey U15 Wolves |
|
D.Ackenson-Sargeant
A.Chadha(2)
B.O'Sullivan
|
|
|
J.Wade
|
|
Echoes U15 Orange |
2
|
4
|
Harpenden Colts U15 Falcons |
|
A.Austin
M.Wyatt
|
|
|
G.Binns
J.Collins
A.Sanusi
T.Sarrau
|
Division 1 (Under 14's) |
|
Harpenden Colts U14 Thunder |
2
|
1
|
Chorleywood U14 Chiefs |
|
D.Ahern
M.Kenny
|
|
|
S.Mead
|
|
Kings Langley U14 Red |
3
|
5
|
Hemel Athletic U14 Blue |
|
J.Simmons
J.Wicks(2)
|
|
|
K.Lathwell
A.Middleton(3)
E.Thackeray
|
|
Sun Sports Youth U14 Blue |
2
|
1
|
Bushey & Oxhey U14 Jaguars |
|
J.FOWLER
C.WOOD
|
|
|
B.Eaves
|
Division 2 (Under 14's) |
|
Abbots Youth U14 Blue |
2
|
0
|
Harpenden Colts U14 Lightning |
|
h.alden
a.jones
|
|
|
|
|
St Albans City U14 South |
1
|
0
|
Sarratt Rebels U14 |
|
M.Martin
|
|
|
|
|
Watford Youth Sports U14 White |
5
|
0
|
Little Gaddesden U14 |
|
O.Brown(2)
T.Righton
N.Yeboah(2)
|
|
|
|
Division 3 (Under 14's) |
|
Bovingdon U14 Lightning |
4
|
0
|
Evergreen Youth U14 Colts |
|
B.Barrett(2)
T.Field
L.Franklin
|
|
|
|
|
Bushey & Oxhey U14 Cougars |
2
|
2
|
St Albans Rangers U14 Kites |
|
L.Kindred
N.Phillips
|
|
|
D.Cawood-Cripps
M.See
|
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
1
|
1
|
Harpenden Colts U14 Tornadoes |
|
H.Carter
|
|
|
W.Scott
|
Division 4 (Under 14's) |
|
Abbots Youth U14 Red |
6
|
2
|
Berkhamsted Raiders U14 White |
|
T.Bishop(2)
B.Callan
R.Elliott
B.Fataki
C.Gard
|
|
|
C.Clifford(2)
|
|
Aston Clinton U14 Colts |
5
|
3
|
Kings Langley U14 Blue |
|
T.Bennett
A.McKechnie(2)
A.Wright(2)
|
|
|
R.Conquest(2)
C.Phair
|
|
Berkhamsted Raiders U14 Yellow |
6
|
1
|
St Albans City U14 West |
|
J.Chappell
H.Lines(2)
T.Mabuso
J.Parslow
W.Saunders
|
|
|
F.Geoghegan
|
|
Wheathampstead Wanderers U14 Tigers |
2
|
3
|
Harpenden Colts U14 Cyclones |
|
M.Dermitzakis
A.Gardiner
|
|
|
|
U14 Junior League Cup |
Quarter Final |
Harpenden Colts U14 Typhoons |
0
|
4
|
Nascot Wood Rangers U14 |
|
|
|
|
H.Dean(3)
A.Walker
|
Quarter Final |
Wheathampstead Wanderers U14 Sharks |
3
|
1
|
Wheathampstead Wanderers U14 Pumas |
|
S.Eagles
M.Hargreaves
J.Holmes
|
|
|
A.Howie
|
U14 Challenge Cup |
Semi Final |
Langleybury U14 |
2
|
3
|
Chorleywood U14 Pumas |
|
|
|
|
S.Clark
D.Lewis(2)
|
Semi Final |
Sun Sports Youth U14 Yellow |
2
|
0
|
Evergreen Youth U14 Youth |
|
Z.Brister
O.Frost
|
|
|
|
Division 1 (Under 13's) |
|
Berkhamsted Raiders U13 Red |
0
|
1
|
Evergreen Youth U13 Wolves |
|
|
|
|
G.DAVEY
|
Division 2 (Under 13's) |
|
Echoes U13 |
3
|
5
|
FC Hemel U13 |
|
C.Wilson(3)
|
|
|
S.Carman
I.Dennis(3)
A.Roberts
|
|
Nascot Wood Rangers U13 |
5
|
2
|
Watford Town U13 |
|
D.Kenny Solana
A.Marshall
O.Wafa(3)
|
|
|
B.Benny
C.Cross
|
|
Sun Sports Youth U13 Blue |
5
|
2
|
Wheathampstead Wanderers U13 Tigers |
|
J.Anwar
J.McGregor(3)
L.Roberts
|
|
|
W.Bratton
T.Marowa
|
Division 3 (Under 13's) |
|
Hemel Aces U13 Tigers |
1
|
2
|
Evergreen Youth U13 Jackals |
|
|
|
|
J.MERCER(2)
|
|
St Albans City U13 Orient |
