|
Home Team |
Score |
Away Team |
Division 1 (Under 18's) |
|
Aston Clinton U18 Colts Blue |
4
|
0
|
Croxley Green U18 Emerald |
|
B.Pope(2)
L.Small
J.Timbrell
|
|
|
|
|
Chorleywood U18 Hurricane |
2
|
4
|
Garston Boys U18 |
|
T.Minns
M.Moring
|
|
|
C.Harvey(2)
T.Mauree(2)
|
|
Garston Boys U18 |
3
|
0
|
Chorleywood U18 Hurricane |
|
D.Martim
Z.McNicholas
N.Tyson
|
|
|
|
Division 2 (Under 18's) |
|
Abbots Youth U18 Yellow |
3
|
2
|
Park St Village U18 |
|
P.Roack(2)
L.Stagg
|
|
|
H.Chaney
D.Earl
|
|
Berkhamsted Raiders U18 Blue |
1
|
4
|
St Albans City U18 North |
|
N.Sayle
|
|
|
R.Devine
J.Hughes
H.Piekarczyk
C.Sweeney
|
|
Chorleywood U18 Archers |
1
|
0
|
Harpenden Colts U18 Whitecaps |
|
T.Salter
|
|
|
|
|
Totternhoe Youth U18 |
1
|
9
|
Wheathampstead Wanderers U18 Makos |
|
J.Fenwick
|
|
|
S.Barron
L.Batstone(2)
E.Coke
R.Gibson(5)
|
Division 3 (Under 18's) |
|
Wheathampstead Wanderers U18 Tigers |
-
|
A
|
Aston Clinton U18 Colts Black |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Division 4 (Under 18's) |
|
Harpenden Colts U18 Lions |
5
|
1
|
Chorleywood U18 Thunder |
|
T.Harris(2)
T.Walter(3)
|
|
|
R.Gharial
|
Division 1 (Under 16's) |
|
Harpenden Colts U16 Tornadoes |
3
|
0
|
Croxley Green U16 White |
|
T.Clarke
J.Mercer
R.Rana
|
|
|
|
Division 2 (Under 16's) |
|
Evergreen Youth U16 Youth |
5
|
1
|
Chorleywood U16 Vipers |
|
D.Albert
A.Andreas
S.Balasingam
J.Goodall
A.Page
|
|
|
M.Stray
|
|
St Albans City U16 Orient |
6
|
3
|
Wheathampstead Wanderers U16 Sharks |
|
T.Cox
J.Haworth(2)
O.Smith
H.Turner(2)
|
|
|
J.Faulkner(2)
B.Sanders
|
|
Tornado JSC U16 |
-
|
A
|
Park St Village U16 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Watford Youth Sports U16 White |
2
|
2
|
EB Lions U16 |
|
J.Coffee(2)
|
|
|
L.Conner
N.Hubbock
|
Division 3 (Under 16's) |
|
Bushey & Oxhey U16 Lions |
1
|
2
|
Harpenden Colts U16 Falcons |
|
L.Fletcher-Gray
|
|
|
F.Byrne
C.Lamb
|
|
Bushey & Oxhey U16 Tigers |
-
|
A
|
Sun Sports Youth U16 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Chorleywood U16 Pythons |
3
|
1
|
Wheathampstead Wanderers U16 Tigers |
|
K.Crocker
S.Smith
J.Wallace
|
|
|
D.Palmer
|
|
FC Hemel U16 |
3
|
1
|
Berkhamsted Raiders U16 Black |
|
M.Addai
J.Bywater
C.Hollick
|
|
|
E.Gibson
|
|
Harpenden Colts U16 Falcons |
1
|
0
|
Bushey & Oxhey U16 Lions |
|
F.Byrne
|
|
|
|
|
Kings Langley U16 Blue |
4
|
1
|
Herons U16 |
|
D.Alford
D.Fowler(2)
H.Sears
|
|
|
M.Artimati
|
|
St Albans City U16 North |
-
|
A
|
Cassiobury Rangers U16 Blues |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Sun Sports Youth U16 |
H
|
-
|
Bushey & Oxhey U16 Tigers |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Division 1 (Under 15's) |
|
Bovingdon U15 Storm |
10
|
1
|
Hemel Youth U15 Red |
|
J.Ashton(4)
S.Barter(2)
C.Dolling(2)
D.Griffin
W.Pritchard
|
|
|
L.Folds
|
|
St Albans City U15 South |
2
|
8
|
Sun Sports Youth U15 Yellow |
|
S.Hicks
R.Solly
|
|
|
R.Berbatovci
B.Bernhauser
T.Divall
O.Dunne
J.Hector(2)
L.Moran(2)
|
Division 2 (Under 15's) |
|
Berkhamsted Raiders U15 Blue |
0
|
6
|
Croxley Green U15 White |
|
|
|
|
N.Cadogan
l.powney
d.soryano
h.styles(3)
|
|
FC Hemel U15 |
8
|
1
|
Gadeside Rangers U15 Black |
|
A.Jennings
L.Knowles(3)
M.Kuffour
E.Power(3)
|
|
|
O.Yeboah
|
|
Tring Tornadoes U15 Leopards |
3
|
2
|
St Albans Rangers U15 Blue |
|
A.Draper
C.Gutsell
J.Hendin
|
|
|
J.Olaniyan(2)
|
Division 3 (Under 15's) |
|
Bovingdon U15 Lightning |
0
|
8
|
Abbots Youth U15 Yellow |
|
|
|
|
S.Breadin(2)
J.Geard
M.Hale(2)
J.Lawson
A.Mallord
K.Mbisa
|
|
Bushey & Oxhey U15 Wolves |
3
|
3
|
Everett Rovers U15 |
|
L.Brady
I.Hussain
B.Nahaboo
|
|
|
A.Hall(2)
A.Tyers
|
|
Herons U15 |
2
|
1
|
Aston Clinton U15 Colts |
|
L.Maguire
I.Tannor
|
|
|
R.Green
|
Division 1 (Under 14's) |
|
Hemel Athletic U14 Blue |
3
|
1
|
Sun Sports Youth U14 Blue |
|
K.Lathwell
A.Middleton
E.Thackeray
|
|
|
|
|
Kings Langley U14 Red |
0
|
0
|
Evergreen Youth U14 Youth |
|
|
|
|
|
Division 2 (Under 14's) |
|
Abbots Youth U14 Blue |
H
|
-
|
St Albans City U14 South |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Langleybury U14 |
3
|
0
|
Watford Youth Sports U14 White |
|
R.Ash
M.Green
B.Stockman
|
|
|
|
Division 3 (Under 14's) |
|
Bushey & Oxhey U14 Cougars |
2
|
5
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
|
T.Barnes
R.O'Conner
|
|
|
P.Bird(2)
A.Butcher(3)
|
|
Nascot Wood Rangers U14 |
4
|
2
|
Watford Youth Sports U14 Black |
|
H.Dean
OG
B.Sabur
R.Turner
|
|
|
R.Brandy
OG
|
Division 4 (Under 14's) |
|
Wheathampstead Wanderers U14 Pumas |
2
|
6
|
Berkhamsted Raiders U14 Yellow |
|
A.Howie(2)
|
|
|
J.Chappell
D.Graham
H.Lines
J.Parslow(3)
|
|
Wheathampstead Wanderers U14 Tigers |
14
|
0
|
St Albans Rangers U14 Harriers |
|
J.Butler(2)
J.Crawley(3)
M.Dermitzakis(3)
L.Dobson(2)
E.Hume
O.Knight(3)
|
|
|
|
Division 1 (Under 13's) |
|
Bushey & Oxhey U13 Cobras |
1
|
1
|
Everett Rovers U13 Red |
|
G.Rice
|
|
|
L.Dischamps
|
|
St Albans City U13 Victoria |
5
|
5
|
Tring Tornadoes U13 Titans |
|
Z.Davies
R.J(3)
A.Strazza
|
|
|
J.Dimond
H.Grainger(3)
J.Savage
|
Division 2 (Under 13's) |
|
Park St Village U13 |
0
|
7
|
FC Hemel U13 |
|
|
|
|
I.Dennis(3)
M.Evans
O.Pilgrim(2)
R.Vass
|
Division 3 (Under 13's) |
|
Evergreen Youth U13 Jackals |
3
|
5
|
Harpenden Colts U13 Hornets |
|
J.MERCER(3)
|
|
|
B.Cavill
L.Ganley
J.Maikovsky
T.Sanzo Garcia(2)
|
Division 4 (Under 13's) |
|
Kinsbourne Youth U13 |
6