1
|
5
|
Berkhamsted Raiders U13 Green |
|
|
|
|
J.Alleyne
C.Britton
M.Harman
N.James(2)
|
Division 4 (Under 13's) |
|
Aston Clinton U13 Colts |
1
|
1
|
Harpenden Colts U13 Harriers |
|
OG
|
|
|
C.Hammett
|
|
Evergreen Youth U13 Jaguars |
2
|
2
|
Watford Youth Sports U13 |
|
M.BROMFIELD
J.WATERS
|
|
|
A.Chatty Jallow
S.Daniels
|
|
Kinsbourne Youth U13 |
3
|
3
|
St Albans City U13 Central |
|
R.Donlon
A.King(2)
|
|
|
D.Iacobucci
C.Mason
A.Twidell
|
Division 5 (Under 13's) |
|
Berkhamsted Raiders U13 Yellow |
12
|
0
|
Hemel Youth U13 Yellow |
|
P.Nicholls
A.Stephens(3)
H.Templeton-Steadman(3)
L.Tse
J.Wilcock(4)
|
|
|
|
|
Chipperfield U13 |
-
|
A
|
Sandridge Rovers U13 Tigers |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Harpenden Colts U13 Mustangs |
0
|
4
|
Cassiobury Rangers U13 Blues |
|
|
|
|
A.Heather
R.Kin
OG
C.Samani
|
|
Hemel Youth U13 Yellow |
0
|
10
|
Berkhamsted Raiders U13 Yellow |
|
|
|
|
A.Stephens(4)
H.Templeton-Steadman
J.Wilcock(5)
|
U13 Challenge Cup |
Semi Final |
St Albans City U13 Victoria |
0
|
1
|
Kings Langley U13 Red |
|
|
|
|
OG
|
Semi Final |
Sun Sports Youth U13 Yellow |
2
|
1
|
Tring Tornadoes U13 Titans |
|
N.Harvey
A.Wilson
|
|
|
A.Roffey
|
U13 Intermediate League Cup |
Semi Final |
St Albans City U13 West |
2
|
1
|
Hemel Youth U13 White |
|
L.Bullock
C.Clark
|
|
|
A.Cooke
|
U13 Senior League Cup |
Semi Final |
Harpenden Colts U13 Hurricanes |
0
|
1
|
Bushey & Oxhey U13 Cobras |
|
|
|
|
M.Farruch
|
Division 1 (Under 12's) |
|
Harpenden Colts U12 Pumas |
4
|
6
|
Berkhamsted Raiders U12 Blue |
|
J.Guite
A.Mackney
G.Scott
E.Watson
|
|
|
J.Bailey(2)
G.Doyle
H.Senior
M.Staley
W.Sudbery
|
Division 2 (Under 12's) |
|
Aston Clinton U12 Pumas |
7
|
0
|
Echoes U12 |
|
J.De Beer
R.Munday
N.Romano(4)
D.Smith
|
|
|
|
|
Bushey & Oxhey U12 Hornets |
5
|
4
|
Chorleywood U12 Eagles |
|
T.Bayliss
F.Carpenter(2)
T.Morton
J.Walsh
|
|
|
W.Minns(2)
O.Thompson
J.Walsh
|
|
Nascot Wood Rangers U12 |
0
|
2
|
Abbots Youth U12 Red |
|
|
|
|
S.Morgan
S.Young
|
|
Sarratt Rebels U12 |
0
|
1
|
Hemel Aces U12 Tigers |
|
|
|
|
D.Watts
|
Division 3 (Under 12's) |
|
Everett Rovers U12 Blue |
0
|
3
|
St Albans City U12 Arrows |
|
|
|
|
J.Dodd
L.Negus-Roman
A.Wollington
|
|
Hemel Aces U12 Lions |
1
|
1
|
Abbots Youth U12 Blue |
|
O.Fogden
|
|
|
T.Greaves
|
|
Sun Sports Youth U12 Blue |
|
|
Harpenden Colts U12 Leopards |
|
|
|
|
|
Division 4 (Under 12's) |
|
Croxley Green U12 Emerald |
1
|
0
|
Sun Sports Youth U12 Yellow |
|
O.Walford
|
|
|
|
|
Harpenden Colts U12 Tigers |
0
|
3
|
St Albans City U12 West |
|
|
|
|
J.Button
J.Ladyman
C.Rose
|
|
Herons U12 |
2
|
1
|
Chipperfield U12 |
|
M.Costea
C.Wilkinson
|
|
|
N.Mukherjee
|
|
St Albans City U12 Central |
4
|
1
|
St Albans City U12 Dragons |
|
D.Bladon
H.Pearce
S.Tchoudi(2)
|
|
|
M.Napier
|
|
St Albans City U12 West |
3
|
0
|
Harpenden Colts U12 Tigers |
|
J.Button(3)
|
|
|
|
|
Sun Sports Youth U12 Yellow |
1
|
1
|
Croxley Green U12 Emerald |
|
L.Rawal
|
|
|
S.Vaughan
|
|
Watford Town U12 |
0
|
7
|
Watford Youth Sports U12 |
|
|
|
|
E.Bishop(3)
O.Rumjon
F.Street(3)
|
|
Watford Youth Sports U12 |
5
|
0
|
Watford Town U12 |
|
E.Bishop(2)
R.Jesinger
R.Johnstone
|
|
|
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Jaguars |
3
|
4
|
Berkhamsted Raiders U12 Black |
|
T.Scales(3)
|
|
|
M.Bartlett
I.Das
A.Saunders
W.Tangen
|
Division 5 (under 12s) |
|
Chorleywood U12 Hawks |
1
|
0
|
Aston Clinton U12 Colts |
|
W.Barrett
|
|
|
|
|
Gadeside Rangers U12 |
3
|
2
|
FC Hemel U12 |
|
J.Isles(2)
J.Thompson Beeston
|
|
|
D.Gately
O.Pulis
|
|
Harpenden Colts U12 Jaguars |
0
|
0
|
Wheathampstead Wanderers U12 Pumas |
|
|
|
|
|
|
Hemel Youth U12 Blue |
5
|
2
|
Croxley Green U12 Yellow |
|
s.Hitchcock
o.mcleod
j.reeve(2)
j.Twomey
|
|
|
F.Gardiner
M.SPYRKA
|
|
Kings Langley U12 Blue |
0
|
2
|
Sandridge Rovers U12 |
|
|
|
|
L.Hemming
F.Hussain
|
|
St Albans Rangers U12 Hawks |
1
|
4
|
Cassiobury Rangers U12 Blues |
|
T.Lewis
|
|
|
M.Alidjan
T.Gokani
B.Hurwood
E.Joof
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Pumas |
0
|
2
|
Harpenden Colts U12 Jaguars |
|
|
|
|
H.Pollard-Beeton
R.Tinnion
|
U12 Senior League Cup |
Quarter Final |
Bedmond Youth U12 |
1
|
4
|
Harpenden Colts U12 Lions |
|
F.Philips
|
|
|
J.Dalton
B.Marsh
F.Sweeting(2)
|
Quarter Final |
Chorleywood U12 Harriers |
6
|
0
|
Evergreen Youth U12 Eagles |
|
J.Curtis(2)
H.Gutreich
J.Skidmore
H.Walker
I.Weintrob
|
|
|
|
U12 Intermediate League Cup |
Semi Final |
Bovingdon U12 Thunder |
3
|
2
|
Oxhey Jets U12 |
|
M.Keneally(3)
|
|
|
L.Jacks
B.Pallarès López
|
Quarter Final |
Hemel Youth U12 Red |
1
|
2
|
Croxley Green U12 White |
|
S.Dearman
|
|
|
l.price
k.somaia
|
u11Nile |
|
Berkhamsted Raiders U11 Yellow |
Played |
Harpenden Colts U11 Eagles |
|
|
Chorleywood U11 Piranhas |
Played |
Harpenden Colts U11 Vikings |
|
|
Tornado JSC U11 |
Played |
Hemel Aces U11 Wasps |
|
|
Watford Youth Sports U11 Red |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Purple |
|
U11Amazon |
|
Abbots Youth U11 Red |
Played |
Oxhey Jets U11 Hornets |
|
|
Croxley Green U11 Emerald |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Black |
|
|
Echoes U11 Orange |
Played |
FC Hemel U11 |
|
|
Hemel Youth U11 Blue |
Played |
Herons U11 |
|
|
Kings Langley U11 Red |
Played |
St Albans Rangers U11 Tigers |
|
U11Yangtze |
|
Aston Clinton U11 Colts |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Orange |
|
|
Berkhamsted Raiders U11 Green |
Played |
Bushey & Oxhey U11 Scorpions |
|
|
Evergreen Youth U11 Hawks |
Played |
Hemel Youth U11 Yellow |
|
|
Watford Town U11 Black |
Played |
Abbots Youth U11 Yellow |
|
U11 Parana |
|
Echoes U11 Amber |
Played |
Hemel Athletic U11 |
|
|
Harpenden Colts U11 Titans |
|
Watford Town U11 Red |
|
|
Sarratt Rebels U11 |
Played |
Hemel Aces U11 Tigers |
|
|
Watford Youth Sports U11 White |
|