|
5
|
Evergreen Youth U13 Jaguars |
|
A.King(3)
A.Mills(3)
|
|
|
M.BROMFIELD(2)
A.BUCK
B.ELLIS
R.ONUMA
|
|
St Albans City U13 Central |
1
|
8
|
Abbots Youth U13 Red |
|
O.Taylor
|
|
|
J.Crisp
C.Howard(3)
S.Hunt
C.Smith(3)
|
Division 5 (Under 13's) |
|
Chipperfield U13 |
1
|
10
|
Berkhamsted Raiders U13 Yellow |
|
L.Ebbles
|
|
|
P.Nicholls(2)
H.Templeton-Steadman
L.Tse(2)
J.Wilcock(5)
|
U13 Challenge Cup |
Round 2 |
Watford Town U13 |
0
|
5
|
St Albans City U13 West |
|
|
|
|
C.Clark
D.Doyle
B.Mitchell(2)
I.Templeton
|
Division 1 (Under 12's) |
|
Everett Rovers U12 Yellow |
2
|
1
|
Chorleywood U12 Harriers |
|
B.Bowie
J.Weidner
|
|
|
H.Gutreich
|
Division 2 (Under 12's) |
|
Kings Langley U12 Red |
7
|
0
|
Evergreen Youth U12 Eagles |
|
D.Foley(2)
J.Furniss
L.McCormick
T.Mc Donald(2)
O.Omoniyi
|
|
|
|
Division 3 (Under 12's) |
|
Bushey & Oxhey U12 Herons |
5
|
3
|
St Albans City U12 Arrows |
|
F.O'Connor(2)
D.Watson(2)
G.Williamson
|
|
|
C.Gleeson
S.McGorrian
A.Wollington
|
|
Croxley Green U12 White |
1
|
3
|
Abbots Youth U12 Blue |
|
k.somaia
|
|
|
O.Cooper
S.Willingham(2)
|
|
Everett Rovers U12 Blue |
1
|
3
|
Oxhey Jets U12 |
|
J.Costa
|
|
|
S.De-Bruce
L.Jacks
B.Pallarès López
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Tigers |
0
|
0
|
Hemel Aces U12 Lions |
|
|
|
|
|
Division 4 (Under 12's) |
|
Berkhamsted Raiders U12 Black |
2
|
1
|
Herons U12 |
|
|
|
|
K.Jackson-Small
|
|
Chipperfield U12 |
2
|
15
|
St Albans City U12 West |
|
N.Mukherjee(2)
|
|
|
C.Fletcher(7)
J.Ladyman(4)
T.Morgan(2)
C.Rose(2)
|
|
Croxley Green U12 Emerald |
2
|
2
|
Harpenden Colts U12 Tigers |
|
S.Cane
M.Ward
|
|
|
O.Farrar
J.Light
|
|
Hemel Youth U12 Green |
4
|
2
|
St Albans City U12 Dragons |
|
G.Bennett
H.Corcoran-Berkeley
S.Dale
J.Danks
|
|
|
M.Napier
M.Verdier
|
|
Herons U12 |
1
|
1
|
Berkhamsted Raiders U12 Black |
|
B.Silver
|
|
|
|
|
St Albans City U12 West |
11
|
2
|
Chipperfield U12 |
|
J.Button(5)
J.Ladyman(3)
C.Rose(3)
|
|
|
C.Luff
J.Miller
|
|
Watford Town U12 |
2
|
4
|
St Albans City U12 Central |
|
T.Smith(2)
|
|
|
D.Bladon(2)
S.Tchoudi(2)
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Jaguars |
0
|
11
|
Watford Youth Sports U12 |
|
|
|
|
E.Bishop
H.Clark(2)
M.Drayton(2)
O.Rumjon(2)
F.Street(2)
R.Wallace(2)
|
Division 5 (under 12s) |
|
Cassiobury Rangers U12 Blues |
0
|
5
|
Hemel Youth U12 White |
|
|
|
|
C.Beardon
S.Collins
A.Gaywood-George(2)
R.Khan
|
|
Everett Rovers U12 Black |
3
|
2
|
Gadeside Rangers U12 |
|
J.Cartwright
j.lord
A.Neath
|
|
|
I.Faty
J.Thompson Beeston
|
|
FC Hemel U12 |
6
|
1
|
Hemel Youth U12 Blue |
|
J.Boser
D.Gately
O.Pulis(3)
A.Redican
|
|
|
o.mcleod
|
|
Sandridge Rovers U12 |
3
|
0
|
Kings Langley U12 Blue |