Garston Boys U11 |
|
U11 Congo |
|
Bedmond Youth U11 Red |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Blue |
|
|
Bushey & Oxhey U11 Piranhas |
Played |
Hemel Aces U11 Hornets |
|
|
Bushey & Oxhey U11 Vipers |
Played |
Hemel Aces U11 Panthers |
|
|
Evergreen Youth U11 Falcons |
Played |
Chipperfield U11 |
|
|
Harpenden Colts U11 Raiders |
Played |
Hemel Youth U11 White |
|
|
Sun Sports Youth U11 Blue |
Played |
Chorleywood U11 Marlins |
|
U11 Mekong |
|
Harpenden Colts U11 Bucaneers |
Played |
Hemel Aces U11 Stingers |
|
|
Hemel Youth U11 Red |
Played |
Evergreen Youth U11 Eagles |
|
U10 Pool Ford Model-T |
|
Chorleywood U10 Lions |
Played |
Kings Langley U10 Red |
|
|
Croxley Green U10 White |
Played |
Harpenden Colts U10 Tigers |
|
|
Harpenden Colts U10 Jaguars |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Red |
|
|
Hemel Rovers U10 |
Played |
Little Gaddesden U10 |
|
|
Oxhey Jets U10 Rangers |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Stags |
|
U10 Pool Honda Accord |
|
Chorleywood U10 Stags |
Played |
Hemel Aces U10 Wasps |
|
|
Evergreen Youth U10 Cobras |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Blues |
|
|
Premierskills U10 Red |
Played |
Sun Sports Youth U10 Yellow |
|
|
Watford Town U10 Tigers |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Green |
|
U10 Pool Lada Rada |
|
Berkhamsted Raiders U10 Blue |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Bobcats |
|
|
Berkhamsted Raiders U10 Purple |
Played |
Bovingdon U10 Thunder |
|
|
Berkhamsted Raiders U10 White |
Played |
Nascot Wood Rangers U10 |
|
|
Bushey & Oxhey U10 Bulldogs |
P |
Evergreen Youth U10 Sharks |
[ Postponed ] |
|
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
Played |
Watford Youth Sports U10 |
|
U10 Pool Toyota Corolla |
|
Aston Clinton U10 Colts |
Played |
Harpenden Colts U10 Lions |
|
|
Bushey & Oxhey U10 Rhinos |
Played |
Everett Rovers U10 Blue |
|
|
Everett Rovers U10 Yellow |
Played |
Hemel Youth U10 White |
|
|
Hemel Youth U10 Blue |
Played |
Hemel Aces U10 Pumas |
|
|
Hemel Youth U10 Green |
Played |
Sun Sports Youth U10 Blue |
|
U10 Pool VW Golf |
|
Harpenden Colts U10 Panthers |
Played |
Sandridge Rovers U10 |
|
|
Harpenden Colts U10 Pumas |
Played |
Sarratt Rebels U10 |
|
|
Hemel Aces U10 Hornets |
Played |
Evergreen Youth U10 Crocodiles |
|
|
Hemel Youth U10 Orange |
Played |
Echoes U10 Amber |
|
U10 Pool Ford F-Series |
|
Bedmond Youth U10 Green |
Played |
Evergreen Youth U10 Tigers |
|
|
Chipperfield U10 |
|
Hemel Youth U10 Yellow |
|
|
Echoes U10 Orange |
|
Berkhamsted Raiders U10 Orange |
|
|
Hemel Athletic U10 |
Played |
Abbots Youth U10 |
|
U10 Pool Mix & Match |
|
Berkhamsted Raiders U10 Yellow |
Played |
Bedmond Youth U10 Red |
|
U9 Battersea Pool 2 |
|
Bushey & Oxhey U9 Pythons |
Played |
Sarratt Rebels U9 |
|
|
Chorleywood U9 Hurricane |
Played |
Sandridge Rovers U9 |
|
|
Harpenden Colts U9 Lions |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Red |
|
|
Harpenden Colts U9 Tigers |
Played |
Hemel Youth U9 Yellow |
|
|
Kings Langley U9 Red |
|
Tring Tornadoes U9 Eagles |
|
|
Tring Tornadoes U9 Harriers |
Played |
Evergreen Youth U9 Falcons |
|
U9 Millenium Pool 2 |
|
Abbots Youth U9 Black |
Played |
Evergreen Youth U9 Tigers |
|
|
Berkhamsted Raiders U9 Green |
Played |
Everett Rovers U9 Yellow |
|
|
Bovingdon U9 Rangers |
|
Watford Town U9 Black |
|
|
Chorleywood U9 Cyclone |
Played |
Hemel Youth U9 Green |
|
|
Everett Rovers U9 Blue |
Played |
Nascot Wood Rangers U9 Hawks |
|
|
Watford Town U9 Red |
|
Chorleywood U9 Storm |
|
U9 Southwark Pool 2 |
|
Cassiobury Rangers U9 Clarets |
Played |
Evergreen Youth U9 Eagles |
|
|
Hemel Athletic U9 White |
Played |
FC Hemel U9 |
|
|
Hemel Youth U9 White |
Played |
Harpenden Colts U9 Cowboys |
|
|
Tring Tornadoes U9 Kestrels |
Played |
Potten End Youth U9 |
|
U9 Tower Pool 2 |
|
Chipperfield U9 |
Played |
Hemel Aces U9 Tigers |
|
|
Harpenden Colts U9 Foxes |
Played |
Kings Langley U9 Blue |
|
|
Hemel Aces U9 Wasps |
Played |
Abbots Youth U9 Blue |
|
|
Hemel Youth U9 Blue |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 White |
|
|
Watford Youth Sports U9 |
Played |
Echoes U9 |
|
U9 Vauxhall Pool 2 |
|
Berkhamsted Raiders U9 Yellow |
Played |
Oxhey Jets U9 |
|
|
Bushey & Oxhey U9 Kestrels |
Played |
Harpenden Colts U9 Rhinos |
|
|
St Albans Rangers U9 Falcons |
Played |
Little Gaddesden U09 |
|
U9 Waterloo Pool 2 |
|
Berkhamsted Raiders U9 Orange |
|
Herons U9 |
|
|
Everett Rovers U9 Black |
Played |
Aston Clinton U9 Colts |
|
|
Evergreen Youth U9 Hawks |
P |
Echoes U9 Amber |
[ Postponed ] |
|
Harpenden Colts U9 Vikings |
Played |
Hemel Athletic U9 Blue |
|
|
Tring Tornadoes U9 Falcons |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Purple |
|
|
Tring Tornadoes U9 Hawks |
Played |
Nascot Wood Rangers U9 Falcons |
|
U8 Pool Bagheera |
|
Everett Rovers U8 Blue |
Played |
Harpenden Colts U8 Foxes |
|
|
Harpenden Colts U8 Rockets |
Played |
Harpenden Colts U8 Cowboys |
|
|
Harpenden Colts U8 Vikings |
Played |
Little Gaddesden U08 |
|
|
Hemel Aces U8 Hornets |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Black |
|
U8 Pool Tabaqui |
|
Berkhamsted Raiders U8 Emeralds |
Played |
Chipperfield U8 Red |
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Grey |
Played |
Bovingdon U8 Lightning |
|
|
Tring Tornadoes U8 Panthers |
Played |
Evergreen Youth U8 Dragons Blue |
|
U8 Cup Pool A |
|
Berkhamsted Raiders U8 Red |
Played |
Kings Langley U8 Blue |
|
|
Hemel Aces U8 Tigers |
Played |
Harpenden Colts U8 Tigers |
|
|
Hemel Youth U8 Red |
Played |
Chorleywood U8 Leopards |
|
U8 Cup Pool B |
|
Berkhamsted Raiders U8 Blue |
Played |
Kings Langley U8 Red |
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Green |
Played |
Evergreen Youth U8 Eagles |
|
|
Harpenden Colts U8 Lions |
Played |
Bushey & Oxhey U8 Jackals |