|
F.Avvinti
S.Bradbury
J.Cooper
|
|
|
|
|
St Albans Rangers U12 Hawks |
3
|
2
|
Croxley Green U12 Yellow |
|
L.Page
W.Watts(2)
|
|
|
F.Gardiner
E.Jenkins
|
U12 Senior League Cup |
Round 1 |
Berkhamsted Raiders U12 Blue |
4
|
0
|
Bushey & Oxhey U12 Hornets |
|
L.Allport-Judge
G.Doyle
S.Gower
W.Hesslegrave
|
|
|
|
Round 1 |
Nascot Wood Rangers U12 |
1
|
6
|
Bedmond Youth U12 |
|
W.Gardiner
|
|
|
F.Lowe
C.Trustrum(5)
|
Round 1 |
Wheathampstead Wanderers U12 Sharks |
4
|
3
|
Echoes U12 |
|
C.Barron
L.Hawes
O.Todhunter
J.Vickers
|
|
|
B.Atkins
H.Foulkes
J.Owusu
|
Division Red (Under 11's) |
|
Bedmond Youth U11 Red |
Played |
Hemel Youth U11 Red |
|
|
Berkhamsted Raiders U11 Blue |
Played |
Evergreen Youth U11 Eagles |
|
|
Harpenden Colts U11 Bucaneers |
|
Chorleywood U11 Marlins |
|
|
Hemel Aces U11 Stingers |
Played |
Chorleywood U11 Sharks |
|
Division Blue (Under 11's) |
|
Bushey & Oxhey U11 Piranhas |
Played |
Evergreen Youth U11 Falcons |
|
|
Bushey & Oxhey U11 Vipers |
Played |
Harpenden Colts U11 Raiders |
|
|
Hemel Youth U11 White |
Played |
Hemel Aces U11 Hornets |
|
|
Sun Sports Youth U11 Blue |
Played |
Chipperfield U11 |
|
Division Yellow (Under 11's) |
|
Echoes U11 Amber |
|
Watford Youth Sports U11 White |
|
|
Garston Boys U11 |
|
Watford Town U11 Red |
|
|
Harpenden Colts U11 Titans |
|
Sarratt Rebels U11 |
|
|
Hemel Aces U11 Panthers |
Played |
Hemel Athletic U11 |
|
Division Green (Under 11's) |
|
Abbots Youth U11 Yellow |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 White |
|
|
Aston Clinton U11 Colts |
Played |
Hemel Aces U11 Tigers |
|
|
Bushey & Oxhey U11 Scorpions |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Orange |
|
|
Evergreen Youth U11 Hawks |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Green |
|
|
Hemel Youth U11 Yellow |
Played |
Little Gaddesden U11 |
|
Division White (Under 11's) |
|
Berkhamsted Raiders U11 Black |
Played |
FC Hemel U11 |
|
|
Harpenden Colts U11 Saints |
Played |
Watford Town U11 Black |
|
|
Herons U11 |
Played |
Hemel Youth U11 Green |
|
|
Kings Langley U11 Red |
Played |
Hemel Youth U11 Blue |
|
|
St Albans Rangers U11 Tigers |
|
Croxley Green U11 Emerald |
|
Division Purple (under 11's) |
|
Abbots Youth U11 Red |
|
Berkhamsted Raiders U11 Yellow |
|
|
Berkhamsted Raiders U11 Purple |
Played |
Oxhey Jets U11 Hornets |
|
|
Harpenden Colts U11 Eagles |
|
Hemel Aces U11 Wasps |
|
|
Tornado JSC U11 |
|
Chorleywood U11 Piranhas |
|
|
Watford Youth Sports U11 Red |
Played |
Echoes U11 Orange |
|
U10 Pool Ford Model-T |
|
Berkhamsted Raiders U10 Red |
Played |
Harpenden Colts U10 Tigers |
|
|
Chorleywood U10 Lions |
Played |
Croxley Green U10 White |
|
|
Little Gaddesden U10 |