|
U8 Trophy Pool A |
|
Abbots Youth U8 Yellow |
Played |
Hemel Aces U8 Scorpions |
|
|
Chorleywood U8 Panthers |
Played |
Chipperfield U8 Black |
|
|
Hemel Youth U8 Yellow |
Played |
Evergreen Youth U8 Sharks |
|
U8 Trophy Pool B |
|
Chorleywood U8 Pumas |
Played |
Harpenden Colts U8 Leopards |
|
|
Echoes U8 Amber |
|
Tring Tornadoes U8 Jaguars |
|
|
Hemel Youth U8 White |
Played |
Aston Clinton U8 Colts |
|
U8 Shield Pool A |
|
Hemel Aces U8 Wasps |
Played |
Everett Rovers U8 Black |
|
|
Hemel Youth U8 Blue |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Purple |
|
|
Kings Langley U8 Green |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 White |
|
U8 Shield Pool B |
|
Bedmond Youth U8 Red |
Played |
Sandridge Rovers U8 Terriers |
|
|
Bushey & Oxhey U8 Pumas |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Yellow |
|
|
Watford Youth Sports U8 |
Played |
Tring Tornadoes U8 Tigers |
|
U8 Vase Pool A |
|
EB Lions U8 |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Orange |
|
|
Watford Town U8 |
Played |
Echoes U8 Blue |
|
U8 Vase Pool B |
|
Bovingdon U8 Thunder |
Played |
Cassiobury Rangers U8 Blue |
|
|
Hemel Youth U8 Green |
Played |
Evergreen Youth U8 Dragons Red |
|
U8 Vase Pool C |
|
Echoes U8 Orange |
Played |
Bushey & Oxhey U8 Broncos |
|
|
Kings Langley U8 White |
Played |
Aston Clinton U8 Cobras |
|
U8 Plate Semi-Finals |
|
Abbots Youth U8 Blue |
Played |
Sandridge Rovers U8 Centurions |
|
|
Chorleywood U8 Lions |
Played |
Herons U8 |
|
U7 Pool Austin FX4 |
|
Abbots Youth U7 Blue |
Played |
Evergreen Youth U7 Eagles |
|
|
Evergreen Youth U7 Tigers |
Played |
Bedmond Youth U7 Red |
|
|
Hemel Youth U7 Green |
Played |
Chorleywood U7 Rockets |
|
U7 Pool Bersey Hummingbird |
|
Aston Clinton U7 Colts |
P |
Bushey & Oxhey U7 Bears |
[ Postponed ] |
|
Berkhamsted Raiders U7 Orange |
Played |
Kings Langley U7 Red |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 White |
Played |
Bedmond Youth U7 Green |
|
|
Bovingdon U7 Turtles |
Played |
Everett Rovers U7 Yellow |
|
|
Hemel Youth U7 White |
Played |
Hemel Aces U7 Lions |
|
U7 Pool LTI TX1 |
|
Berkhamsted Raiders U7 Blue |
|
Kings Langley U7 Blue |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 Purple |
Played |
Bushey & Oxhey U7 Hawks |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 Yellow |
Played |
Chorleywood U7 Aces |
|
|
Everett Rovers U7 Blue |
Played |
Hemel Youth U7 Blue |
|
U7 Pool Hansom Cab |
|
Abbots Youth U7 Black |
Played |
Hemel Aces U7 Leopards |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 Red |
Played |
Everett Rovers U7 Black |
|
|
Chorleywood U7 Comets |
Played |
Bushey & Oxhey U7 Eagles |
|
|
Chorleywood U7 Raiders |
Played |
Oxhey Jets U7 |
|
|
Hemel Aces U7 Panthers |
Played |
Watford Town U7 |
|
U07 Pool Mix & Match |
|
Berkhamsted Raiders U7 Black |
Played |
Hemel Youth U7 Red |
|
|
Everett Rovers U7 Red |
|
Hemel Youth U7 Yellow |
|