Played |
Hemel Rovers U10 |
|
|
Oxhey Jets U10 Rangers |
|
Kings Langley U10 Red |
|
U10 Pool Honda Accord |
|
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Green |
|
|
Chorleywood U10 Stags |
Played |
Bedmond Youth U10 Red |
|
|
Evergreen Youth U10 Cobras |
Played |
Sun Sports Youth U10 Yellow |
|
|
Watford Town U10 Tigers |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Blues |
|
U10 Pool Lada Rada |
|
Berkhamsted Raiders U10 Purple |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Bulldogs |
|
|
Bovingdon U10 Thunder |
Played |
Watford Youth Sports U10 |
|
|
Croxley Green U10 Emerald |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Blue |
|
|
Evergreen Youth U10 Sharks |
Played |
Nascot Wood Rangers U10 |
|
U10 Pool Toyota Corolla |
|
Bushey & Oxhey U10 Rhinos |
Played |
Everett Rovers U10 Yellow |
|
|
Everett Rovers U10 Blue |
Played |
Sun Sports Youth U10 Blue |
|
|
Harpenden Colts U10 Lions |
|
Aston Clinton U10 Colts |
|
|
Hemel Aces U10 Pumas |
Played |
Hemel Youth U10 White |
|
|
Hemel Youth U10 Blue |
Played |
Hemel Youth U10 Green |
|
U10 Pool VW Golf |
|
Harpenden Colts U10 Pumas |
Played |
Evergreen Youth U10 Crocodiles |
|
|
Hemel Aces U10 Hornets |
Played |
Echoes U10 Amber |
|
|
Hemel Youth U10 Orange |
Played |
Sandridge Rovers U10 |
|
U10 Pool Ford F-Series |
|
Berkhamsted Raiders U10 Yellow |
P |
Bedmond Youth U10 Green |
[ Postponed ] |
|
Chipperfield U10 |
Played |
Abbots Youth U10 |
|
|
Echoes U10 Orange |
Played |
Hemel Youth U10 Yellow |
|
U7 Pool Austin FX4 |
|
Bedmond Youth U7 Red |
Played |
Abbots Youth U7 Blue |
|
|
Evergreen Youth U7 Eagles |
Played |
Everett Rovers U7 Yellow |
|
|
Evergreen Youth U7 Tigers |
Played |
Hemel Youth U7 Green |
|
|
Hemel Youth U7 Red |
P |
Chorleywood U7 Rockets |
[ Postponed ] |
U7 Pool Bersey Hummingbird |
|
Berkhamsted Raiders U7 Orange |
Played |
Hemel Youth U7 White |
|
|
Bovingdon U7 Turtles |
Played |
Bedmond Youth U7 Green |
|
|
Kings Langley U7 Red |
Played |
Hemel Aces U7 Lions |
|
U7 Pool LTI TX1 |
|
Hemel Youth U7 Blue |
Played |
Bushey & Oxhey U7 Hawks |
|
|
Kings Langley U7 Blue |
Played |
Berkhamsted Raiders U7 Black |
|
U7 Pool Hansom Cab |
|
Berkhamsted Raiders U7 Green |
Played |
Berkhamsted Raiders U7 Red |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 Yellow |
Played |
Hemel Aces U7 Panthers |
|
|
Bushey & Oxhey U7 Eagles |
|
Chorleywood U7 Comets |
|
|
Watford Town U7 |
Played |
Everett Rovers U7 Black |
|
U07 Pool Mix & Match |
|
Aston Clinton U7 Colts |
Played |
Hemel Youth U7 Yellow |
|
|
Oxhey Jets U7 |
|
Berkhamsted Raiders U7 Blue |
|
Miscellaneous |
|
Bedmond Youth U13 (WITHDRAWN) |
|
|
Hemel Youth U13 Yellow |
|
|
|
|
|